Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

many
26. led 2011

😉 😉 😉

martinka79
26. led 2011

ahiojky holčičky u nás sice trochu bílo, ale sáňky nene Michala jsme šoupla do Mš. sám chtěl sice až po 8hodině, ale stále říkal zavolej Mírovi, že nemám oblečky, že musí počkat než je to najdu... a pak beru auta a čus, jdu za Mírou než zavřou a svačit nechci jsem plnej... ve školece předla své dvě autíčka kámošům a už si hrál a na Míru: Míro máš radost, že jsme tu a děti jééééééééééé Mihal.... ahoj. 😀 😀 😀 on čau...
já tu poletuji s vysavačem a taka jdu an koupelny mám dovču i zítra haha...

anta
26. led 2011

Tak Honzíka čeká prohlídka u zubaře, tak jsem mu vysvětlovala, že o nic nejde, tak uvidíme, jak to zvládne, snad tu hubu éééé pusu otevře 😀 😀 😀

paolin
26. led 2011

ahoj holky! já jsem nemocná, tak Mirek dokonce zůstal doma a šel s Adámkem ven. do práce půjde potom. Adam samozřejmě táta ne, táta ne.. holt není zvyklý být beze mě.
u nás taky bílo. nejvíc, za tuto zimu 😉
@martinka79 Marti užij si dovču!
@anta Hozník je nesvůj z nového zubaře? je to šikula, to zvládne 🙂

many
26. led 2011

@martinka79 takže se dovoluješ 😉 máš dlouho dovču 😉

@anta tak snad jí otevře 🙂 Ladík už tam chodí rád, že ví, že vždy dostane nějakou hračku 🙂 naposledy dostal dvě 🙂 koníka a žirafu 😀 já se dívala a my máme jít začátkem dubna, byli jsme v říjnu, takže v březnu nás objednám, to bude zase volno u nich až za měsíc 🙂

many
26. led 2011

@paolin jéééé , tak ať je brzo líp

paolin
26. led 2011

@many co ty úklidová četo jedna 😉 už ležíš nožkama a pupkem nahoru? 😉
my abychom se taky pomalu objednali se zazubit na paní zubařku 😉

many
26. led 2011

@paolin už vše uklizený 🙂 akorát troška žehlení, ta počká, teď si dám slabý kafčo a jdu si upravit obličej 🙂 a jaksi chytám motáky 😖 tak snad to přejde a kolem obídka vyrazíme ven nebo po 😉

martinka79
26. led 2011

tak mám vše hotovo... já mám dovlenou je dnes a zítra... 😉
tedy kecám... nemám naleštěná... skla.

martinka79
26. led 2011

@paolin copak tě to sklátilo...

many
26. led 2011

@martinka79 jééé taky bych potřebovala naleštit okna 😉

já teď naplnila pračku osuškama a zbylímý plínkama 🙂 ať se zase trošku hnu 😀 a jdu si psát seznam, co bude potřeba nakoupit pro Lukyna 🙂 každý měsíc něco no 😀

martinka79
26. led 2011

@many NO JO UTÍKÁ TO.. TAK TO DOBŘE SEPIŠ.JÁ VAŘÍM APOPÍJÍM KÁVU...
moje kolegyňka poridla v pátek ač měla termín až v březnu... sice šel malý císařem měl 2kg a má něco s plícema,a le ona je v pořádku... Malej určitě bude brzy taky... jen to doloučení, kdy jeho převezli do motole a jí enchali v KOlíně je šílené. bych se zbláznila...
Tak se štři mamino... zdraví máš jen jedno a těhu taky... tak 😉klid. taky peru bundy

paolin
26. led 2011

@martinka79 Marti klasika - horní cesty a krk. Vítek měl od pátku rýmu, ale asi to dobře rozchodil, jen já to chytla. Adam nevím. ale zdá se mi, že mu začíná zánět spojivek ☹

martinka79
26. led 2011

@paolin aha tak se drž, já zítra ojedu s išákem na kontrolu na ORL... jetě mu dnes okouknu uzdičku u jazyku se mi nezdá. jinak snad vše dobré.

many
26. led 2011

@martinka79 jojky, právě nikdy nevíš co se stane,... ☹ tak to taky nechci nechávat na poslední chvíli a bude jaro, tak ať se pak můžu věnovat venku dost Ladíkovi a néé prát,..... na poslední chvíli 🙂 jinak držím pěstičky ať je mimi v pořádku a těším se, že pak napíšeš, že je úplně fit, bez žádných komplikací,....... moc mu držím pěstičky a mamině taky

many
26. led 2011

@paolin jojky ☹ to se furt musí něco tentit, že ☹

martinka79
26. led 2011

@many je to děsné, když mi to psala tak jsem se rozplakala první vymodlení mimi a toto ji potkalo. No já věřím, že to v dnešní nebude nic vážného a bude brzy fit. 😉

many
26. led 2011

@martinka79 musí být 🙂 držíme moc pěstičky

paolin
26. led 2011

Marti chudáček mimi ☹ naštěstí už je docela velké, mohli by to zvládnout 😉 hm, by mě taky asi kleplo, kdyby mi odvezli dítě jinam.... ☹
tak supr. Mudr napíše Adámkovi atb do očiček, Mirek je jen vyzvedne. kontrola případně až v pátek.

