Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
21. črc 2011

špízy chci taky udělat, měla jsem v plánu na grilu, ale to jako zatím nehrozí... vidíš ananas mám doma tak si ho tam přidám. chlapy dostanou nějakou divočinu
jsi šikula...

martinka79
22. črc 2011

krásné páteční ráno, my snídáme. tedy já snídám prdelín už to slupl... 🙂 u nás neprší tak to vylezeme ven.. 🙂

martinka79
22. črc 2011

dotaz kolik jogurtů tak spořádají vaše děti... náš míša k snídani kliodně dva a pak se dojí za 1-2hod. pečivem.. a přes den by slupl další dva kldině... 🙂

anta
22. črc 2011

Ahoj holčiny, dítě od 5,45 hodin vzhůru a od té doby jsem stále na nohou, už jsme i kopali 😀 😀 😀
@martinka79 - Honzík jogurty moc neeee, takže neporadím 😉 Teď mi Honzík vyrábí salátek z mrkvičky a jablíček, ten se u toho vyřádí 🙂

martinka79
22. črc 2011

@anta i tak děkuji a na salátku si pochutnej...

martinka79
22. črc 2011

děláme žemlovku čočkovou polévku, Míša lepil dědovi dárek... a teď se cpe oříškama-vlašákama
si říkám, že tam je zima, ženejdem ani ven, ale odpoledne ho vemu na kolo... pořádně se oblečeme.
snad není Nikolce zima.

martinka79
22. črc 2011

poobědová siesta a pak ho vytáhnu ven.

anta
22. črc 2011

My neděláme tak nějak nic. Zítra má mm svátek, tak mu půjdu něco odpoledne poříditi 😉 Přes víkend tady nebudu, přijede babi z Brna a tak nejspíš nebude čásek, tak se objevím až v pondělí 😉

martinka79
22. črc 2011

@anta tak si užijte návštěvu a oslavu

martinka79
22. črc 2011

dítě mi uteklo ven za klukama.. a tak mám klídek. Michal vysává bazén.. samé blbosti krom plodných věcí 😀

e.k.t
autor
22. črc 2011

Ahojky z noční, tentokrát z jiné stanice a navíc po malování variopaintem - fůůůůj to je rychnaaaa 😝

martinka79
23. črc 2011

@e.k.t no to musí být síla snad se neudusíš... a rána dožiješ. Míša užse chystá ven, prý budud hlídat Bada mami víš...😀 nebo spíš naopak.

anta
23. črc 2011

Ahoj holčinky, tak dítě už lítá jako divoch, už i sám ráno přišel z pokojíčku bez problémů sám, takže je v pořádku. 🙂 Jsou s mm na hřišti, tak mám klid na vaření 😉

martinka79
23. črc 2011

@anta tak si to užij já začala vařit před chvilkou... dnes maso a hranolky. něco nezdravého pro ás domácí majolka ana maso zálivka..

paolin
23. črc 2011

ahoj holky! tak jakpak se tu máte?
Vysočina supr. sice nám celý čtvrtek pršelo a byla kosa a sluníčko se ukázalo až dnes, ale i tak moc prima 🙂
děti si to užili, kamoška taky max spokojená, rádi bychom to zopákli. Adam dokonce šel s námi v dešti ven v holínkách a pláštěnce a vůbec děti na něj měly dobrý vliv, že spolupracoval. dnes jsem šli na delší výlet hledat geocach, našli jsem ji a děti nadšené 🙂 jen já mám zase ATB, páč hned první noc jsem začala kašlat a ráno bolest v krku šílená..tak jsem nakonec včera zavolala Mudr a Mirek se mi stavil pro recept. tentokrát mám svá osvědčení ATB, páč ty před tím byly k prdu... tak uvidíme 🙂 a abych to nebyla já 😉 tak se mi díky antibiotikám rozhodilo působení antikoncepce a začala jsem krapet krvácet víc jak týden před menzes. tak má Mirek zase smůlu 😉 😀

paolin
23. črc 2011

@anta Jani a co Honzík a ta teplotka? snad to nakonec bylo jen únavou!

martinka79
24. črc 2011

@paolin Pavli, tak to je prima vzpomínala jsem va vás jak na vysočině. ale už je mnohem lépe tak je to prima. My včera jeli na prima výlet Míša byl spokojen, potom ještě pékačka a zahradničení a nakonec povalení na sedačku a relax s MM. Míša se hned na začátku procházky lesem vyválel v blátě,a le došel celou trasu i tak. 🙂 nadoubala jsem si malé buky tak ubidím dám je na zahradu.

