Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

many
13. dub 2011

@paolin jinak Adámek tak šílí nejvíc po ránu 🙂 že by špatně vyspinkanej, chlap jeden 🙂

e.k.t
autor
13. dub 2011

jééé krupicajda tak to bych si taky dala, ale taky se mi u ní nechce stát jen pro sebe a pro ostatní vařit nědco jiného 😅

anta
13. dub 2011

@many - do osmi? Tý jo, to neznám 😀 😀 😀 Jenže my večer usínáme v 19 hodinek, to se máme dobře taky 😉

anta
13. dub 2011

No Honza by mi krupicajdu vyplivnul, to je mi jasný, ani granko by nepomohlo 😀 😀 😀

many
13. dub 2011

@e.k.t tak u nás chutná i tatinovi 🙂

@anta to bylo po delší době 🙂 on jinak vstává každý den kolem té 6, ale včera usnul až kolem 21.00 a ráno o půl 6 byl vzhůru, probudil ho tatin jak práskl dveřma, když šel do práce 😠 tak za mnou přišel do ložnice, že už vstáváme, tak jsem mu řekla, že já budu spát ještě, že jsem unavená a je málo hodin, chvíli seděl a řekla jsem mu ať si jde hrát a on ne, seděl a pak si lehl a vytuhl 🙂 pak nás probudilo slunko jak na nás pralo a bylo 8 😀 tak jsem se prospali 😀no už se těším na žaluzky, to budeme snad spávat dýl, jak je brzo světlo, je to naprd, když je tma, tak chrupe líp 😖

many
13. dub 2011

@anta jinak Ladík chodí až v 20.00 to mu skončí pohádky 😉 on má od 18.30 animáčka na barandově a to končí před 20.00 pak čistí zoubky, táta řekne pohádku a je tuhoš, včera to jaksi šlo hůř, nemohl zabrat 😖 no spal včera po obídku dvě hoďky skoro a jak nechodíme teď ven, tak není moc vyřáděnej asi a ani tím pádem unavenej, ale snad už brzo vyrazíme, ještě trošku rýmuje a kucká, takže jsme to zase podchytili, aby nebyl nemocný a gor, když můžu každou chvíli rodit 😖 ale na vzduch už se těším, jsme nebyli tak 5 dní určo asi, ale tak to počasí stojí za prd, kdyby bylo teplo, tak bysme ven mohli, ale takhle nemá cenu riskovat

many
13. dub 2011

no nic, jdeme na tu krupicu 😀

anta
13. dub 2011

@many - no my taky chodíme dopoledne, pak do kočárku a pak na to prdím, ale chodíme ven, já bych to doma nějak neustála. 😀 😀 😀

many
13. dub 2011

@anta jo,jo je to na palici, ale když se musí, tak se musí 😖 naštěstí je hodnej a pěkně si hraje, já od rána sedím na netu 😀 teď jsme pojedli , odlehne mi a dám se do nádobí a synek pokračuje v hraní 😀

paolin
13. dub 2011

@many Míši to nevím, jestli nevyspáním, kolikrát s ním není řeč od rána, až třeba do 6ti do večera.
jinak to máme stejné. včera jsem byla v práci a Mirek s Adámkem nešel ven a jak se Áda nevyřádí, tak nemůže usnout. tak šel včera až v půl 10. tatin byl na schůzi, tomu to bylo jedno 😉 tak jsem ho jemně zpucovala, že ač kluk protestuje, tak ven jít musí, ikdyby ho za ucho tahal. já to dělám nejinak a musím to řvaní vydržet 😉

many
13. dub 2011

@paolin jasan 🙂 a musí se naučit poslouchat 🙂 zavčasu 🙂
no Ladík poslechl a ležel v posteli od těcho 8, ale zabrat prostě ani Boha no 😖 tak hlavní je, že jsou hodní a nedělají bugr 🙂ale je to pohoda, když dítě brzo spí, to má člověk pak na sebe hodně času,......

