Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

paolin
1. čer 2011

@anta Jani kéž by 😀 ale Vítek kecá furt a s Adamem to ani nehne 😀 to je hezký, tak Honzíkova hláška 🙂
@martinka79 Marti máme jít do PPP za special logopedem. už jsem tam objednaní 3 měsíce a dosud jaksi nedali vědět, na kdy...oni to posílají poštou. no Adam žádný pokrok za 2 měsíce neudělal 😒 on intonaci zvládá. ale příjde mi, že neumí skládat písmenka do slov, že to asi ani neslyší. vypadne z něj nějaká blbina. s Vítkem si hrají a říkají 3, 2, 1, start a Adam říká ty, dy, dy, táááárt. ale intonaci má na ty 3, 2, 1 takže je vlastně poznat, že opakuje Vítka. ale nic neřekne ☹

dnes jdeme k Mudr na očking a kotrolu očiček - Adam tedy prohlásil, že oči nee 😀 a Vítek na přeběžnou zdrav. kontrolu. táta nám frčí na chatu, tak budeme sami.

e.k.t
autor
1. čer 2011

Jani tak vidíš je to chlap a kvality ocení 😀 😀

Marti to bude krááása až budete mít vlastně finále na domečku 😉

Pavli tak ať očko a očko zvládnete v pohodě 😉

paolin
1. čer 2011

copak asi Janička... 😔

anta
1. čer 2011

Ahoj holčiny. Nejsem moc zde, protože se pomalu chystáme s Honzíkem na zákrok (zoubky) do Prahy, budou mu to dělat pod oblbovákem, pokud to nepůjde jinak. Když bude pak Honza v pohodě, což nevím, tak se stavím ještě za tátou, protože novinky nejsou žádné, tak snad to stihnu 😉 Budete se divit, ale já jsem již vcelku v pohodě 😉

e.k.t
autor
1. čer 2011

Jani tak přeju dobré pořízení

anta
1. čer 2011

Tak holčinky, dítě bylo statečný. S tátou je to trochu jinak, dneska v 11 hodin zemřel, takže jsem to nestihla 😢 😢 😢

paolin
1. čer 2011

Jani, tak ještě jednou upřímnou soustrast 😔

anta
1. čer 2011

Pavli, děkuji, zatím nějak nevím, jak se k tomu postavit 😔 Samozřejmě Valinová ségra je hysterka až rozbrečela mámu, kráva je to. Přitom se s tátou pořád hádala a byla fuj a najednou děsně srdceryvná, jeden by jí do prdky kopnul 😝 😝

paolin
1. čer 2011

@anta Jani to je fakt kráva...nechápu, proč se tak lidi chovají, ale je jich dost 😒 když umírala Mirkova kolegyně, tak ségra ztropila šílenou hysterku. holku ani neznala..Mirek jí to do teď nemůže odpustit 😝 strašně mu to ublížilo a bylo to tehdy strašně nepochopitelný a sobecký jednání ze strany ségry..
Jani, je to šok. k tomu se asi ani nijak postavit nelze ☹

anta
1. čer 2011

@paolin - no už si na ségru brousím zuby, pokud udělá na pohřbu nějakou hysterickou scénu, tak jí pošlu někam. Kráva rozbrečela mámu a ta se prostě držela, chudák, ne prostě 😠 😠 . Mně jak umřel ten přítel, tak mi pak Lenička dala nějaký žlutý kuřátko s tím, že má jméno jako ten zemřelý přítel, no děs 😝 😝 😝

e.k.t
autor
1. čer 2011

Jani drž se, věř že zůstal s vámi a dokud na něj budete vzpomínat, bude nesmrtelný. Co se pocitů týká, sama víš co ti pomůže, pokud o tom mluvit - psát, jsme tu pro tebe, pokud mlčet, posílám sílu a pokud brečet tak to vyplakej. 4as zánu zahojí a zbydou pěkné vzpomínky. Ségru neřeš, víš jaká je, možná za to ani nemůže - je prostě jiná. Posílám sílu energii a víru.

