Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

monkia.pv
2. led 2009

diky many za uklidneni!Ted jsem ji koukala do hubicky a ma rekla bych trosku natekly dasinka v pravo dole,tak snad nejaky ten zoubek,coz by vysvetlovalo i to ze je porad takova protivna!A uz je zase pokadena!Dneska uz po 4!Fuj smrad je pres cely byt! 🙄

anta
2. led 2009

Moni, tak to se docela máte, ten náš malej je občas taky protivnej a zuby nikde, spíš už mi z něj pomalu zuby padaj 😀 😀 😀

monkia.pv
2. led 2009

anta-to ma mala taky!Suchou kuzi i na nozickach-ma to pod kolinkem a na ruce to ma v tom ohybu zapesti!Zkusim ten bepanten ten mam doma!Tim nemuzu nic pokazit!

e.k.t
autor
2. led 2009

tak dnes byl úřednický den 😝 sehnat dnes výpis z rejstříku treastů 😝 😝
ale povedlo se 😀

tak od pondělí můžu začít vyvíjet aktivitu 😅

monkia.pv
2. led 2009

me zase z male kolikrat lezou vlasy dolu! 😀 Je to divoska a kdyz ma svuj den tak si "uzivam"!!!

anta
2. led 2009

Já mu to též natírám bepanthenem, je to takový všelék 😉
Ahoj Evi, tak gratuluji k úderničení, určo ti to půjde 😉

anta
2. led 2009

Moni, to mi povídej, malýmu očas něco přelítne přes nos a je to v hajzlíku 😀 😀 Musím se na tu tvou kóču juknout 😉

martinka79
2. led 2009

ahojky holčiny jsme doma. Vidím, že jste byly úspěšné, něktré kakáním, jiné spinkáním, úředničnou a pavča vyhazovem ridnky z bytu. 😀
To my byly holky bruslit. super Mišák ze začátku koukal jak chumelí a to byla čina a potom od samého ježdění po ledě usnul. jak se s kočárkem super jezdí po ledě. 😀 Nikolka je snaživá a musím říci, že nato, že dva roky nebruslila jí to šlo prima. 🙂

martinka79
2. led 2009

Moni tak jsem okoukla tvoji holčičku, moc pěkná. 🙂

monkia.pv
2. led 2009

jee bruslit jsem nebyla ani nepamatuji!Uz bych to ani neumela!Teda na ledu!Na koleckovych jsem bruslila nez jsem otehotnela a to me celkem bavilo,tak uz se tesim jak zacne trosku teplo ze budu jezdit s kocarem!To bude sranda az nekam s kocarem narazim! 😀

anta
2. led 2009

Pěkná holčinka je Vaneska, koukají jí taky všichni čertíci z očí 🙂 😉

monkia.pv
2. led 2009

anta dekuji!Certici s ni sijou!!!Ted se pretacela z brika na zada a buchla hlavou o zem tak ze to museli slyset i sousedi v prizemi!(bydlime v devatem patre) 😀

many
2. led 2009

taky jsem omrkla fotečky malé a je krásná 🙂

monkia.pv
2. led 2009

dekuji!I vasi drobecci jsou moc krasni!

many
2. led 2009

monkia - tak to mi začal dělat malej,že se někdy převalí z břícha na záda a práskne se do hlavy a rychle se podívá na mě jestli se dívám,už jsem na to příšla,už dvakrát jsem se podívala a rozbrečel se jak pavián a teď už se dívám nenápadně a je klid 😀 brzo ty děti zkouší 😀

monkia.pv
2. led 2009

to Vaneska taky dela!Taky kouka jestli se koukam!To jsou maly potvurky! 🙄

many
2. led 2009

monkia ty bydlíš přímo v Prostějově 😉 u nás dnes byla na návštěvě babička,manželova maminka,ta teď bydlí v Držovicích

monkia.pv
2. led 2009

tak nam doma strasi!Mala dostala na vanoce mluviciho pejska a on normalne mluvi i kdyz ho nikdo za nic nemacka 😀 Uz to udelal i na Silvestra-to jsem byla sama doma a malem jsem z toho mela infarkt! 😀

monkia.pv
2. led 2009

jo jo bydlim primo v Prostejove!V Drzovicich ma manzel bratrance a sestrenici!

many
2. led 2009

no teda to bych asi taky měla infakrkt,kdyby se něco samo zaplo 🙂 bych byla posraná strachy 🙂

monkia.pv
2. led 2009

holky davate detem takovy ty detsky susenky treba rano do ovoce?My jsme je dostali a ja nevim jestli je dobre ji to davat!Ale pisou tam ze jsou od 6 mesice,tak bych to mohla zkusit,ze?

many
2. led 2009

holky tatin nám dělá dobrou večeři se musím pochlubit a říct vám recept 😉 listový těsto rozválíte jak na štrůdl a dáte na to trošku zelí a nějaký salámek třeba i slaninku a kukuřici a žampionky a nivečku 😀 kořeníčko nějaké a pak to zabalíte jako štrůdýlek a potřete vajíčkem a pak než to je upečený tak na to dáte strouhaný sýreček 😀 😀 😀 mňamka mňamka,možná to znáte 😉

monkia.pv
2. led 2009

jeee koukam-vam uz deti sedi sami?

many
2. led 2009

monkia - já zatím nedávám 😉 to záleží na tobě 😉

monkia.pv
2. led 2009

jo jo to zname!!!My to delame i jako "sneky"!!jako ze to nakrajime na asi 1cm kolecka a tak to upeceme!

many
2. led 2009

a Ladíček ještě nehačá,no včera poprvé hačal tak půl minuty a pak zase žuchal na bok,ale vydržel,jsme čuměli,už jsem se těšila,že mu do knížky napíšu že začal sedět 1.1 a nic no

many
2. led 2009

monkia - já mám taky takový nějaký recept - ty šneky,ale ještě jsem to nedělala,to bylo něco myslím slanýho 😒 musím na to mrknout pak do receptů

martinka79
2. led 2009

Many tak to si pochutnej to náš tatínek šel z bruslí stavět. 😀 sle známe to. no já tedy ty sušenky dávám dokonce samotné i prdelínovi do ruky, ale pozor já dávám už vše. Mišák je náročné dítě na jídlo. sežere mámu potom tátu a pak hurá do lesa..... 😝

martinka79
2. led 2009

no já bruslím na in-linech i sko čárkem v zimě a jinak na normálních to je fajn pěkně v přírodě na rybníku. zátra nebo v neděli chceme brusle na zimáku(venkovní kluziště) a potom hurá bazén. 😉
Mám kamarádku v Prostějově už roky jsem za ní nebyla, studovali jsme spolu.

many
2. led 2009

Mišánkovi chutná 😀 ale já Ladíčka zatím brzdím,raději mu šoupu prsíčko 😀 😀 ale taky by určitě ládoval kdyby mohl,to vidím u přesnídávky,že by snědl celou 😀 ale ještě chci počkat 14 dní a pak dostane celou 😀