Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
28. dub 2011

Jani tak to je mazec, asi nepochopil že se spí rovně a ne na štorc hi hi hi

many
29. dub 2011

ahojky nakukuju a mizím, musím mít pořád nohu nahoře, je ještě dost nateklá jsem šikovná, takže jsem po 6ti dnech dlahu zlomila a proč ???? Protože se to nedalo s břichem na jedné noze o berlích hrozně mě z toho bolelo břicho, ikdyž jsem šla jen kousek z obyváku na záchod, tak jsem trošku našlapovala na patu,................ a bylo to, včera jsem byla v poradně a dobrý, čípek středně zralý a cosi pro prst, prdlajs tam řeknou, není to jak u mé doktorky no, tak že asi fakt Lukynek počká na květen a jen a jen dobře, skrz to nohu, ve zdravotních potřebách neměli ortézu, tak čekám, že mi jí dnes PPL přiveze, zatím to mám jen stahlý a není to moc příjemný, chce to zpevnit no snad se tu už za váma ukážu častěji mějte se páááááááááááááááá

many
29. dub 2011

zkopčila jsem zase, abych to nemusela psát víckrát 😉 zatím pááááá

anta
29. dub 2011

Ahoj holčinky, dítě mi v poslední době vstává v 6 hodin, to jsem celá ráda, už si na mě otvíral pusinu, tak jsem mu jí ale honem zavřela 😀 😀

paolin
29. dub 2011

ahoj holky! u nás prší. ale budou to asi jen přeháňky.
Adam šel zase spát až v půl 10..to mě neba 😒 dělali jsem večer ten dort, takže i s ním. no, neva, že ho viděl 😉 byly to teda nervy, ale něco máme 😀 pak nafotím 😉

paolin
29. dub 2011

@many s ortézou supr. hele, jestli ty sis tu dlahu nerozflákala záměrně 😉

paolin
29. dub 2011

tak koukám na královskou svatbu a je to tedy mazec..nějak mě napadá, proič to těm mladým dělají..já bych nedošla ani ke dvěřím a šla bych z toho stresu k zemi 😀

anta
29. dub 2011

Koukám na tu královskou svatbu a je to teda nádherný 🙂
@paolin - to mě povídej, ale ta Kate je pěkná holka 😉

paolin
29. dub 2011

jéé Jani, tak koukám, že koukáme obě 😀 jsou krásní 🙂 a stráášně dojemný a to je jen přes telku 😉

paolin
29. dub 2011

no ale za mě the best je ten sbor..

anta
29. dub 2011

@paolin - to se mi taky líbí ten sbor, no jsem si trošku uronila slzičky do klína 😀 😀 😀 Tak to víš, člověk hned tak královskou svatbu nevidí a tady vládnou volové a skot se mezi sebou nebere 😀 😀 😀

paolin
29. dub 2011

Jani to je fakt 😀 ale Kate vypadá fakt královsky!

anta
29. dub 2011

@paolin - souhlas, je to hezká ženská, já chci taky bejt 😀 😀 😀

anta
29. dub 2011

Jo a dneska jsme jeli v kočárku se stěrkou na okna, Honza si jí tam propašoval a my jeli jak duo komiks, trošku jsem se stydělá i já 😅 😅 , no snad příště nebude chtít s sebou kýbl s hadrem 😀 😀

martinka79
30. dub 2011

krásnou sobotu... čekáme rodinu.. chlapy budou makat ženské drbat.. a papat.
Nikoka ej nějaká nastydlá a jinak jsme všichni Ok.

e.k.t
autor
30. dub 2011

Masrti tak si návštěvičku pěkně užijte 😉

paolin
30. dub 2011

ahojda holky! tak my taky čekáme navštěvu. my budeme hlídat děti a ženské taky drbat. nás 😀
užijte si víkend!

e.k.t
autor
30. dub 2011

Pavli tak si to děti třeba taky užijou

paolin
30. dub 2011

tak máme po oslavě. po dvou hodinách moje matka prohlásila "dělejte, ať už odsud vypadneme"! na mě se ani nepodívala, nezajímala se. na ségru hned no ahóój! no jak se máš a co je nového.. co jsem jí udělala? krom toho, že jsem ta špatná dcera.. holky, brečím tu jak malá ☹ já se tak snažila, chystali jsem jídlo a vše a nikdo si nic nevzval. asi jsme prašiví či co.. ani dort mi nikdo nepochválil. jen jsme si zase pohráli s neteří a ostatní seděli na prdce na pohovce. pak si tedy máti chvíli pohrála s chlapečky. ale jen proto, že si u toho hrála s vnučkou. nějak to pořád nedokážu překousnout a mrzí mě to 😒

e.k.t
autor
30. dub 2011

Pavli to fakt zamrzí. asi jak říká mm po přízni řízni 😠

paolin
30. dub 2011

@e.k.t Evi, fakt mě to strašně mrzí. nějak nevím, jak z toho ven. nic jsem neudělala, aby se ke mně matka takhle chovala. tedy, kromě toho, že jsem se narodila. a za to jaksi nemůžu.

