Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
11. črc 2010

tak večeře měla opravdu úspěch 😝

anta
11. črc 2010

Jak to, Evi, nechutnalo?

martinka79
11. črc 2010

@e.k.t super... jsi šikula

anta
12. črc 2010

Ahoj holčinky, fuj, to je vedro, blééééééé 🙂

e.k.t
autor
12. črc 2010

tady taky, fučím na sebe větrákem 😝

anta
12. črc 2010

Já ho dala k Honzulínovi do pokoje, spinká, tak je vypnutý. Normálně se nám poserinkal hlavní PC, to mám teda radost. Pořád se sám od sebe vypíná, ale je zajímavý, že internet mi na notebooku jde, takže vůbec nechápu, o co jde. 😉

martinka79
12. črc 2010

Jani MM by ti spravil, ale jsi daleko,,, Míša spí snad nebude uvařen jinak ta kamarádka jak jsem s níjela k DR... uvařial doma dítko-(obrazně) dvouměsíční miminko....

anta
12. črc 2010

A jak "uvařila"? Moc ho oblékla? Chudáček mimísek ☹ To je v pohodě, já si ten počítač vyřeším, myslím, že odchází zdroj 😉

martinka79
12. črc 2010

ne neoblékla, ale jak stoupala teplota vzduchu ona v podvečer nevětrala jen ventilačkama tak asi tak nějak... 😝 měla tam 28st... a vzduch se nehnul a okolo 21hodiny... tak jsem vyvětrasla zábala a si bych dítko své okoupala, ale kámojda se necítila tak jsme jí naložila dovezla... ona je taky malá moc dorbná a má asi 4kilča v 2,5měs. ☹ takže asi tak, ale dr. říkala, že se to občas v těch vedrech stane.... ☹

martinka79
12. črc 2010

jdu na rybíz chlapci bazénujou...

anta
12. črc 2010

Píšu přes mobil. Honzík kouká na pohádky na mém notebooku. Počítač umřel. To vedro je fakt hnusný. Leze mi to na mozeček.

martinka79
12. črc 2010

Jani i nám..... mám ho taky dost zalezli jsme domůůůůůů co Honzík sleduje??? 🙂

anta
12. črc 2010

Marti, to je různé, co sleduje, líbí se mu králíček Hopla, pak Bumpart, prasátko Pepina a tak. Baví ho to dost 😉 Co se týče toho přehřátí, já teda větrám od božího rána, mm pořád chodí a dává ta okna na větračku, což mi přijde dost úchylný v takových vedrech a vždy mu za to nandám 🙂 Dneska byl u holiče, tak vypadá hezky. Jinak tady máme slušnou raritu, máme lavičky před barákem a na nich tak cca od 6 hodin od rána sedává takový chlápek, který tam mj. sedí doteď a chlastá pivo, no já bych umřela už při prvním pivu v tomhle vedru 😅

e.k.t
autor
12. črc 2010

ahojky konečně doma a zítra zase 😝 ta vedra mne zničí 😠

martinka79
12. črc 2010

@e.k.t psrcha pití to trochu pomůže drž se.................. 😎

martinka79
12. črc 2010

@anta ty volre chlápek je klasa nalitáááááááááááá 😀 fůj jen a´t nedělá vyrvál
ty vaše pohajdy krom pepiny nezmáme... díky za Info kde je pouštíte...
ty jsi prostě úžsná žena... mamina a pečovatelka...

e.k.t
autor
12. črc 2010

tááák a dávám si ledovou kávu a chlazený těstovinový salát 😉

anta
12. črc 2010

Marti, dej si na Youtube název např. Hopla a tam ti vyjedou ty díly, které tam prostě jsou 😉 Marti, zeptej se, prosím, Tvého milovaného manžela, co by mohlo být s tím naším PC. Napíšu ti do IP problém, doufám, že neva 😉 Jo já jsem maminka, každý den ode mě prďola dostane pěkně sprdunk, protože to na mě zkouší a hle a celý den pak seká latinu 😀 😀 😀

anta
12. črc 2010

Jé, ono se to jmenuje Bumbapart, jsou to takoví šášulové a je to pěkná blbost 😀 😀 😀

