Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
23. zář 2010

Marti, teda Honzíkovi, jak roste ten zub vpravo nahoře, tak má takový zarudlý ucho, že si říkám, co to je 😕 Pořád čekám, kdy si začne stěžovat, že ho bolí ucho 😉 Třeba jí jen nafoukalo do toho ucha, dneska byl docela vítr, tak uvidíte 😉

paolin
23. zář 2010

ahoj holky!
Míšo, držte se, vy dva 😉
Marti, tak zumba fajn? a jaký to vůbec je?
Jani, jejda se zuby!

anta
23. zář 2010

Pavli, cožpak se zuby, ale dneska 3. den nespal přes den, místo toho venku lítal a trhal mamince lístky z břízy, aby maminka mohla vyrobit další obrázek. Je to šikulka, opravdu vůbec nezlobil a to jsem to čekala každou chvíli 🙂

martinka79
23. zář 2010

tal holky ucho fajn jsme doma z pohotovosti a ucho samo zánět a píchnuté zátra rachtám zase s ní do nemocnice...na kontrolu.,

@paolin Zumba super relax a tanec dost se mi to líbí pořídila jsem si DVD a fakt se mi to lbí jen mám pocit, že jsem dost dřevo...

martinka79
24. zář 2010

Ahojky noc jsme přečkali v klidu a pohodě takže se to dá... a uvidíme co v nemocnici. Nic jí ani moc neteklo takže jsme to asi podchytili hned jen nevím zda to píchání bylo nutné či ne... nejsem doktor.

anta
24. zář 2010

Ahojky, Marti, to píchnutí je lepší, já mám zlé zkušenosti s ušima, taky mám umělý bubínek. Mně ty uši nepropichovali a trpěla jsem třeba 3 dny bolestí, než to prasklo samo. Druhý umělý bubínek mě teprve čeká, panč ho mám zjizvený, takže čekám, kdy se v něm udělá díra a půjdu pod kudlu. Takže je to lepší, že to máte podchycený, to mi věř. Mně teklo z ucha pořád a bylo to hodně nepříjemné 😉 Udělali jste pro Nikolku to nejlepší, mně jako odborníkovi na záněty středního ucha můžeš věřit.

martinka79
24. zář 2010

@anta Janoušku věřím.... 😉 no Nikolka se cítí super... jsem s ní doma jelikož jedem na tu kontrolu, ale kjinak bych šla do školy mám totiž divný pocit, že za mě suplují. 😉

anta
24. zář 2010

Tak ať je jen líp, z toho si nic nedělej, že za tebe suplují, to se stává 😉 Koupila jsem Honzovi novou bundu neb ta, co měl, byla naprosto děsná 🙂

anta
24. zář 2010

Tak jsem vyrobila Honzíkovi Donalda z modelíny 😉 Kuk.

paolin
24. zář 2010

ahoj holky!
Marti, u vás ouško? ach jo ☹
Adam na kontrole OK, ale poslala nás na obvod s kašlem, že prý by zase mohl být zápal plic. Mudr že zatím OK, s atb udiví, kontrola v pondělí. tak aspoň ten zánět ucha jsme podchytili včas.
odpo vyrážím směr Praha, děti budou u babi. poprvé...netváří se na to nějak nadšeně a já tak mám výčitky svědomí. na prd toto 🙄

martinka79
24. zář 2010

@paolin jé siměla děti dovézt k nám...
Nikolka Ok kontrola dobrá a máme atb do pátku a opět kontrolu 😉
Jani Donald super a bunda bude určitě taky.

anta
24. zář 2010

Pavli, jakýpak výčitky svědomí, dětem se věnuješ na stoprocent, tak máš právo si taky oddychnout, musíš taky pečovat o své psychické zdraví a to dokáže divy, když dětičky chvilku taky neuvidíš, nedělej si hlavu 😉

martinka79
24. zář 2010

Tak Nikolce pomalu vytéká u ucha vše co tam nemá být a už má rouzpy já bych chtěla ven... 😀 trdlík jeden,,,, to nejde

martinka79
24. zář 2010

Pavlia co jsi jela dělat do Prahy??
a co Evička jak je??? a kde jsou další????????????
zítra mi přijede miláček.

anta
24. zář 2010

My zítra jedeme k mé mámě, měla 68. narozky, už 😅

martinka79
24. zář 2010

jé směr Praha viď tak to pootm natrénuješ ještě z Prahy směr já... 😀 užijte si to tam...

