Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

many
17. led 2011

@paolin dobrou a ať brzo usne 😉 já jsem opět se synkem v pokoji a čekám jestli usne 😖 ale u počála je to blbé,že 😖 ale furt mele a mele a nějak se mu nechce 😀

many
17. led 2011

@anta 😀 😀 😀 to příjde 🙂 a nebo tam dávej kakat toho jeho medvídka,...... 😉 uvidíš časem

e.k.t
autor
17. led 2011

Jani to do Holic nedorazilo

many
17. led 2011

tak synek usnul až před chvílí 😖 ale je tuhoš a ve své posteli 😀 super 😀 teď jsem dala jen matrac na zem, kdyby se chystal večer padat nááhodou 😀 a můžu jít taky chrupkat 🙂
tak dobrou a sladké sny všem a Evi, jakto, že už nespíš 😉

e.k.t
autor
17. led 2011

no teď jsem si dala druhé dnešní jídlo a to nudle s tvarohem. dovařila jsem si na zítra oběd za chvíli vana a pak postel

anta
18. led 2011

Dobré ranko, holčiny. Tak už jsem vyměnila dvě žárovky na chodbě, panč ráno prdly 🙂

paolin
18. led 2011

Jani, ty jsi kutilka šikulka 🙂
nechala jsem si dnes Vítka doma. má trochu rýmu a kašel, tak pro jistotu. v pátek se objevila ve školce spála, ale jen v jedné třídě - Beruškách. je to zvláštní třída...mají tam pořád vši, spálu, neštovice..těch vší se od začátku roku nemůžou zbavit. jsem ráda, že Vítek chodí do Motýlků 😀

monkia.pv
18. led 2011

dobre rano holcinky!
Many tak u nas je to uplne stejny s tim odmlouvanim a zkousenim co vssechno povolime!Mas to lepsi v tom ze jste na to dva ja mam manzu porad v tarpu tak se s tim musim poprat sama a muzu rict ze nekdy chytam peknyho nerva!Gor kdyz opica zacne vzdorovat a neni s ni rozumna rec! 😠
Jani to jsi sikulka me rupla jedna zarovka v detskym,ale ja jsem pinda a nejak tam nedosahnu ani se schudkama,takze to musi pockat na zitra nez se nam vrati tatinek z cest:

anta
18. led 2011

No, Honza taky nechce občas poslouchat, to si nemyslete, ale já to nějak beru s nadhledem, ono to stačí, když se na něj blbě podívám a raději poslouchá a to ho ani nebiju 😀 😀 😀

paolin
18. led 2011

tak my byli chvíli venku. je tam tedy humáč 😝 Adam jen protest, že nechce bundu, tak po chvílce diskuze dostal na prdku a bylo 😀 jsem ráda, že to nebyla standardní řvací hodinovka. bolí mě z toho věčnýho stresu s rozčilování žaludek 😝

many
18. led 2011

ahojky holky 🙂

many
18. led 2011

@monkia.pv jo,jo to věřím, taky chytám občas nerva pořádnýho 😀 😀

paolin
18. led 2011

ahoj těhule 😀

many
18. led 2011

@paolin taky přemýšlím, že půjdeme na prochajdu - do alberta a zpátky 🙂 no ráno prý byla ledovka, máti se natáhla u baráku, že má pořezanou ruku na třech místech a nějaký borec z intru šel taky do školy a uklouzl na schodech, tak jel šít 😖 máti mi volala, abych nikam nechodila 😀 😀 😀 abych nespadla 😀 😀 😀 uvidíme, juknu pak na stupně,..... a kdyžtak půjdeme až odpoledne

paolin
18. led 2011

kluci koukají na Byl jednou jeden život a jsou nějací hodní 😨

many
18. led 2011

@paolin teď zrovna se Lukášek probudil, tak pěkně řádí 😀 na jednom místě, asi se pokouší pomalu kopat do žebírek nebo co 😀 😀

many
18. led 2011

@paolin Ladík čučí na novu 😀 a snídá 😀 😀 😀

paolin
18. led 2011

tady jsou +4 a venku poprchává. ale taky jsem četla na netu, že je dost ledovka.

paolin
18. led 2011

@many asi chce taky čučet na novu a snídat 😀

many
18. led 2011

@paolin že by 😀 u počálu je nuda , to je fakt, ticho, neslyší bráchu,.... 😀 😀 😀 😀

paolin
18. led 2011

však se za chvíli dočká a budou spolu lumpačit o 106 😀

many
18. led 2011

jo,jo 🙂 no tatin už mě furt přesvědčuje, že bych ho měla dát raději do školky nebo měli bysme 😀 ale já furt nechci, že až další rok, aby neřekl, že mám mimi a ho dávám pryč 😖 a i skrz peníze, když si vezmu ještě 800,- měsíčně pryč, to bodne na plínky 🙂 no zkusím sním vydržet ten rok a pak by určo šel 🙂 pokud bude zlobit 😀

paolin
18. led 2011

Adámek vypadá, že usne či co.. V noci moc nespal, pořád plakal a pil mlíko. přemýšlím, že když usne, nechám ho s Vítkem doma a skočím pro ten oběd... Snad to není moc velký risk.. Vítek byl doma sám jen jednou a to cca půl hoďky a s vysílačkou. kontrolovala jsem ho snad každou minutu 😀

paolin
18. led 2011

@many Míši, Ládík je zlatíčko. taky bych si ho asi nechala doma. má to svoje pro a proti - ve školce pochytáte nemoci a dostane je velmi pravděpodobně i malý. říká se že když jsou děti od malička spolu, mají lepší vztah... na druhou stranu by děti a školka Ládíkovi prospěla. zase je otázka, zda by ti ho vzali, když bude druhý mrňous. můžete zkusit jít k zápisu a kdyžtak nenastoupit.

anta
18. led 2011

My byli venku, je tam taková lezavá zima, Honzík se vyřádil, ještě cestou domů jsme u schodů "potkali" ponožku od sousedů, kteří si chodí dolů do baráku prát prádlo, tak jsme jim to donesli, tak byli rádi, že o ni nepřišli 🙂

many
18. led 2011

@paolin jo,jo na ty nemoci jsem taky myslela a to bych teda nechtěla, když bude Lukášek malinkej, aby marodíval 😖

many
18. led 2011

no já bych taky spala 🙂 bere mě to 😀 Ladík ten určo chtít nebude, ale dnes jsme vstávali až po půl 9 🙂 včera vytuhl po 21.00 a teda spal až do rána do 5ti ve své posteli v pokojíku, hurá, pak tatin vstával a nechtěně ho probudil, protože prý byl skoro hlavou dolů z postele 😖 a jednu ruku z pižámka měl vyslečenou 😀 nevím co se mu zdálo 😀

many
18. led 2011

no tak pak šel ke mně lehnout a pokračovali jsme ve snění 😀

many
18. led 2011

@anta vy jste hodní 😉

anta
18. led 2011

@many - to víš, řídíme se heslem "dobrý skutek každý den" 😀 😀 😀