martinka79
26. led 2011

tak jsem si to představovala , přeci jen máme za sebou porody.. a tak víme jaké to je najednou s miminkem a když ho někdo někam odveza pro záchranu.. to je neskutečné... ☹ ale hlt se to musí vydržet... snad už je u něj včera ji propustili...

martinka79
26. led 2011

holky nedalo mi to a napsala jsem jí..
jinak jsme viděla MŠ na procházce u nás v ulici a Mišáka s nimi... je to legrace jak si pochodují prtata..

martinka79
26. led 2011

jo holky psal mi tchám že si vemou zase Míšu na prázdniny... asi od neděle na týden.
ons tále mluvívá o smrti, že brzy umře a že je nemocen... se mi nějak nezdá.. budu muset na Michala uhodit aby zjistil jak je to s jeho zdrav.stavem.... ale ráda jim ho dám. on si to tam moc užívá.
jo a novinka michálek umí pěkně nadávat třeba do prdele. ☹ 😠

anta
26. led 2011

Ahojky, my byli venku, co to čtu, Marti, to je hrozný. Některý lidi se chovají k vlastním dětem jak prasata /viz ten třináctiletý chlapeček, jak ho týrali ty svině, co jim někdo rodiče 😠 / a vymodlený dětičky takhle dopadají 😔

paolin
26. led 2011

teda Marti a kde to pochytil? ve školce? 😨
můj tchán taky pořád umírá...dělal to i můj dědeček - poněkud psych. manipulace s lidmi..
je tedy fakt, že Mirkův tatínek má přes 80. ale mají špatně vztahy, takže i na dětech se to odráží..

to mi připomíná - moje mamka se nechala slyšet, že prý bude hlídat od května Adama, abych mohla do práce. holky..je to těžký... většina našich dohod byla stejně nedodržena nebo zrušena z její strany.. když má chlapečky hodinu/dvě není s ní potom řeč a já bych jí měla dávat Adámka na celé dny? a ještě se na ni spoléhat? Vítkovi od jeho dvou let slibuje, jak s ní bude celé léto na chatě. měla ho dam snad dva víkendy.. já jí prostě nevěřím i v té péči 😒 co mám zkušenosti, vždy si vše řídí podle svých potřeb a nebere ohledy na ostatní. sranda na tom je, že když jí to nějak řeknu, tak se urazí nebo naštve a vzápětí mi to o hlavu omlátí ségra 🙄

martinka79
26. led 2011

@paolin Pavli bych ti ohla vyprávět, já mám kamarádkua její mamina jen slabý odvar tvé.. a to sjou případy, znám jí z vl. zkušenosti...
moji rodičovémusím říci dobrý a tachánovci taky i když s nimi občas bojuji, ale udejchám to a je klid... pro děti vše...
jinak to týrání Jani to já nemůžu ani sledovat šílím...
holky jak já bych brala třetí mimi a ten kdo může dělá toto... 😠 .

paolin
26. led 2011

holky, s tím týráním je to masakr..

paolin
26. led 2011

jinak vám musím napsat, jaká jsem kráva! včera Vítek zase scénoval - nehorázný hysterie kvůli pi** a mně už fest ruply nervy..a řekla jsem mu, že se za něj stydím.. že se od května s ním dřu po logopediích, doma trénujeme a výsledek 0. akorát je drzý a neumí nic jiného, než kňučet a že moc mě trápí..
teď je mi to moc líto 😢 chudák malej ☹

paolin
26. led 2011

@martinka79 Marti, divný na tom je, že vnučky hlídá v poho. moji kluci jsou asi fakt nesnesitelní či co.. pravda tedy zase je, že Vítka na chatě měla. neteř ani jednou.

many
26. led 2011

@martinka79 jojky, to ho naučili už ve školce za tu chvíli co 😉 jinak na prázdniny ať jede 😉 jéé to ti bude chybět co 😉 týden bez Ladíka bych zatím teda nedala ani víkend neee 😀 jeden den a už volám máti ať mi ho vrátí 😀

many
26. led 2011

odpočíváte 😉 já pověsila před chvílí poslední zbytky osušek a plínek 🙂 tak zítra budu mít příjemné žehlení 😀 Ladíkovi jsem zapla Shreka a ven půjdeme až s tatinem 🙂 a pak má zkoušku, tak pojedeme sním a navštívíme kámošku 🙂 co je od kapely a jedou snáma taky na dovču, tak poklábosíme 🙂.............