Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
21. bře 2011

Jani tak držím pěsti aby se to nezvrtlo. Pavli tobě aby tovyšlo, Marti ty si nyndej ze zadku tu vrtuli a hoď relax, a já si můžu přát tak leda zítra ráno 😀

e.k.t
autor
21. bře 2011

jinak školka u nás zatím daleko, přihlášky 4.-8.4 a výsledky 9.5.

paolin
21. bře 2011

když vám to potvrdili na magistrátu, to by bylo, aby to nebylo 😉 ve čtvrtek budeme moc držet pěstičky!
holkýýý ve čtvrtek má být 17°! já se těšííím 😀

e.k.t
autor
21. bře 2011

já taky, mám totiž volnoooooo

anta
21. bře 2011

@e.k.t - já chci taky volno, kurňa, už ani nevím, co to je volno 😅

e.k.t
autor
21. bře 2011

no já to volno budu mít v práci, ne doma, to budu prát vařit atd, a hlavně musím ve volnu dohnat na co není čas když jsem v práci a že se to pěkně nastřádá si můžeš být opravdu jistá, a když se při tom chci věnovat i Joli tak se po volnu úplně těším do práce. 😀

paolin
22. bře 2011

čauky holky! venku je krásně 😵
@e.k.t Evi, ať ti jde práce od ruky 🙂

anta
22. bře 2011

Ahoj holčinky, i zde krásně svítí sluníčko, jdeme dnes s Honzou do další školky pro rozhodnutí o nepřijetí, to nejdůležitější nás čeká ve čtvrtek 😉 🙂

paolin
22. bře 2011

tak jsem dopo byli se školkou vynášet Moranu, Adam teď spinká. odpo půjdeme na písek 🙂

anta
22. bře 2011

Honza se nám teď osypal na nohách, vypadá to jak atopák, tak ho patlám modrou indulonou a střídám to s tím Balmandolem, fuj, má to ošklivý ☹ No a usne až maminka zvedne prdku a vyveze ho do polí 😀 😀 😀

monkia.pv
23. bře 2011

dobre rano holky! To nam zase krasne sviti slunicko ze!hned je na tom svete lip 😉 . Me je teda uz neuveritelny smutno po MM,ale s tim nic moc nenadelam 😒 -prijede az za 14 dni ach jo.To je snad po 9 letech co jsme spolu poprve co jel na tak dlouho pryc.A doufam ze je to i naposledy.
Jani mate atopak?My meli kdyz byla Vanula malinka-musim zaklepat od doby co pouzivam krem nivea baby tak ma pokozku jak detskou prdelku 😀 .Jinak tak potichoucku gratuluji k prijeti do skolky!my jdeme v patek k zapisu,tak jsem na tu nasi divosku zvedava.

anta
23. bře 2011

@monkia.pv - ahojky, tady je zataženo, ale to toho našeho divocha jaksi neodradí od motorky. Za chvíli jdeme na cestičky. Tý jo, až za 14 dní? No to je dlouho ☹ . Kdepak je, prosím tě? 😉

monkia.pv
23. bře 2011

j,j az za 14 dni a to uz je 14 dni pryc-je v Maroku jeste tento tyden,ale pak se presoouva do Italie. My jdeme zehlit-Vaneska rozhodla 😀 ,ven jdeme odpo s kamoskou tak doufam ze pocasi tu vydrzi.

paolin
23. bře 2011

ahoj holky!
Mony, tak se drž! to je dlouhá doba ☹
Adam dnes vstával v 5 a je pěkně protivný. ráno jsem byli ve školce, vše OK, pak na poštu, vše OK a pak 20 minut scéna. řval, l,ežel na zemi, nechtěl chodit...klasika. já opět na nervy 😀 pak jsem šla do školy pro rozhodnutí a normálně jsem se tam nemohla dozvonit! no je toto normální..? odpo jdu do práce. tak zatííím!

