Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
11. lis 2010

jo zvládám úplně všechno, je pravda že někdy se uštípne, třeba když narazím od futern nebo dělám nějaké jiné nepřístojnosti, ale vydrží víc než vlastní

anta
11. lis 2010

@e.k.t - aha, no já mám štěstí, že mám nehty pevné, vůbec se mi nelámou a vydrží leccos 😉

martinka79
11. lis 2010

@anta i moje nehty. holky pádím do hajan vana a šup do pelíšku jsme KO. byla jsem s Nikolkou na TKD a Mišáček taky jelikož taťka betonoval,,ale máme hotovo teď jen schodek a pak dlažba super sezení aje relax na světě. 😀

e.k.t
autor
12. lis 2010

tak Joli odpadla až o půl dvanácté ale budíček mi dala až v 8 což je pozitivní

many
12. lis 2010

ahojky holky 🙂

many
12. lis 2010

@paolin - jéééé Pavli ☹ tobě teda kluci dávají zabrat ☹ teda kéž by se brzo uklidnili a bylo líp 😔

many
12. lis 2010

@e.k.t - pěkný nehtíky 🙂

many
12. lis 2010

@e.k.t - jéé to má Jolanka teda výdrž 😉

many
12. lis 2010

tak jsem vás dočetla, jdeme posnídat a pak za váma zase juknu 😉 jestli se tu ukážete 🙂

many
12. lis 2010

nikdo nikde 😉 my se asi pomalu budeme chystat na prochajdu 🙂 pokud tam teda neprší 🙂 no někdy si říkám, že jsem ten sporťák ještě měla Ladíkovi nechat, že by bodl, ale zase pršet bude každej rok, že 😀 tak juknu z okna a uvidíme 🙂

e.k.t
autor
12. lis 2010

Míšo já používám s Joli kočár hlavně když jí nejde usnout a je protivná z únavy, jako včera a ještě na větší nákupy, je to daleko a Joli někdy zpět stávkuje a to bych pak nedala, na malý nákup jen do baťůžku jde taky po svých

many
12. lis 2010

no neprší a krásně začíná svítit sluníčko 🙂 takže se už pomalu chystáme ven 🙂 učesaní , zuby vyčištěný 🙂 teď oblečení pomalu a tradááá 🙂
Evi, tady taky hodně maminek děti ještě vozí, já už ho dala pryč, aby si zvykl až bude druhý a nemrčel, že chce taky vozit, vidím to u některých, tak bych to nechtěla zažít 🙂 jinak na nákupy mi ani nebyl, měl malou nosnost, takže stejně jsem dost tahala v rukách, aby se mi to dole neurvalo 🙂 ale já chodím každý den, mám hodně času,takže každý den něco pokoupím a když už potřebuju víc, tak jde snáma odpoledne taťka 🙂 jinak nad batůžkem taky přemýšlím, ať to netahám furt v rukách a pak v květnu už bude kočárek a šup pod něj 🙂 jinak my tady máme se zase vše kousek

many
12. lis 2010

@e.k.t - Evčo u nás je období, že spát musíme sním 😖 ale mně to teď nevadí, protože jsem dost unavená, takže po obědě jdeme spolu a večer kolem té 8 taky 🙂 chtěli jsme zavést, že bude chodit zase pěkně v 7, ale tak ho necháváme a jde až semnou 😀 jinak Ladík byl velký spáč kočárkový a už v tom kočáře byl jak naprču, velký klacek 😀 protože když jsem vzala kočár ven, tak v něm vždy usnul 😀 takže po tom druhým roku konec 🙂

e.k.t
autor
12. lis 2010

jj Míšo u nás je to o tom, že se dost střídáme v práci a do lepšího obchodu je to skoro 1,5 km a máš to tam zpět a po obchodě takže poctivý 3 km a to už je na Joli dost

many
12. lis 2010

teda jsem se rozepsala, vy nikde 🙂 a už bych se měla oblékat 🙂 a ani se mi nechce 🙂
volala jsem kámošce, ať jdou snáma na prochajdu a že jsou v nemocnici, že o půl noci volala sanitku, malej z ničeho nic dostal horečky a kašlal jak pes ☹ má tu laringitýdu ☹ ale zítra by prý snad už měli jít domů 🙂 to je síla , co se stane z minuty na minutu ze zdravýho dítěte

many
12. lis 2010

@e.k.t - jo,jo

many
12. lis 2010

@e.k.t - dnes máš úplně padla 😉

many
12. lis 2010

no nic, je tam už fakt krásně, akorát teda zimenka no 😀 tak valíme, zatím pááá a odpoledne se tu ukážeme 🙂

e.k.t
autor
12. lis 2010

prdeček padla, musím zpacifikovat ložnici a navařit na víkend, mm je na výstavě až do sobotního odpoledne a v neděli má den, já mám sobota i neděle dn, tak dnes dojede moje mamka, tak to tu musím vše dorazit, nechci aby mi tu uklízela nebo vyvařovala, chci aby si užila víkend s Joli a v so večer až dojedu a dorazí i můj taťka tak oslavíme Martina a jeho narozeniny 13. bude mít 36 uf to to letí

