Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

many
16. bře 2011

😉 😉 😉 😉 😉
áá řešily jste stříhání 😉 tak u nás stříhá tatin Ladíka strojkem na vlasy 😉 paráádička 🙂

many
16. bře 2011

@paolin dobrý vtip 😉

many
16. bře 2011

jinak u nás už taky od odpoledne prší 😖 tak snad to brzo přejde a bude zase sluníčko 🙂

anta
16. bře 2011

No já bych Honzu strojkem nevzala, měl by děsně velkou hlavu jak pytel od banánů, neslušelo by mu to 😉 😅

monkia.pv
16. bře 2011

My jsme jeste nestrihali! 🙂

anta
16. bře 2011

@monkia.pv - vy nemusíte, holčičky s dlouhými vlásky jsou nádherný 🙂 🙂 🙂 , ale u Honzy hrozí, že by si ho s tou holčičkou mohli plést 😉

paolin
16. bře 2011

@monkia.pv mít holčičku, taky nestříhám 🙂
@anta Jani tak nějak 😀

paolin
16. bře 2011

na zítra jsem se domluvila asi 6 mamin a jdeme na pizzu. to by mohlo být fajn 🙂

monkia.pv
16. bře 2011

@paolin jee tak to budete mit prima a jdete i s detma nebo jen maminky bez deti? 😉
@anta ja ji taky nechci strihat,ale ona se potvora nekdy nechce nechat nacesat!Ale ty vlasky se ji pekne krouti a myslim ze jak ju ostrihame tak uz takovy nikdy mit nebude 😒

paolin
16. bře 2011

@monkia.pv Mony bez dětí 🙂 s chlapečky bych na jídlo sama nešla...to by bylo nereálný 😉

monkia.pv
16. bře 2011

@paolin jee tak to je bezva se na chvilku odreagujes!Ja taky nerada chodim s Vanulou na jidlo a to je jedinacek!Ona vzdycky jak urvana z retezu a me vadi ty pohledy lidi okolo!Ale je zajimavy ze kdyz jde Vanula s MM tady naproti pro menicko a daji si tam polivku,tak pry vzdycky radne sedi u stolu a papa.Tak nevim asi na ni mam spatnej vliv nebo co!Se mnou divoci vsude a vzdy 😀 😝

paolin
16. bře 2011

@monkia.pv Mony, to jo..jen mě mrzí, že Mirek musí hlídat. potřeboval by taky oddych 😒
kluci už snad půjdou spát. dnes jich mám fakt plný zuby. Vítek pusu nezvařel, Adam to stejný. u něj je na houby, že mu vlastně nikdo nerozumí, ale furt kecá 😅

monkia.pv
16. bře 2011

@paolin jj nemate to jednoduchy!Ja mam stesti v tom ze mi ma kdo hlidat kdyz potrebuju oddech jinak bych to nedavala-jsem porad sama s vanulou,manza vecne na cestach. 😝

anta
16. bře 2011

@paolin - ano, ano, Honza taky dneska celý den pořád něco hudlal, vlastně nic zvláštního, ale je to únavný. Z toho si nic nedělej, že manžel hlídá, u nás to taky jinak nejde, co myslíš? Taky s manžou jedeme jak kolovrátky a nechápu, že to vůbec můžeme vydržet 😉

paolin
16. bře 2011

@anta Jani, tak tak
@monkia.pv to se ti nedivím. bych se asi taky picla...

anta
16. bře 2011

@monkia.pv - štěstí v podobě hlídání Vaňouse éééé Vaňulky je ti přáno, neboj, nezávidím 🙂 Nebo že jo? 😀 😀 😀 Máme to holt každý jinak. Včera jsem si uvědomila, že nechápu, jak to můžu každičký den s Honzou vůbec vydržet, kde beru tu sílu, že ho... ale fuj, co to píšu 😀 😀 😀 😀 😀 No má štěstí, že je tak hezkej, ale pozor bonzuje 😀 😀 😀 😀 😀

paolin
16. bře 2011

@anta Jani tak tak zase 😀 já už jsem 6 let na mateřské. to je šílený! si vzpomínám, jak mi při odchodu z práce každý říkal, jak to bude úžasný. jak na to budu celý život vzpomínat. no, tak na tohle sakra nezapomenu.. na ty probrečený první měsíce 😀 mě fakt točí, jak se mě každý pořád ptá, proč jsem tak hubená. tak už lidem říkám, že jim půjčím děti a pochopí 😀
mimochodem - Adam ještě nespí! nechce usnout. po celém dni...já to nechápu!

