Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
26. zář 2010

Pavli však to je správné 😉

e.k.t
autor
26. zář 2010

tak dítě spinká, konečně, plná dojmů 😀

srazík se líbil, pořád pršelo a apartmán byl fakt super, dvoulůžko linečka lednice, rychlovarka vařič a televize. Sociál je samozřejmostí a obrovská terasa byla taky super 😉

many
27. zář 2010

@paolin ,jo, jo utíká to 🙂 už jsem ho viděla 🙂 krásně mu bylo srdíčko 🙂 14.10 jdu zase a dostanu už i fotečku, teď to nemělo cenu, je moc malinkej 😀

many
27. zář 2010

ahojky holky 🙂 zdravím na rychlo, čekám kámošku, tak snad odpoledne nebo na večer za váma juknu, jinak my jsme bez plín už dva měsíce a je to paráda, ušetřený kačky 🙂 a na záchod chodí krásně čůrat i kakat, takže držím pěstičky, ať je to u vás brzo taky, teda u kterých to není a jinak do 3 let je času 🙂 takže no stres 🙂 a je fakt, že to dítě na to musí přijít samo a super je, když někoho vidí a učí se podle něj, Ladík začal tím, že jsem byli na návštěvě, kámošky malá - 3 letá čůrala venku a Ladík , že chce taky, tak jsme sundali plínu a hrozně se mu to líbilo 🙂 a pak to chtěl každou chvilku a tím to začalo 🙂 a v noci asi tím, že od mala spí do rána, tak se prostě nepočůrá :-/ až ráno - maminko honem čůrat 😀 a to je o závod,kdo z nás je rychleji u záchodu neboť mně se chce taky hrozně 😀 ale tak dám mu přednost 😀

many
27. zář 2010

Evčo krásný fotečky 🙂

many
27. zář 2010

Evi jak dlouho jste tam byli ? Na víkend ?

many
27. zář 2010

@martinka79 - ať se Míšánkovi ve školce líbí 🙂

many
27. zář 2010

@paolin - Adámek je šikulka 🙂 to je radost, když plíny odpadnou 🙂
no já si říkala, jak si nechán porodný jen na plínky a ono prd, žádný porodný :-/

paolin
27. zář 2010

Míšo, spaní teda závidím 😀 Máme takotou tu pamětní knížku a v ní je moje první noc bez probuzení. Tak to asi vyplním tak za 10 let 😀 Adam ještě nikdy ceou noc neprospal.. 😒
A copak je s porodným....?

paolin
27. zář 2010

Evi, fotky jsou supéér! muselo to být skvělí 🙂

anta
27. zář 2010

Ahoj holčinky, tak my jaksi ty plíny pořád máme, Honzík se k tomu má jako pes k pastvě. Takže závidím 🙂
Pavli, porodné se bude odebírat od příštího roku. Ne každý na něj bude mít nárok, asi tak, že pokud se má rodina "líp" (a ještě s nadsázkou), tak nemá na porodný nárok ani při prvním dítěti 😒
Evi, teda ta Joli je krásně kudrnatá, to je super 🙂
Míšo, ahojky, tak to musí být napínavé po ránu na záchodě, ale teda musím říci, že Ládínek je šikulka 😉

paolin
27. zář 2010

Jani, to já vůbec nevím! Hm...to jsou radosti.. To zase dostanou porodné spoluobčané tmavší pleti a tvrdě pracující nic, že...Je teda fakt, že to vysoké porodné byl taky mazec.

anta
27. zář 2010

Pavli, ale byl to příjemný mazec, nám to pomohlo určitě. No o tmavších spoluobčanech hrajících na automatech raději nepíši bo bych se dosti naserinkala 😀 😀 😀

paolin
27. zář 2010

my měli už nějaké snížené, ne? myslím, že ségra brala na malou něco přes 15tisíc. na Vítka jsem měla 8500 porodný a 3600,- rodičák. to byl fakt nářez.

many
27. zář 2010

holky s tím porodným máte recht, ti co zase nemakají, chlastají, flákají se a dělají na černo,.... ti to dostanou :-/ no jako s přídavkama, když manžel maká, aby vidělal, tak nemáme nárok a ti co nemakaj, nechápu jak mají pak na chlast,.... a dětem dají stejně prd ☹ když už, tak to porodný mají dát taky v nějakých lístkách na plíny,...... 🙂 mně by to vůbec nevadilo 🙂 já bych to teda za to utratila 🙂
Pavli tak to je škoda, že se malej pořád budí ☹ no hold každý dítě je jiný , uvidíme, jaký bude to naše druhý, jestli po Ladíkovi nebo opak a pořádně se na nás vyřádí 😀 a šikulky jsou všichni, každý jinak a dříve nebo trošku později 🙂 bobánci naši 😀

