Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
3. pro 2010

fůůůjjj pomooooccccc =-14°C bléééé

anta
4. pro 2010

Dobré ranko, holčiny.
@e.k.t - no fuj 😝 😉

many
4. pro 2010

ahojky holky 🙂 tak jsem si udělala čásek a jdu na vás juknout 😉 synek usnul až ve 2, měli jsme návštěvu, tak ještě chrupe a tatin hraje na kytárku, večer má zábavku 🙂

many
4. pro 2010

jojo, zima je, ale konečně na sáňkování 🙂 my hned ráno razili na prochajdu do města na sáních a tatin pak šel s Ladíkem ještě sjíždět kopec nachvíli, tak si chlapi zařádili 🙂 a já mezi tím stihla doma velký úklid 😀 teda jen schody a sklep, sníh odhrnuje tatin 😀 abych nedala Lukáškovi moc zabrat 🙂

many
4. pro 2010

@paolin co zápas 😉 teď si nejsem jistá, jestli byl včera nebo dnes 😉
a co Martinka 😉 😉 😉 nevíte někdo něco

anta
4. pro 2010

Napsala jsem Martince SMS, jsou na Vysočině a má spoustu práce a malý má 38 teploty do toho, takže má co dělat 😉

many
4. pro 2010

@anta oni jsou na dovče 😉 jojky, tak snad se mu to nevyšphá výš ☹ no to je teď to počasí ☹ a zima teprve začala

many
4. pro 2010

no nám už tatin odjel na zábavku a synek chtěl pustit Shreka a já nemám co dělat, tak budu opět šmejdit někde po netu a v 8 půjdeme asi chrupkat 😀 už teď mě to bere 😀

many
4. pro 2010

kuky kuky 😉 😉 😉
kde je Evka 😉 na fb jsem jí viděla 😉

paolin
4. pro 2010

@many tyjo, já furt nemůžu pochopit, že nemáš co dělat 😀

paolin
4. pro 2010

zápas jsme hrály dnes. jsem si dost mákla teda 😀

paolin
4. pro 2010

Martinka je na Vysočině? Tyjo, tak musí být supr kosa! 😝

many
4. pro 2010

@paolin 🙂 🙂

many
4. pro 2010

@paolin víš jak, třípokojáč nedá tak zabrat na uklízení a hlavně, když nemám žádný lapače prachu 🙂 a Ladík je fakt samostatnej

many
4. pro 2010

teď čekám až se Ladík dodívá na Shreka a vysaju a mám úplně zítra padla, minulý týden jsem zvali mamku na oběd a dnes nám to vrátila, donesla na zítřek kuřecí řízky a bramborovou kaši 🙂 takže zítra máme v plánu akorát ve 4 na náměstí na sraz čertů, Mikulášu.... jinak celý den flákačka 🙂 asi zase vyrazíme všichni na sáňky až se tatin vyspí po zábavce 🙂 takže určo až po obídku 🙂 a ráno juknu za váma, jestli tu budete

many
4. pro 2010

@paolin a zápas dobrý 😉

paolin
4. pro 2010

tak si užij nicnedělání 😉 já se těším, až se konečně zastavím, až kluci usnou..

paolin
4. pro 2010

zápas jsme ruply 2:3 a 1:3. ale hrály jsme pěkně. oni byly vytrenovaný, což my jaksi nee, když vůbec netrénujeme 😀

many
4. pro 2010

aspoň jste si zahrály 😉

many
4. pro 2010

myslela jsem, že půjdeme v 8 do hajan, ale asi až později, když už se 8 blíží 🙂

many
5. pro 2010

Dobré ránko 🙂 jéééé včera tu už fakt nikdo nebyl 🙂

many
5. pro 2010

budíííček, kde jste kdo 😉 😉 😉
Jani četla jsem na jiné diskuzi, otom tvým vs kočárku 🙂 tak hoď foto 😉 a jezdí to teda dobře 😉

many
5. pro 2010

jinak jak se dnes těšíte na čerty 🙂 my už mooooc a hlavně na dárečky 🙂 no samo, že babičky opět kokinka 😖 takže to se s tatínkem budeme mít 😀

monkia.pv
5. pro 2010

dobre rano!Zdravim vas!My jsme se vcera vratili z Vysokych Tater a reknu vam ze az na to ze tam Vaneska chytla od jedno chlapecka rymu a kasel tak to tam bylo super,ale na me mozna moc dlouhy uz jsem se tam posledni 3 dny jaksi nudila!Chybelo mi vareni a uklizeni ☹ jsme divna ze?
Jak se jinak mate?A co dneska prijde k vam cert s mikulasem?K nam jo a nevim jestli se mam tesit nebo bat§porad nevim jestli na to neni Vaneska jeste moc mala!Ale nastesti mame objednanyho mikulase jen detskyho a ne zadny velky chlapi.

many
5. pro 2010

@monkia.pv takže pořádně odpočatá 🙂 jinak stím čertem, vloni ještě malí byli, ale letos si myslím, že když příjde čert a předem mu řekneš, aby nestrašil a byl hodnej, tak bych to zkusila už, znají je přece už i z nějakých pohádek 😉 no my nikoho domluvenýho domů nemáme, tak snad na městě potkáme někoho známýho, kdo by k nám přišel 🙂 tam jich bude hafol 😀 to nebude jeden čert 🙂 tam bude peklo 🙂 ale taky ráj, samej andílek a Mikuláš 🙂 se moc těšíme
jinak Ladík měl trošku rýmu a i já , ale podchytili jsme to, nechodili jsme pár dní ven, nezhoršilo se to aspoň a Ladík je fit, ten se teda už dlouho drží, dlouho nebyl nachlazený, musím zaťukat, protože teď to řádit bude a raz dva to může chytnout od jinýho dítěte, jak píšeš 😖

many
5. pro 2010

akorát já mám teda rýmu pořád, sice málo, ale ještě jsem se jí nezbavila, ale tak nemůžu kapky no 😖 jen večer riskuju kapku do dírky, ať můžu dobře dýchat a spát celou noc 🙂 abych Lukáškovi neublížila ☹

many
5. pro 2010

jinak my měli jet k sestře, ta má na dědině vše domluvený, ale tady z toho bude mít ve městě krásnej zážitek, tak jsme si to rozmysleli 🙂 a nemusíme nikde cestovat autem aspoň 😀

many
5. pro 2010

ještě chrníte 😀

paolin
5. pro 2010

ahoj holky! my Mikuláše a čerta nee 😉 myslím, že děti do 5-6 let by to absolvovat neměli. znám dost lidiček, co z toho jejich děti mají trauma a taky i dospělí si to pořád pamatují 😉 takže my chodíme jen po venku a když chlapečci chtějí, jdou se na nějakého toho Mikuláše, čerta a anděla podívat. nosíme s sebou dobrůtky a kdyžtak je dáme Mikuldovi a oni klukům 😉
jedeme do Vaňkovky okouknout sobíky a výzdobu a tak 🙂

many
5. pro 2010

@paolin fáááákt ☹ no tak uvidíme, kdyžtak teda pozveme jen Mikuláše a anděla, pokud teda seženem, třeba to dopadne jen tak že uvidíme jen na náměstí a nikoho z nich známýho, ptala jsem se na fb, kdo chodí a nikdo se nepřihlásil 😖
jéééé ve Vaňkovce to bude nááádhera, vyfoť a hoď pak foto 😉