Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
26. kvě 2011

@e.k.t taky doufám.. pozdravuj je...

anta
27. kvě 2011

Dobré ranko, holčiny, tady je slušně zataženo, ale včera bylo takový vedro, že jsme s Honzíkem vydrželi venku jen chvilku 😉 Dneska vstával v 6 a vypadá ale nějakej přetaženej, to si zase užiju 😝 Už se tady zase ujal ředitelské role, jako že tady bude všechno řídit, tak jsem ho trochu zchladila, aby se frajer uklidnil 😀 😀 😀

e.k.t
autor
27. kvě 2011

Jani už se chechtám, za chvíli vyrazíme do Pardubic s Joli na očkování a potom mm vláčkem poveze Joli k mým rodičům za Brno, no na jeden přestup je to pohoda, a naši si ji zítra povezou na svatbu strýce - mamčinýho bratra, aby tam bylo veseleji a aby ji i oni viděli. já mám dnes noční a zítra pro změnu druhou noční 😀 😀 😝

paolin
27. kvě 2011

ahoj holky! tak u nás prší. babi vzala Vítka na zahradu, tak asi zmoknou 😒 a Vítek není moc oblečený..sakrýš.
Jani to je u vás tedy veselo. kam HOnzík na ty hlášky chodí 😀
Evi dvě noční? achich, tak ať to rychle uteče!
já musím zavolat Mudr gyndařce..ráno jsem měla divný výtok..takový žlutý či co...nic mě nebolí, tak jestli to mám z té střevní chřipky..no tak mě to poněkud netěší.. ☹

e.k.t
autor
27. kvě 2011

Teda Pavli raději ať to mudra posichruje, aby z toho nebyla nějaká lapálie 😝

anta
27. kvě 2011

Ano, u nás je opravdu veselo, flákla jsem omylem dítě dveřma, ono šlo za mnou a já ho samo neviděla, tak dostal ránu, až se svalil, chudák 😅 😅 😅

e.k.t
autor
27. kvě 2011

no tak a teď je Honzulka praštěný a mamčinou rukou téda dveřma 😉

e.k.t
autor
27. kvě 2011

Joli je oočkovaná a byla opravdu hodně statečná, už jsou v rychlíku směr Brno a mě bylo tak smutno, když jsem je opouštěla a že musím na noční do práce, to se mi teda fakt nechce 😝

paolin
27. kvě 2011

Evi, to je šikulka! rychle to uteče a budeš ji mít zpátky 🙂
tady furt leje 😝

e.k.t
autor
27. kvě 2011

no právě tady taky chlejsták že stěrače na maximum a nestíhaly, jenže já dojet domů musela. jsem po jídle a půjdu hodit dvojhodinový voko před noční 😝

anta
27. kvě 2011

Teď mi psal mm, že si naše dítě hraje někde s cikánama a že tam kolem nich lítá dítě s píšťalkou v hubě 😀 😀 😀

martinka79
27. kvě 2011

ahojky holky.. Jani i cikáni jsou lidi 😀 😀 😀 😀 jinak zdravím já konečně doma....zaděláno na langoše a vytřeno komplet... a Nikolka konečně začala makat jako žena
holky u nás dnes byli farm. trhy budou co týden se tak těším jak si ankoupím....

anta
27. kvě 2011

@martinka79 - tak jeden mi nevadí 😀 😀 , ale když je jich 10 jako jedna rodina, tak už se trošku obávám 😅 😅 😅

e.k.t
autor
27. kvě 2011

Jani podobné zážitky s hnědočechy a to celou tlupou jsem řešila na oslavě 50tin 😝

Marti samé dobré zprávy 😉

Noční mě nebaví, furt nějaké vlaky a ani člověk v klidu nepochroupe mrkev 😝
ale zítra k obědu už začne masíčko a moc se těším

martinka79
27. kvě 2011

@anta tak to je holt smůla málo kdy je jedn ale spíš těch dest 15 je realita..
známto učím to svoloč černou.