paolin
12. črc 2010

ahoj holky! tak už doma. zpátky 1x Vítkovo blití, docela úspěch 😀 no bylo tam supr, v těch vedrech. ale dřina s Adámkem. lítala jsem od vody k chatě, od chaty k vodě...po kamených schodech..obě noci moc nespali, tak jsem po víkendu slušně vyflusnutá 🙂 ale Viky si to maximálně užil s bratránkama, z vody jsem je tahala násilím 😀 Adam dnes taky hodně pobyl ve vodě, byla jako kafíčko. Vrancl už tedy začíná kvést, tak já se do vody docela bála kvůli ekzémům. nu, za rok to tam bude s klukama supr. jen se musí ta zbořenina...ééé chatička opravit. tak máme na co šetřit 😀
čtu, že u vás taky pořádný pařáky. nu, ještě pár dní se to musí vydržet.
ve čtvrtek nejspíš pojedu s chlapečkama za kamoškou a v sobotu opět na Vranovskou.

paolin
12. črc 2010

Marti, Nikolka je tedy drak 😀 Je šikovná, ta se neztratí 😉
Jani, manža zatloukl bebí na koleni joo? lumpík 🙂 ikdyž - chlapy to tak neřeší a ono je to vlastně i kolikrát ku prospěchu 🙂
Evi, ty mi ale děláš chutě s tím tvým vařením 🙂 samý mňamky děláte 🙂

jdu zahnat chlapečky do postýlek, pak si dám vínko, masáž od Mirečka a tradá do pelíšku 😵

paolin
13. črc 2010

holky, tak mám druhou neteřinku Valinku! dnes 1:35, 2990g, 35.tt+3 a porod KP. to bylo řečí a už je tu 😀

anta
13. črc 2010

Jé, Pavli, to je super, tak zaplaťpánbůh! 🙂 Nevím, jak tu budu, protože vypadává ten počítač u kluka v pokoji, tak má k dispozici ten můj notebook a když jsem budu psát, tak přes telefon, tudíž bez smajlíků 😉 A možná i bez diakritiky 😉

anta
13. črc 2010

Jinak se mi líbí počasí u nás, od pěti bouřilo a teď je krááááásně zataženo, tak jsem spokojená. Dnes nám jeden pán přiveze novou televizi. Pořídili jsme si Panasonic Viera, úhlopříčka 82 a stála nás 10,500 Kč a to byla ještě v akci, původně stála kolem 14.000 Kč, na tu Teslu se moc koukat nedá, panč je to malá televize a ten zvuk! Když to pustíte na první stupeň, tak už to řve a regulovat to vůbec nejde, ale tak jako nouzovka dobrý. Naštěstí si odvezou i starou rozbitou telku, ta je velká jak blázen, tak jsme rádi, že ji odvezou, protože ji nemáme kam vyhodit.

martinka79
13. črc 2010

Jaani počasí se mi taky celkem líbí, jen u nás žádná bouře nebyla... a je polojasno.. 😝

martinka79
13. črc 2010

Jani s tou tv sji to vyhrála se někdo mááááááááááááá, 😀 já ale nezávidím... nám zaztím fakčí,
Pavli čusík??? vy máte chatičku na Vranově???? si se nepochlubila nebo jsme to nepostřehla???

evi jaki jsi to přežila a co ten pád albatrosu?? jsi celááá a nemáš trofej... jinak jimusíš vrátit víš, že se to vyšetřuje tak šup s ní z kapes... a jolince kup něco lepšího na hraní...
http://www.novinky.cz/krimi/205764-na-pardubick...

my půjdem dopo na ten rybíz... tedy na )chvilku...

anta
13. črc 2010

No, Marti, já na tu televizi nemám beztak čas koukat, lítám pořád jak hadr na koštěti, chvíli neposedím, večer už mívám fakt dost 🙂

paolin
13. črc 2010

ahoj holky!
Marti, já nemám. Mireček 😉 ale spíše je to zbořenina, než chata. musí se opravit. jenže vzhledem k tomu, že tam není voda, elektřina a cestička lesem z kopce, tak to není prča. nejlepší by bylo si zaplatit firmu, ale to je dost peněz a hlavně opravy nepovolí z okresu a povodí. musela by se tam udělat žumpa, která se dá vyvážet. to je dost humorné, když se tam nedá autem, že 😀

anta
13. črc 2010

Teda holčinky, mě tak bolí pravá ruka, vůbec nevím, z čeho, ale nesmím se o ni vůbec opřít, to je vám bolest, jestli mě nečape nějakej zánět žil či šlach, nevím. Ale bolí to jak čert 😢

paolin
13. črc 2010

Jani a kdepak tě ta ručka bolí?