martinka79
25. zář 2010

tak oběd skoro hotový vaří tatin a já jdu žehlit a upeču buchetku a pak jen veselení s prdelínkem.

paolin
25. zář 2010

Marti, pracovně. měli jsme prezentačku šatiček. tři dny mi z toho bylo šoufl z nervů, ale dopadlo to dobře. moje příprava byla bez chybičky, moc se mi to povedlo 😉 se musím pochválit 😉 jsem ráda, že to mám za sebou 😀 ještě jedna příští sobotu, ale ta už u nás. naši hlídání zvládli, kluci prý pěkně divočeli. no, byli nadšení, že jsou s babi a dědou 😀
jsem grogy. uspím děti - snad brzy a tradá hajinkat 🙂 Mireček jede příští týden zase do Prahy, na školení, tak budeme sami. Kdo chce dojet? 😀

martinka79
25. zář 2010

@paolin doje´d ty...
ty jsi šikula tedy pošli mi nějaké fotečky... 😉

anta
26. zář 2010

Ahoj holčinky, tak včera jsme si návštěvu moc neužili, Honzík byl unavenej a tak poněkud poplakával, ale byl i šikovný, řekl pěkně básničky a tak. Hezky povídal. Samozřejmě jsme se žádné pochvaly nedočkali, bohužel. Slyšeli jsme jen dlouhé litanie o Valině, až jsem z toho doteď trochu rozmrzelá. Honzíka nepochválili, ale Valinu tam zase vynášeli až do nebes, to docela zamrzí, tak tam hned tak teda nepojedu, to si nezasloužíme toto. 😒 Ale s mm jsme se shodli, že na ně tedy s*rem 😀 😀 😀

many
26. zář 2010

ahojky holčiny, nakukuju a hned mizím, ale snad si dnes ještě sednu k počálu a pokecám sváma 🙂
děkuji moc všem za gratulace 🙂 Jani - neboj žádný otravování není 🙂 jinak jsem na začátku 8 týdne, no dávala jsem to nějak do pasu a neukazuje se to :-/ tak nevím jak na to, jinak už mi bývá líp, no mizím pojíst a pak mě sem snad tatin pustí 🙂 zatím páááá

martinka79
26. zář 2010

@anta Jani hele kašli na to My ti Honzíka pochválíme vždy... 🙂 babča ví prd...

e.k.t
autor
26. zář 2010

Ahoooojjj tak jsme doma z renault srazu v Mělníce, škoda že skoro celý propršel, program pohoda, lidičky super jen Joli tam byla KVŮLI DEŠTI samotin ká, ale ona se baví s chlapama úplně v pohodě a oni si blb li i s ní, tak pohoda 😀

paolin
26. zář 2010

ahojda mamííny!
Jani, hoď to za hlavu. ty víš jak to je, my víme jak to je, tak jen vysmát se jim můžeš 😉 jasně, že to mrzí. o tom žádná..
Marti, už prdelínkuješ? 🙂
Evi, Joli je úžasná 🙂 je moc prima, že jste si to užili 🙂
Míšo, 8.tt...to letí! za chvíli budeš moct jukat na mrňouska na UTZ 🙂

paolin
26. zář 2010

jo holky, se vám musím pochlubit 😀 Adámek už je bez plínek i v noci. samozřejmě to ocením tak já s Mirkem, páč to u nás probíhá podobně, jako u Janičky 😉 holt naši chlapečci jsou zaostalí 😉

e.k.t
autor
26. zář 2010

teda tady se těžce odplínkovává při spaní, to uj nás je přes den suchá opravdu výjimečně a přes noc nikdy 😝 ale co třeba to bude ze dne na de n 😉

paolin
26. zář 2010

Evi, já jsem strašně hrdá 😀 Vítek totiž měl plínky na noc téměř do 4 let... 😉

martinka79
26. zář 2010

@paolin U NÁS TAKY BEZ PLÍNKY, ALE ULÍTLÁ MATKA MU JI STÁLE CPE...
jinak už prdelínkuji... a zítra jde prdelín poprvé do MŠ... 😉

martinka79
26. zář 2010

evi co není bude coby dup, Nikolka ji měla na spaní snad do 3let spala jak tvrdé dřevo... a co teď to na ní nikdo nepozná. 😀
Joli umí tisíc jiných věcí... 😉
Pavli jste to ale šikulky... dámek vám dělá radost stejně jako Vítek.

e.k.t
autor
26. zář 2010

však já to neřeším, jednoho dne si řekne že ji nechce jako přes den, to zavelela nechci pínečku a byl klid 😀