Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
16. pro 2008

tak už padám na úsměv, tak se loučím a jdu kotvit 😉
dobrou vám všem 😀

paolin
17. pro 2008

dobre ranko! dnes jsem vstavala tak 5x, 2x na kojeni. docela uspech 🙂 Adamek si pekne hraje, tak jdu snidat. az se vzbudi Vita, pujde do skolky. musi trenovat na zitrejsi vanocni besidku. myslim, ze uz se i tesi 😉

martinka79
17. pro 2008

Krásné ráno my jsme po snídani a školačka ještě spí. haha jdeme na ni. 🙂 jupí besídka tak to bude super. my jdeme dnes do MŠ. jinak mám hotové všechno cukroví napalácené a očokoládované a tak, jen nepečené nechám na víkend.

martinka79
17. pro 2008

jo holky víte kolik je ta sleva asi 4tis... haha oni si ti sráči totiž počítakí sice 0,1% z ceny která nebyla dodaná chápete to, aler že mě došla újma na finé práci a frách víc je nese..... ☹ ☹ ☹ 😠 😠 😠 asi jim po příchozu dobropisu napíšu dopis a nesouhlas. tedy s pomocí Janičky. 🙂

martinka79
17. pro 2008

Tak Nikolka už snídá. Jani 37st. má Michálek skoro pořád některé děti to mívají, není to por ně teplota,a le uvidíš sama jak bude Honzík vypadat. 😉 dnes de bude axpedovat balík snad dojde do Vánoc.

anta
17. pro 2008

Dobré raníčko, holčušky 😉
Ano Marti NO PROBLEM, nasírací dopisky já mám nejraději 🙂 Jé díky za balíček, to budou vánoce, huráááááááááááááá 😀 😀
Jinak malému jsem ráno měřila teplotku a dobrý, měl 36,8 stupňů, což je fajn. Unosila jsem ho před chvílí ke spánkovi, usnul mi v náručí loupežník jeden. To je tak nádherný, když u mě spinkáááááááááá. Budu mu dávat zase hodně čajíčku, aby nebyl dehydrovaný. Jenže mám doma jen fenyklový, to bude prdět jak o závod 😝 😀 K dr. nepůjdeme, nemám s čím. Ráno jsem se ho snažila udat manžovi, ať si ho vezme do práce, ale nějak to nevyšlo 😀 😀
Jinak zde je hnusně, prší už od boží noci, fůůůůůůůůůůůůůj, ale hlásím 7 stupňů nad nulou 😉

martinka79
17. pro 2008

Jé já ho ráno rvala tatinovi do práce také, říkala jsme mu, že stejně tam dělají ho... a že ta jejich kolegyně ho ráda pochová, ale 23.12jde do práce bere si oběd ěti hurá a když ne MIšáka tak nikolka jede s ním jéééééééé ta bude šťastná.
Jani uvař mu koj vodu a trochu do ní dej semínek kmínu asi 5 a něch to povařit malinko a potom hurá na pití ať má změnu nebo mu to smíchej.

anta
17. pro 2008

Tak ju, Marti, díky 😉 My dvě jsme taková ranní ptáčata posedlá PC 😀 😀 😀

anta
17. pro 2008

Tak se to vaří, díky Marti za tip, jsem zvědavá, jak to malýmu pojede 😉

martinka79
17. pro 2008

no nám to chutná víc než kdejaký čaj z lékárny. žijeme velmi skromně kořínky a bobule jsou naše.
jinak my vstáváme brzy a po ránu na rozjezd je pc nejlepší.
holky poraďte mi leporela co koupit my měli hromadu a někde zmizeli všechny ach jo.

martinka79
17. pro 2008

michálek má svoje 3 přečtené a chce nové... teď studuje u mě na klíně avon

anta
17. pro 2008

Jé a co takhle jeskyně, ta by vám vyhovovala? 😀 😀 Ba ne, je to velmi účelné takto hospodařit, já to podporuji, ačkoli nejsem asi taková experimentátorka jako ty 😉
Náš malej si nejraději čte v televizním programu 😀 😀 Jdu se vyspršit, dokud to malý zvíře spí 😉

martinka79
17. pro 2008

já taky běží a oholit a epilovat hurá na zlidštění do civilizace.