martinka79
27. kvě 2011

@e.k.t NOČNÍ BYCH NEDALA...

anta
28. kvě 2011

Ahoj holčinky, teď mě dítě dostalo, je s mm na hřišti a jeho otázka dne zní: "Čím čůrá ptáček?" 😀 😀 😀 Se tady řežu 😀 😀 😀

martinka79
28. kvě 2011

ahojky holky, Jani no a čím čím...
My chystáme bazén obídek a tradá na pohádkový les... a jinak první jahůdka na zahradě dozrála.

martinka79
28. kvě 2011

jahůdek je více jen tatin měl k prdu oči

anta
28. kvě 2011

@martinka79 - no a to tě překvapuje, že chlap má oči nevím na co? 😀 😀 😀 No ptáček čůrá pimpilínem, jsem řekla Honzíkovi a Honzova otázka "a kde ho má?" mě dostala do kolínek teda 🙂 Období otázek, proč, jak a proč to není takhle, je u nás přímo v rozpuku, už jen čekám, až se zeptá, jak se dělají děti 😀 😀 😀 Honzík ode mě dostal umělohmotný příbor a teď krásně papá sám a je vidět, že ho to baví, dokonce si sám krájí masíčko 😵

e.k.t
autor
28. kvě 2011

Ahojky před noční, právě vaříme teda smažíme večeři. 2 listy řapíkatého celeru velká hrst zelené petrželky uzené maso česnek, trocha soli a vejce. pokrájené na drobno a osmažené jako bramboráky a je to fakt pochoutka. zítra k obědu bude dušená šunka, ostatní s bramborovou kaší, já s gratinovanou brokolicí, už se těším. večer k plackám budu mít v práci strouhanou salátovou okurku s domácím kefírem. už se těším 😀 😀

martinka79
28. kvě 2011

@e.k.t Evi my budeme grilovat. 😀
Jani nepřekvapuje mě, si někdy říkám na co je mají.
jj období otázek, to znám... a u nás už jsme ve fázi otázek proč... a následně když já se zeptám proč.. odpoví mi protože.. tak navazuji dál a dál a ona dokáže říci za sebou snad dest.. slov protoč, vytoč, zatoč, na závěr neptej se furt v´dyť to víš...
pohádkový les byl prima spokojenost na všech frontách

martinka79
28. kvě 2011

Evi jsi šikovná, že se chystáš s takováma dobrotama...

martinka79
28. kvě 2011

dítko z pochodu a toho všeho uslo... a děvčata jsou taky ospalá dokouknou pohajdu a šupou a já samo... max. utahaná akorát tak se natáhnout s vínečkem v ruce

anta
28. kvě 2011

tak jsem šoupla nějaké fotečky do albíčka, tak kuk kuk 🙂 🙂
@martinka79 - nožky hore a pít 😵

martinka79
28. kvě 2011

@anta super fotečky dodám naše z výletu...Honzík je frajer.. fotečka s kloboučka se mi líbí nejvíce...

martinka79
28. kvě 2011

mám do pondělí domácí úkol vypracovat prezentaci v PP, která se dá použít k výuce, ale já jaksi nevím co... a samo trochu se mi to ani enchce dělat mám k tomu odpor.

anta
28. kvě 2011

A z jakého předmětu to máš dělat? Možná bychom ti mohli pomoci 😉

martinka79
28. kvě 2011

to je úplně jedno... prostě něco co se dá použít na výuku, jenža já teď učím postižené děti a tam jako Pc a prezentace nehrozí... našla jsem toto já to s dětrmi dělám, ale co já vím jak to udělat....
http://www.globalni-cteni.cz/clanek/zvirata/

anta
28. kvě 2011

@martinka79 - teď s tím zkouším něco dělat, co se toho odkazu týče, když se mi to povede, pošlu mail s vyhotovenou prezentací 😉