Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

paolin
20. črc 2010

Marti, neříkej 2x nebo mě tam fakt máte 😀

anta
20. črc 2010

Marti, to tě tedy zase pobavím, kuk na fotky. Na té první děláme kraviny doma, podívejte se hlavně na ten Honzíkův výraz, ten je úžasnej, na mámu v zástěře se nedívejte, jsem strhaná jako vůl 😀 😀 Na druhé fotce jdeme směr pískoviště 😉

many
20. črc 2010

Marti já ty sušenky měla uložený, už je mám vytisklý a odkaz smazaný :-/ zkusím to nějak najít

many
20. črc 2010

jinak jsme teda úplně bez plín ode dneška a i bez nočníku, ráno jsem ho schovala a celý den chodil čůrat na záchod a večer se tam i pořádně před spaním vykakal 😀 tak zaťukat ať to vydrží 😀 jinak venku bez plíny a dobrý a po obídku spal hoďku a půl taky bez a dobrý a teď už teda poprvé spí taky bez do rána, tak snad ráno to bude taky dobrý 😀 musíme držet pěsti 🙂 Pavli díky za radu s tím kakáním 🙂 ráno jsme byla venku trošku nervózní, protože poprvé nekakal ráno a já, co když ho to chytne, že budu zbírat hovínka z trávy jak po pejskovi 😀 😀 a oblčení jsem měla sebou

many
20. črc 2010

Jani pěkný fotečky 😉

e.k.t
autor
20. črc 2010

Míšo držím, Joli dnes těžce nedala ani odpolední spaní, tak to zatím nelámu přes kolínko 😉

martinka79
20. črc 2010

holky s plínko to individus u dětí neřešte to já to neřešila m9ša si to vyřešil sám a je už od zimy bez plínek a na cestry a vše dávno, a na noc dávám.... spí moc tvrdě a sám ve svém pokojíku tak se nevzbudím, ale jinak je tam sucho... 😀 😀 😀
Jani, jsi klasa a až budu něco slavit prosím taky chci tu krásnou a to myslím upřímně zástěru... 😉
Honza je super klasa po mamině.... 😉
Míšo a ty jsi šikula mamina akčí to žena....
já dnes pařila se sousedy sestrou a všema super aqkce a to nemám nic sbaleno takže Pavli tebe beru budeš jediné naše zavazadlo.... 😀 otec prý vloastní zl. kartu tak vše nakoupíme tam.... 😀 😀 😀 😀 😀

martinka79
20. črc 2010

@anta 😀 😀 😀 😀 😀 😀 nejlepší žena roku.... 😀 😀 😀 😀 😀 😉 jsai ráda tvojí kámoškou...

many
21. črc 2010

ahojky holky, tak první noc bez plíny a super, tak jen tak dál a ostatním taky držíme pěstičky 😉 jinak já to taky vůbec nehrotila, do nedávna furt do plín a tak kolem 10 plín denně, jak hodně pil,... na nočník úplně sem tam, to chce fakt, aby na to dítě přišlo samo a nenutit ho 🙂 jak začaly vedra, lítá doma nahej, dal se nočník na zem a jak chtěl čůrat nebo kakat šup na něj no a včera se schoval a už jede jen záchod 🙂 fakt mám hroznou radost,
jinak jak píšou průměr nošení plínek je do 2,5 let a na spaní do 3 🙂 takže toto mě úplně uklidňovalo 🙂
pomalu se jdeme chystat ven, páá

anta
21. črc 2010

Ahoj Míšo, no to jsem se právě chtěla zeptat, jak toho docílit těch plen, panč my je furt máme a už je nechci, teda ne, že bych je nosila já, že? 😀 😀 😀
Marti, díky za ocenění, zatetelila jsem se a dokonce jsem se i zapýřila 😀 😀 😀

martinka79
21. črc 2010

@many užijte si venčení a jste šikulky.... 🙂 my taky bez plín a bez nočníku ten ensnášel dávno...
@anta Jani hele pomalu ajistě to dojde... s plínkama i u vás, ale fakt jako na spaní do 3let klasika... jsoud ěti co se prostě nevzbudí na čůrání a či v noci čůrají více. Mám to od Nikolky. ta byla snad ještě před 1rokem bez plínky ale na noc jsem jí ji dávala dlouho a nakonec super dnes je nenosí. 😀

anta
21. črc 2010

No já si, Marti, říkala, že nechám dneska odpoledne lítat Honýse bez plíny, připravím mu nočník a uvidíme, jak dopadneme, rozhodně se na něj zlobit nebudu, když se počůrá, hlavně, abych měla zásobu oblečků 😀 😀 😀 Jinak jsme s Honzíkem pěkně uklízeli, dali jsme si závod, kdo naháže víc kostek do bedny a samozřejmě Honzík to vyhrál, že? 😀 😀 Dnes je moc hodňoučký, takže z něj mám fakt radost, ráno zase s jedním dělňasem hrál "maso", baví ho to 😀 😀 😀 Radost z něj mám samo pořád i když zlobí, ale taky občas potřebuju ty nervy nějak zregenerovat a ne zdegenerovat 😀 😀