paolin
24. črc 2011

ahoj holky! tak jsme si dnes udělali výlet na pohotovost do dětské s prstíkem. Mudr mu prstík říznul a Adámek dostal na 3 dny dlahu. pak už to snad bude OK. ten Mudr na chirdě na poliklinice mu ten prst pěkně po...
odpo mi nebylo dobře, tak jsem šla spinkat a kluci mě nechali dvě hoďky v klidu. dala bych tedy i víc 😉 teď jsou venku nebo u babi. užijte si neděli 🙂

martinka79
24. črc 2011

@paolin jejeda, tedy to je šílené... Snad už to bude Ok.

paolin
24. črc 2011

@martinka79 Marti říkali, že už jo. Nařízli mu ten prstík zboku, páč se mu včera dostal hnis i k nehtovému lůžku a plácli mu na to višněvského balzám 🙂 jinak Adam si nechal lepit flastříky! pokrok veliký 😉 Silva jede na týden za kamoškou jí hlídat dvě holky a tak uvažovala, že s tou jednou to bude těžký..říkám - ona je jako Adam? a Silva prý, ne, tak strašná není 😀 😀 v pátek Adámka ocenila medailí za nejvíce používané hlasivky 😀 měl zase svou náladičku a řval na všechny a na vše 😉 jsem moc ráda, že ho Silva bere takového, jaký je a i tak je s klukama ráda. moc takových lidiček nemáme 😉

paolin
24. črc 2011

jinak ale děti mají na Adámka velký vliv! uvidíme, jestli na táboře už na něj těch dětí nebude až moc, ale konečně oceňuje kontakt s dětmi! zdá se mi, že za poslední týdny udělal docela pokrok. dokonce nosí bez protestu i nové ponožky! doteď jsme točili jen troje, který byl ochoten dát na nohu. snad to bude tak pokračovat a začne se lepšit i to mluvení...

anta
24. črc 2011

Ahoj holčinky, tak návštěva je fuč, bylo to strašně moc fajn, v klídku, Honzovi chvilku trvalo než se rozkoukal, ale zvládl to na jedničku, pak se předváděl jak opice v ZOO. Musím přiznat, že mm maminu mám fakt ráda, ona je taková hodná a klidná, hezky se mi s ní kecá, vypadá to, že u ní i nacházím porozumění, které mi občas chybí u mé mámy. 😉 Ale bylo to fajn 🙂 🙂

martinka79
24. črc 2011

@anta tak to je prima, že jsi návštěvu užívala... 😉
@paolin Pavli,vidíš trak nakonec vidíš možná Adámka moc černě, lidi kolem , vždyť víš sama kdo je nezná nemá soudit... jo višňová mast je dobrá... tak to už bude jne jen lepší. kdy jedete táborovat? 🙂

martinka79
24. črc 2011

my jsme dnes tak nějak dopo proflákali a odpoledne jsme zahradničili a hráli... te´d už máme doma večerní klid...

paolin
24. črc 2011

@anta Jani, to je supr 🙂
@martinka79 Marti nevidím. naopak.. všichni si myslí, jak je nevychovaný a problémový a kdo ví co.. kolik "dobrých" rad jsem se již naposlouchala...jen dobří známí vědí, že má disfázii a ty jeho projevy prostě patří k tomu.

paolin
24. črc 2011

@martinka79 Marti, užijte si relax! jinak táborovat jedeme za týden.

martinka79
24. črc 2011

@paolin já vím, nemáš to lehké, ale myslím si, že adámek chce svůj čas. dysfatik se nikdy nebude vyvíjet normální dítko(ovšem kdo je vlastně normální..?), ale bude rovnoceným partnerem a jsem ráda, že máš kolem sebe přátele co rozumí tobě i malému. určitě to půjde víc nahoru a tobě to dodá energii každý pokrok je potom 100%radost pro rodiče. držím pěsti. 🙂 my odjíždíme v sobotu na dovču...
nevíte Míša už jela na dovolenku???

martinka79
24. črc 2011

Pavli, místo relaxu jsemsbírala po zahradě slináky... 🙂 bléééééééééééééé a posypala je spolí to bude exploze... si ji živě představuji

anta
25. črc 2011

Ahoj holčiny, tak u nás vstávačka v 7,00 hodin, ale tak cca v 7,45 scéna jako vůl, takže dítě v závěru nakonec dostalo na prdel, tak řval, že teda fuj fuj fuj, nevím, co ho to čaplo, děsný, tak snad už bude klid 😀 😀 😀

e.k.t
autor
25. črc 2011

ahojky, jen na skok, za chvíli razím do Litomyšle do nemocnice na první ze série gastro entero logických vyšetření. Doufám že to bude v klidu. Myslím na vás i když nejsem na netu 😉