Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
10. led 2011

Byli jsme venku a přitáhli jsme si domů hov.. z trávy, výborně. Dověděla jsem se tady od jedné maminy, že je tady u nás v Kladně přípravka na školku, že tam můžu být s Honzou max. 3 hodiny a buď můžu být u něj anebo třeba jít do jiné místnosti a nechávat ho samotného s jinými dětmi. O tom jsem přesně uvažovala a myslím, že do toho rozhodně půjdu. Za jednu hodinu se platí 30 Kč. 😉

paolin
10. led 2011

@anta Jani, no to je supééér! to se bude Honzíkovi moc líbit a tobě taky!
jo, posr... chodníky a trávníky, to je humus...jak slezl sníh, tak je to tu fakt nechutný 😠 fakt nechápu, že to těm pejskařům nevadí, když kolem toho musí chodit a šlapat.. prasata!

anta
10. led 2011

Já bych těm pejskařům napařila pokuty jak svině velký! Mi neříkej, že si doma taky serou na rohožky, prasata jsou to! 😝 To je děs, jak ta tráva vypadá, fakt člověk se štítí už od pohledu 😝

anta
10. led 2011

No včera jsem myslela, že se po..., mm spálil slušně Honzíkovi jídlem pusu, já to ani pomalu nenandám a oni už sedí u stolu, říkám mm, neber ho k tomu stolu, dokud je jídlo moc horký, ne, to je jako když říkám volovi dobrý jitro, no a tak malýmu dal cibulku, která nebyla rozpůlená a uvnitř horká jak prase, no tak mu spálil pusu, že Honzík z toho dost plakal, fakt mě to dostalo 😠 😠 😠 S těmi chlapy je to fakt občas těžký, jak jim člověk něco neřekne, tak prostě je to nenapadne a všechno zkoní! 😔

monkia.pv
10. led 2011

ahoj holky! Jani uz mate posefovanou skolku?Ja se koukala az dnes kdy vubec je zapis!A uz to vim 😉 .Zatim ani nevim do ktere skolky Vanulu dam!Mame tady kolem asi 3. To mate dobr yze vam berou do jedne skolky 109 deti to je celkem hodne!Co se manza dozvedel jak tam volal?Me by celkem zajimalo jak to funguje-to muzu zapsat dite jen do jedne skolky?A co kdyz mi ji nevezmou?Mam moznost jit jeste do nejake jine nebo ne?Nevite nekdo?Jinak jsem dneska byla s Vaneskou u dr.-nejak se nemuzeme zbavit kasle a uz me to stve-pred vanocema jsme se ho zbaavili a ted ho mame zase,tak jsme dostali sirup s obsahem antibiotik tak jsem zvedava.Jinak Vanulu dr.poslechla a rikala ze na plicich i na pruduskach nic nema jen ma hleny v krku,tak odkud se to sakra bere!!!
Jani manza je klasa to to ani nezkusil nez Honzikovi dal? To muj manza je na tohle zase opatrnej a rekla bych ze mozna i vic nez ja!

anta
10. led 2011

@monkia.pv - zatím to ošéfovaný nemáme, večer napíšu víc, teď nemůžu 😉

monkia.pv
10. led 2011

ok ja taky nejak nemam cas na pc!Ted mam chvilku nebot Vaneska kouka na smouliky,tak aspon chvilka klidu na kavicku 😝

paolin
10. led 2011

@monkia.pv Mony, jak kde. u nás můžeš dát jen jednu přihlášku. když se nedostaneš, můžeš zkoušet i jiné školky. taky je dobrý je jako poslední možnost obvolat v srpnu. někdo se může odstěhovat, nenastoupit a tak.
Adam taky pořád kašlala, pak mu to sedlo na průdušky... kamoška Mudr říkala, že i máme zajít na alergologii. že to může být i z jídla. druhá kamoška to tak měla - pořád rýmy, kašle..a našli jí alergii na vajíčka a mlíko. tak to rok nesměla a je OK.
Adam měl zatím jen imuno a tam mu nic nenašli. alergo nechám až na jaře a uvidím..
byli jsme cvičit a byla to hodina hrůzy..nejdřív ječel Adam..do toho se vzteky počůral.. a když se mi podařilo ho trochu uklidnit, začal Vítek! myslela jsem, že je fakt vyliskám....pak se chvíli cvičilo bez řvaní, načež Adam začal zase a řval až domů..se na to může vy.. budu s němi raděj sedět doma na prdce 😠

@anta Jani..to je naposr.. s chlapama..můžu tě utěšit jen tak, že ten můj to dělá taky! 3x řeknu, ať si dávají bacha, že to a to a co myslíš..?!!

