Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
13. pro 2010

ahojky, tak u nás další noc v suchu, dnes vydržela 8 hodin, ale asi je to max. možného, kalhotky už byly vlhké, ale pyžámko bylo suché a to je hlavní, tak uvidíme co bude dál 😉

Joli na nočník, protože je holka a sama na záchod nevyleze 😝 😉 ale jinak je samostatná co se nočníku týká, oblíkání spodek většinou zvládá sama v pohodě, ale trika a mikiny zatím nedává ☹

e.k.t
autor
13. pro 2010

Jani super. jak se snaží

paolin
13. pro 2010

Evi, máme na záchodě stupínek. ani Vítek by tam sám nesedl.

anta
13. pro 2010

Fuj, my byli v tý zimě, brrrrr 😀

many
13. pro 2010

ahojky holky 🙂
zdravím a jdu vás dočíst 🙂 dnes jsem si udělali ráno po 9 po delší době procházku do města a nakoupit 🙂 tatin byl doma a vklídku si cvičil na kytárku 🙂 tak až teď se sem dostávám 🙂 tak jdu dočítat 😉

e.k.t
autor
13. pro 2010

no na tom Joli upadla tak to nehrozí, dokud nezapomene

many
13. pro 2010

@martinka79 - tak tak , to taky obdivuju, já bych také osobně dítě v noci nebudila na čůrání 😉 já jsem šťastná, že mi spí od mala celou noc a ještě abych ho budila 😀 Ladík má fakt asi výdrž, prostě před spaním se vyčůrá a ráno jde jak se probudí po té 8 a někdy se mu ani nechce, že jde ještě pozěji 😉 tak to čučím, protože já se probudím a letím a mám pocit, že prasknu 🙂 ale jiný mamči stím mají problém asi proto, že děti večer nasávají, tak proto, já Ladíka brzo odnaučila kojení v noci, utišila vždy dudlíkem a tak si zvykl, že nic nedostal a jsem za to teda moc ráda 🙂 takže furt odpočatá 😀 no třeba mi to za pár měsíců skončí 😀

many
13. pro 2010

@anta Honzík je šikulka, tak jen tak dál 😉

many
13. pro 2010

@paolin vy to tam budete mít pěkný až to dodělají 😉

many
13. pro 2010

@e.k.t no Jolanka je taky šikulka, vydržela dlouho, tak jen tak dál 😉

many
13. pro 2010

@paolin taky máme kus slepeného dřeva 😉 jinak by tam ani s šulínkem nedosáhl 😀 je malej na ten záchod, takže sám jde, vysleče se a vyčůrá, spláchne a obleče 😀 akorát to kakání, to musím asistovat 🙂

many
13. pro 2010

@anta áá taky jste procházkovali 😉 ale když se pořádně oblečeš , tak je teplo 😉 sem tam zafoukal ten vítr, ale je tam suprově, no u nás je teda 0 až bude zase -10 tak to bude víc štípat na obličej no 😀

many
13. pro 2010

jééé čučím, že už začínám 20 týden 😀 jéééééééééé už jsem v půlce 😀 😀 teda holky to letí, vůbec mi to nepřijde 😉

paolin
13. pro 2010

Jani, gratulace k nočníčkování 😉 teď už to půjde, jak po másle 🙂
Evi, jejky Joli spadla? ☹ chuděra malá..

@many tak to máš vážně štěstí, že u vás jde vše samo bez problémů 🙂

paolin
13. pro 2010

@many letí to hrozně..až to člověka krapet děsí..

many
13. pro 2010

Jééé Jolinka spadla ☹ to jsem asi přehlídla, čtu narychlo ☹

many
13. pro 2010

@paolin no uvidíme jak to půjde s druhým , třeba nám dá zabrat a bude uplný opak Ladíka 😀 😀
no my máme jediný problém sním a to ten, že chce pořád spát semnou ☹ furt se na mě lepí, chce držet bříško,.... a já se mačkám a už mě to fakt štve ☹ večer jsem mu utekla, ale tak moc řval, nechtěl tatínka, jen za maminkou,... tak jsem ho zkusila nechat vyřvat tak 10 minut 😖 to musel být asi skoro celý barák vzhůru 😀 😀 😀 a pak jsem to nevydržela, šel ke mně a během chvilky usnul a pak jsem mu utekla na svojí postel a on byl konečně ve svý, ale ráno kolem 6 už byl zase u mě 😖 já sním ráda jsem, ale už se chci líp vyspat a rostu 😀 a pak budu kojit,... tak ať si zvykne nějak, že nemůže být u maminky v noci 😖

many
13. pro 2010

jo ona spadla ze stupínku, aha 😖

many
13. pro 2010

neva, tak hlavně, že jí nevadí nočníček, záchod počká 🙂

many
13. pro 2010

přitom když spí u babičky, tak si na maminku ............ nevzpomene, ale jak je snáma doma, tak prostě maminka 🙂 no ale nějak se pomalu bude muset naučit, ještěže po obídku se naučil jít spát sám, ale večer by to taky bylo fine, ale jak spí dýl, tak pak večer má výdrž a jde až semnou 😖

