Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

paolin
12. lis 2008

hm, tak mi zrovna upadl kousek korunky. ja se na to vy..! to asi vanoce moc stedre nebudou. naposledy me novy zoubek stal 3tisice 🙄
holkyy..ja nechci k zubajdeeeeeee.. 😝

martinka79
12. lis 2008

Jani Evička ti porasila správně. Kup mu kaši a jinou bebu a bude. a nemusíš chodit k dr. že přikrmuješ. Až půjdete do poradny, řekneteš, že dáváte tot a to a bude. někdy může matka i malinko lhát ve prospěch svého dítěte.

martinka79
12. lis 2008

holky pomooooc u nás hovínkovo. mišák se pokakal o to nic, ale jak si umí sednout a miluje si šahat na bimbáska tak já mu dávala ruce pryča šup a už se koulel a kroutil a šahala skonči ve vaně to se mu líbilo nejvice. ji a když byl zasraný až na koulích taks e chechtal hlasitě normálně si to užíval. Minule si takto užíval čůrání když seděl a na přebalováku adržel si bimbu a šump čůral to bylo smíchu.
pavli ach to je šílené.

martinka79
12. lis 2008

Pavli to je fakt nepříjemné drž se ach jo zuby a zubař fujky. ale to se zvládne.

A než u nás byla sranďící scéna tak se v mžiku kdy jsme zvedala telefon otočil a šup chytil kytku dračenu za pačesy a pěkně s ní lomcoval až se sklátila k zemi. nezlomil ji,a le pěkně si v ní porochňal asi by šel už na písek drobek jeden. a teď montuje vysílačku. tjo ona má, ale raubířský den. 🙂 🙂 🙂 🙂 kam un všude nebleze. Možná bych ho mohla zavřít do skříně dám mu baterkua tam ať to prozkoumá. 🙂 🙂 🙂 🙂 😀 😝

JAničko Pavla evičko to napsali ukázkově drž se jejichrad. já sice vždy jen kojila,ale ty příkrmy byly stejné.hurá na vaření dobrotek. Jinak DM drogerie je nejlevbější an tyto jídla,a le to víš já beru i lékárku jelikož Dm máme v KOlíně nebo v Praze to by mimohlo políbit .....

anta
12. lis 2008

Tak jo, holčiny, teď jsme papali a snědli jsme 180 ani jsme nemrkli, ale myslela jsem, že je ospalý, tak jsem ho dala ležet a v tu ránu začal jeho obvyklý hysterák, tak teď sedí v postýlce a kouká na mě 😉 Manža volal do laktační ligy a tam mu říkali, že těch 150 je opravdu na jeho výšku a váhu málo, že máme přidat na razanci a pěkně ho nacpat, aby chvíli vydržel a nebyl tak protivný 🙂
Ale povím vám, že jsem z něj taková slušně zdecimovaná 😉

e.k.t
autor
12. lis 2008

Marti my taky musíme až do Pardubic, tak se nám nechce, ale jinak jsou moc dobří 😉

e.k.t
autor
12. lis 2008

Jani no vidíš, je to o tom nabídnout víc a nechat ať si vezme dle hladu a k obědu nebo večeři kašičku a bude spokojený, jak bude mít dobře v pupíčku 😀

martinka79
12. lis 2008

tak Jani a už bude dobře. 🙂

martinka79
12. lis 2008

asi udělám lívance

martinka79
12. lis 2008

nemám co dělat jedině ležet 😀

martinka79
12. lis 2008

a MIšák ležet nechce. ☹

e.k.t
autor
12. lis 2008

tak to já bych ležela taky, ale moc to nehrozí, Joli sice leží, ale chce abych se jí věnovala tak mám smůlu a jsem ráda že sezobnu spálenou topinku s česnekem sýrem a kečupem 😅

anta
12. lis 2008

No holky, já s ním zítra raději k té doktorce hupsnu, nějak se mi ten kluk nelíbí, je děsně ukňouranej pořád a pořád mi tady brečí, nemůžu se od něj hnout ani na krok, pořád se chytá za pravý ucho, tak nechci nic zanedbat 😒 . Vždy jsem si malýho moc chválila, teď je to od pondělí úděsnej očistec, fakt. Ať ho raději prohlédne doktorka, protože je to s ním fakt dost k nevydržení, je úplně jak vyměněnej. Papal pěkně, ale i tak je děsně protivnej, nevím, co se to s ním najednou stalo ☹

e.k.t
autor
12. lis 2008

UCHO NO TAK TO RADĚJI JDI, MŮŽE TO SICE BÝT I OD ZUBŮ fuj caps 😝

paolin
12. lis 2008

jo jo, Jani radeji bez.
Adamek porad prujmuje a Vita me poctil hodinu a pul dlouhym histerakem. ja uz na tu materskou fakt ser..! 😠
tohle fakt nemam za potrebi..mam 100 chuti ho nechavat ve skolce do vecera. tam si takove moresy nedovoli.
co se probudil, tak rval a rval. rval, ze nechce ven. za minutu rval, ze chce ven. ja to proste nechapu ☹ je mi z toho fakt smutno! ja jsem pak nastvana, neprijemna a cely je to na..
nastesti se venku zklidnil. Adamek byl zlaticko, tak jsem poridila par dalsich darecku k vanocum. mam z nich radost. Mirek chce parfem, tak si nakonec po mohutnem ocuchavani vybral. v kamennem obchode 1950,- pres net za 1240,-. to je tedy sila zlodejina. jeste chce knizku, tak jsem rovnou objednala i tatkovi. zase pres net 😵