martinka79
10. led 2011

ahojky holky, držím pěsti se školkama... doufám, že to klapne a ta před školka je fakt báječná. 😉 u nás se dnes rozvádaly nové plaťáky... 😀 jsme mladá a začínající učitelka... jupííííííííííí dostala jsem přidáno, ovšem to co sebraly m nějak nenahradí nic. 😝 teď relaxuji u Tv
co se týče pejkařů jsem pro pokuty..
marodi kašlací držte se...
do kolnky o dítěti napište vychované milé, přátelské a ochotno se vzdělávat a objevovat svět.

anta
10. led 2011

Tak holčinky a hlavně Moni, manžel tam volal do té konkrétní školky, kterou jsme si vybrali, no sice vybrali, ale je nám to prd platný, protože se můžeme přihlásit do více školek a pak to tzv. rozděluje městský úřad v Kladně a pak posílá vyrozumění o tom, kam kluka přijali, což je dost s prominutím na hovno, protože tuto školku jsme si vybrali proto, že tam mají od 6,30 do 16,30, takže ráno bych to stíhala v pohodě do práce a odpoledne krásně z práce, no jo, ale vypálili mi tedy rybník, protože mi kluka můžou dát do kterékoli školky, když si vezmu, že některé jsou dražší a mají tam jen do 16,15, což z práce nestíhám, tak se mi tedy kroutí silně nány, protože mm je out úplně, že? 😝
@paolin - budu hádat, co to s chlapama udělá, když jim něco řekneš 3x, že by velké NIC? 😀 😀 😀

martinka79
10. led 2011

@anta jdna to je nemilé, to Kladno je tdy prdlé... jelikož ty jako mamina máš právo si vybrat Mš a oni ti tuto šanci jako blokují. no snad se tam dostane i přes tyto šílenosti. 🙂

paolin
10. led 2011

@anta Jani, no to je taky for teda! to jsou padlí z jahody naznak...??

paolin
10. led 2011

holky, tatin viděl, jak jsem dnes s chlapečků v prdce - jsou oba opravdu nesnesitelní 😠 a donesl mi růžičku 😵 😵
jsem čekala, že mě nas.. taky a budou to hoši mít komplet a on takhle 😀

anta
10. led 2011

@paolin - to potěší, viď? My si přinesli akorát tak to hov... s Honzíkem a tatin prázdnou dózu od jídla, to taky potěší 😝 😀 😀 Jinak zítra mm bude volat na ten městský úřad, aby se zeptal, jak to máme udělat, aby nám vzala kluka tato konkrétní školka, protože jiné školky mají zápisy už v únoru a tato až v březnu, takže když olítám ty únorové školky, tak mám obavu, aby mi ho nevzali tam s tím, že na ten březnový zápis nemá smysl už chodit, jde mi prakticky jen o to, abych ho stihla vyzvedávat bez vyplivaných plicí, protože manžel bude v tomto úplně na nic, kurňa pořád starosti 😝 😝 😝

anta
10. led 2011

@paolin - jsem si ale jinak myslela, že jsi si to už na Vítkovi vybrala a tak mě mrzí, že Adámek je taky takový 😖 🤐

paolin
10. led 2011

@anta Jani, já ti nevím...Vítek je protivnej, páč je pořádně nevyspalej. je unavný, ale poo si zdřímnout nepůjde a ne a ne. ikdyž by hned usnul..a Adam...celé to řvaní bylo kvůli teniskám do tělocvičny..vyrostla mu noha, tak jsem mu chtěla dát nové. cokoliv nového mu chci oblíct, tak je řev 🙄 horší, jak ženská..

na magistrát běžte! vždyť u vás mají školky svoje kroužky a když mám hudebně nadané dítě, tak je pro mě na hlavu postavený, aby ho magistrát šoupl do školky třeba s výtvarkou... nebo mají všechny školky to stejné a jsou stejně zaměřené? chm. u nás to udělali taky podobně...tedy přihlášku si dáš od "své" školky, ale všechny pak jdou na magistrát. a já jsem ma 99% přesvědčená, že je to kvůli úplatkům. tak nějak to bude i u vás..jsou to šmejdi!

martinka79
10. led 2011

@paolin Pavli je kytička to je miléééé aspoˇ%n ten nejstarší má rozum a cit pro vnímání stresu.
jinak s tím novým máme podobné Mišák taky nemusí určité věci... ☹
holky myslím na vás s tou školkou... a´t je to o moc lepší,.