anta
1. čer 2011

@e.k.t - já jsem v poho, nevím, asi tomu nějak nemůžu věřit, tak snad to na mě nedolehne v plné síle. Pohřeb má být příští týden.

e.k.t
autor
1. čer 2011

Pavli to je projev člověka kterému úplně chybí schopnost empatie - takže chudáka 😝

e.k.t
autor
1. čer 2011

Jasně Jani teď je mozek v šoku, postupně to dolehne jak se bude blížit pohřeb a potom zbude jen takové divné tupo, postupně to zajde do vzpomínek, až dojde čas

paolin
1. čer 2011

Evi asi ano.

paolin
1. čer 2011

no holky, tak my jaksi držíme s Janičkou až moc..volal švagr - dnes 17:40 umřel tchán. ještě se navečeřel a bylo 😒 Mirek není doma. bráchovi to nevzal, že nemá čas. no, tak to vám tedy řeknu...dost se bojím, co bude, až příjde domů 😒

paolin
1. čer 2011

@anta Jani kuřátko je teda prima 😝

e.k.t
autor
1. čer 2011

Jé Pavli, nějak to řádí po okolí, takže taky posílám hooodně síly a energie, držte se oba 😔

paolin
1. čer 2011

@e.k.t Evi v poho. neznala jsem ho nikterak moc dobře. byl ve Vyškově v penzionu, jezdili jsem tam tak jednou za 2 měsíce. jen se strašně bojím, až se Mirek vrátí....

e.k.t
autor
1. čer 2011

no právě proto, protože bude na tobě podržet ho, a myslím že to nebude zrovna jednoduché

paolin
1. čer 2011

@e.k.t no nebude a jaksi nevím, zda mám sil.

paolin
1. čer 2011

uvidíme 🙂 vztahy nebyly nikterak růžové. ale i tak že 😒
sakrýš, tu nemáme ani panáka na posilněnou 😝

e.k.t
autor
1. čer 2011

tak to je horší ten životabudič bude asi chybět. Drž se, jsme s vámi 😉

anta
1. čer 2011

@paolin - škoda, my máme slivovice dost, mohla bych ti nalít do komína, ale jsme jaksi daleko od sebe. 😖 Kdybychom se my dvě viděly, tak bychom se nejspíš zlynčovaly pitím, co? 😅 😅 😅

e.k.t
autor
1. čer 2011

Jani kdybych mohla tak se k vám přidám, ale s dietou nesmím a zatím se držím už dýl než týden a bez šizení.

paolin
1. čer 2011

@anta Jani to jo 😀 ale asi jen s rozumem - blejt se mi nechce 😀
@e.k.t Evi díky

anta
1. čer 2011

@paolin - to bychom byly jak děla 😀 😀 😀
@e.k.t - my na tebe počkáme 🙂 🙂 🙂

e.k.t
autor
1. čer 2011

Jani nevím jak dlouho, ale třeba se nám podaří někdy domluvit společný výlet někam za obzory a tam se zládujeme a bude 😉

martinka79
1. čer 2011

Krásný večer holky.

@paolin upřímnou soustrast.. snad to Mirek zvládne dobře a ty nebudeš muset načerpávat energii víc než musíš obvykle...
s Jančou jsem si psala... ale i tak Jani myslím a tebe... někdo je takový a jiný makový já se dokážu držet ne hroutit.... a nijak envyvádím jsou lidi co hysterčí i když je to milion kilometrů vzdálené či neznámé...
Mišák tu zase řinčí mami co to děláš.. ammi ty hraješ hry a proč..... jdu an něj na pacholka, jak spí v MŠ tak nemůže doma zabrat.

martinka79
1. čer 2011

@e.k.t jj jedu taky co u nás... 😀 😀 😀