Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
24. únor 2011

No já čuchala jak blázen 😉 A to jste mi to snědli, jo? 😉 Normálně, Honza umí vážně ovládat PC, sám si prohlížel fotky nějakých lustrů 😀 😀 😀

many
24. únor 2011

holky slyšely jste otom přivýdělku, jak se vyplňují jen přes email dotazníky jsem se potkala po delší době s mojí bývalou sousedkou a ta to dělá už přes půl roku a už u více firem, tak začínám teda taky, zatím mám jednu a bude mi pomalu dávat další, abych se do toho dostala ale nic natom není, jen příjde dotazník, vyplním ho a dostanu za něj jak kdy, 30,50,.......... říkala, že už si vydělala i přes 1000,- za měsíc takže do toho jdu a snad budu taky, kdyby jste některá náhodou a nebály se toho nebo počkáte a pak vám napíšu jak vydělávám časem říkala, že dotazníky chodí jak kdy můžou přijít 3 do týdne a někdy 1 za týden, je to na pár minut, např. na jogurty, na televizi,........takže můžu mít někdy jen 300,- za měsíc, záleží pak kolik toho začnu dělat, říkala, že mi teď někdy pošle další, abych se zaregistrovala někde

many
24. únor 2011

holky napíšu vám do IP a počtěte si , jak budete mít čásek 😉

many
25. únor 2011

Dobré ránko 🙂

many
25. únor 2011

http://www.akcniceny.cz/
holky zaregistrujte se tady, máte přehled létáků,............ můžete si tam dát strážit nějaké věci co chcete a jakmile budou v akci, tak se vám to ukáže,.........nic to nestojí 😉 je to super
např. dnes jsem zjistila, že jsou v gloubusu dětstké vlhčené ubrousky 72 ks za 19,90 😉 super cena, akorát kdo pojede do globusu u nás 😖 musím se poptat, ozkoušela bych je

many
25. únor 2011

poslala jsem vám to i emailem 😉

paolin
25. únor 2011

dobré ránko! co dělají nemoci? snad už jsou fuč 😉
@many akční ceny znám 😉 používám a prima 😉

many
25. únor 2011

@paolin super, já nemohla nikde ani najít tvůj email 🙂 asi nemám 🙂

many
25. únor 2011

@paolin jinak my pořád jen rýmujeme, Ladíkovi preventivně dávám jitrocelový sirupek a sobě večer ordinuju paralen 😀 a šplicháme do nosu olynth 🙂 no zítra máme jít sednout, tak snad to výjde, babička se už těší na hlídání 🙂

many
25. únor 2011

teď má Ladík na barandově zase pohádky a já si půjdu umýt palici 🙂 a zase se tu ukážu i s kávičkou asi 😀

martinka79
25. únor 2011

míšo díky četla jsme a vše udělám až doma...
jinak koláče 'namy výlet taky...
Jani náš Michal to taky umí dostal mě, jelikož u našich se zavřel v pokoji a začla hrát hry na 1001her... co ho naučili ti naši starší... valím oči... jsou to prostě generace techniků.
dnes dopo odvezu mišáka na prázdniny a po obědě tradá domů.. snad bude Ok cesta tatin doma řádil vymaloval jemně... udělal ty schody a chystáme se na nákup té fasády... najaře ji uděláme a pak snad budeme šetřit na lepší věci... ale je to holt naše vybraná mince dům.... 😝 😀

many
25. únor 2011

@martinka79 budete to mít doma krásný 🙂 už tak máte a budete mít ještě krásnější 🙂 ona u nás je taky potřeba malovat, ale řešíme furt kdy a než se malej narodí , tak asi ne, chceme v kuchyni předělat topení, takže to bude pak prachu, takže až pak , ať se to nedělá na 10x 😖 akorát se furt rozhodujeme jestli je to lepší před porodem nebo až po 😖

many
25. únor 2011

ale asi až po na ten podzim, bude i míň zábav a víc času na to 🙂 tatin bude potřebovat dost dovči, jak budu v porodnici,... pak doma a na dovolenou, když jedeme 🙂

