Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
27. pro 2010

@martinka79 - nevím, Marti, Honzík ho má takový černý, dám fotky do albíčka, ať to taky vidíte 😉

paolin
27. pro 2010

@anta Jani a od koho ho dostal? no, chápala bych to třeba do práce k PC. ale jestli na něm má cvičit doma, tak je to fakt divný 😀

anta
27. pro 2010

@paolin - no to netuším, ale představa skákajícího manžela na pumlíči mi přijde vážně děsně úchylná 😀 😀 😀

martinka79
28. pro 2010

@e.k.t evička má narozeniny my máme přání jediný štěstí zdraví hlavně to zdraví... užij si prima den. 😀 at se ti splní vše co si moc moc přeješ a v roce 2011 AŤ JE TO JEN TO NEJLEPŠÍ ROK.

@anta 😀 😀 😀 😀 Jani tak to je sranda a úchylné mi to přijde..., ale kdo ví, třeba to měla být legrace. 😉 můj M. si tedy na balon nesedá....

@paolin prima lyžovačka

martinka79
28. pro 2010

my dnes jsme sami. tatin slouží vlasti. pojedeme na návštěvu, ale jelikož synátor vstával brzy pokusím se ho po obědě zahnat do hajan. uvidíme.

martinka79
28. pro 2010

Jani tak my máme jiný kamion takový dlouhatánský... ale jinak ve své podstatě splní účel stejně. 😉 jo Mišák dostal super auto na dálkáč.

anta
28. pro 2010

@martinka79 - Honzík dostal také auto na dálkové ovládání, ale on s tím nějak moc neumí, takže to bylo zatím schováno, až trochu vyroste, protože je krááááásný a bylo by škoda ho zničit 😉
Evičce jsem již přála po SMS 🙂

martinka79
28. pro 2010

Jani Míš DOSTAL TO PRO DĚTI S VOLANTEM SUPER VĚC... JEZDÍ JAKO DRAK ON TOTIŽ BRAL TATINOVI JEHO HRAČIČKU... TERÉŇÁKA A TEN STÁL DOST PONĚZ A JE SPÍŠE NA VEN.
hodila jsem fotečky do alba.

e.k.t
autor
28. pro 2010

Berušky moje, děkuji za přání

martinka79
28. pro 2010

prdelínek nešel spát.. válí se u pohajdy nadlábl se oběda pojedem po 14hod na návštěvu. 😉
dnes super slunečko idelání na procházku venku... a lyžovačku

anta
28. pro 2010

@martinka79 - projela jsem tvoje albíčko a povím ti, super. Mišák má tedy velký prostor na hraní a těch autíček 😀 😀 😀

e.k.t
autor
29. pro 2010

Dobré raníčko, tak včera se oslava moc povedla a já si ji fáááákt užila, moc fajn to bylo a navíc tam druhá neteřinka byla trochu osypaná tj druhý den tak třeba to koupily všechny 3 zbývající děti, což je i přání aby jo, tak uvidíme, zato večer nám oděšla televize do věčných lovišť a to jí bylo teprve 7 let, hmmm no nenaděláme nic

martinka79
29. pro 2010

@anta no to víš v domě... se s tím už počítalo a dostal větší pokojík než nikolka. a auta no těmi žije, ale nemám nějak pocit, že bych stále nakupovala. 😀 ale vidím to na povánoční čistku... a tradá něco darovat.

martinka79
29. pro 2010

krásné ráno piřdávám fotečku Michálkových výtvorů.. malby, ale postavy jsme kreslila já a stříhala nakonec taky... 🙂

martinka79
29. pro 2010

tot jsem všera dostala od kamarádky jsem moc ráda anděl pro štěstí. 😉

anta
29. pro 2010

Ahoj holčinky, tady je pohodička, máme už vypráno, kuřátko v troubě troubí a zítra jde mm do práce, mám pocit, že už se tam těší 😀

anta
29. pro 2010

@e.k.t ta televize bodne, to je jako naschvál 😒

martinka79
29. pro 2010

unás už se taky vaří pere... a jinak pohodově dokonce jsem si namalovala ksichtík jedem totiž za hodku por MM. je p službě.

