Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
3. kvě 2011

@paolin jako někdy si říkám, že maminky co chodí na tyto aktivity tak se starají jen o sebe, aby jim druzí sloužili. já se předem omlouvám a ony Nic. ☹
@anta taky bych ho nenutila Míša šel jen do školky a ze školky... a jinak ven nevylezl nikdo z nás krom tatina když pro mě jel a potom rovnou vyvenčil Badyna.

paolin
3. kvě 2011

holky, tak dnes mě mamka osočila, že ji cca 10let ponižuju, deptám a cíleně s ní manipuluju. cha chá, jsem to ale mrcha! 😀 že o tom ani nevím 😀 😀 jo a taky chodím se samýma pitomcema včetně manžela, páč to dělám i jim a oni o tom nevědí! 😀 kamoška mi na to napsala, že teda valí oči, páč se každý den snažím své syny vmanipulova do školky, do botiček, oblečení, číštění zubů...a moc úspěšná v tom tedy nejsem 😀 asi to tedy aplikuje pouze na své partnery a matku 😀 ale prý i přes vše je ochotna udělat tloustou čáru. jsem jí napsala, že nelze dělat tlustou čáru za něčím, co je výmysl a tudíž to prakticky neexistuje 😉

paolin
3. kvě 2011

jo a novinka! logopedka dnes řekla, že Adam nemusí na MR! že by to u něj vůbec nedoporučovala a že je to i zbytečné 🙂 tak jen foniatrii a ambulantní neurologii 🙂

e.k.t
autor
3. kvě 2011

Jani hlavně že ste nám nezapadli do sněhu... telefonek paráda

Marti je to někdy náročné, proč by se měly omlouvat, ony si tě přece "platí" 😝

Pavli to je mor totok, udělala jsi to moc dobře a hlavně konečně asertivně, nasertivně. nedeej se, svědomí máš čisté a že někdo kouká přes barevné brýle a ne zrovna bohužel růžové ty fakt neovlivníš. Mamku odbývej vždy, ať se nenamáhá, vždysť je nemocná a nebo taky jo počkat ty jsi nemocná a my to nechceme chytit...tu lenoru potvoru...je to moc těžké, ale trap se jen věcma které můžeš změnit, to co změnit nemůžeš přece není problém ale NEŘEŠITELNÁ BLBOST. 😉 moc ne tebe myslím a držím pěsti a posílám moc moc moc energie 😉

anta
3. kvě 2011

@paolin - jů, to je super zpráva s tou MR, tak hurá 🙂
@e.k.t - ahojky, děkuji za pochvalu, dítě miluje telefonní budky, tak co bych mu jednu neudělala 😉 🙂

e.k.t
autor
4. kvě 2011

Dobré ranko berušky. Joli - žofka počuraná 😝 ještě chrní - nebudím. MM je v práci a já si právě zaploa pc a honem vás musím pozdravit, protože později na pc zřejmě nebude kdy. 😉

e.k.t
autor
4. kvě 2011

no hlavně že je spokojenosdt na obou stranách, to je to nejdůležitější 😉

e.k.t
autor
4. kvě 2011

žofina ještě chrní 😝 ale pozitivní je že nám konečně zatopili 😀

paolin
4. kvě 2011

ahoj holky!
@e.k.t to jsou hodní, že topí! kosa je hnusná fuj! ale u nás svítí sluníčko.

e.k.t
autor
4. kvě 2011

no netopili hajzlíci, ale my už jsme zvyklí a máme jedno halogenové a jedno ventilační topítko, takže dobrý, jen je to dražší

paolin
4. kvě 2011

nějak se mi dnes motá budka 😠
včera mi šéfík poslal výpověď, tak jsem jí podepsala a hotovec. nu, někteří mě budou chybět, což o to 😉

e.k.t
autor
4. kvě 2011

no to je fakt nemilé, ale co naděláš. Přeju úspěchy v novém hledání a hlavně i ve výchově broučků 😉

anta
4. kvě 2011

Ahoj holčinky, mě ta hlava i bolela, to bude tím tlakem.
@paolin - jak to, že výpověď? Ty chceš stát na vlastních?

paolin
4. kvě 2011

@anta nee. ale nemůžu nastoupit od 2.5. a oni potřebují člověka. tak jsem se dohodli na výpovědi. do září nebo října mi čekat nebudou..a co já vím, jak to bude s Adamem..

anta
4. kvě 2011

@paolin - aha, tak to je mi líto teda 😒

paolin
4. kvě 2011

@anta no už to tak dopadlo. dlouho jsme na tom s Mirkem přemýšleli a dohodli se takhle. i se šéfem jsem se tak domluvila, že by nebylo fér držet mi místo do září a já bych pak řekla, že to nejde.. nevím, jak to bude s Adámkem a na firmě potřebují člověka hned. tak jsem říkala, že když se ten nový neosvědčí, tak ať mi šéf dá v září vědět a třeba se domluvíme 🙂 taky pracovní doba je do 16:30 a naše školka v tu dobu končí a domů to mám z práce 3/4 hodiny..
no a kdybych šla na částečný, tak Mirek prohlásil, že to za ty peníze a stres nestojí a že mi raději bude platit sám a budeme všichni v klidu a méně se honit 😉 má pravdu. stres je v práci strašný, chodili jsem všichni na 7 a domů odcházeli po 5... peníze nic moc..a pořád se po nás vozil pražský šéf 😝

anta
4. kvě 2011

Byla jsem dnes u zubaře a dobrý, ale příští návštěvu nebo až tu další vyblajznu nějakých 7000 Kč, tý voe, asi půjdu šlapat, ale zas na druhou sbírat peníze po jedné koruně? 😀 😀 😀 😀 😀

martinka79
4. kvě 2011

@anta Jani co ti budou dělat??? ☹ ale zase budeš zubatice zubstá.. a bez bolesti snad...

