Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
9. črc 2010

@martinka79
Marti tak to je pokrok a super jak se osamostatňuje, ale zároveň ještě chce mazli mazli

e.k.t
autor
9. črc 2010

@gaba3
super fotečky, tak hlavně hodně zdravíčka vám všem

anta
9. črc 2010

My holky měli s Honzou super zábavu, vzal si trubičku na odsávání z nosu a udělal si z toho sluchátko a já jsem mu do toho říkala "brm brm brm anebo bububu" a jemu se to moc líbilo 😀 😀 😀 Holky, ten vám dneska dostal sprdunk, ale zklidnil se! Občas je to třeba, to se nedá nic dělat, zkouší to na mě ze všech stran, já se však nebojím, vytrvám! 😀 😀 😀 Aspoň je s Honzulínem ale velká zábava, moc mě to s ním baví a tak ty jeho vztekánky, kterými si procházíme, beru vcelku s nadsázkou 😉

martinka79
9. črc 2010

to jefajn Jani, že se nenudíte...

paolin
9. črc 2010

ahoj holky!
teda Marti...moc na tebe myslím, ať se Nikolce brzy dovoláš! asi měla nějaký osobní problém a vše nakonec bude OK! tak nějak mě napadla jedna věc, ale jestli to není blbost 😉
Jani, vy máte doma ale srandu 😀
Gábi, na fotky jsem jukla už včera. náhodou bylo tvoje albiko na hlavní straně 🙂 beruška je náádherná! moc vám to všem sluší 🙂 paráda, že je hodná! tak ať jí to vydrží 🙂

my byli dopo u kamošky na zahradě na bazén. bylo to mooc supr, jen Adam řádil, tak nevím, zda budeme ještě zvaní 😀 zpátky jsme to vzali pěšky, stavili se na baštu - Adam chrněl kočáře a teď jsme v kanclíku. ta zahrada je mezi naším domovem a prací. tak je to paráda 🙂 Mirečka máme v Praze a prý byl úspěšný. tak z něj mám radost 🙂 ve 4 mám masáž a pak honem šupky dupky balit a vařit a chystat a zítra nejspíš pofrčíme na Vrancl. včera jsem byla poprvé na beach volišu. úplně jsem zapomněla, jak strašně mě to baví 😉

e.k.t
autor
9. črc 2010

Marti tak to fakt superr úúúspěch, moc kočce gratulujeme 😉

anta
9. črc 2010

Marti, teda povím ti, že Nikolka je kočka, fakt. To abyste si pořídili brokovnici až to na ní přijde 😀 😀 . Je z ní ale pomalu slečna už teď 🙂 Moc hezký, mám z ní radost jako by byla moje, ale to by nebyla tak hezká 😀 😀 😀 😀

martinka79
9. črc 2010

@anta Jani, ale... ty kecko... 🙂

martinka79
9. črc 2010

@e.k.t Evi díky moc...

martinka79
9. črc 2010

holky, ale mnemyslím si, že by vyhrála... 😀 😀 ale díky za pochvalu taky se mi líbí... 😀 😀

e.k.t
autor
10. črc 2010

není důležité vyhrát, ale zúčastnit se 😉

paolin
10. črc 2010

ahojda holky! my balíme. vyrážíme do pondělí na chatu na Vrancl. tak se tu mějte pěkně! Adam kašle, tak snad nebudeme doma dřív 😉

martinka79
10. črc 2010

@paolin Pavli užij si to... 🙂 užijte...
Ahojky holky to je vedrooooooooooooooooooo 😝

anta
10. črc 2010

Venku fouká větřík, tak to taky není tak zlý 😉 Ve stínu je úžasně 🙂

martinka79
11. črc 2010

@anta Jani u nás skoro nefoukalo.. já do půl noci jezdila po Dr. s kamarádkou... ankonec to dopadlo dobře..
Jinak novinky..volala mi nikolka. tak za prvé mi dala sprdunk proč volám delegátce ptám se zda se jí tam nelíbí a bla bla... 😠 že měla jsem smutek.... POotm mi sdělila jako velká holka co vše nakoupila jak si pořídila potápěčské brýle.. a další ěvci, ví cokolik stojí z řecka takže nic drahého nekoupila...sama si říkala ceny.. Jinak, že se jí pletou centy a eura dorbné tak je musí studivat než zaplatí... 😀 😀 je to moje šikulka a dále následovala... "Nikolko poděkuj holčičce, že je tak hodná, že od ní můžeš volat, mi jí pošleme kredit..." Nikol:" Mami tak holka má jako jméno a jmenuje se Viky.," pěkně mě utřela.. 😀 😀 😝 jinak by tam ráda ještě týden zůstala a, že jako černá hora je kousek od chorvatska a tak by jste mě pootm mohly vyzvednout... 😀 😀 😀 až pojedet na dovolenou... 😀 😀 😀 vtipná to dcera. a dokonce byla na pokoji s klukem a ten ji tak prudil, jak nebylk samostatný, že 😀 na něj několikrát zvýšila hlas a on se pak rozbulel a dali ho ke klůukovi a jí tu holku. 😀 😀 😀 😝 Nikoka konstatovala, že jako už neměla nervy,a le že na něj zas tak moc nekřičela. 😉
jinak dobrý.všichni tu chrápou 😠

martinka79
11. črc 2010

pádím vařit a mýt okna... 😠 😠 se mi nechce.

