Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

many
28. únor 2011

tak kluci jsou už hoďku venku 🙂 já vytřela a vydrhla koupelku se záchodem 🙂 a u toho si konečně skoro na plný kule pouštím mýho miláčka 😀 Ozzyho 😀 to je vegáč 🙂
já ho žeru holky 😀

many
28. únor 2011

@anta no děťátkům se v bříšku daří 😀a jinak hurá 🙂 šikulka 🙂

martinka79
28. únor 2011

Ahojky dnes prima den koupila jsem |Nikolce dvoje boty....spokojenost vas obou frontách s ní něco kupovat je procedura.. a jo vel. bot 37chápete???
tak já doděla prac. věci stihla i vyžehlit sprdnout Nikolkua zahnat ji chrupat... a teď si jdu dát víte co... čokošku.
HOnzíku ty šikulo.... jsi bez plen si to budeš užívat... vítej do klubu slipáčů a kalhotkářek 😀
Míšo jsi šikula pracovitá jak jinak... 😉
EVi a o tobě ani nemluvím.. jo čekla jsem, že na enzem pomůhá i odvaz o ovesných vloček nechceš zkusit prá to má zklidnit pleť... 😉

e.k.t
autor
28. únor 2011

jj určo budu vše zkoušet, ale zatím to zregulujeme medicínsky a potom už to budu udržovat přírodními prostředky, jo a mrzák se mi vysypává kolem koutku a jak svěěěddíííííí tttfffůůůjjjjjjjj

no promaštěno, pak flucinar, upravit mokré vlasy a hupky do pelíšku

anta
1. bře 2011

Ahoj holčinky, tak dítě mi vstává v 6, asi mu to stačí. Ale řeknu vám, že máme taky těžké období, jemu fakt stačí málo a už se vzteká, člověk si s ním ani nechce hrát, protože to vždy skončí buď bouchnutím do maminky nebo házením kostek, no přiznávám, že mě to už teda unavuje 🙄

e.k.t
autor
1. bře 2011

Jani, to známe, je to období já já jáá jenom já.... moje ...pravidla, věci, radost...
snad už to brzo skončí 😉

jinak já dostala druhý piďáro hydrokortizonu a antibiotika na rozsáhlý katar 😝 😝 😝

anta
1. bře 2011

@e.k.t - přesně tak 😀 😀 😀 Jéje, chudinko, ty si to teda taky nějak vyžíráš, co? 😖

e.k.t
autor
1. bře 2011

Jani ale přišla jsem na kontrolu s alergií, tak se na to přišlo ještě před velkýma bolestma a horečkama, mudra říká že když přijdu až s horečkou a boledstí tak je to skoro na nemocnici, protože mám nějaký vyšší práh bolesti, viz druhá, prý hodně bolestivá injekce a já jsem byla v pohodě a bez bolesti. takže nemám ani neschopenku a jen na týden antibiotika a ve čtvrtek zavolat o výsledky

martinka79
1. bře 2011

čauky holky
Evi tedy ty zkoušíš... 😝
Jani jj období Jájinka je super.... u nás už to máme za sebou... 😉 takže vydržte holčičky...

paolin
1. bře 2011

ahoj holky!

@anta Jani, gratulace k záchodkování 😉
@e.k.t Evi, tobě ať léčba zabere! fujtabl s tím...
@martinka79 Marti, jak je tobě?

u nás se to zklidňuje. včera tedy odpadl Vítek - bolení hlavy, unavenost, večer teplota a zvracel. dnes už lepší. Adam je nějaký kňouravý.. musela jsem dnes do práce, tak Vítka hlídala babi a já to nějak zkoulela s Ádou. Mirek byl v Olomouci a jaksi zapomněl na domluv, že má být ve 4 v práci a hlídat, ale i tak jsem to zvládla 🙂 zítra jdeme do solné jeskyně, tak se těším. pak na kontrolu ORL s Vítkem, tak se bojím 😉

paolin
1. bře 2011

jsem dnes opět grogy. v poslední době pořád..chudák Mireček by se večer tulil, ale chlapečci chodí spát po 21hodině a to pak total odpadávám, tak má už delší dobu jaksi smůlu 😒 😉

martinka79
1. bře 2011

@paolin se ti nedivím máš toho taky moc... s tulením o mám občas podobně...
jinak já se mám tak nějak rozpoluplně, ale snad to bude Ok...
dnes jsem oprvé spala celou noc a jako pařez... 🙂

martinka79
1. bře 2011

já jsem taky Ko.. a to nemám Mišáka.. ale cvičení a s dětmi a tak nějak blekotání o te drcačce... 😝

paolin
1. bře 2011

@martinka79 Marti, to se ti nedivím...snad se ta psychika dá brzy do pořádku. a co Míša - volal? 🙂

anta
1. bře 2011

Holčinky, něco pro odlehčení 😉 Co má společného oko a zadek? No hodně a to, když tě někdo píchne do zadku, tak pláčeš a když tě někdo píchne do oka, tak se pose*eš bolestí 😀 😀 😀

martinka79
1. bře 2011

@anta 😀 😀 😀 😀 😀 😀 super.

