Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

paolin
19. dub 2011

@anta 😀

e.k.t
autor
19. dub 2011

Pavli to doufám 😉

e.k.t
autor
19. dub 2011

teda já bych šla spinkat, no smůla, pěkně vydržet do 7

many
20. dub 2011

Dobré ránko holky 🙂

many
20. dub 2011

@e.k.t jojky, ty si měla teda včera den, jsi borka, že si jí tak zvládla 😉 šikulka 🙂
@anta my máme to kolečko z penny 🙂 a ještě vozíček 🙂 ale tomu už chybí na písku dvě kolečka 🙂 Ladík si rád do něj sedal,.............

anta
20. dub 2011

@many - dobré ranko, dítě mi dnes vstávalo již v 6,20 hodin, ale dobrý je to 😉 🙂

paolin
20. dub 2011

dobré ránko!
Adam vypadá na blížící se chorobu, i Vítek má pponěkud ucpané dutiny. dnes jdou se školkou na výlet, ale zítra nechám chlapečky doma. chtěli jsem jet na Vysočinu, ale páč bychom museli být u našich, tak je mi šumák, zda pojedeme 😉 jen, aby to chlapečkům zase nesedlo na ouška.

paolin
20. dub 2011

konečně jsem našla prima sandálky pro Vítka, teď ještě pro Adama. ale všude mají taky divný boty 😒 budu s ním muset vyrazit směr obchody, ale až s tátou. sama to nemá smysl 😉

many
20. dub 2011

@anta taky vstáváme většinou už před 6, ale tak neva, je světlo no, jsem zvědavá, až budeme mít konečně žaluzky, ale zase když chodí dřív spát, tak je jasný, že nebude furt spát 12ctky,...... asi 🙂 hlavně, že je večer klid 🙂
@paolin jojky, tak nachlazení rychle podchytit, držíme pěstičky 😉 taky chceme jet zítra koupit sandálky, mám poradnu v porodnici už a pak žebysme si udělali výletek do Olomouce 😀 a jukli tam

paolin
20. dub 2011

@many tak ať dobře pořídíte a hlavně je vše v pořádku!
s léčením Adámka je krapet problém. tak toho preventivně moc dělat nemůžu 😉

many
20. dub 2011

@paolin děkujeme

anta
20. dub 2011

Byli jsme venku a potkali jsme tak dvanáctiletého kluka, který měl na puse roušku, vypadal dost nemocně, asi leukémie, fuj, holky, je mi z toho fakt smutno 😢

anta
20. dub 2011

Tak holčinky, hlásím malý úspěch, šli jsme s Honzíkem do Hvězdičky - hlídací paní a jako předtím, nebudu se bavit, slzy v očích, nebudu kreslit, nebudu nic, až mi paní říká "víte co? Jděte pryč na 10-15 minut" a já "to myslíte vážně, že to s ním vydržíte?" 😀 A ona říká "jen jděte, on je pasivní kvůli vám, protože je od vás jakoby nahlodaný", holky já se sebrala a vypadla jsem, ani jsem si boty nezavázala, samozřejmě, že jsem slyšela Honzíkův řev, že nebude nic dělat, že nemá čas a že chce mámu 😅 😅 😅 Fuj, tak jsem s těžkým srdcem odešla a vrátila jsem se za 15 minut, holky, já ho nepoznávala, hned mezi dveřmi mi Honzík řekl "mámo, nemám čas jít domů, chci si ještě hrát" 😀 😀 😀 Tak jsem se paní ptala, co s ním provedla a ona, že řval, no a že ho ukecala, příště to bude prý určitě taky takový, tak mě zase vyhodí a bude tam Honzík trochu déle a příště ještě déle až tam bude nejdéle 😀 😀 😀 Já mám z toho takovou radost, já to ani nečekala!!!!!