anta
21. črc 2010

Pořád mi vypadává ta moje fotka v pase, tak jsem tam dala svatební, ať si můžeme zavzpomínat, že? 😀 😀

anta
21. črc 2010

Jo a novinka, Honzík dneska usnul bez dudlíka, sám ho odmítl, tak jsem mu ho samozřejmě necpala. Teď vytvrdnul bez něj! 😀 😀

anta
21. črc 2010

Byli jsme kupy kupy a já omylem ukradla televizní program 😅 , Honzík ho měl v ruce a já ho zapomněla dát na pás, no a vzhledem k tomu, že tady v Penny Marketu nejsou pípací zařízení, tak jsem se toho všimla až venku 😀 😀 No co, na jednom programu nezchudnou 😀 😀 😀

paolin
21. črc 2010

Jani, teeda, TV programu se vám zachtělo, jo? 😀 A co telka, už vám frčí?
u nás se přes den plínkovalo cca do dvou let. na noc to s Vítkem bylo na dýl. skoro do 4 let. v noci hodně pil a hodně čural. Adam taky ještě mlíkuje, tak v noci přebaluju. tuhle se tedy hlásil, že chce čurat a chtěl jen na nočník. jsem spala, tak mu říkám do plínečky, do plínečky...lumpík nee a já musela vstát 😀
venku je hic, tak šupneme bazének na balkec. zítra jsme měli od babi slíbeno jít na bazén, ale jde hlídat k ségře. tak máme smůlu. je to jak špatně ohraná deska. sama se na koupák bojím, páč bych ani na WCko nemohla. tak uvidíme, no..

anta
21. črc 2010

Pavli, mně ani tak ne, ale byl tam Mikimaus a ten se Honzíkovi tak líbil 😀 😀 😀 Jinak hajá v postýlce a vůbec si teda nestěžuje, že nemá dudana, tak by mu to mohlo vydržet, netlačím na něj 😉

anta
21. črc 2010

Jo a telka dneska zase chvíli nefrčela, už teď mám strach, že mají v pátek přijít bouřky, tak se obávám, že si první blesk vybere naši anténu a že opět aspoň do pondělí telka nepůjde 😠
Tak dítě usnulo bez dudka ééééé bez dudlíka, hurayyyyy 😀 😀

e.k.t
autor
21. črc 2010

tak jsem konečně doma a už se těším do vany a na kafíčko, je tu teda dost velké teplo 😝

many
21. črc 2010

ahojky 🙂 jdu splknout 🙂 tatin je s kámošem na pivku a synek vytuhl 🙂 holky on mě čím dál víc překvapuje, už konečně chodí spát sám 🙂 a dnes mi dokonce řekl, ať zavřu dveře 😀 byla jsem juknout a už je tuhoš 🙂 jéé to uspávání mě fakt nebaví 🙂

anta
21. črc 2010

Míšo, to je náhodou dost dobrý, když se dítě vydá samo spinkat, já to takhle už mám nějakou dobu a musím říci, že si tedy nestěžuji. V noci už je taky klídek, mm už nevstává, takže veškerá práce na Honzovi zbyla na mně 😎

anta
21. črc 2010

Jo a Míšo, říká Ládík písmenko "Z"? Honzík místo toho plká "J" takže zavřít je javít nebo tak něco 😀 Dnes spí bez dudlína 😉

many
21. črc 2010

Jani odnaučuješ od dudlíčka jo, tak držím pěstičky 😉
Marti vy si tu dovču moc moc užijte 🙂
holky a kam valíte vy 😉 nebo už jste někde byly 😉

many
21. črc 2010

Jani říká z - zavíjat 🙂 dveře 🙂 nebo si už venku řekne, že mu je zima - maminko zima 😀

many
21. črc 2010

r neříká, ch neříká 🙂 Michala -Mikala , Romana - Omana 🙂

many
21. črc 2010

mám za to, že mu vůbec nejde l - teď bych kecala - Kamila - Kamija 🙂

anta
21. črc 2010

Míšo, neodnaučuji, to Honzík sám, prý mám dudu dát krakonošovi, tak já nevím 😀 😀 Fakt Ládík říká Z? My právě říkáme "J" takže zebra zní jako jeb.., rozumíš ju? 😀 😀 😀

paolin
21. črc 2010

Jani, gratulace k nedudýnování! to je supéééér 😀

paolin
21. črc 2010

u nás se uspává furt. Adam by jinak nešel spát nikdy 😀 v podstatě ho musím v postýlce držet, jinak by utekl 😀

anta
21. črc 2010

Pavli, děkuji, udělalo mi radost, že na to Honzík přišel úplně sám a že to mám bez práce, jen musím sehnat toho krákonoše a to bude asi fuška v Kladně 😀 😀 😀 Jak se drží dítě v posteli? To neznám, já rovnou přivazuju 😀 😀 😀