e.k.t
autor
27. zář 2010

tak jsem se dokulila z denní a jsem KO 😝

martinka79
27. zář 2010

krásný večer holky tak dnešní peripetie do Mš. samo ráno chcalo jak o závod. Míšám nemohl dospat a tak hurá vstávání obléknout a jupí dolů na snídani. jeho hlášky: mami kam deš? mami je tma,pojď spát.. a když slyšel školka tak říkal. jo dobý škola jdu tam. a pak jo jasně oblíkat honem pojď jdeme do školky. Nikolko ty nejdeš do školky.
cesta zahájení před domese hend rozplácl na chodník, ale měl pláštěnu a holínky se šusťáky a pak tradá do školky.. trochu tělocviku a a ve školce vybalil věco a přezout a šup byl pryč... bez pusY všeho, šel se vyčůrat dalším třem dětem řekl tady čůrám jí víš jdi pryč jo.... až byl hotov volal můžete taky. a to tam mají 6 WC. 😀 😀 😀 dopoledne porběhlo dobře a domů šel super po obídku a nesl si svačinu, co vlastně obědvak nevím jelikož kecá jako jak straej opitej námořník... co půlhodiny něco jiného... 😀 😀 😀
zítra nejde to ho štve..
všichni ho chválí a já vám ho ve středu vyfotím. 😀
Evi fotečky super......
Pavli hele to spaní přijde... 😉
Míšo jo s porodným to je na P.... ale co naděláme... drž se boubelko.
Jani a ty samo měj se fajnes...

paolin
28. zář 2010

ahoj holky!
Marti, to je skvělý s Míšou! hele, jak ty to děláš, že máš tak báječné děti? 🙂
u nás leje, Adam je pekelně protivný. Vítek šel s babi na chvíli ven, odpo asi pojedeme k našim. a zítra nám táta na dva dny odjíždí. to mi tak neva. jupí bude od 9.10., to letí do Bostonu. ti chlapi se maj 😉

anta
28. zář 2010

Tak holčinky novinka. Honzík již pomalu ale jistě a konečně začíná přestávat pít mlíčko před spaním, už nechce. No tak doufám, že taky přijde na to, že bez plínek je líp 😉

martinka79
28. zář 2010

@anta přijde neboj. 🙂
@paolin Pavli báječné děti??? to ani náhodou.
my dnes byli na návštěvě, kde jsme stihli tisíce věcí kadeřníka Nikoka si nechala udělat ofinku zítra ji vyfotím sluší jí to, a tatin opravil pc a samo si další vezl domů... :😀

e.k.t
autor
28. zář 2010

Tak to Joli tvrdíže je velká holka a že nemusí spát 😠 😠 😠

martinka79
28. zář 2010

Míša pouze, že není noc...
jinak říká, že je malej kluk a táta chlap a kdo mu řekne jakkoliv jinak řekne nejsem brouče jsem Míša kíž

e.k.t
autor
29. zář 2010

No Joli na srazu říkala Ňolinka Tudynová hojice a babička Kučejová a Ňolinka taky Kučejová 😀 😀 😀

anta
29. zář 2010

Ahoj holčinky, když už jste se bavily, jak si vaše děti říkají, tak já se též přidám. Honzík říká, že se jmenují "Honýk Jantnej" 😀 Jinak s novou fasádou začínají trochu problémy, vyměňovali nám parapety a lidem v baráku zatýká normálně do bytu a mají pod okny mapy, taky dobrý, nám ale ne, takže super 😀 😀 😀

e.k.t
autor
29. zář 2010

Jani dělala jsi super stavební dozor 😉

anta
29. zář 2010

To já jo, Evi 😀 😀 Honzík umí stříhat nůžkami, to mě teda překvapil 😉 Jak mu vyrábím ty různé blbosti, tak mi chce pomáhat, což chápu a umožňuji mu to. Lepí mi lepidlem papíry tak různě. 😉

paolin
29. zář 2010

ahoj holky!
vše nej Míšovi k svátku 🙂
ti vaši mrňousci jsou ale úžasní a šikovní 🙂

martinka79
29. zář 2010

@anta
@e.k.t tedy holky ty vše dítla josu hodná...
Jani u vás taky prima akce, honzík stříhá nůžkama to je tedy šikula...
Pavli díky za Mišáka, dnes spí v mš a usnul jima až kolem 13:45hod tak pro něj jdu později... 😝 mám vysáto a trochu relaxace.

anta
29. zář 2010

Též se přidávám s gratulací k svátečku oběma Michalům neboli Michalovi ml. a Michalovi st. 🙂 😉

martinka79
29. zář 2010

@anta díky díky díky....