Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

paolin
22. srp 2011

@martinka79 Marti supér, že jste si to užili 🙂
@e.k.t Evi, snad bude koleno OK!
já jsem si dnes uvědomila, že je už jen pár dní, co budu s dětmi doma.. 😨 začíná mi z toho být dost úzko. hlavně z Adámka a školky ☹ no nervy na dranc 😀 kluci si hrají s real construction. budu jim muset dokoupit materiál, páč je to moc baví 🙂 a já pokukuju na Swatch cup beach chlapi

paolin
22. srp 2011

@anta Jani, krátí se to rychlostí blesku, co? do kdy budeš doma? prvních 14dní?

anta
22. srp 2011

@paolin - jen do 9.9. a 12.9. nastupuji do práce. Holčiny, musíme si uvědomit, že nejdou do ničeho horšího, nejdou do lágru 😀 😀 , tam se budou mít dobře 😉 My jsme si taky musely zvyknout, ne? Tak si zvyknou i naše děti. Já chodila do školky ráda 😉

paolin
22. srp 2011

@anta já ti nevím... já mám ty nervy fakt pocuchaný, vykolejí mě každá kravina a po tom, co jsem si se školkou prošla s Vítkem... myslím, že tam Adama ani nedostanu a když, tak co oni tam s ním? nemluví, nespolupracuje, je paličák zatvrzelý..snad Vítek pomůže. alespoň s oblíkáním a tak..

anta
22. srp 2011

@paolin - já ti taky nevím, do čeho lezeme, ale taky nejsem přehnaný optimista, to se neboj 😖

paolin
22. srp 2011

@anta no já už jsem úplný magor. včera byl naprosto skvělý den. a já se ho bála užívat, páč jsem si říkala, že by pak určitě přišlo něco strašnýho...je to normální? to je tak na psychinu..objednám se zase na kineziologii, ať mi vyženou z hlavy depky typu rodina apod 😉

anta
22. srp 2011

@paolin - asi vždycky něco nepříjemného po tom příjemném přišlo, spíš z tebe "mluví" zkušenost 😉

e.k.t
autor
22. srp 2011

tak jsme odvezli berušku, a už se jeli koupat i se sestřenkama, my sbalili věci do lopoty 😒 a ještě 2 hodiny relax, ale leje z nás jako z konve 😝

paolin
22. srp 2011

tak dnes byl nakonec prima den 🙂 depky ráno fuj, ale pak jsme šli na návštěvu ke kamošce, kluci moc hodní, pak Adam spinkal a šli jsem potom k další kamošce. tam Adam nadšený, páč mají hodně vláčků 🙂 teď byli kluci hodinku u babi a já dochystala věci pro zákaznice a balili jsme. jsem teda grogy, ale Mirek mi slíbil masáž zádiček 😉

martinka79
22. srp 2011

Ahojky holčičky, Já vám holky nevím, nervy jsem měla, ale docele jsem to ustála dobře... nějak si říkám... Já to měla rána Nikolka taky tamk prdelín musí taky.... 😉
ale po pravdě se mi nechce do lopoty.

@e.k.t EVi, tak si koleno pěkně ošetřuj.... 😉
@paolin Pavli, hele nemysli na žádné negace... nauč se nahlížet na svět jen na pozitiva.. bude to prima Adámek dělá pokroky a školku nakonec zvládne... No a Vítek ten si dá rok a tradá škola..
@anta Jani, já vím proč se nevejdeš do kalhot to je z toho pivečka::
Mám to sama-.. holky to yl relax víkend bez dětí s přátwli, sjem si kamarádkou říkali, že je to divné, nikomu nedáváme pití... a dohlížet kde jsou atd... dokonce jsme i vejletili.... a tebto týden jsme sami máme uklizenou dílnu a garáž, připrVWNO NA NOVÉ POLICE, POSEKÁNO POLE A umytá okna... zítra bude na řadě zahradničení a zavařování a nakládání... právě jsem si dali gril párty....🙂

paolin
22. srp 2011

@martinka79 Marti já vím. snažím se 😉

anta
22. srp 2011

Tak holčinky něco pro zasmání příhoda z natáčení. Jeli jsme autobusem a bylo tam plno, tak jsme s Honzíkem stáli a já si potřebovala dát lítačku do kabelky a Honzíka nikdo nedržel, jen se sám držel tyče a nějaká paní nás nejdřív chtěla pustit sednout, tak jsem to odmítla, ať si Honzík zvyká na stání - s humorem to berte a tak se paní nabídla, že Honzíka podrží aspoň za tu volnou ručičku, za kterou jsem ho měla držet já. No tak jsem paní moc poděkovala a že jo, ale ona mi Honzíka držela celou cestu a bylo vidět, že se to líbilo jak jí, tak Honzovi 😀 😀 Tak Honzík si s paní pěkně povídal a najednou se podíval na jinou paní, tak byla už stará a vrásčitá a Honzík se mě zeptal na celý autobus "mámo, proč ta paní je tak zmačkaná?" 😀 😀 😀 No, já nejdřív nevěděla, co říct, bylo mi blbý říkat, že paní je stará, ale ona to řekla nakonec sama "tak to víš, už jsem stará" 😀 😀 😀 a Já říkala "tak to víš, Honzíku, paní už má za sebou hodně životních zkušeností" a Honzík na to "já budu mít taky hodně životních zkušeností", no co vám budu povídat, celý autobus se slušně bavil 😀 😀 😀 😀

anta
22. srp 2011

Nebudete mi věřit, ale já vlastně ani nevím, kolik bylo dneska stupňů, protože když jsem koukla na teploměr, tak ta rtuť byla někde na 55 stupních a už to evidentně ani nestíhala 😝 😝 😝

paolin
22. srp 2011

@anta Jani, tak to je slušná story 😀
u nás bylo včera 40. 55 stupňů to je mazec! 😨

e.k.t
autor
22. srp 2011

ahojky z práce, tady je klimatizace, to je super, ale vylezeme ven a to je ťafka fůůůůjjjj.