many
25. únor 2011

@martinka79 jasně Marti, pěkně si to pročti,.............. ale určo to není žádný podvod a kámošce věřím 😉 takže pak tě můžu zaregistrovat já a nebo můžeš ty sama 😉 no jsem zvdavá,kdy se to rozjede, užjsem týden zaregistrovaná, tak by to mohlo pomalu začít chodit 🙂

paolin
25. únor 2011

@many bych tedy raději před porodem.. my jsme se 5 týdnů po Adámkovi stěhovali a pak se musel byt dodělávat a nic moc teda 😒 nebo to nechat až bude mrňousek větší 😉
tak jsem se dívala, že Pavlina05 bude mít taky chlapečka 😉 Alenka to ještě neví 🙂
@martinka79 Marti ta tabulka vox je co? začíná mě to strašit, to nemluvení ☹ aby Adam nebyl nějak...

many
25. únor 2011

@paolin právě na ten podzim už by byl trošku větší a byli bysme třeba pak u babičky za barákem chvíli 🙂 no musíme to promyslet, nechci aby se prášilo těsně než se narodí nebo po, aby nechytl ještě alergii,................záleží jak dlouho se bude topit, se bude muset vypnout plin nachvli,.....

paolin
25. únor 2011

tak bych to nechala na podzim 😉 máte klasické radiátory nebo jiné topení?

many
25. únor 2011

ne, my máme plynový a chci ho předělat pod okno
ale to stejně musím mít jiný typ a zkusím to domluvit,jestli to jde na splátky do nájmu, ale to prý určo půjde

martinka79
25. únor 2011

P0avli naši mají šíleně pomalý net tak to udělám doma o té tabulce vox... many já bych asi šla do toho před... jelikož je mlůže začít topit dřív, ale na druhou stranu pokud bude potom více časiü tak v létě bych to vyfoukla... a bude malování to já bych malovala kldině co 1/4rok... miluji tu vůni a ty změny. te´d to MM domatlal bílou a na jaře to udělám barevně a pak i přeláknu aby to bylo omyvatelné trochu když děti šátrají kolem vypínačů a toho schodiště... je to děs b+ěs... bych potřebovala něco vyhrát abych dodělal co chci a byl konečně klídek... ale asi těžko.. a pak miožná by byl život moc jednoduchej.

many
25. únor 2011

@martinka79 taky jsem přemýšlela o těch omyvatelnlých barvách, kámoška tak mají taky vymalovaný byteček
a je i bílá omyvatelná 😉 já spíš chci bílý zdi a jen sem tam na jedné straně barvu 😉 a máte už zkušenost s nějakou značkou, dobrou a levno 😀 😉 😉

paolin
25. únor 2011

@many Míši, my máme omyvatelné u kluků a teď jsem nově malovali chodbu. tak vypadala..kupujeme Primalex, necháváme si namíchat odstín. chtělo by to i obývák, ale u nás je to složité něco s chlapečky dělat 😉 nevýhoda té omyvatelné je, že když maluješ, tak si musíš dávat pozor. jak barva zaschne, už ji dolů nedostaneš.

many
25. únor 2011

@paolin oooooooooooooo tak to si mě postrašila, tak nevím nevím jestli do ní půjdeme a nedělají se třeba fleky 😉

many
25. únor 2011

😉 😉 😉 😉 😉

paolin
25. únor 2011

@many fleky nedělá. jen pokud chtějí malovat i děti, tak ne s omyvatelnou barvou 😉

many
25. únor 2011

@paolin 😀 díííky 😉

many
25. únor 2011

tatínek vyrábí Ladíčkovi domeček ze dřeva 🙂 😉 tak šoupnu fotečky 🙂

many
25. únor 2011

😉

many
25. únor 2011

ze zadu bude vstup na půdu 😀 je to speciálně i pro požárníky 😀 igráčky,.............. 😀 už jsou nakoupený i barvičky,.... tak se těšíme až bude mít čásek a domeček bude hotov 😀

many
25. únor 2011

tak to je sííla 😖