@paolin Volal jen děda a Míšovi se prý daří super a spí celou noc.. nechápu asi mu dávají napít piva či co...

e.k.t
autor
1. bře 2011

Jani supéééérrrr

martinka79
2. bře 2011

pádím se chystat do práce... páček holčiny myslím na vás a vy na mě. 😀 😀 😀 😀 😀 a děti nezlobte své matinky... nebo bububububu zlá teta Gréta na vás přijde...

anta
2. bře 2011

Dobré ranko, holčinky, jsem ráda, že jsem vás pobavila 🙂 Dneska dítě straší od 5,35 hodin, jsem myslela, že mě picne a to mě ještě včera volal v půl osmé večer, prý "mámo mámo", no vůbec nechápu, proč mě pořád volá 😕

many
2. bře 2011

ahojky holky 🙂

e.k.t
autor
2. bře 2011

tak u nás včera večer bylo docela veselo, po 19 hodině dojeli naši a dovezli ty moje dva poklady, dala jsem jim véču a Joli klasika néééé nechcuuuu nedsmíííššš 😝 usla někdy po 21 my zapadli chvíli po ní. teď místo snídaně skládá puzzle 😉

many
2. bře 2011

@e.k.t dneska máš padla 😉

anta
2. bře 2011

Tak dítě spinká, byl pěkně unavenej, jak se vzbudil brzy, ale aspoň neprudí - tedy zatím 😅 Stala se nám nehoda, počůrali jsme se pěkně do sedačky, protože jsem se ho zapomněla ve víru zábavy zeptat a najednou to, chudák, pustil, tak jsem ho uklidnila, že se naprosto neděje, že se to stává a ať je v klidu 😉

paolin
2. bře 2011

ahoj holky! jdu jen na skok 🙂 u nás mizerná noc. kluci se budili po hodině a netuším proč 😒 ráno chtěli oba vstávat v 5. Vítek měl zase teplotu, a rýmu a teklo mu z očí, no vypadal hrozně. tak jsme jeli pro jistotu k Mudr. já jsem pak šla s Adámkem do solné jeskyně, Vítek bohužel nemohl. slíbila jsem mu ale, že půjdeme zase 🙂 na 4 jdeme k ORL na kontrolu, tak jsem zvědavá. večer jsem se objednala na trhání a barvení řas a obočí, abych byla nejkrásnější 😀 venku je úžasně! škoda, že tam nemůžeme 😉

e.k.t
autor
2. bře 2011

Míšo dnes úplně, zítra drápky a endokrinologie a odvézt Joli k babi do Pardubic a mm na noční, ráno potom já na denní mm se trochu prospí a pojede pro Joli 😉

martinka79
2. bře 2011

čusík holky toto peču koukněte a neslinejte si na obrazovky nebo nebude vidět co píšu 😀
http://recepty.vareni.cz/broskvove-pokuseni/

Jani to se tane ještě nekolikrát ale je hodný, že si uvědomuje, že něco se stalo co nemělo... a ty jsi šikula mamina... 😀
Evi odpočívej a užívej si... 😉
Pavli hele nepřeháněj to nebo tě....budou balit puboši... 😉 užij si chvilky bez kluků...
Míšo a ty si užívej dovjnásob.

anta
2. bře 2011

Tak dneska mi dítě pomohlo s vytíráním a co nadělalo keců 😀 😀 Dostal hadr a lezl po kolenou a řečnil něco v tom smyslu "to je věc, musím pořád vytírat, musím vytřít obývák, pak koupelnu, pak pokoj, no musím vytírat" 😀 😀 😀 No já učůrávala 😀 😀 😀

e.k.t
autor
2. bře 2011

tak já tak nějak relaxila s Joliškou, teď je vykoupaná a kouká na šmouly a půjde spinuškat - doufám

martinka79
2. bře 2011

😀
@anta Ty otrokářko chlapů... 😀 jj brblání jdme chlapům nejvíce... a nejlépe.

e.k.t
autor
2. bře 2011

jé to Joli taky vytírala obývák, teda to co polila pitím kdeyž si hrála na chemika a přelívala pití z lahve do lahve a do hrnečku a do skleničky