e.k.t
autor
23. bře 2011

@paolin
Pavli tak to je maso výživný fakt, jako 😠 😝

anta
23. bře 2011

Tak holčinky, dneska byl fakt super den, dopoledne jsme byli venku 2 a čtvrt hodiny, pak jsme chvilku pobyli doma a hurá na procházku s kočárkem, že se bude spát a co to? No nespalo se, pořád se vykláněl Honzulák z kočárku a pořád ho něco zajímalo, tak jsem ho poté "vytrestala" tím, že jsem ho vzala kopat za barák, tam jsme byli taky pěknou hodinu, takže dítě už je od 19. hodin "kožený" a já jsem ráda, že sedím na papérdeli 😀 😀 😀 Do toho jsem stihla uvařit, uklidit, vyprat a já nevím co, no Supermanka hadr 😀 😀 😀

e.k.t
autor
23. bře 2011

tak tady proběhl totální histrák - opět důvod? stříhání nehtů na nožkách 😠 😝

teď teda říhá jak o život a cpe se rajskou, protože jí pěkně vyhládlo. Sice jí padají oči, ale to neva, prý hokej je dobrej budík

e.k.t
autor
23. bře 2011

Jani to máš v zádeli vrtuli neee? no i když já dnes taky udělala doma spoustu práce, zítra to volno nakonec nemám, mám místo toho noční a o víkendu oba dny denní aby mi to nebylo líto 😉

anta
23. bře 2011

@e.k.t - tak tak, jsem takový Sazínek, akorát, že ten má vrtuli na klobouku a já v papérdeli 😀 😀 😀

e.k.t
autor
23. bře 2011

hi hi hi jsem si to myslela. tak jdeme doplnit energii salám s cibulí a s octem a bio citronem

paolin
24. bře 2011

@e.k.t no, mám nervy už v prd... u vás taky "pohodka" koukám 🙄
@anta Jani, moc dnes držím pěstičky!
včera volal šéf, jak to se mnou vypadá. že to potřebuje vědět. jak mu mám něco říct, když se školkou budeme mít jasno až za týden. stejně bych nemohla nastoupit hned, tak nevím no 😉

many
24. bře 2011

ahojky 🙂 zdravím a mizím, doufám, že se vám všem daří dobře, dočítat vás nestihám 😖 u nás dobrý 🙂 Lukynek pěkně řádí a už mě každý den pěkně pálí žáha 😀 no už se mi to krátí a zachvíli budeme doma chovat 😀 ale podle toho těhotenství a jakej je v břišku rarach, tak očekáváme, že nám dá oproti Ladíkovi asi zabrat 😖 😉 no kéž by ne,
mějte se 🙂 páááááááááá

anta
24. bře 2011

Ahoj holčinky, tak dítě včera nespalo a dnes v 5,55 "mámo, mámo", jsem myslela, že mě omyjou. Dnes jdeme na nákup, pak do těch dvou školek, pak jedu k zubaři, no mám to nějaký narvaný 😉 S Honzíkem jdu k zubaři v pondělí, tak se trochu obávám, co tam bude, protože mu bude spravovat přední zoubek 😉

paolin
24. bře 2011

ahojda! u nás se už týden stává po 5 hodině. fuj teda! tak se těším na sobotu, že se jim to spaní trochu spraví posunem času 😀 jinak my ráno byli v solné jeskyni, teď jsme u našich na přespání. nikdo tu není, tak je klid 😉

anta
24. bře 2011

Tak máme doma přijetí do školky, hurá a bez komplikací 🙂 🙂 🙂

paolin
24. bře 2011

Janíí, tak to je paráda! tyjo..první velký zlom pro Honzíka 🙂

anta
24. bře 2011

@paolin - je to zvláštní pocit, že bude předškolákem, je to další level v životě. Jinak mi udělal radost, vyčůral se poprvé do trávy, předtím nechtěl 😉

e.k.t
autor
24. bře 2011

Jani tak to gratulace vééélikááá 😉

anta
24. bře 2011

@e.k.t - díky, ani jsme se nezapotili 😀 😀 😀

e.k.t
autor
24. bře 2011

Vidíš už máš jistotu, to my se dovíme 9.5