Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

paolin
22. pro 2010

@e.k.t no Adámek bude mít 3 roky a 4 měsíce. nu, mají to v rukách jiní, tak se holt necháme překvapit 😉 ale fakt mě se.., že ségře do školky vzali malou, která měla tři až listopadu 😠 to pak máme dostat do školky tříleté děti 😠

paolin
22. pro 2010

@e.k.t Evi, to jsi dobrá, že jsi to zvládla!

many
22. pro 2010

ahojky 🙂 nakukuju a jen píšu, že Lukášek je v pořádku 🙂
gruntuju, jak budu mít padla , dočtu 😉
jinak v albu je fotka větší, tak můžete juknout i tam 🙂

e.k.t
autor
22. pro 2010

@paolin
Pavli ono nám to je vlastně skoro jedno, jen si myslíme že děti potřebujou děti a to Joli nemá, tak hlavně proto

anta
22. pro 2010

No my byli na té poště a nechytačka, fronta až ven, no to nebudu s klukem čekat, to by se nudil a vyváděl by, čemuž bych se nedivila, tak na to prostě prdím. Všechno okolo vánoc olítávám já, jak jinak, už mě to štve 😝

anta
22. pro 2010

@many - tý jo, Lukášek je krasavec a ta podoba, to je fajn, že jste v pořádku 🙂
No jinak, nebudeme si kazit náladu, nějak na mě taky padají všechny ty povinnosti, kurňa, už si připadám jak svobodná matka, když vidím ty celý rodinky na ulici a já jsem pořád s klukem sama, tak mě to mrzí, jak to mám asi všechno stíhat 😉

e.k.t
autor
22. pro 2010

Míšo super super zprávička. Já mám hotovou rybí polévku a dokonce jsem nasnídaná, oooo kam to napsat 😀

e.k.t
autor
22. pro 2010

Jani úplně ti rozumím, ale ono i to smutnění nějak k těm vánocům patří, tak se z toho vypiš, vím že to funguje

anta
22. pro 2010

Zítra půjdeme s Honzíkem koupit kapříka Vašíka, tak mu říkáme od dětství, táta se vrátí někdy kolem 14 hodiny, tedy aspoň doufám. Naprdl mě s dárky, prý, že to nemá kdy balit, no já zabalila nejméně 25 dárků i s klukem a on hned, že s klukem půjdu ven, tak jsem mu řekla, že nepůjdu, že si to mohl zabalit klíďo o víkendu místo vysedávání u PC 😝 😝

paolin
22. pro 2010

@many Míši no supéér, že jste v pořádku! jen tak dál 😉

@anta Jani je to na hov**! taky mě točí venku ty rodinky, jak už chystají v klidu vánoce 😀 lovení kapříků mělo velký úspěch, kluci nechtěli domů 😀 byla tam i jiná maminka a měla dokonce 3 chlapečky 😀
Jani, budeme depčit hromadně 😀 Mirek standardně 30.12., kdy umřela Jana a já z rodiny, páč se na nás sestra zase vys** 😀 hele - kašleme na to! ať nám všichni takový prcku políbí 😉

paolin
22. pro 2010

@anta jo a s tím balením máš recht! taky bych to tak řekla 😝

e.k.t
autor
22. pro 2010

@anta

Jani buď ráda že aspoň něco koupil, to u nás není ani pro mne, takže aby Joli nebylo divné že maminka nic nedostala, tak jsem si objednala taky, ale 15 mi psali že je to poslané z Pardubic a do dneška to nemám a to je 25 km fůůůj

ale jinak pošta někdy doručuje i do druhého dne, no max ještě budu muset něco koupit zítra, to je doma mm a Joli se mnou nebude muset, no co ponožek není nikdy dost a pasta a mýdlo se taky hodí že jo. 😀 😀

e.k.t
autor
22. pro 2010

Pavli to je pak o to horší, ale hlavní jsou děti, my už to pro ně nějak vydržíme, nebuj

paolin
22. pro 2010

@e.k.t Evi, určitě 😉 hele, tak si zabalte pod stromeček autiko 😉 tedy jen klíče do krabičky 😉

paolin
22. pro 2010

jinak jsme myslím vymysleli docela dobrý dárek pro babi tchýni k vánocům. má problémy s páteří a potřebovala by do lázní. ale od operace tlustého střeva trpí na nárazové průjmy, tak prý nechce do 2-lůžkového pokoje s jednou sociálkou (mají dohromady záchod a sprchu). tak jsem jí vyrobila dárkový poukaz na jednolůžkový pokoj v lázních dle výběru a doplatíme jí ho 😉

e.k.t
autor
22. pro 2010

no to raději ne, včera jsme se zase nas... dali jsme do internetu tu nehodu a z pojišťovny došlo že je to uzavřeno a vyplaceno, no to se s náma zatočil svět že se ztratila složenka no hnůůůůs, tak tam mm volal a ono to ještě není ani uzavřené ani vyčíslené a pak to prý půjde ke schcálení a pak teprve k revizi, a to už je přes měsíc, no hnůůůůssss fůůůůjjjj bllléééé a pře dvánoci, fakt paráda. kdyby to mm aspoň zavinil tak řeknu že se za blbost platí, ale toto je i na mne moc 😝 😠

e.k.t
autor
22. pro 2010

no super Pavli, lázně od nás dostala babi k 70tinám, za dva roky by mohla znovu.

