Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
27. srp 2010

Ahojky Pavli, tak u nás je nového to, že Honzík má vyrostlé dvě pětky, mluví jak blázen, spojuje slova, říká pomalu i věty, nesnese tatínka, pořád je nacpaný u mámy, včera trucoval uprostřed silnice, jsem myslela, že ho strčím do kanálu 😀 😀 , jel na motorce a on ten den nespal, takže byl unavený a my byli na pískovišti 2 hodiny, takže to bylo znát 😀 😀 a tak rozhodl se, že se zastaví veprostřed silnice a že nepojede, to bylo docela fuj, tak jsem ho s kecama čapla do ruky, on se vzpíral, ale měl smůlu, čapla jsem jeho a motorku a za mohutného řevu a vztekání jsme se nějak dostali domů 😀 😀 😀 Jinak už mi utíká za dětmi, čímž mě potěšil, na pískovišti si hrál hezky, kopali jsme a tak, no prostě zábava, že? 😉

paolin
27. srp 2010

Jani, to jsou samé supr novinky! tedy až na ty protesty, že...
Adam spal 4 hodiny! a už nezvrací a vypadá líp. tak snad už to máme za sebou. venku leje, tak bychom ani na chatu nejeli. uvidíme zítra a kdyžtak si zajdeme v neděli na houbičky. Dám na net fotky z dovči, tak pak hodím odkaz.

anta
27. srp 2010

Pavli, ty protesty mě nijak nerozhodí, jsem už na to zvyklá a vím, že stejně vyhraju, panč mám na to psychické síly a to je důležité, aby Honza věděl, že si blbosti nevydupe ani kdyby se po....l 😀 Dneska opět nespal, to mě tedy trochu ničí fyzické síly, protože se ho prakticky nezbavím celý den, když to napíšu tak blbě 😅 To spaní dětiček vám teda závidím, ale i přeji, to se nedá nic dělat, že mi hároš nespí, dneska ho evidentně bolí huba ééé pusa 😉

martinka79
28. srp 2010

Ahojky Holky, tak u nás vše OK. Míša zvládl mandličky super. jen po nárkoze malý vztek, ale tatínek ho pěkně uchoval... doma je v pohodě. hraje si a žádné problémy nemá... je to šikula. Já se plácám v té práci. jde to, ředitelka mi dala nějaké úkoly, jeden přes noc a další tedy máme do úterá... nějak se s tím tedy nelikviduji... jelikož jsme si řekla práce jen ta nutná ať si nemyslůí, že budu zase za vola... 😀 mám ve třídě Dvě asitentky co se budous třídat a jinak 5dětí, vozíčkáře, dvě šíleně učvané plínatice a dva snad troch solidní, ale jinak jsou to všechno se středně až hlubokou MR. 😝 snad to zvládnu.
Holky ten život tak utíká a nějak nemám ještě vycvičený mozek a tělo na ty sváry v práci, holky se tam domlouvají a jak je stres tak křičíí. na mě naštěstí NE. 😉

many
28. srp 2010

ahojky holky 🙂

many
28. srp 2010

tak teda jukla jsem a nemám šanci vás dočíst 🙂 tak doufám, že jste se měli všichni dobře 🙂 i na dovolených,.... a vidím, že tu byla i Alča 🙂 parááááda

martinka79
28. srp 2010

Míšo jj vše je OK. vy sjte si to řádně užili... no jak jinak viď. 🙂

many
28. srp 2010

Marti, to je fine, že to Míšánek dobře zvládl 🙂
a ty už makáš ju 🙂 tojsem nevěděla 🙂 tak si nech moc moc dařit a to máš přívýdělek k mateřské nebo malej je už někde v jeslích ? Já se ptám, u nás jesle nejsou

anta
28. srp 2010

Ahoj holčinky, Marti, tak to teda Mišák je výbornej 😉
Ahoj Míšo, díky ještě jednou za pozdrav 🙂

many
28. srp 2010

Marti bylo suprově, na FB mám pár foteček 😉

many
28. srp 2010

ahoj Jani 🙂 není zač 😉 já právě jak mám nový mobil, tak v něm mám jen tvoje číslo a ostatních holčin v tom starým, to musím ještě přepsat 😀

