Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

many
14. lis 2010

http://www.zbozi.cz/p20355-thomas-masinka-tomas...

jen nakukuju a mizím, nechte si dařit ,
Marti zítra hodně sil ☹ a zoubek u Nikči ať je v poho, držím pěstičky
Evi zítra máš volno ? Nebo zase do práce ?

many
14. lis 2010

Marti skladem 2 kusy, tak honem honem, už bych jí taky brala, ale nevím, jestli jí nekoupí ta tetka, takže přinejhorším po novém roce 🙂

e.k.t
autor
14. lis 2010

@martinka79
ach ty děti to je pech, tak snad bude dobře

e.k.t
autor
14. lis 2010

jj zítra mám rádoby volno, musím k dr, do Pardubic, pro balík, pro léky, nakoupit a navíc mám auto pohotovost, sestřenku totálně zrazuje koleno, tak kdyby volala abych šupem pro ni frčela

martinka79
14. lis 2010

@many díky moc už je skladem jen jedna.. 🙂

martinka79
14. lis 2010

@e.k.t Evi užij si den, ☹ snad to bude se zubem OK.

anta
15. lis 2010

Ahoj holčinky, dnes Honzík vstával až v 6,50 hodin! Přivítal mě velkým hovňákem a není divu, protože opět 5 dní nekakal, mám z toho hlavu jak pátrací balón, tak jsem se rozhodla, že se objednáme k dr. na konzultaci ohledně stravy, protože mě to fakt trápí 😉

many
15. lis 2010

dobré ránko holky 🙂
Evčo- tak přeji, aby sis ten den spíš užila s Jolankou a v klidu bez honění 🙂
Marti - super 🙂
Jani - téééda, to je nářez, když tak dlouho nekaká, u mimča je to normální, že, ale on už je asi velkej na to 😖 tak držím pěstičky a co ovoce, jde mu hodně 😉 mandarinky, jablíčka,.... ?
Teda Ladík tlačí každý ráno na záchodě, vypije kakao a pak letí 😀 tak držím pěsti ať to dobře dopadne a poradí 🙂
my se projdeme ráno k zubařce, ať mi šoupne razítko do těhu průkazky 😀 uděláme si procházku po městě a potřebuju jen pečivo, chlapi včera nakoupili no a balící papíry na dárky 😀 toď vše 😀

anta
15. lis 2010

@many - holka, já ti nevím, co dělá. Možná mu nedělá dobře obyčejné mléko, nevím, fakt nevím, ale jsem z toho fakt už teda na šišato. Uvidíme, co poradí. Možná mu dávám něco, co mu brání v kakání a nevím, co to je. Proto to potřebuju konzultovat s dr., aby mi řekla, čemu se vyhnout. Ráda to udělám a Honzík je též rozumný. Ano, jí ovoce i zeleninku a stejně to ale nepomáhá.

many
15. lis 2010

no kakání může bránit plno věcí 😖 ale plno věcí mu může pomoct, tak uvidíš a pije hodně, ten litr , litr a půl by měl vypít za den,

many
15. lis 2010

myslím, že i staví takový smetanový jogurty tučný,...... a hlavně sladký, ale to mu taky myslím ty nedáváš, no uvidíš, ať má bobánek klid

anta
15. lis 2010

@many - on jogurty moc nepapá, jí activie, ale papá taky tvaroháček a to právě nevím, jestli to nestaví.

many
15. lis 2010

Tvaroh možná jo, ale určo nesní tak moc ne ? Ladík to taky baští rád.
No třeba doktorka řekne, že je vše ok a nevadí to ještě 😖 a bolí ho to , když pak tlačí ? Nebo to kaká úplně v poho i po 5ti dnech ?

anta
15. lis 2010

@many - kaká v pohodě, ani si nestěžuje na bolesti bříška, prostě nic, jakoby se nic nedělo, to mě taky zaráží, achjo, je to trápení. A co piškoty? Ty taky staví?

many
15. lis 2010
many
15. lis 2010

Jani nevím 😖 ale to jsou jídýlka co děti normálně jí 😖 počti si a možná to ani nemusíš řešit, nečetla jsem to celý 😉 no já vím, že je potřeba hlavně dost pít, to je tak i u dospělých že 🙂 já teď taky zase pěkně trpívám v těhu 😖

many
15. lis 2010

to tě asi uklidní ty stránky 🙂

anta
15. lis 2010

@many - pije, dohlížím na to, aby pil, starám se o něj asi dobře, díky za odkaz, juknu na to 😉

many
15. lis 2010

není zač 😉 no to si piš, že se o něj staráš dobře 🙂 si správná máma 🙂

many
15. lis 2010

tak já jsem si trošku vylepšila ksichtík 😀 posnídáme a asi povalíme už ven 🙂 oběd máme ze včera, jen hranolky dodělám v troubě, takže času dost a uklízelo se tak včera, takže padla 😀 akorát teda prach 😀 tak ten počká do odpoledne 😀

anta
15. lis 2010

Uklidnilo mě to vcelku, panč vidím, že nejsme jediní, koho to trápí, to mám hrůzu z toho, až půjde do školky, že se to bude opakovat 😒 Díky za pochvalu, fakt se snažím, vědomě mu samozřejmě neubližuji, ale asi někde tu chybu dělám. Taky může být z toho, že neměl ty plínky, ale slipy, může to být psychické, chjo haranti nás utrápí 😀 😀 😀

e.k.t
autor
15. lis 2010

dobré ráno, tak Joli nás vzbudila až o půl osmé, takže pohoda a to usla o půl deváté

many
15. lis 2010

no sestřenka má Domču o měsíc mladšího jak je Ladík a ten taky kaká jedině do plíny nebo do slipů ☹ na nočník a na záchod nehrozí ☹ takže chce to asi čas no, každé dítě je jiné

many
15. lis 2010

@e.k.t - ahojky 🙂 tak to jste se pěkně prospali 🙂

many
15. lis 2010

holky a co vy vůbec druhý 😉 😉 😉 😉 zatím neee 😉 nebo už nechcete ani ?

anta
15. lis 2010

@many - no tak to bych na ten ksicht potřebovala extra žehličku 😀

@e.k.t - to je super, jůůůů 😉

anta
15. lis 2010

@many nebude další.

many
15. lis 2010

Jani prdlajs 😀 seš pěkná holka 🙂 já bych taky potřebovala víc, ale prdím na to,jen řasenku a tužku 🙂 a nemám ráda zmalovaný ksichtíky moc 😀

many
15. lis 2010

Jani roku utíkají, že 😖 mně i doktorka říkala, jééé další chlapeček 🙂 tak třetí bude holka a já říkala, to nééééé 🙂 a ona nikdy neříkejte nikdy 😀 ale já už skrz věk bych nechtěla 😖 abych v 50ti se rozčilovala s pořádným puberťákem 🙂 ale i tak mě to možná nemine 😀 teď jsem měla 30 😀