@paolin tedy tvoje mamina je super,a le změnila bych u ní trochu název její diagnoza je mateřská bezcitnost a sobeckost ☹ mrzuté ach jo, ale pěkně jsi to vyřešila s tou prací má tvůj M. pravdu byla by jsi jako nit-(teď už jsi) jak by jsi se honila a snad najdeš něco co tě bude bavit a nebude tak náročné...

@e.k.t čauky holka snad už je Žfka probudila 😀 😀 😀
moc na vás myslím.

paolin
4. kvě 2011

@anta Jani copak máš se zoubky?

@martinka79 Marti no nevím, co to má znamenat. Mirek říká, že mě chce někam zmanipoluvat. vždy to uzavřela s tím, že je ochotná na vše zapomenout s ohledem na budoucnost. zapomenout na co? já žádný problém nemám..
tak nějak jsem jí vyčetla přístup sestra/já. příklad jsem jí dala - já v nemocnici, ona jde za prachy hlídat cizí dítě. Mirek musí hlídat Vítka práce nepráce. sestra v nemocnici - ona 14 dní v poho hlídá, aby mohl švagr do práce. a ona na to, že to hlídání byla její práce a tudíž to bylo důležitější! nastavila tím prima pravidla - práce a vlastní pohodlí je na 1.místě. nu dobrá. ulehčila mi to do budoucna, až bude potřebovat ve stáří pomoct.. a na více věcí má jiný metr co se svých dětí týče. přišla jsem na to, že má asi metr krejčovský - ten na jedné straně začíná od 1 a když se otočí, tak je 150 😀

martinka79
4. kvě 2011

@paolin jj krejčovský a používá jak se jí hodí a kdy chce... ☹

anta
4. kvě 2011

@paolin - ale vyměňuje mi staré plomby za bílé a čistí mi u toho kanálky a je to sranda 😀 😀 😀

paolin
4. kvě 2011

@martinka79 jo jo.. taky mi vyčetla, že jim nepomáháme. Mirek jí zařídil gynekologickou operaci, nechal hlídat sestru v nemocnici, zajistil jí výsledky, mamce onkologickou operaci..k tomu radí finančně, technicky, spravuje jim PC, dává jim tiskárny, vybavení...naposledy jí půjčil notebook sám od sebe, ale to prý není žádná pomoc. kontaktuji je každý týden, ségra jednou za měsíc. když jede mamka na dovču nebo je v nemocnici, jezdím za taťkou vařím mu, peru, zalívám kytky...ségra se nezajímá. když se jich ptám, zda chtějí pomoct na chatě či na baráku, tak že nee. tak fakt nevím, co více dělat. pro ně je asi jediná hodnotná pomoc přes prachy. nevím no. já s ní problém nemám. neberu chování v dětství i teď..to je její volba, já se s tím tak akorát můžu smířit a vypořádat. co se mi tedy nelíbí je přístup k mým dětem. to její arogantní chování - Vítku neotravuj, dej mi teď pokoj...to jsem jí řekla, že tolerovat nebudu. jinak ať si dělá, jak uzná za vhodné. následky si ponese jen ona. nikdo jiný. pokud mě obviňuje z nějaké manipulace a záměrného ponižování její osoby a byl by na tom jen ždibík pravdy, tak si může gratulovat. jaký model chování v rodině nastolila, takový mi vštípila a já jsem se naučila. a evidentně tedy bude dost dobrá učitelka, když to umím tak dobře 😝

paolin
4. kvě 2011

@anta no Jani tedy nic moc... 😝 snad to nebolí a bude to brzy hotové. a budeš mít alespoň na 10 let ne-li déle klid 🙂

paolin
4. kvě 2011

@paolin a co u vás..?

e.k.t
autor
4. kvě 2011

Pavli dobré přirovnání

Marti po žofka se prbudila v 8:15 😝 ale naštěstí jen pyžamo, postel si schovává pro martina 😀

Oblečeme se a půjdeme mu naproti 😉

paolin
4. kvě 2011

@e.k.t užijte si tatina! 🙂 držíme pěstičky, ať to počůrávání brzy ustane. Vítek spal s plínou do 4 let...do cca 3,5 roku i přes den, pak už jen v noci. a ze dne na den toho nechal 🙂

paolin
4. kvě 2011

jinak jsem nebyla schopná sehnat sandálky pro Adámka, chtěla jsem Sante, ale 26 nikde nemají. u nás mají na kluky jeden pár bot a to ještě ne v 26 a nebo se 3 pásky a to on nedá na nohu. do města se s klukama nedostanu, Adam si boty zkouší tak, že ho oba s Mirkem držíme a tu botu mu násilím narveme na nohu a honem zase sundáme 😀 tak jsem mu dnes objednala tyto http://www.bata.cz/artikl/90457 tak jsem zvědavá 🙂

martinka79
4. kvě 2011

@paolin Pavli no dobrý, kdyby jsi jí řekla odpověděla... jaký učitel takový žák.. tak by asi koukala matka. 😀

paolin
4. kvě 2011

@martinka79 řeknu, jestli bude ještě zlá

e.k.t
autor
4. kvě 2011

jj děti většinou duplikují rodiče, ale taky se lze poučit z chyb nejbližších 😉 Takže Pavli hooodně sil přeju 😉