e.k.t
autor
11. črc 2010

Marti jako to je mazec, tak jako máš být jasnovidec na jména, hi hi hi a ten zpucunk má mít po kom 😀 😀 😀 no sranda až za roh 😀 😀

já si jdu vzít léčiva, udělat kafe a uhnat něco do žaludku. jsem doma sama tak musím přebrat a napytlovat věci co půjdou ve středu na svoz charity, ještě jim tam musím zavolat jestli kolo a kočár taky 😉

martinka79
11. črc 2010

Ahojky evi tak jávařím roštěnky, umytá okna dole v kuchyni jídelně a obýváku a vygruntován OBÝVÁK ŠTĚTKOVAČEM A TEČE ZE MĚ JAko blázen....
Tak krásně pracuja co oslava??????? jaká byla???
jinak puberta spí...
Nikolka je nakonec klasa a č se jí asi stýslá tak je vidět, že je to už holka velká a z domu má základy... přežití.. 😀

anta
11. črc 2010

Ahoj holčinky, tak už je tady taky pekelně. Teda, Marti, Nikolka ti dala co proto, viď? 😀 😀 Copak se stalo kámošce, že jste jezdili po dr. do půlnoci?
Jo, holky, máme premiéru, Honzík se vrátil s tatínkem z procházky a já si nejdřív vůbec ničeho nevšimla, pak jsem ho šla přebalit a koukám, dítě má krvavý koleno! 😠 No to jsem teda čuměla, že se vůbec neozval, tatínek mi taky nic neřekl, asi si myslel, že si ničeho nevšimnu či co! 😠 Prý spadl, jen jsme se rozloučili na ulici, no a spadl na nějakej kámen či co, mám já to trápení, no že za ním tatínek jako nejde, jo? Já vždycky kontroluju terén, abych věděla, kde by mohl spadnout 🙂 No tak jsem to Honzíčkovi očistila studenou vodou, to se mu moc nelíbilo, no a ještě míň se mu líbilo vyfoukání septonexem, chudinka plakal ale jen trošku, je to můj kluk statečnej 😉

martinka79
11. črc 2010

@anta Jani, hele Tm otužuje synátora. ber to sportovně. Michal spadl a my to zjistila až ráno... jak ho nekontroluji, ráno říká mami nevadí nevadí koleno, koupíme novou nohu jo?? 😀 😀 😀
Jjinak má odřeninu na hlavě- čele a nidko neví kdy to vyvedl...

anta
11. črc 2010

Marti, beru to sportovně, neboj. Teď Honzík 3 dny nekakal a dal se do toho v této chvíli. Já mám pořád rýmu, takže nic necítím, takže kakat může klidně a hodně 😀 😀 😀

martinka79
11. črc 2010

Jani to je super... kakanda..
Míša měl včera průjem ráno, jelikž plácá co se dá.. dnes už to byly tuhoše. 🙂

martinka79
11. črc 2010

vyrábím marmeládu z černého rybízu...a peču buchtičku..

e.k.t
autor
11. črc 2010

Marti bylo to v pohodě, ale ta únava z horka fůůůj.

fotky budu stahovat až v práci na noťasu, doma ni čtščka opět nebere kartu, mršule jedna 😝

vstali jsme brzo abychom tam dojeli brzo, no a babi děda a všechny 3 cácorky byly na písáku a dojeli až v poledne, no mrzelo nás že jsme museli tak spěchat
po obídku jsme rozdali dárečky a líbily se, tak spokojenost no a potom se bylo na zahradě a to byla síla, ale berušku se koupaly v bazénku a dělaly psí kusy a užívaly si to, já proti plánu odjela o 3 hodiny dřív tj v 18:30 abych mepřišla domů o půlnoci ale po 20 a doma kočka měla na dvou místech nazvraceno a v misce s kapsičkou se plácali malincí červíci, takže opravdu chuťovka, ještě že jsem přijela tak brzo.
Dnes jsem pořád nějaká nedopitá a převálcovaná, ale udělala jsem na večeři studený salát z těstovin, vyprala jsem, zlikvidovala nádobí, teda první várku, druhá čeká. mm má den a já mám den zítra pak má m noc a já v úterý den, ve středu máme oba volno, teda naplánovaná charita, nákupy a nehty a ve čtvrtek mm den já noc a v pátek mm noc a já úklid vaření a pečení s Joli to bude paráda, mamka dojede busem večer kvůli rannímu hlídání a v nedeli má mm den a já noc, takže jako hukot celý následující týden 😝

martinka79
11. črc 2010

@e.k.t Evi to tedy Ano... ale vy jste na to zvyklí...
Hlídačky vypadli, ale is Míšou já jdu vytřít a pak si dám nohy naohru jen tu kolem všech skáču....

e.k.t
autor
11. črc 2010

jj nohy v těch vedrech fakt trpí, taky si ve středu koupím nějaký ten antistax nebo něco podobného, protože v práci odpoledne už pekelně mravenčí jak otíkám z horka, ale prý je to následek toho abscesu, staejně jako o moc horší paměť. No snad těch následků nevyleze více 😝

e.k.t
autor
11. črc 2010

tak za půl hodiny je mm doma a jsem na tu studenou večeři fakt zvědavá, je toho mooooc, tak zbude na zítra mm k obědu , mě k večeři a mm další den k obědu 😉

martinka79
11. črc 2010

@e.k.t Evi určitě ne...

anta
11. črc 2010

Tak dítě je v postýlce, dneska byl nějakej otravnej, už i mm docela byl na něj naprdnutej, což se fakt nedivím. Nevím, jestli to bylo tím kolenem či horkem, ale holky, on vám ze mě Honzík nechtěl vůbec slézt, chtěl pořád nosit. Když s ním byl taťour tak dobrý, ale jakmile jsem se objevila já, tak najednou začal kňourat a skoro jakoby plakat a hup a už na mě visel jak opička, to jsem měla dnes opravdu super ozdobičku, chápete to? Byl takovej děsně mazli mazli, až jsem se bála mu jít na oči 😀 😀 😀