anta
13. lis 2008

Tak holčinky, dobré ranko. Včera jsme byli s malým na pohotovosti večer, volala jsem i doktorce na mobila, jestli s ním do té nemocnice máme raději hupsnout, protože malej nekakal a měl děsně tvrdý bříško, tak jsme s manželem nechtěli nic podcenit. Malej je od pondělí opravdu dost nepříjemnej, přes den nespí, dělá virvál, pořád pláče a je nevrlej, do toho nekaká, chytá se pořád za ouško, za tvářičku, je to s ním opravdu dost k nevydržení, za chvíli ho nakrmím a jdeme k paní doktorce. Na pohotovosti byly ženský takový docela dost nepříjemný, první otázka byla, zda jsme zaplatili poplatek 90, - Kč, což mě ani nepřekvapilo 😠 Dr. mi řekla, že jsou to prdy a co s ním mám dělat, vtip je v tom, že já to, co mi poradila, s ním dělám normálně a stejně to nepomáhá, achjo 😒 Panebože, s prdama bojujeme už takovou dobu a že by z nich byl takto vyloženě nepříjemnej už 5. den, to se mi teda fakt nezdá ☹ Opět mi udělal scénu, teď usnul, snad to všechno špatný brzy přejde.

paolin
13. lis 2008

Jani, tak drzime pesticky! kozeny tedy, ty zenska na pohotovosti. ja to nechapu..jsou tu od toho, aby pomahaly, ne? 😠

Adamek kakal az rano a docela normalne. tak snad jsme to prujmovani zvladli. no uvidime.

anta
13. lis 2008

Paol - jeli jsme tam na půl sedmou, tak zas tak pozdě nebylo, aby byla tak nepříjemná, to už jsem zažila i u sebe, když mě chytlo to ucho, jak mi ho potom operovali, tak jsme s manželem ve tři ráno šli na pohotovost, to jsi měla slyšet toho doktora, že prý má 39 horečky a spoustu keců! Já byla úplně v hajzlíku. Malej teď usnul, tak nevím, jestli ho mám vzbudit nebo ho nechat prospat a pak s ním jet?

martinka79
13. lis 2008

Jani nech ho spinkat a potom jeď. myslím na tebe.
já měla včera také vrselo s Nikolkou.

martinka79
13. lis 2008

PAvli to chápu jak ti je když Vítek vivádí. Mně včera pěkně řádila Nikolka poprvé v životě a to z úplné blbosti pro nás dospělé. Normálně chtěla psát psacím táta ,a le oni ve škole píšou tiskacím. Napsala t krásně a místo a to bylo ve spojení e,říkala ať se nesměji a já se nesmála,ale přečetla jsme , že je to tete a ona spustila lítala po bytě vše roztrhala yvhodila potom nebyla k utišení pěkně dlouho jsme měla co dělat ji sklidnit a promluvit s ní. normálně se v ní vše mele je horzně ctižádiostivá,a le málo se snaží několikrát za sebou, cjce vše hned a to samo nejde.
No bylo to žůžo nakonec jsme to překonali,a le jak mi bylo a Nikolka mi říkala jsi fakt hrozná mami. ☹

JInak dnes ráno už dobré, tatínek s ní také promluvit a tak si myslím, že to bude chtít malinko zvolnit provoz domácnosti s více se věnovat jí. 🙂

Janičko na pohotovosti jsou vážně pěkní sráči málo kdy jsem narazila dobré chování. 😉 snad to nebude nic vážného. moc moc držím pěsti.

Pavli a co jsi nakoupila?

evi Mišák nakonec nespal až do večera děsné fuj to zase bylo nervů. ☹

martinka79
13. lis 2008

holky písnětě mi vaše maily pošlu vám něco na zvednutí malinko nálady. 😉

e.k.t
autor
13. lis 2008
e.k.t
autor
13. lis 2008

no jinak u nás noc stála za ..... furt nějakej řev as nepomáhalo ani vzití k sobě 😝

no teď to vypadá nadějně zatím, no uvidíme ☹

martinka79
13. lis 2008

Evi poslala jsme ti první mail jiný promiň. odcakla jsem to co jsme nechtěla. 😒

martinka79
13. lis 2008

No my si zatím hrajeme samo je u bada: Uvidím, kdy půjde spinkat. 🙂

anta
13. lis 2008

Ahoj holčiny, tak jsme zpátky, kluk váží 8 kilo a paní doktorka mi naznačila, že ho přecpávám! Já? To ani náhodou, papá v průměru 150 1 za tři hodinky, tak fakt nevím 😒 🙂

paolin
13. lis 2008

Jani, tak to ti toho moc nerekla 😒 to je jako protivny tim, ze je prejezeny..?

Martii, pecenkova.pavla@seznam.cz 😉
jinak jsem koupila veci pro deti-jak jinak 😀 knizky a pyzamko. mamce taky pyzamo. moc se mi libilo. takovy prakticky a docela sexy 😉

Adamek tu husi, jak pilinaky, tak ho jdu zachranit. zatim jeste neprujmoval! 😵

martinka79
13. lis 2008

Jani ta dr... si dělá prdelky ne? je sice větší,ale přecpaný,ne. míša spal až do teď já navařila uklidila a odpočinula. jdeme papat.

jani pošli mail adresu. 😉

martinka79
13. lis 2008

Jani promiň koukla jsem později než jsem posla zprávu. tak zatím

anta
13. lis 2008

Já jsem fakt z něj na mašli, tohle už trvá od pondělka a on je takovej pořád ječivej a s něčím nespokojenej, já fakt nevím, čím to je.