anta
12. lis 2010

Ahoj holčinky, měla jsem návštěvu, už jsem zde, ale i tak vás dočtu až večer, panč není kdy sedět u PC 😉

anta
12. lis 2010

Jinak Honzík je dnes vzhůru od půl šestý, no a já od pěti, no tak už trošku taky padám na hubu 😀 😀

e.k.t
autor
12. lis 2010

Jani to já večer teda taky už padala, ale přežila jsem a to je hlavní, dnes se nejde spát tak nevím, třeba aspoň odpadne brzo večer, ale přijede moje mamka tak to fakt nevím

anta
12. lis 2010

@e.k.t - jak to Evi, když je u vás mamka, tak malá nespí? 😉

paolin
12. lis 2010

ahojky holky! jdu jen na skok. jsem v kanclíku, Adam je u babi.
Jani, že ty jsi nemohla na Honzíka ani dospat 😀
EVi, u vás docela fajn vstávání, dospinkala jsi se trochu?
my kočárkujeme. Adam má tendence se někde seknout a pak ho musím odnést. a páč jsem poněkud chatrná, tak ho daleko neunesu nebo si bloknu záda 😉
Míši, my měli "stupátko" na kočárek. pro Vítka to byl docela velký důvod, proč se na mimi těšit 😉 mohl se vozit 😉

anta
12. lis 2010

No teď jsem se vrátila z výpravy, hodinu mu to trvalo než usnul. Já nevím, jak vaše děti, ale Honza, když je nevychrápanej, tak má tendence "buzerovat" a to teda fakt ráda nemám 😉

e.k.t
autor
12. lis 2010

no když večer přijede mamka tak zase bude plná dojmů a bude si ji chtít užít a nechápe že na to má celý víkend 😝

anta
12. lis 2010

@e.k.t aha a víš, že jsem si to myslela? 😀 😀 Joli je tedy ale fakt divoška, po kom to má? 😉 🙂

many
12. lis 2010

ahojky holky 🙂
Pavli to stupátko znám, to má tady známá, ale Ladík už je vlastně od dvou bez kočárku, měl ho jen na dovče, že jsme cárali od rána do večera, tak potřeba byl , ale pak jsme ho dali hned segře pro malou, naštěstí ujde hodně, už si zvykl a ty 2 hoďky zvládá v poho, stejně s malým tak dlouho chodit nebudu , stím počítám, spíš pak budeme na zahrádce, Ladík si tam bude hrát na písku,.... a já budu malýho drndat 😀 pokud si to bude vyžadovat moc 😀 jinak naštěstí Ladík problémy nedělá vůbec, chodí krásně a nestěžuje si vůbec a ví, že by ani nemohl 🙂 že tam má maminka miminko, tak nemůžu chovat takový chlapáka 🙂 ale na tatina to zkouší 😀 to chce na koníka 😀 když je venku snáma nebo jen sním 🙂 jinak to znám, ale u jiných dětí od kámošek, co chtějí třeba na kočár furt 🙂 a nebo když nejsou na kočáře, tak utíkají a neposlouchají a pak jdou za trest na kočár a to se nedivím, kdyby byl Ladík divoch, tak bych kočár pryč nedala 🙂 on je fakt zlatej i v obchodě, musím zaťukat, vezme košík a nakupujeme a nehrozí, že by začal vymrčovat,..... ale už jsem to zažila minulý týden se sestřenkou a jejím malým, lítal a Ladík jak ho viděl, šup za ním, na všechno po něm šahal a bral 😖 jsem byla hotová a řekla a naposledy, nakupovat jedině samotní 🙂 a nebo na vozík sednout 😀 to bych pak měla brzo divocha, no děti se od sebe rychle učí, takže mě to možná nemine, až bude i Lukášek lítat 🙂 to Ladík bude mít větší móresy a Lukášek to bude chytat od něj a já pak budu hotová jako ty a budu ti psát, áááááááááá už vím přesně jak ti bylo 🙂 rarášci 😀

martinka79
12. lis 2010

ahojky holkymáme nový notas a druhý \PC haha ale mě je to fučík.
jsem z něj trochu mimoň, ale jinak dobrý. dnes budeme mít doma nocležníka kamarádku Nikolky....
holky já vstávák normálně kldině i půl páté poslední dobou šlatně spím a Mišáček kolem té půl šesté či šesté hodinky. a o víkendu, ale spí kldině do 7hod. u nás ne kočárkuje od roku, já naučila Mišáka pěkně posvejch i na nákupy...

many
12. lis 2010

jsem se rozepsala co 😀
teda Evi ty máš fakt nabito a žádnýho padla 😉
Jani , Ladík když nejde spát po obědě, když u nás někdo je, tak to většinou dopadne tak, že vytuhne kolem 4,5 u telky na gauči, ale když se podaří ho udržet, tak je to síla, pak je umrčenej a unavenej fest, tažke raději spát 😀