paolin
16. bře 2011

jo Jani, co vůbec ségra s Žofkou? je to to vzorné mimi? 😉

anta
16. bře 2011

@paolin - já ti holka nevím, jaké je to mimi, ségra psala dneska mail, že ji krmí jako štěňátko, tak nevím, jestli po ní štěká nebo co 😀 😀 😀 😀 Já jsem taky hubená a pořád ne a ne přibrat, dítě lítá čím dál tím víc a já nemám ani čas ztloustnout 😉

e.k.t
autor
16. bře 2011

@anta
@paolin

hele vy dvě, nechcete mi půjčit ty vaše mazlíčky? třeba by fungovali jako dieta i na mne 😀 😀 😀

many
17. bře 2011

Dobré ránko holky 🙂

many
17. bře 2011

@paolin jéé vy se dnes budete mít 🙂 já tu měla včera po obídku sestřenku s malým a dnes dorazí ségra s dětma 🙂 tak bude taky veselo 😀

many
17. bře 2011

tak jsem vás dočetla 🙂 no jsou to někdy starosti s dětma 🙂 já si tu mateřskou nebo teda rodičák fakt pořád užívám 🙂 taky měl Ladík období, těch 14 dní nějak , jak neposlouchal,..... nechtěl se oblíkat,.... ale naštěstí jsem ho rychle naučila poslouchat 😀 a fakt když jsme samotní tak je zlatíčko 🙂 moc hodnej ale jak dorazí tatin z práce, tak to je divočák, ale to je normálka,tatin s ním víc divočí ................. 😀 to semnou nemůže 🙂 a proto ho nechci dávat ani do školky, Laďa furt , že by mohl,...... ale prdlajs, rok si ho ještě nechám doma ať si pořádně užívá Lukáška semnou 😀 a pak už ho třeba budu taky honem hnát do školky 🙂 ať už jde 😀

many
17. bře 2011

jinak zlobit,.... to umí jako každý jiný dítě 🙂 ale hezký je, že prostě když už zvednu hlas, tak poslouchá 🙂 a to je hlavní 🙂 oni dětičky dost zkouší a jak se jim povoluje, tak pak hážou a hážou 😖 neřádi 😀

many
17. bře 2011

no jsem se vykecala, opět nikde ani noha a ani ruka 😉 tak zatím mizím 🙂 Ladík má šmoulíky,....... a snídá u toho a já se kopu nudou do zadečku 🙂
dnes jsme vstávali už před půl 6, Ladíka probudil tatínek , jak hrál na kytárku 🙂 takže mám pouklízeno a i koupelku se záchodem jsem stihla vydrhnout 🙂 a teď musím odpočívat no 😀
zítra mě čeká kontrola, tak jsme zvědavá, co mi řekne.....................

anta
17. bře 2011

Dobré ranko, holčiny. Dnes se Honzík vzbudil už v 5,45 hodin, ve 21,30 hodin jsem ho slyšela jakoby kňourat ze spánku, asi se mu něco zdálo 😉

anta
17. bře 2011

@many - my máme doma to samé, prakticky, když jsem s ním sama, tak o něm nevím, ale jakmile přijde tatínek z práce, tak přesně, divočí, lítá a pořád "mámo, koukni, mámo, podívej" a podobně, je to takový trošku vysilující, protože toho mám taky za den plný kecky a tatin se vrací až v těch 17,15, takže takhle na večer blé 😝 😀 😀 😀 Ale už si chodí Honzík sám lehnout, už se nechce nechat nosit do postele, vždycky řekne "já sám" a jde. No já mám na to jeho "já sám" super odpověď "maminka moc nejásá" 😀 😀 😀

paolin
17. bře 2011

ahojda holky! venku fest leje. škoda no. Adam mi zase od 4 tahal vlasy, mám je opět celé natupírované 😀

anta
17. bře 2011

@paolin - no vidíš, máš doma kadeřníka, buď ráda, máš to zadarmo 😀 😀 😀

paolin
17. bře 2011

@anta Janii to se mám 🙂 ale nechápu, proč se mi Mirek každé ráno směje 😀