paolin
13. pro 2010

@many Vítek taky spal pořád u nás. potom i chvíli, co se narodil Adam. to byl docela masakr, abychom se vlezli ve 4 do postele 😀 tatin pak chodil spávat jinam 😀 no a jednoho dne už Vítek nepřišel. byl taky unavený, jak se v noci kojilo a tak.. Adámek k nám chodí uprostřed noci a lepí se na jednoho nebo druhýho. za pár měsíců už chodit nebude. a mně to bude strašně moc chybět 😉 😔

many
13. pro 2010

@paolin jojo to zase jo , to jsou taky chvilky, že pak už to nikdy nezažijeme jak budou větší a budeme jen vzpomínat, jak se na nás v noci lepili 🙂 no asi to tak taky vidím a taky už sem tam tatina vyhazujeme na Ladíkovu postel , chudáka ☹ 🙂 no a právě z toho mám hrůzu ti 4 v posteli 🙂 no třeba to do května zládne a půjde na svoje sám dobrovolně 🙂

holky mizím, tatin uvolnil koupelku, tak jí jdu drhnout a pak obídek,..... nechte si dařit, pááááááááááá

paolin
13. pro 2010

@many uvidíš, jaký bude mrňous. Adámek byl málo plačtivý. ale mít druhýho Vítka...tak mám celou postel jen pro sebe a mimi, páč by kluci byli rychlostí blesku fuč, aby se vyspali 😀 dřív jsme bydleli v 1+1 a to byl masakr. chodili jsem, jak dvě zobie 😀 díky Vítkovým nočním řvacím 3-hodinovkám jsme spávali tak 5 hodin denně..a Vítek se ještě kojil co dvě hodiny 😝

anta
13. pro 2010

Jé, vy drbny 😀 😀 😀 Honzík dostal sprdunk, je děsně zkažený od táty, tak jsem si ho srovnala, zjistila jsem, že nemá rád, když jsem moc hodná, je zvyklý mít mámu sekernici 😀 😀 😀 Jinak inklinuje k tomu, že jako buzeruje nejen tatínka, ale snaží se svou působnost rozšířit i na maminku, jo to má smůlu chlapec 🙂 🙂 🙂

e.k.t
autor
13. pro 2010

ahojky, tak jsem zpět z kontroly, tak Joli skoro v pohodě, jen do středy dobrat atb, zbytek vrátit v lékárně a já v nepohodě a v pátek na kontrolu no vedoucí říkalas abych pokud byla zdravá nechala pn ukončit v pondělí, aby se mi srovnaly hodiny za odpadlé směny a hlavně od pondělí mám dovolenou do konce prosince. 1 ledna mám první směnu na zácvik v nové stanici, tak jsem zvědava, ale mělo by to být v pohodě, je to dost podobné jako nyní, nejsou tam odbočné trati, ale zase je tam člověk úplně na všechno sám 😨 tak jsem zvědavá

anta
13. pro 2010

Se fakt pose.u, čistili jsme si zubáky jako každý večer. No a dítě má ve zvyku nechat se opiglovat a pak běží za tátou, který čeká na chodbě a pak běží za mnou zpátky. No a na tý cestě zpátky si asi zakopl o nohu, táta říkal, že slítnul na kolena a pak nedal ruce před sebe a slítl z těch kolen rovnou na bradu - na dlaždičky, holky já fakt nemůžu!!!

martinka79
13. pro 2010

@anta snad to bude dobré... teče mu červená..? ☹
no já mám pohodové obě děti od mala Nikolka byla více než Míša... naprostá jednotka.. ale MIšák je přerčí v jiných věcech v MŠ je to miláček všech. 😀 jinak já ho v noci nekojila nijak moc a lahev neměl a na noc nenasával a napije se max. při večeři,a le prostě nevydrží a někdy ano nekdy ne. včera usnul o půl šesté v autě a až do rána spal a bez nehody. takže co doat. prostě je to různorodé. 😝 ale když pleny existují tak ho prostě narvu do nich a je. 😉
jinak M někde cestuje je po obchodech já koupila strom. a doma vše vygruntila... a nazdobila jinak. nafotím zítra... zítra budu pécti snad to vše zvládnu.

anta
13. pro 2010

@martinka79 - nene, červená mu netekla, má "jen" naraženou bradu, achjo, to fakt miluju, po celodenní hoňce se to musí stát a to je doma mm, kujva, na co člověk doma ty chlapy má? 😠 😠

martinka79
13. pro 2010

@anta no to nevím na co je máme, asi aby nás rozmazlovali... MM se právě vrátil byl po nákupech jupíííííííííííí budou možná u nás i Vánoce 😀 😀 😀

paolin
13. pro 2010

holky, tak jsme doma!
byla jsem na masáži, tak jsem zvědavá, jestli z toho bude opět migréna..jinak mi masér řekl novinku - tedy pro mě 😉
prý mám pohnutý obratel, ale že to on ví. já tedy nee 😀 nu, asi to bude z toho, jak jsem hodila rybu alá brada na bruslích. jinak jsem se stavovali u našich a že prý si tam chlapečky přes masáž nechají, tak my že jo. a jak jsme se vrátili, tak mamka nepříjemná a tak..tak nechápu, proč je chtěla, když je z nich pak unavená.. no nic, no..

@anta Jani, snad to bude OK. Honzík už byl určo unlavený, chudáček. hele, u nás to stejné. jak hlídá děti tatin, vždy se někde otučou 😉 on neumí tak předvídat, jak já, tak toho tolik neuhlídá 😉

jinak mě včera večer přepadl smutek, tak chudák slivovička dostala zabrat 😀