e.k.t
autor
30. dub 2011

Pavli to ven asi neexistuje. Prostě se od nich odstřihnout a neřešit je, ale vím že se to fakt krásně říká, ale špatně provádí.

teda já mám dnes mám takový bolehlav že teda nevím 😝

paolin
30. dub 2011

já jsem rozdýchávala migrénu poobědě. naštěstí jsem to buď zaspala a zapráškovala nebo pomohlo křupnutí zad od Mirka. to bude tím počasím..prý se sem žene krupobití a tak.

anta
30. dub 2011

@paolin - Pavli, no to mě teda mrzí, co jsi si opět prožila, co jsi té své mámě udělala, že se k tobě tak chová? 😠 Hele a nejde to nějak odříznout ten vztak a dát si na chvilku oddych? Uvědom si, že tě kluci neustále ty nervy trénují a vlastní máma tě taky moc nešetří. Možná by se ti trochu ulevilo, co? 😒

e.k.t
autor
30. dub 2011

No do komplikací po porodu jsem opravdu ani nevěděla co je bolest zad, no holt se to všechno na mě trochu podepsalo. Joli to asi poznala že jsem jalová, tak usnula skoro okamžitě po uložení do postýlky, stačilo ji několikrát pohladit a říct že ji mám moc moc moc ráda a už chrupe.

paolin
30. dub 2011

@e.k.t Evi do je dobře, že Joli hezky usnula 🙂 hm, neskřípli ti něco při tom císaři? kamoška po umrtvení měla problém cca 2 roky s nohou. vynechával ji nerv nebo vaz, tak se jí noha z ničeho nic podlamovala.
@anta Jani určitě. nechci jí ani vidět..a co jsem jí udělala? to fakt netuším.. hm, myslela jsem, že se kvůli Adámkovi bude chovat slušně. ale byl jí ukradený. prostě si přišli pokecat se sestrou. my ji vůbec nezajímali. a fakt supr bylo, že jsme pekli francouzský chléb, nakládali maso na gril, dělali chlebíčky a salát a snědli se 4 chlebíčky. a alespoň trocha dortu. příště pozvu vás, vy si určitě rádi dáte 😉

e.k.t
autor
30. dub 2011

Pavli já ti ani nevím, aler co, ono to zase přejde, taky už nejsem žádná mladica tady že 😀 😀 😀

Pavli jasně příště dojedeme a zboooráme barrááák 😀 😀 😀

anta
30. dub 2011

@paolin - to se ti nedivím, že jí nechceš ani vidět, achjo, my to máme vážně těžký, ale ty těžší, ale máš nás, ani nevíš, jak jsem třeba já osobně ráda, že vás znám, že si s vámi mohu takhle pokecat na dálku, ale přece, vždycky mě z těch smutků opravdu pomůžete, víte, neděláte sviňárny, nebodáte nikomu nůž dozad a nejste podrazačky, skoro všechny se tady potýkáme s nějakými problémy a vždy se snažíme jedna druhé pomoci hezkým slovem 🙂 , což se od našich rodin jaksi čekat nedá. ☹ Dneska jsem se domákla, že se oběsil můj spolužák, no spolužák, chodili jsme spolu do školky, ale pamatuji si ho, i jeho rodiče, takže fakt hrozný 😢 😢 😢

e.k.t
autor
30. dub 2011

Jé Jani to je fakt hrůza, ta holčina to taky dokázala, hupla pod rychlík ale ne u nás ve stanici, kde jsme ji hlídali, ale na zastávce, no bylo jí 26, před 2ma týdny ležela na psychině pro pokus o podřezání se - následky schyzofrenie. No 3.5. má funus. Psali na parte po dlouhé těžké nemoci, no nevím. ☹

paolin
30. dub 2011

Jani spolužák se střední se taky oběsil. kvůli tomu, že jeho přítelkyně si začla s jeho nejlepším kamarádem. všichni byli spolužáci se střední. a od kamaráda žena si pustila plyn do auta. museli být chudáci na pokraji psychických sil..
@e.k.t Evi ta holčina musela být hrozně nešťastná, že se o sebevraždu pokusila tolikrát..chuděra malá. asi je jí takhle líp.