Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

many
18. pro 2010

@paolin s tím spaním máš recht, ať se mačkáme, hlavně, že spí celou noc 😀 no dnes to tak bylo 😀 spal snáma a spal až do rána 🙂 potvůrka malá 😀 ale hlavně, že se vyspíme, ale budu to zkoušet a zkoušet 😀

many
18. pro 2010

@anta teda vy tam máte sněhu 😉 pěkný fotečky 😀

many
18. pro 2010

@e.k.t jo neštovice řádí i u nás, kámošky malá je přinesla ze školky :- )

e.k.t
autor
18. pro 2010

No právě Lucka je taky dotáha ze školky a my teď čekáme jestli se přidá i Denisa a Jolina 😉 ať je to najednou a je klid

many
18. pro 2010

🙂 no tak jestli je chytne, tak ať má průběh v poho a jen pár pupínečků 🙂

many
18. pro 2010

kuky kuky 😉 kde jste kdo 😉

paolin
18. pro 2010

Adámek už spinká. poo nechrněl, tak odpadl dřív 😉 Vítek půjde v osm a my zkoukneme Star dance a půjdeme taky odpadnout. prima noc a neděli 😉

martinka79
18. pro 2010

čua holky dnes jsme byli na divadélku a na výstavě betlémů a cukroví a nakonec na prohlídce zámku při svíčkách. já dopo upekla ještě jeden druha teď zdobím a plním... 😉 zétra bychom měli jet do bazénu ale Mišák šíleně kašle tak uvidíme. 😉

e.k.t
autor
19. pro 2010

Míšo dí no uvidíme za týden jestli koupila a uvidíme jestli druhá neteř náhodou taky nekoupí, to by joli šla na dokup.

Pavli koukala jsem včera taky a bylo to fakt pokoukáníčko

Marti tak jste si pěkně užili. Já včera nadělala opilý čertys, péct nebudu, protože něco Joli dostane od babičky a já to nesmím , Martin to nejí a aby to snědela všechno Joli nechci a aby se to vyhodilo to by byla fakt škoda

martinka79
19. pro 2010

no a já můžu a děti taky a MM si dá též a jinak jsme prostě blázen... 😀

e.k.t
autor
19. pro 2010

No Marti já bych taky mohla, ale už mám zase co před Joli teda o kilo míň ale 105 je dost a co hůř mám to z léků teda 7 kilo jinak z jídla. ale cukroví nemůžu kvůli cukru. takže jsem byla teď v pátek na kontrole a po vánocích znovu a velký odběry aby viděli jestli dodržuju doporučení. Na druhou stranu já většinou přes vánoce shodím 2-3 kilča, tak doufám že bude dobře

anta
19. pro 2010

Ahoj holčiny, vy kecky. U nás pohoda. Včera to stálo za ho...., Honzík mě děsně odmítal a dělal věčně scény, když jsem se k němu jen přiblížila, asi měl ponorku či co, ale musím říci, že mi z toho teda dobře nebylo. Dnes si dal k obídku pěkné dva talíře a je spokojenej, už mě zase chce 😀 😀 😀

e.k.t
autor
19. pro 2010

Jani asi si potřeboval trochu oddechnout a nadechnout. za čásek se staví sestřenka vyměnit krabice s dárkama, aby děti neviděli, chjo logistika věda je. potom doveze tašku věcí po Ondrovi pro Joli a Krabici věcí vrátí po Verunce k našim na půdu až se u někoho zase vyskytne mimi a OD NÁS DOSTANE TAKY TAŠKU VĚCÍ PO jOLINCE PRO vERUNKU

e.k.t
autor
19. pro 2010

Po této proceduře pojedou k rodičům manži sestřenky a my pojedeme taky k manžovým rodičům pro Joli, a uvidíme jestli nakoupila, ale inkubační doba je tuším 10-14 dní tak jsem zvědavá

paolin
19. pro 2010

ahoj holky! my dnes s pláčem. Adámka bolí bříško a byl nevyspinkaný, ale už je to lepší. kluci balí dárečky a divočí 🙂
odpo jdu na voliš, ale na závěrečnou besídku se mi nechce. tak půjdu domů.
Evi, inkubační doba neštovic je až 3 týdny.

anta
19. pro 2010

Evičko a Marti, děkuji za PF, už jsem taky něco vytvořila, ale tak šikovná jako vy zrovna nejsem 😀 😀 😀

paolin
19. pro 2010

@anta Jani, taky moc pěkný 😉 tak jsem vám tedy poslala taky, ikdyž na mě krepat dopředu 😉

@martinka79 Marti, ty pekařko jedna 🙂 nafoť nám výtvory 😉

@e.k.t Evi, kilčo sem, kilčo tam 😉 hlavně ať jsou výsledky v pořádku!

e.k.t
autor
19. pro 2010

Pavli pérávě z vánoc fakt strach nemám, tak uvidím až bude nějaká laborka

anta
20. pro 2010

Dobré ranko, holčiny. Honzík dnes budíček v 5,45 hodin. Teď stojí u stolu a hraje si s dřevěným metrem a prý že udělá mašinku z něj, no to jsem zvědavá, jak to dopadne. Jinak jsem ho měřila a měří více než 94 cm, takže zase vyrostl 🙂

e.k.t
autor
20. pro 2010

Jani je to šikulka, a vééélkej, no je to chlap 😀 😀

anta
20. pro 2010

Mně přijde pořád takový malý, ale na pohlavky je ta výška akorát 😀 😀 😀

e.k.t
autor
20. pro 2010

no je proti Joli rozhodně větší, na druhou stranu se to tady hemží samýma chlapama a ti musí být větší než ta naše malá kočule

many
20. pro 2010

ahojky holky 🙂

many
20. pro 2010

ááá řešíte míry 😉 tak já Ladíka měřila kterýsi den a má už 97 😀

many
20. pro 2010

@paolin jak je Adámkovi 😉
@e.k.t co Jolanka 😉 nakoupila 😉

many
20. pro 2010

nikdo nikde 😉 já čekám kdy Laďouš vytuhne, už pře půl hodinou i dýl , jsem ho poslala spát a furt ho slyším kecat 🙂 nemůže jaksi zabrat 😀

many
20. pro 2010

už je tuhoš 😀

gaba3
20. pro 2010

ahoj holky 🙂

jdu vás po dlouhé době pozdravit a hlavně vám popřát krásné svátky, at je prožijete v klídku a ve zdraví, dětičkám, at ježíšek nadělí hodně dárečků a do nového roku jen to nejlepší.....

nestíhám dočítat, tak jak se všechny máte? doufám, že dobře a hl. zdravě!

many: gratuluji k těhu a koukám, že to bude Lukášek 😵

martinka79
20. pro 2010

holky nafotím ráno jak budud chystat balíček Nikolce do školy... a jo a jinak v noci jsme honila krabici co kryla cukroví po zahradě...
jinak my máme večeírek vánoční dnes ale nevím asi nepojedu. Michal mě nemůže dovéz a jet autem je přeci prd besídka. 😒

anta
20. pro 2010

Ahojky holčiny, neměla jsem čas. MM není opět doma, má nějaký vánoční večírek v práci. Tak jsem si užívala Honzíka od rána do večera, no přiznám se, že už mám dost. Budu koukat na detektívku, tak se docela těším 😉