paolin
20. dub 2011

@anta Janíí! supéér! on je to hodně o odhodlání maminy odejít 🙂 lehce se to říká, hůř se to ale prožívá 😉

anta
20. dub 2011

@paolin - no já jsem měla zavazovací boty, tak ty jsem si zavázala raději až venku, já klidně odejdu, mně o to nejde, ale bylo mi upřímně líto té paní, ale prý plakal chvilku a pak ho ukecala na auta, prý to bude chvilku trvat než si zvykne, ale jinak říkala a potěšila mě tím, že Honza je pohodář, že je teda mamánek, ale ona má taky syny a ten starší to bylo prý to samý, že ti kluci jsou na maminky víc navázaní 😉 No odcházela jsem a klepala jsem se celá 😀 😀 Když jsem přišla, tak jsem ho nemohla poznat, bavil se s tetou a povídal jí o autech a tak, no prostě mě to překvapilo 🙂 🙂 🙂

paolin
20. dub 2011

@anta no s tím mám problém taky - nechat uřvaný děcko někomu jinýmu... jéé, ještě teď vidím, jak jsem nechala poprvé Vítka na hlídání v miniškolce na hodinu a půl a byla jsem zralá na panáka 😀

anta
20. dub 2011

@paolin - no já s tím nemám problém kvůli Honzovi, ale spíš kvůli těm lidem, kteří ho pak poslouchají 😀 😀 😀 No ale je to úžasný pocit, že se ho občas konečně taky zbavím 😀 😀 😀 😀

anta
21. dub 2011

Dobré ranko holčiny, dítě je vzhůru od 6,10 hodin, zatím se tváří v pohodě, tak snad mu to vydrží. Dnes má mm narozeniny, koupila jsem mu mobil a šampon, dobrý, ne? 😀 😀

paolin
21. dub 2011

Jani, tak si mobil nechej a šampon mu dej 😀

martinka79
21. dub 2011

krásné ráno holčičky, mám prázniny jupí... Jani tvému MM vše nej,... se bude mít s novým mobilem.. a šampon samo taky ocení.

martinka79
21. dub 2011

písněte co je nového jdu se převléknout a trochu to tu uklidit... a snídat.. jak jinak žijete holčiny. já super....

martinka79
21. dub 2011

holčičky s mibila se eoztrhl pytel jelikož si pmatuji Janinýho M narozky a to důvodem prostým dnes slavím i já. a co se nestalo můj křápmobil se nechtěl před chvilkou rozjet... tak jsme ho chtěla vyhodit a najednou od někud tralalallal a co nemám npový mobil MM ho pěkně schoval a teď mi zavolal.je úžasnej.

paolin
21. dub 2011

@martinka79 Marti, zrovna ti jdu napsat - krásné narozeniny!!

martinka79
21. dub 2011

Pavli děkuji, jne mám problém neumáím s tím debilema hlavně nemám něm všechyn ta čísla...ani vaše snad si s \MM poradíme.

paolin
21. dub 2011

jinak my bojujeme s nachlazením, ale snad to bude brzy OK 🙂 mám dnes doma oba chlapečky.
na víkend chceme jet na Vysočinu, pokud si to nerozmyslíme z důvodu přítomnosti mojí maminy 😉

martinka79
21. dub 2011

my včera zase odvezli Nikoku na soustředění a v pondělí pro ni jedeme. a na vysočinu jedeme na víkend... se těším na prdelína... a na sestru a tak celkově i když pak se těším domůůůůůůůůů a škoda, že nebudu moci být doma s dětmi... a užívat si jich. 😝

martinka79
21. dub 2011

Pavli tak se vyzdravte jdu vysávat a u toho hudba a pak si dám kávu a budu studovat ten bebil... 😀 😀 😀 Mm se mi omlouval, že jsem se zakoukala nakonec v jiném, ale že tento má už dva měsíce doma... 😀 😀 😀 nakonec co na tom že:. bebil jako bebil.. a tento drží moji značku sony erikson 😉 k 850i

paolin
21. dub 2011

@martinka79 Marti, tak si užívej debila! 😀

martinka79
21. dub 2011

@paolin jj já taková žena milující stále stejné věci... asi jo.. dost mě překvapil já totiž nemám moc ráda změny... a mijuji svůj řád a disciplínu. 😀

e.k.t
autor
21. dub 2011

Dobré raníčko, svítí sluníčko tak ať se daří všecičko, nejen oslavencům a všem