anta
17. pro 2008

Hurááááááááááááá, přesně tak, už jsem zase kráááásnáááá 😀 😀

paolin
17. pro 2008

cau holky, jdu do materske skolky 😀

anta
17. pro 2008

Ahoj Paol, tak běž a vrať se mezi nás 😉

martinka79
17. pro 2008

Pavli hurá do školky. 🙂 tak hotovo

anta
17. pro 2008

Jdu se natáhnout k telce, dávají kouzelnou školku, cítím se ochrápaná jako blbec, venku je hnus počasí 😝 😀

e.k.t
autor
17. pro 2008

dobré ráno, já měla po delší době štěstí Joli tím jak v noci byla vzhůru 22 2 5 tak vstala až před 8 😅

sice po kouskách ale dobrý

Joli je nějaká teplejší a rozmrzelá, no snad to zvládne 😉

martinka79
17. pro 2008

tak držím pěsti aby jste byly zdravé. 🙂

paolin
17. pro 2008

holky, jsem zpet!
musim vam napsat story ze skolky..takze mame tam jednoho chlapecka. mensi deti stoucha, nadava jim, sam je neposlusny, takovy mistni gaunerek. mimochodem stouchal i do Vitka 😉 Mirek uz s ni mel maly konflikt. tuhle se prihrnula do skolky a resila problem s ucitelkou. ze ji doma chlapecek rika ty kravo. pry to ma ze skolky, jak si to jako skolka dovoluje, ze tohle dopusti. a dnes! priletela do tridy a zacala na ucitelku rvat! pred detmi! Veronika pak rikala, ze uz to bylo dnes podruhe. jecela, ze synator nemel venku puncochace a jak to, ze mu je ucitelky nedaly! ze ji nic nezajima, je to jejich prace, maji to zvladat a co to jako ma byt! Veronika se branila, rikala ji, ze se chlapecek po roce ve skolce ani oblict neumi, ze dela akorat bugr a ze ona u toho oblikani nebyla. baba pry, ze ji personalni veci nezajimaji! pointa je, ze chlapecek puncochace ve skrince vubec nemel, ale to maminku vuuubec nezajimalo! asi ma skolka dodavat vlastni. ja tedy nevim..sice prace ve skolce je hokna, jako kazda jina, ale je to prace s malymi detmi a tudiz velmi narocna. ja tedy od skolky zazraky fakt neocekavam a uz vubec ne, ze mi budou v urcitych vecech dite vychovavat. no, zaverem me napada..ze chlapecek to osloveni pro maminku nekde slysel, aniz ho navadel, ale jestli se maminka doma chova stejne, jak ve skolce, tak to osloveni vystizne pouzil. 😝

paolin
17. pro 2008

jo, tak me napada, ze si budu na pani ztezovat, ze rve a nadava pred mym synem a ze ja tohle jako matka trpet nebudu 😉 asi ji to priste reknu, az se zase bude potrebovat po nekom sjizdet.
Mirek je v Plzni. posledni vylet pred Vanocemi. at uz je zpatky. bojim se 😒

martinka79
17. pro 2008

Aohjky Pavli histerická matak co nezvládá výchovu a hledá viníka to znám pohoda. ale kdlině ji to řekni ať si příště dává pozor kdy s kým mluví a řešit takové věci má mimo kolektiv dětí. holky přišla nám ta sedačka pro Michala jéééééé on si ustlal na poličce pod pc místo kablíklů a všeho sranda asi to ta polička nevydrží. 😖

paolin
17. pro 2008

Marti, chudak ucitelky, teda!
sedacka? mas ji v albiku? 😉

paolin
17. pro 2008

Vita se nechal slyset, ze chce k vanocum pejska. nebo rybicky..

martinka79
17. pro 2008

jé to je super Nikolka chce také rybyčku, ale dostane ji až do nového domu. nemáme ji kde umístit a potom Míša by ji vylovil a sežral.Ona chce to kulaté akvárko. dám ji do albíčka

anta
17. pro 2008

Tak holčinky, dočetla jsem vás, malej doteď nespal, vstával ve třičtvrtě na devět a je naštěstí už dost unavený, tak snad usne. Teda Paol, bylo by dobrý říci té mamině (krávě 😀 😀 ) aby nenadávala před těmi dětmi, pak mají mít ty dětičky nějaký respekt před učitelkami, když si na ně kdejaká husa, která nezvládá výchovu dítěte, otevírá pusu. 😠

martinka79
17. pro 2008

je tam u Mišáčka.

anta
17. pro 2008

Teda holky, teď jsem byla juknout na Honýse, myslela jsem si bláhově, že spí, chacha, jo kulový, našla jsem ho tam na břiše, obludu jednu 😀 😀 😀

martinka79
17. pro 2008

no to tak ho nech si hraje. 🙂 jdu vařit polévku kapustovou.