martinka79
28. srp 2010

nene od října šupe do školky. teď bude po mandli asi 25dní doma pak hurá do školky. uvidíme jak to půjde...
Jnak se cítím tak nějak divně v tom kolektivu, ale zase jsem tam chvilku. jinak budu ves měs ve třídě a hurá domů..
doma jsem rozpoutala debatu o tom třetím mimi tak uvidíme jak to vyjde ale do nebude to na 100%do dvou let... Musím jet na vyšetření a domluvit se s MUDr. 😒

martinka79
28. srp 2010

Míšou kooukala jsme už je mám prolezlé FB...
Jani Míša no asi je šikula... je to prostě moje zlato... 😉

many
28. srp 2010

jééé Adámek od Pavli zvracel ☹ snad je mu dobře, Ladík včera taky, ale jen jednou, 2x to vyhodil a byl klid a měl zase horečku :-/ jestli od zubů :-/
ve středu měl celý den 39, ve čtvrtek nic, tak jsme valili na výšlap 🙂 a včera zase :-/ dnes jsem ho ještě neměřila, zdá se v poho, ale budu muset změřit, má trošku teplý čelo a ikdyž měl 39, tak lítal stejně jako šus po bytě 🙂

martinka79
28. srp 2010

@many to známj NIkolka byla stejná.,.. 😉

many
28. srp 2010

no taky už na tom druhým pracujeme 😀 zatím nic , ale hrozně jsme chtěla otěhotnět v srpnu, abysme to druhý zase měli v květnu jako Ladíka 🙂 no kéž by 🙂 držte pěstičky 🙂 ale asi už na to moc moc myslím no ☹

martinka79
28. srp 2010

Míš asi jo nech tomu volný průběh ono je to vlastně jedno kdy se to narodí... 😉 držím pěstičky

martinka79
28. srp 2010

pádím vařit dnes kaše a jarní závitky. 🙂

many
28. srp 2010

jsem tu , jsme si dávala masku na ksichtík 🙂 umyla vlásky a taky dala kůru 🙂
Marti jo,jo budu to muset nechat náhodě 🙂 ale snad to bude brzo 😀

anta
28. srp 2010

Marti, vy uvažujete nad třetím mimísem? Ale to je mi překvápko, tak to tady budu v menšině s jedním hárošem.
Míšo, tak to musíte občas zopakovat ty trapné pohyby, 😀 😀 určitě se zadaří, neboj, přeji vám to 😉

martinka79
28. srp 2010

@anta jj nějak jsme na to nahodili řeč a MM , že tak to třetí že by?? a já docela bych ho brala anějak si říkám, že by to fakt zase po 5letech bylo fajn...
Třeba něž dojdu do jiného stavu změní se to i u vás... 😀
Míšo vážně nic neřešit nemyslet a pak to bude opravdu raz dva...

paolin
28. srp 2010

čauky holky! copak to tu čtu? brzy se rozrosteme? 😉 Marti, třeba to bude i dřív, než za 5 let 😉

martinka79
28. srp 2010

@paolin Ahojky to asi ne...

martinka79
29. srp 2010

krásné ráno holky, dnes jsme sami tatin odjel do práce... a zítra budu taky doma tatínek jede pro Nikol.

anta
29. srp 2010

Ahoj Marti, tak to není zas tak špatný, ne? 😀

martinka79
29. srp 2010

@anta není.. jen mě štve to počasí, že nemůžemt rávit celý den venku.. tak je to pro nás oba doma dlouhé, ale nenudíme...
uklízíme právě opravuje motorku

anta
29. srp 2010

Jojo, to znám, Honzík opravuje motorku každý den, nějak se mu nezdá zvuk motoru 😀 Venku je pěkná zima, za oknem to vypadá krásně, ale fouká severní vítr či co 🙂

martinka79
29. srp 2010

jj nakoukal jsem ven a fůůj... tak půjdem odpoledne za chvilku dodělám obd hajne si já si umyju kebuli a pak asi půjdme ven..

martinka79
29. srp 2010

Míša nechce jít spát tvrdí já nechci spát.. mami nemusím spát je den... 😉

anta
29. srp 2010

Marti, my vždycky doma čekáme až si Honzík sedne k nám na sedačku a pohraje si a pak řekne "pinkat", jé to ho vždy radostně čapnu a odnesu do brlohu, bohužel je tomu tak jedno za 3 dny 😅