paolin
29. pro 2010

ahoj holky! my máme tatina v práci. byla tu kamoška s dětmi, tak supr 🙂

@e.k.t Evi, vy neštovicujete, jak o život 🙂 tak ať vám to vyjde! Tv v háji? to je supr tedy 😝 ale neboj, vše si vyberete ve starém roce a ten nový, ten bude určitě supr 😉

@anta Jani, tatin už je přerodinován? ten náš taky 😀 a docela leze na nervy i mně 😀 no, je to na něj nápor. Adámek je teď tatánek, takže když je doma, já jsem jaksi nepotřebná. leda, když je bebinko nebo tak 😉

@martinka79 Marti, ty krásko namalovaná 🙂 užijte si tatina 🙂

anta
29. pro 2010

@paolin - hele a víš, že mně mm taky už leze na nervy a těším se, až zase vypadne? 😀 😀 😀 Máme to nějaké podobně naprogramované 😀 😀 😀 Táta říkal ráno Honzíkovi, že bude dobré, když si řekne o nočník a víte, co mu na to Honzík řekl? Toto: "Táto, nenuť na nočník" 😕 😀 😀 😀 No, po kom je to dítě drzý? 😀 😀 😀 Ten má vyřídilku, že nevěřím vlastním uším. Ale už umí říci Fifinka, pořád říkal Šišinka a už mu to jde a dokonce i fajfka řekne 😵 😵 😵

martinka79
29. pro 2010

@anta Honzík bude krásně mluvit to je super, závidím ti to. \nikoka byla mluvka co neměla žádnou vadu, ale Mišák po té mandli jo....(třeba ani ne po mandli)
ale mluví jako věty a souvětí krásné a ty rozumy to jako sama valím bulvy jak vše u mí odůvodnit... a jakého má pamatováka... 😉 jinak tatin náš je od pondělí v práci takže jsme celem taky ráda, doma bez něj je pohodvoě... dnes je s námi, ale měla jsme tu žáky ze školy a takže prima odpoledne. 😉

paolin
29. pro 2010

@anta Jani, čučím, jak puk! to je ale šikula ten váš Honzula!

anta
29. pro 2010

Holky, šikula na mluvení to je, ale co vám toho od božího rána napovídá, už mi z něj jde hlava kolem. Jinak zítra jde mm do práce a to si nejspíš oddychnu 😀 😀 😀 No to mi třeba dítě řekne, "nedělej to to a to", tak já mu prostě řeknu, že "to a to a to prostě udělám, panč je to nutnost" 😀 😀 😀 Dnes chodil bez plenek a řekl si o čůrání a já se ho pak ptala, jestli chápe, o co jde a on mi přitakal "Jo", tak zítra zase pokračuji bez plenek. Dali jsme si týden volňáska, tak snad to půjde bez větších problémů 😉

anta
29. pro 2010

@martinka79 - Honza má taky pamatováka, vzpomene si na věci, které jsem mu např. říkala před čtvrt rokem! Když vidí plechovku na trávě se válet, tak to Honzík komentuje slovy "redbull, plechovka zmačkaná, špinavá na trávě, na trávu se nesmí házet" 😀 😀 😀

anta
29. pro 2010

Další historka z venčení. MM stál s Honzíkem u nějakého vchodu a byl tam sjezd pro kočárky a onzík se pochopitelně ptal, co to je toto (obvyklá to jeho otázka) a mm říká, že to jsou koleje pro kočárky a Honzík to začal komentovat slovy "koleje, bába tě poleje chacha" 😀 😀 😀

martinka79
30. pro 2010

@anta super...
znáš podobné povídačky\ od Mišáka a Nikolky ta stále mele... pro mě rozumy.
my se dnes chystáme do Prahy a jak se vrátíme tak tradás měr vysočina a zítra směr Znojmo vidímtě dvojmo.

martinka79
30. pro 2010

Míša spíš vede diskuse proč to tedy děláš když zase budud drobit? nebo styl pustím si tuto pohádku chceš ji taky, já řeknu ne a on hned ale chceš jelikžo to bude zábava

anta
30. pro 2010

Ahoj holčinky, dítě má nové bačkůrky, táta je v práci a dítě, že prý mu je po něm smutno, no co můžu dělat, bude si holt muset zvyknout 😉

martinka79
30. pro 2010

holčičky krásného silvestra mnoho zdaru v novém roce, ať jte všechny spokojené a vaše děti a´t jsou zdravé a dělají vám jen a jen radost. 😉