paolin
10. led 2011

Marti a u vás stále vše v poho? 🙂

martinka79
10. led 2011

@paolin no tak nějak děri ještě nespí a zkouší moji trpělivost.. spí totiž spolu jinak pohodově... dá se říci, že dobré... nijak si nestěžuji Míša nezlobí neměl kdy když byl u dědy... a Nikoka to je kapitola sama pro sebe.. někdy ybch jíá mmlátila hlava nehlava je držkatá a kyselej ksich a tak nějak pubertální. a nemá žádné kalhoty jelikož nějak zpupkovatěl a vyrostla. 😝 takže musí na nákupy a já nakynula taky... šííílenéééééééééé jsem fuj a co s tím. nevím jedině něžrat či cvičit.

paolin
10. led 2011

@martinka79 Marti houbelec! jste holky krásné 😉

anta
10. led 2011

@martinka79 - jů, já chci taky zpupkovatět a nakynout 😀 😀 😀 Ve středu mám narozeniny, tak snad dostanu kytku a snad ne kytkou 🙂

anta
11. led 2011

Dobré ranko, holčiny. Honzík teď vstává později, tak jsem ráda. Má slipy, už na to prdím na ty pleny, je šikovnej, říci si umí, tak nevím, proč to protahovat, že? 😅

monkia.pv
11. led 2011

dobre rano holky-vcera uz jsem se nejak na konika nedostala-musela jsme si jit lehnout za Vaneskou zase kaslala ☹ . Tak to je to s tema skolkama teda pekne na prd.To jsem si myslela ze je to mnohem jednodussi!
Holky ja vam klidne par kil poslu kdo budete chtit 🙂 .Po vanocich jich mam par navrch 😝 .
Jani tak pokud si Honzik rekne tak bych mu uz plinku nedavala-nejake ty nehody se obcas jeste urcite stanou,ale s ti se musi pocitat!
Pavli diky za rady ohledne toho kasle-to ze by to mohla byt na neco alergie me nenapadlo.

paolin
11. led 2011

ahoj holky!
ráno jsme šli do školky, Adam nechtěl domů 😒 chi chi..kdyby mu to tak vydrželo, kdyby tam fakt nastoupil 😀
teď leží doma v předsíni a ječí a ječí.. tohle mě fakt baví 🙄
@anta Jani no to je supééér 🙂

@monkia.pv Mony, my to taky řešíme. a dostala jsem rady od kamošky, tak posílám dál 😉

anta
11. led 2011

@paolin, tak ho nech vyječet, stejně s tím nenaděláš nebo mu řekni, že asi na něj brzy nastartuje tetka Janča, která má vojenskou výchovu 😀 😀 Docela by mě zajímalo, jestli by ta moje výchova platila i na Adámka 😀 😀 . Zjistila jsem, že nám neteče teplá voda a vůbec nechápu, jak to? 😕

anta
11. led 2011

@paolin Napadlo mě, že bychom mohly udělat soutěž - Výměna drobečků - to by asi Adámek koukal a Honzík teda taky 😀 😀 😀

paolin
11. led 2011

@anta Jani, tak jsem ho nechala ječet a on tam usnul! je to pako...usne až ve 22 a v 6 je vzhůru..dělá to tak už týden a je z toho grogy a protivný...
no, taky by mě zajímalo, co na Adama platí..mám pocit, že prostě vůůbec nic!

paolin
11. led 2011

jinak pro představu - Vítek ve školce spustil hysterák, že si nemůžeu vzpomenout, jestli jde domů poo nebo pospa. nemohl se dobrých 20 minut uklidnit. řekla jsem mu, že přeci není nic jednoduššího, než se mě zeptat a není to důvod k pláči.. pro něj je. oba jsou nějací hodně rozbrnkaní. asi ta změna počasí? nevím. ale já mám za těch 6 let na mateřské tak pocuchané nervy a jsem tak nevyspalá, že už to kňučení nemůžu ani vystát 😝

anta
11. led 2011

@paolin - tak to je dobrej 😀 😀 😀 Už aby ti vyrostli viď? Tvým pocuchaným nervům se fakt nedivím, achjo, trápí tě hodně ☹

monkia.pv
11. led 2011

Pavli deti te zlobi-vubec se nedivim ze mas nervy na pochodu!Ja jsme z Vanesky taky na nervy!Taky ma obcas zachvaty vzteku a nevim si s ni rady!Nastesti mam mamku a kdyz si potrebuju odpocinout tak vzdy pohlida!Nejvic me dojima to ze nam vsichni rikaji jak mame hodne dite me pritom prijde ze na ni porad jen kricim a ze vubec neposloucha.