Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

many
15. lis 2010

no jsme pojedli, v klídku dopiju caro 🙂 a budeme se chystat pomalu ven, krásně tam svítí sluníčko 🙂 a volala jsem sestřence, tak se možná ukáže s malým, tak by nám ten den rychle utekl 🙂 tatin má dnes angličtinu v práci, takže dorazí až v 6, teda teď to má jaksi nabitý, celý víkend hrál , včera zkoušku, zkouší s jednou kapelou na vánoce do kostela a dnes v práci angličtina, chodí už druhým rokem, maj to zadara, tak to je super, takže jsem ráda, že má i snahu a učí se 🙂 bych měla taky doma, ale nééééééé a nééééééé se dokopat 🙂 u netu je líp 😀

many
15. lis 2010

holky tak mizíme, zatím pááááááááááááá

many
15. lis 2010

kuky kuky 😉
tak jsme z procházky doma, je tam suprově 🙂 sestřenka nakonec nedorazila, my trošku po městě pokoupili, zašli jsme k té zubařce pro razítko do průkazky, teď jsme už pojedli a spát nepůjdeme 😀
tatin nám volal, že snáma teď nebyl, tak na anglinu prdí, příjde ve 3 a povalíme na zahrádku opéct kabík 😀 huráááá 😀

anta
15. lis 2010

Tak holčinky, jsme objednaní na čtvrtek, tak jsem zvědavá. Ano, umím si přiznat, že někde dělám chybu a chudák dítě 😀 Tady taky bylo hezky, ale už se zatáhlo, tak snad nebude pršetí 😉

many
15. lis 2010

já si myslím, že chybu určo neděláš, prostě každý to má jinak, Ladíček jako malej srandil párkrát za den a to má dodnes, teda většinou jednou nebo 2x ale třeba Kvído od segry, ten kadil jednou za týden i později, ale to bylo u kojenců normální a teď myslím taky někdy nekadí ty dva dny

paolin
15. lis 2010

čus bus holky! jsem v kanclíku, Adam spinká u babi, Vítek si tam hraje. tak chvilka klid 😀
Míši, to budeš poslouchat už asi pořád, to jestli bude někdy holčička 😉
Jani, taky nemyslím, že děláš něco špatně. třeba to tak Honzík prostě jen má. kamoška tím "trpěla" od malička. prostě bez zbaštění pytlíku semínek ani rána 😉 fajn, že jdeš k Mudr. ona určitě poradí 🙂

anta
15. lis 2010

@paolin - já už se mu bojím něco dát, je to nepříjemný, taková hovňácká kultura 😀 Jsem zodpovědná a taková dlouhodobá opakující se zácpa mi přijde divná a už to nechci nějak riskovat 😉 No včera mm kopnul omylem Honzu do hlavy, když si přes něj přehazoval nohu a teda jeho reakce byla "to bude dobrý" a už z toho nedělal vůbec vědu, kluk si pak večer stěžoval, že ho bolí hlava, achjo, to je pořád nějaké trápení ☹ No naprdl mě teda, tak jsem mu řekla, ať se laskavě dítěti taky omluví, fakt hrůza 😒

paolin
15. lis 2010

Jani, no omluvit by se měl. Vítek si včera udělal bouli, jak prase. tak jsem měla taky strach. a dnes je nějak strašně hodný. tak nevím, jestli se mu v tý palici rozsvítilo či co 😀

paolin
15. lis 2010

hele, třeba neděláš nic špatně. může mít jinou kulturu v bříšku nebo nedostatek nějakého vitamínu..však na to přijdete. Mudr už takové případy určitě řešila. nebo zkus nadhodit otázku na koníkovi, jestli někdo nemá zkušenosti.

anta
15. lis 2010

@paolin no a to mě řekl, že z toho nechtěl dělat vědu, no tak to nevím, ale není to dobrý příklad pro Honzíka že? No ale div, že mu tu hlavu neurazil! ☹

paolin
15. lis 2010

no, na druhou stranu moc to rozmazávat není dobrý. kluk by se měl naučit, že se nekňučí nad každým bebí. ale jako rodič by se určitě omluvit měl. stejně, jak když mu rupnout nervy. tak vysvětlit proč bylo dítě seřváno a že tě mrzí, že k tomu muselo dojít.

paolin
15. lis 2010

Mirek bude příjímat nového zaměstnance a kolega je z toho nějak rozpačitý se mi zdá..tak to s ním jdu trochu probrat 😉 já to tedy Mirkovi schvaluju. sice bude živit určitou dobu další krk, ale padá z té práce na hubu a páč nemůže být moc doma, tak z toho padám na hubu i já 😀

many
15. lis 2010

jo,jo to se teda omluvit měl a hned, aby ho to učil 😉 tatin jeden 😉
Ladík už to zná a jak něco provede a dostane sprdunk nebo nás bouchne,... tak říká hned pomiň 😔
🙂

many
15. lis 2010

Pavli a co dělá Mirek za práci ?

