Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
30. čer 2010

důležité je, že přistálo letradlo a snad už prdelka spí a je jí blaženě. Míša se tedy večer dost po ní ptal...

e.k.t
autor
30. čer 2010

Pavli no to je fakt úúúžasnýýýý 😝

Marti chudínek Mišánek si bude muset zvyknout, ty taky a pak to bude vítačkaa jéééé 😉

Jani aspoň v tom blbým pocitu nejsi sama, tak si třeba můžete vypomoct spolu s bráchou 😉

martinka79
30. čer 2010

Evi míša se ptá jen ze zvyku jinak to zvládne asi dobře... a já samo taky nic jiného mi nezbývá... 😀

e.k.t
autor
30. čer 2010

jj to víš, taky je mi vždy smutno po dráčeti,který bych občas zakousla, ale prostě je najednou pusto. v práci nuda brrrr, už aby byl pátek 😉

martinka79
30. čer 2010

se těšíš viď... u nás taky ticho...

e.k.t
autor
30. čer 2010

no právě, takvý nezvyklý, no je to vždy divné když není smmečka pokupě

martinka79
30. čer 2010

jj to je, ale když se vždysejdeme tak si říkám, že já sai toho klidu neužívala... 😀

e.k.t
autor
30. čer 2010

jé taky, ale pozdě bycha honit 😀 😀 😀

anta
1. črc 2010

Ahoj holčinky, tak to nachlazení u Honýse už se rozšířilo i na kašel, no to je radost. Od neděle je takovej chudák rozšroubovanej, no pokusím se s ním udělat, co půjde, jinak k dr. 😉

anta
1. črc 2010

Kde jste? Zameškaly jste slet čarodějnic 😀 😀 😀 😀

martinka79
1. črc 2010

holky Míša má v těle stále tu bakteriii....
jsme z toho rozl.ožená a taky smutek dolehl... 😢

martinka79
1. črc 2010

já depkuji al¨ítám po zahradě... jako správná čarodka

martinka79
1. črc 2010

holky je mi teskno.....

anta
1. črc 2010

Ježiš, jak to? Má pořád průjmy? Chudinky moje ☹

anta
1. črc 2010

Marti, kuk pro rozveselení, ta první fotka ještě jde, ale na té druhé mi dítě šilhá, neboť jsem ho požádala, aby se mi hezky podíval do fotoaparátu, tak mi udělal naschvál 😀 😀 😀 😀

martinka79
1. črc 2010

@anta ne průjem nemá ale prý než to vyjde z těla tak to trvá, ale jsme stejně nějak rozhozená, ale ono je to se vším... Nikolka včudu, Míchal dovolená adře jak janek... a já tu sama opuštěná beze slova.... 😒 odpoeldne jedu na koupák s kamarádkou... 😉
Honzík je krasavec... 🙂

martinka79
1. črc 2010

no místop radostí mám starosti, ale asi zbytečně+ to prožívám. Michal tvrdí dáme zase actimel a hylak a bude Ok... a že to aSI JEŠTĚ TAM HOLT BYLO... a je vymalováno... sere na vše... ☹

e.k.t
autor
1. črc 2010

ahojky, tak já taky osiřela,jsem po noční a před noční, mm s Joli u babi. a tady tolik práce a táááák se mi nechce

e.k.t
autor
1. črc 2010

Marti znáš to, jsou to chlapi 😉

anta
1. črc 2010

Jo, Marti, to znám. MM taky všechno nechává na mně, co se Honzy týče. Teď je Honzík nastydlý. A v neděli začal být špatný s tím průjmem. Pořád u mě na rukách a manžel věčně do toho "co teď? Co s ním? Co budeme dělat, co myslíš?" a podobně, já už jsem na něj fakt vyjela s tím, že jak to mám vědět, co s ním, že nejsem vševědoucí 😠 A blbý na tom je, že místo, aby vše řešil s chladnou hlavou a do toho ještě začne panikařit a je nervózní jak stará panna, což zhoršuje celkovou situaci tím, že řeším ještě jeho místo, abych se v klidu zamyslela nad Honzou, snad mi rozumíš 😖
To nevím, jak to víš, že má bakterii v sobě Míša? Vy jste byli na nějakém vyšetření? No, Honzík si včera hrál na křováka, schovával se mi pořád ve křoví a jednou jsem ho nemohla najít, no úplně se mi zastavilo srdce strachy. 😅 Teď spí, hodil bobka a je spokojenej, žere jak mlýn, mám dojem, že to s ním zas tak strašný nebude, když pořád žere 😀 😀 😀 😀

martinka79
1. črc 2010

@e.k.t jj znám. Evi ti věřím já si dala za slib, že než se vrátí Nikolka bude pokojík Míši aona bude mít uklizeno a přebráno ve svém a vidím bledě a taky všechna okna atak...... 😀 😀 😀 😀 s Míšou na hrbu to nějak nejde...

martinka79
1. črc 2010

@anta Jani my byli už podruhé na výtěru jednou jak měl krev ve stolici a tak mu zjistila bakterii salmonely, ale ne čisté.. a na další přešetření te´d to tam má stále, ale neprůjmuje aje OK.... ale prý to jde z těla i měsíc. vím já???

martinka79
1. črc 2010

Honzík je hodnej Míša nespí kouká na bobka....

anta
1. črc 2010

Marti, nezoufej, teď jak je Honzík v "nepořádku", tak nechce ani moc tatínka, to jenom na chvilku a hurá za maminkou, tam je mu líp, takže si to dovedeš představit, jak tady večer ještě lítám s dítětem na hrbu, do toho míchám jídlo a třetí rukou luxuju a milý tatínek tady chodí a nudí se! 😠 😀 😀 😀

anta
1. črc 2010

Tady papá 😉

anta
1. črc 2010

Myslíte, že bych s ním mohla jít ven, když "jen" rýmuje? 😉

e.k.t
autor
1. črc 2010

slmoléna mahuléna, no to je na delší dobu, ale hlavně že nesrjdinkuje a baští, jen je to blbé že je pro okolí nakažlivý, ale rodina pokud ji nechytla, tak je již imunní a nechytí to.

Miško uzdrav se aby mamka neměla starosti a stihla ti připravit pokojové překvápko 😀

e.k.t
autor
1. črc 2010

Jani na rýmečku je venkovní vzduch výborný

anta
1. črc 2010

Evi, i když je dusno? 🙂 Mám v plánu ho vytáhnout ven, nějak mě neláká představa, že bychom byli doma celý den a neměli co dělat 😀 😀 😀 Honzíkovi se moc líbí pikniky v trávě, je schopný si ustlat i v hovně (pardon) 😀 😀 😀

e.k.t
autor
1. črc 2010

Jani myslím že mu to neublíží, a hlavně aby hoooodně pil, to rýmu rozpouští a vyhání ven 😉