jinak koleno je v pohodě, má jen strup, ale co je horší - výsledek CRP, zase stouplo, už mám bez pár desetinek 0 ednotek a norma je do 10 😝 takže po noční rovnou k dr a uvidíme co dál budeme zkoumat 😠

anta
22. srp 2011

@e.k.t - ajaj, možná to může být tím počasím 😕 😕

e.k.t
autor
22. srp 2011

No Jani uvidíme, jenže ono se to za 3 týdny stpouplo o 4 jednotky na 30 proti 1O normál a to je dost ☹ No uvidíme, horší je že je to nějaká skrytá bestie, protože mám pocit že nemám žádné zvláštní potíže 😠

paolin
23. srp 2011

@e.k.t jejda Evi ☹ budu opět moc držet pěstičky!

paolin
23. srp 2011

@martinka79 Marti, myslíš, že je lepší Adámka do školky šupnout "na tvrdo" nebo mu ze začátku dát trochu prostor - brát ze školky poo, sem tam ho nechat doma.. couvnout ze školky nechci, to je asi nejhorší, co mu můžu udělat. jen, kdyby to fakt bylo neúnostný..ale přemýšlím, jestli u disfázního úzkostlivého dítěte je vhodné být opatrnější.. ke všemu byl beze mě celý den tak 2x od narození.

anta
23. srp 2011

Ahoj holčinky, dneska dítě vzhůru od šesti, to jde, to se mi líbí, že ho nebudu muset budit do školky, ale nemůžu ho dostat ven 😝

e.k.t
autor
23. srp 2011

Pavli asi bych ho nechala jak vydrží a domluvila se s učitelkou v září na telefonu, aby si zvykl, ale po o bych brala max za odměnu neboli za ranní nepruzení, ale spíš ne, my teda budeme v září na telefonu, a Joli jde na plno, kdyby proudila tak dorazíme

anta
23. srp 2011

Tak dítě zabilo svou první mouchu 😀 😀 😀 Já Honzu nechám ve čtvrtek a v pátek tak na 2-3 hodiny a od pondělí půjde domů po o a pak až nastoupím do práce, tak půjde na tvrdo, nedá se nic dělat.

martinka79
23. srp 2011

@paolin Pavli, já bych hpo nenenchávala doma... ale uričtě bych ho dávala do oběda dysfatici to vydrží a chodí tak... pokud by byl schopen tam spát tak můžeš nastolit i spaní...
hele u nás nic na telefonu není prostě do oběda a pak buď celý den nebo dle domluvy ale jako zasahovat do denního režinu ne. ono by to rozhodilo další děti co jejichmatky nemohou a po pravdě i áš Míša by pak kldině chtěl domů.... takže tak. jsem zastáncem, že i do školy bude dítě chodit a nebude se moci brát domů... 😀 nidko mu tam nebude ubližovat neboj... on se fakt zlepšuje a bude to jenjen lepší. takže dopoto jistí....
@anta dobrýý...
@anta

paolin
23. srp 2011

během dopo bych ho určitě domů nebrala. oni ani nevolají. ze začátku ho tedy budu brát poo spolu s Vítkem a časem se uvidí..Vítek poo chodil první tři měsíce. celý den školku nedával.

paolin
23. srp 2011

jinak Mirek už dnes zůstal doma, poo vyrazíme do práce a potom na letiště. tak jestli to klapne, zítra budu posílat pozdravy z Řecka 🙂

martinka79
23. srp 2011

@paolin tak si to tam užijte..

anta
23. srp 2011

Příhoda z natáčení: 😀 😀 Byli jsme s Honzkem na písku a šel okolo nějaký pán a vím, že po nás tak koukal, tak dobrý, si říkám. Pak jsme šli tedy s Honzíkem do stínu, protože se nedalo na tom sluníčku vydržet a najednou šel kolem nás znovu. Říká mi "to vy jste byli na tom písku?" a já říkám "jojo, to jsme byli my" a on říká "no já šel předtím do kaufáče, tak jsem tak po vás koukal a říkal jsem si, která nezodpovědná máma nechá takový dvě dětičky bez dozoru na písku" 😀 😀 😀 Tak jsem mu řekla, že už dááávno nejsem dítě a on mi na to řekl: "ale vypadáte dobře, jste moc hezká máma, vy hned tak nezestárnete" 😀 😀 😀

e.k.t
autor
23. srp 2011

Ahojky Jani to je pecka, ty dítě 😀 😀 😀

Pavli u nás první měsíc mají tuto možnost, ale stejně by volali po o nebo po spa nebo v pohodě, dopo jen náhlá nemoc nebo nevolnost nebo úraz, jinak taky ne 😉

Jinak se na to o ničózní blbnutí v nemocnici vůbec netěším, bojim že zase nic nenajdou 😠

martinka79
23. srp 2011

JAni, super.. 🙂 no vidíš jak krásně mladince vypadáš.

martinka79
23. srp 2011

@e.k.t držím ti pěsti..