Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

paolin
21. kvě 2011

Mirek byl taky za taťkou a když odcházel, pronesl tatík - tak už běž. běž se učit.. tak asi tak no.
jinak cestou zpět prý šílená průtrž mračen, kroupy, konec světa. u nás jen trochu sprchlo, tak nás to vzalo asi okrajem.
já sázela s chlapečkama kytičky do truhlíků a sakrovala u toho 😀 Adam je tajbun, tak byla všude hlína a nacejpraná voda, takže parádní blatíčko 😀 Vítek si nedal říct, lítal a řval a pak z toho zase blil. to je jak hrách na zeď s těma dvěma 😝

paolin
21. kvě 2011

@anta Jani jak vlastně pokračujete s nočníkováním?

paolin
21. kvě 2011

@e.k.t Evička už má asi doma Jolanku 🙂

anta
21. kvě 2011

@paolin - s nočníkováním jsme na tom tak, že Honzík má plenu jen na noc. Dnes spinkal vlastně v posteli a teď jsem si uvědomila, že se ani nepočůral 😀 😀 😀 A jak se ti líbila Honzíkova hláška? 😀 😀 😀 Taky jsem málem z táty šla do kolen, je to hrozný 😔

paolin
21. kvě 2011

@anta Jani snad to bude s tvým taťkou dobrý a dají na něj pozor!

anta
21. kvě 2011

@paolin - no když ti povím, že vypadal jak mrtvola, tak tě to asi nepřekvapí 😔 , taky doufám, že bude aspoň trošku lépe. Akorát nevím, jak to máma s ním bude vůbec dělat, protože táta je děsně slabounký a unavený a s chozením je to těžké, achjo. Je to na ho*noo 😔

anta
21. kvě 2011

@paolin - když jsem se s ním loučila, tak jsem mu dala pusu na čelo se slovy "jsi můj táta a mám tě moc ráda" 😢 😢 😢

paolin
21. kvě 2011

@anta Jani myslím, že se v nemocnici dá dokupy. oni ho ani dřív nepropustí, dokud nezesílí. asi to na něj už bylo hooooodně a tak se mu sesypalo tělo. no a jak je toho na člověka moc a tělo má šanci vypnout, tak se prostě celé rozloží a odpočívá a odpočívá a nabírá síly. achich ach beruško naše..furt něco ☹

paolin
21. kvě 2011

@anta Jani to je hezký 🙂 víš, že moc dobře, že jsi mu tohle řekla. určitě má velkou radost a bude mu to dávat více sil, aby se brzy uzdravil 🙂

anta
21. kvě 2011

@paolin - neboj, jsem sice přešlá, ale silná jako silnice a pilná jako pilník, ale i tak jsem naměkko ☹ Já to nějak přežiju.

paolin
21. kvě 2011

@anta to se ti nedivím. to člověka hodně rozloží. bohužel se dostáváme do věku, kdy tyhle situace budou asi častěji a častěji..

anta
21. kvě 2011

@paolin - člověk si myslí, že je na to připravený, není a nelze si myslet, že bude. Nebude 😖 Tak teď je hlavně důležitý, aby mu odstranili ty žlučové kameny a pak se uvidí, co dál 😕

paolin
21. kvě 2011

@anta to nebude. to máš pravdu. žlučové kameny? to mu muselo být špatně už docela dlouho... neboj, dají mu pryč "kamenolom" a bude držet dietu a bude OK 🙂

anta
21. kvě 2011

@paolin - no on má i takový děsně nateklý nohy, pořádně nevím, co mu je 😒

paolin
21. kvě 2011

@anta Jani, dle Mirka má žlučovné kameny ze špatné životosprávy - moc tučného a smaženého. nateklé nohy má nejspíš kvůli ledvinám. pokud ano, je hodně zavodněnž z důvodu přílišného solení a kořenění. asi mu už ledviny kontrolovali a nasadili léky. dle Mirka to trvá, než léky zaberou a taťka se začne odvodňovat. Mirek říká, že mu kameny vezmou a nasadí dietu. a že když to taťka přežene a sní něco hodně mastného, udělá se mu špatně. takže tak nějak dieta už bude napořád. kdyby sis vzpomněla ještě na nějaké příznaky písni, zeptám se se Mirečka 😉