anta
15. lis 2010

Holky, bolí mě od rána noha - levá. Ale bolí mě koleno, že si nemůžu na něj ani kleknout a chodím jak mrzák, vůbec nechápu, co to je.

many
15. lis 2010

jojky a nezlobí tě třeba už dýl ☹ víš, jestli se ti nedrolí třeba chrupavka,...... ☹
já to měla z práce, před pár lety, měla jsem pak zákaz ohýbat jí víc jak do 90 stupňů, aby sis jí nedávala třeba pod zadek při sezení, jednou mě asi bude čekat operace, ale v dnešní době, to má každý druhý ☹ a musela jsem brát - si nevzopmenu - ................. sulfát 😖

many
15. lis 2010

si ten název nevzpomenu, minulý rok mě to zase chytlo, tak jsem si koupila na ty klouby a to pak pomáhá, je to na obnovení té chrupavky,................

many
15. lis 2010

už vím 🙂 glukosamin sulfát 🙂
tady nějaký čtení, na netu je toho ještě víc, tak můžeš juknout, to si fakt kup kdyžtak, uvidíš
http://cs.wikipedia.org/wiki/Glukosamin

many
15. lis 2010

tak holky mizím, nechte si tu dařit, jdu chystat věci na zahrádku na opíkačku 🙂 pááááááááááááá

anta
15. lis 2010

@many - děkuji, ty jsi holka bystrá a hodná, hezky se o mě staráš 🙂 . Já mám totiž skoliózu páteře a od toho mám neustálé bolesti nohou, občas mě bolí hlava, no samý radosti, samotná záda mě ale vesměs nebolí, což je zajímavý 😕

e.k.t
autor
15. lis 2010

tak jsem odpoledne dorazila po obchůzkách doktorů a kromě již dříve potvrzené alergie mám potvrzenou psí srst a kombinaci vosa, včela a komár bléééé ale aspoň že nemám prach, plísně a roztoče

e.k.t
autor
15. lis 2010

tak jsem odpoledne dorazila po obchůzkách doktorů a kromě již dříve potvrzené alergie mám potvrzenou psí srst a kombinaci vosa, včela a komár bléééé ale aspoň že nemám prach, plísně a roztoče

many
15. lis 2010

jojky Evi to je blbé, ale co naděláš ☹
my už jsme ze zahrádky doma 🙂 opíkačka super 🙂

paolin
15. lis 2010

jéé, Evi, prach, plísně a roztoče mám já 😀
Míši, opíkačka musela být supr! jinak Mirek je biomedicínský inženýr. prodává software a vybavení pro labiny apod. zabívající se genetikou apod 😉
Jani, nožka? hm...co UTZ?

paolin
15. lis 2010

Jani, taky mě napadlo - nedávno jsem si čupla a už se s kolenem nezvedla. ortoped mě samozřejmě chtěl hned posílat na endoskopii nebo jak se to jmenuje a že prasklá čéška a kdesi cosi a dal mi patáky na bolest. časem to přešlo. nakonec to byla zablokovaná čéška, na což mi přišel masér.

e.k.t
autor
15. lis 2010

Já to beru velmi pozitivně, psa doma nemáme, kočka mi nic nedělá a hlavně že jsem v pohodě na roztoče peří i plísně, to bylo opravdu důležité

paolin
15. lis 2010

Evi, to je fajn. ještě tohle by ti chybělo, viď? 😉

e.k.t
autor
15. lis 2010

no ono by to moc neřešilo, byt je novej tak to problém není, to jen že kvůli tomu letnímu neléčitelknýmu kašli zakončeným ventolínem, dr chtěl mít jistotu, tak jsem ty testy absolvovala a je to aspoň to víme

anta
15. lis 2010

@paolin - Holka, to by mě museli pod UTZ šoupnout celá záda 😀 😀 😀
Vymyslela jsem pro Honzíka takovou "zkouškovou" písničku, napíši vám text "Hej pane Drdel, polibte si.... můžete dosadit cokoliv, třeba nohu, ruku a tak 😀 😀 , no a dítě se přidá a musí tu část ukázat na svém těle 😀 😀 😀 No a Honzík si vždy sáhnul nejdřív na prdku a pak na tu část, co jsem zazpívala 😀 😀 😀

e.k.t
autor
15. lis 2010

teda tak to je moudráček 😀 😀

anta
15. lis 2010

@e.k.t - to víš, jaká matka, taký syn. 😀 😀