many
13. dub 2011

jsme si říkali s tatinem, že to nesmíme porušit ani v létě na zahrádce do 21.00.......................... hezky do 18.00 doma, aby se kluci okoupali , napapkali, pohádečky a spát 😀 a my pak budeme mít snad čásek na sebe 😀

anta
13. dub 2011

@many - co vy chcete další dítě? 😀 😀 😀 No, Honza začíná protestovat, že se mu nechce ven, no mně se do té sloty taky nechce, tak přemýšlím, jestli se na to vyprdnout 😅 😅 😅 Je taky dneska hodný, překvapuje mě to 😉

many
13. dub 2011

@anta 🙂 🙂 🙂 neee holčičku už dělat nebudeme 😀DDD

paolin
13. dub 2011

@anta Jani se na to vy.. hnus je tam tedy fuj fuj. jsem dávala Adámka spát a tak jsem mu povídala, že až se vyspinká, tak si pohrajeme, přečteme knížku, pak na mě bude řvát, já ho budu muset přeprat, oblíct, odtáhnout do školky, tak zase na mě bude řvát a jak to budeme mít po tom jeho spinkání prima 😀
@many holčičku nee? třeba rovnou dvojčátka, viď? 😉 😉

anta
13. dub 2011

Tak holčinky, dítě zase nemělo plenu na spinkání a nepočůral se, to, že nedostal tu plínku, byl omyl a Honzík obstál 😅

e.k.t
autor
13. dub 2011

Jani supéééérrrrr 😉

paolin
13. dub 2011

@anta Jani no to je šikula 🙂

martinka79
13. dub 2011

AHOJKY HOLKY, ZDRAVÍM MÁM SE DOBŘE JEN AJE MOC PRÁCE INSPEKCE VE ŠKOLE ŘÁDÍ.

paolin
13. dub 2011

@martinka79 jéé Marti, inspekce...tak ať vás moc neprohání!

martinka79
13. dub 2011

@paolin tedy mě si pozvala jakožto výchovného poradce a metodika prevence... a to byla mela.... 😀 jako u st. závěr. zk... sem se potila,a le nedala, ale tedy ty kecy a otázka položitelná dvěma slovy byla sáhodlouhé souvětí... 😝 zítra u nás zase čmuchýrují. někdo to dělat musí

martinka79
13. dub 2011

dnes jsem holčičky jen s hafánkem Nikolka ráno odfrčela směr výlet návrat okolo hod a tatin jel na merendu praocvní a nebude pít-tedy bude nealkopivo, aby mohl dojet pro Nikolku 🙂

anta
13. dub 2011

No jsem prdlá, že mu tu plenu zapomínám dávat, vždycky si myslím, že ji má, ale nepřesvědčím se, no ale co, že? Hlavní je, že Honzík je teda dobrej 😅

martinka79
13. dub 2011

@anta to je super a nejsiprdlá jsi skvělá... takže pokračuj v zapomínání a bude brzy i v noci... 🙂

anta
13. dub 2011

@martinka79 - dneska mě to zrovna napadlo, že ještě chvíli budu zapomínat a v noci jsme bez pleny. 😀 😀 😀 To je super, že když nevím, že nemá plínku, tak jsem v klidu, jenže když to budu vědět, že ji nemá, tak se budu bát, aby se nepočůral 😀 😀 Takže nadále budu hlava děravá, ať mám klídek 😉

martinka79
13. dub 2011

@anta super... držím pěsti nás nakonec úpředběhnete... Mišák je jak Nikouš přes den je odhodil brzy a na noc má sychr... do svatby 😀 vyžehleno a čekám na tu svoji rodinku s jakou se mi vrátí.. to je počasí co?? brrrr jsem zapla i topení. 🙂

paolin
13. dub 2011

@anta Jani, tak hezky zapomínej 😉
u nás je taky kosa hnus fujtajbl! Adámek už snad usne, Vítek spí. byl protivnej, až hamba 😉 my půjdeme s Mirkem dumat, jak s Ádou. kam vše ho zkusíme objednat, abychom se někam posunuli 🙂 zatím to prý vypadá na suspektní dysfázii, z čehož víme prd 😀 ale nový Mirkův kolega pracoval na klinice Logo, jeho žena taky, tak se ho zítra zeptám, jak to tam chodí 😉

paolin
13. dub 2011

jinak se mi na zítra objednala slečna, která je neslyšící. to jsem zvědavá 😉 jsem říkala, že vezmu Adámka, třeba si spolu pokecají mimikou a gesty 😀

martinka79
13. dub 2011

@paolin PAvli ano odborníci jsou fajn, hlavně zajistit super péči adámkovi,a by se začalo s ním pracovat a mohl to nějakým zp.dohnat 😉 jj gesta mimika a to je fajn a do finále bude tlumočník.

paolin
13. dub 2011

@martinka79 Marti budeme se snažit 🙂 spočítala jsem mu ta slovíčka na nějakých max 60. co myslíš, je to moc špatný?