anta
21. kvě 2011

@paolin - já vím, z čeho to má, ale nerozšiřuji se o tom 😲

paolin
21. kvě 2011

tak to bude mít total dietu. to bude jedno k druhému - vysoký krevní tlak, do toho už i ledviny stávkují, žlučník..to bude dobrý. nic ohrožujícího tam asi nebude. prostě jen bude muset sekat latinu 😉

martinka79
21. kvě 2011

@anta Jani, HLÁŠKA H onzíka super... 😀 😀 😀 😀 😀 a s tatinkem to ude brzy po operaci dobré... uričtě se straví a po diestce sice moc nenabere, ale snad se dá dokupy, musí hlavně chcít. Vodit děti do nemocnice je proti mé mysli...

@paolin sázení s dětmi je super věc to znám... mám jednoho zahradníka doma. 😀
Evi ty čekáš nějakou mega návštěvu???? a oslava narozenin??? či soutěž??
my dnes měli návštěvu jnepkla jsme kláče z celého Kg. mouky asi 50ks A VYPŮLELA MEGA ZAHArdu oplechoval se balkon... a a relaxpvalo... teď popíjíme a papapáme obložená talíř já jemně asi má taky žlučník. bere mě to jako psa.....

martinka79
21. kvě 2011

Jolanko malá milá vše nej nej k narozeninám,ať rostěš jak z vody usmíváš se do nepohody. Život krásný tobě přejem.( já si říkala narozeniny jen mě těch milion chodů nesedělo na Jolinčiny narozerky, ale chápu dospěláci taky chtějí papat) 😀 😀 😀 😀

e.k.t
autor
21. kvě 2011

@anta
Jani to je mazec, jinak to děsné hubnutí je mimo jiné dané dietou, po laparce nebo i obyč operaci už bude dobře, ještě tuším měsíc dieta a potom postupně do normálu 😉

e.k.t
autor
21. kvě 2011

@paolin
Pavli po týdnu hurrrááááááá od asi 15ti hodin supéééérrrrr. před chviličkou teprve usla, plná dojmů 😉

e.k.t
autor
21. kvě 2011

@martinka79

Marti ty jsi na to kápla hi hi hi řízečky kuřecí padaly do berušek jako němci do krytu a vepřové do tatínků, omáčky jsou na zítra, oslavička supééééérrrr, ještě zítra odpoledne sorazí sestřenka s dětma, už semooooc těším 😉

e.k.t
autor
21. kvě 2011

ha ha dorazí

mm s taťkou před domem tajné povídání

Mamka Babička a Joli spinkají 😉

martinka79
22. kvě 2011

@e.k.t tak jste si to užili prímovně, to je dobře. Já tu dnes čumákuji a ne ne usnout. děti spí MM samo taky. to jsem šla spát po půlnoci a už před šestou jsem kukala do stropu...
TAKŽE KRÁSNÉ RÁNO VŠEM HOLČIČKY A DĚTIČKY

anta
22. kvě 2011

Ahoj holčinky. Jsem to ale trubka, Joli měla včera narozeninky, on je má i brácha a psala jsem i Monice (MonkiaPV) a na Joli jsem zabudla.
@e.k.t Tak milá naše Jolinko, neusmívej se jen malinko, usmívej se pořádně, až se ti pusina protáhne, na světě ať se ti moc líbí, ať každý splní, co slíbí, krásné třetí narozeninky, holčičko naše 🙂 🙂 🙂

paolin
22. kvě 2011

dobré ránko! přes noc nikdo neblil, jen Vítek ráno. sakrýš..co mu pořád je.. Adam má zase kašel. teď leží u Animáčku jako dvojčátka 🙂

@e.k.t Evi Jolance to ale slušelo! 🙂 tak hlavně zdravičko a hodně úsměvů na tvářičce!! a jaképak dostala beruška dárečky? 😉

anta
22. kvě 2011

@e.k.t - fotečky krásné a ten dortík je nádherný, dobrý nápad s těmi lízátky v něm 😵 Joli byla princeznička, hezky k dortíku ladila, tak snad se do ní někdo nezakous 🙂 🙂

martinka79
22. kvě 2011

relax s koláčky a kávou venku dokonce jsem si opalovala..

e.k.t
autor
22. kvě 2011

tak odjely všechny návštěvy a nějak na nás padla únava 😕

anta
22. kvě 2011

@e.k.t - to je superválenda Joli 😀 😀 😀