paolin
22. pro 2010

@e.k.t Evi, to je tak na ránu mezi voči 🙄 pitomci jsou to..jednak co by se zalamovali s prací, že a druhak co by spěchali vracet lidem peníze 😠

my jsme po obědě. snad usne Adam brzy, mám domluvené stříhání 😉 zkusím, jestli by nešmikla i Viktorína.

e.k.t
autor
22. pro 2010

No právě, já nebýt v práci tzn nemoct si půjčit tak nevím jak bysme to s Joli dělali, pitomci, jak říkám kdyby byl mm viník nebo spoluviník, dobrá, ale jsme poškození tak přece mají hejbnout kostrou, mm říká že to nakonec zaonačí a nedostaneme vůbec nic nebo jen částku k rozdráždění, hlavně se to před vánocema děsně hodí... teda leda jim, nám teda fakt ne

alenka83
22. pro 2010

ahoj holky, po dlouuuhatánské době vás všechny moc zdravím apřejeme krásný Vánoce!

Many, koukala jsem, že máme skoro stejný termín, tak jsem zvědavá, jestli i u nás bude druhý klouček🙂

Jani nesmutni, ale přijdu si taky občas tak. Zítra musím vše oběhat, protože mladej je nemocnej a s ním nikam nemůžu, takže zítra,až se manžel vrátí z alkoholového opojení do reality, tak mi začne kolotoč☹

e.k.t
autor
22. pro 2010

Ali taky pěkně na houby, no tak vše dobře zařiď a pořiď a vánoce si pokud možno užij

e.k.t
autor
22. pro 2010

tak teď jsem se zase pěkně nassss, jak furt honím ten balík, tak koukám ráno je uložen na poště, takže asi ztropím scénu že se tam všichni poserou a vedoucí zvlášť já už se těším jak na ni budu ječet před celou frontou lidí, minulý týden jsem ji varovala že ještě jednou budu muset na poštu pro zásilku přes to že jsem doma a čekám na ni tak bude tanec a bude i písemná stížnost na ředitelství pošt a to tentokrát teda opravdu bude, protože už si fakt nenechám srát na hlavu, lístek ve schránce jetrě není, ale balík už je uložený, tak to teda ne, naúčtováno a zaplaceno bylo plné poštovné, tzn požaduji plné služby ať se snažej nebo jdou na prascák, lidí je dost 😠 😝

paolin
22. pro 2010

Evi, zkus tam zavolat, ať ti ho laskavě dovezou domů třeba i večer. a scénu ztropit můžeš 😉 i za mě 😉 takový prachy za to chtějí a nic..no a taky hlavně, že už je balík u vás 🙂

@alenka83 Ali, to je všude stejný, koukám...chlapi chlastají a ženský se můžou udřít..

paolin
22. pro 2010

hm, mě zase nasr...jeden dodavatel. ten hlavní... už mě to fakt nebaví a mám 100 chutí to zaříznout, páč takhle akorát dělám špatný jméno firmě kvůli neschopným pitomcům 😝

e.k.t
autor
22. pro 2010

@paolin

Pavli o dovolání se snažím už skoro hodinu 😠 😝

e.k.t
autor
22. pro 2010

jj Pavli máš pravdu, ale je to na hooooo, no je to velkej balík na dobírku, je tam sestava škarabadla pod stromeček pro micinku, abych to rozškrábané bordelizující mohla vyhodit

paolin
22. pro 2010

@e.k.t hm, tak to je super teda! to se ti nedivím, že pěníš 😠

anta
22. pro 2010

Tak holčinky, koukám, že dneska jsme nějaké nabroušené všechny. Mně se kupodivu nálada lepší, má na tom svou "vinu" Honzík, je na mě moc hodný, tak aspoň že tak.
Ahoj Alíku, je to všude stejný, chlapi stejný jen se obličeji liší 😝 😀
My to zvládneme, no musíme, aspoň máme pocit, že si ty vánoce zasloužíme oproti nim.
Evi, ty nedostáváš od TM dárky? To je zvláštní 😕

e.k.t
autor
22. pro 2010

jo Pavli a batoh a sukeň pod stromeček pro mne 😀 😀

no od magnetu ještě hodinky a ŠÁLU K NAROZENINÁM, MÁM JE 28, TAK TO VÍŠ, TO JE NĚCO NA MOJE NERVÍČKY

e.k.t
autor
22. pro 2010

no Jani je to náročný, ale už si zvykám, jen nechci aby si toho nepoměru všimla Joli. Mm nedává dárky vlastně nikomu, ani neporadí co, prostě to nechá na mě