Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
27. srp 2011

No je vidět kdo to doma drží pevně v rukách 😉

anta
27. srp 2011

@e.k.t - musím, holka, to už je občas až pud sebezáchovy, víme? 😀 😀 😀

e.k.t
autor
27. srp 2011

hi hi hi Jani zvedáš mi v práci náladu 😀

martinka79
27. srp 2011

ahojky holky, tak naše děti se vrátily z dovolené naprosto spokojenéa co napapaly a se a frrrr odjely k druhé babi... dovezou je asi 31.8. takže jsme sami.. docela se jako nudím čtu a čtu a žehlím a počasí na prd.... 🙂 si musím nabrat na 10měs. sílu pak tu budu skuhrat, 😀

anta
27. srp 2011

@e.k.t - a to já ráda 😉 No na ulici to bylo slušný divadlo pro lidi kolem, ale mně to bylo vcelku víš, kde? Vím, že během Honzíkovy příšerný scény na nás koukal takový pán z balkónu, tak jsem mu aspoň předvedla, že mám sílu a udržím i běsnící dítě 😀 😀 😀
Holky, já se nezdám, ale já mám takovou sílu, že když zašroubuju šroub a mm to po mně kontroluje, tak fakt nemá co utahovat 😅 😅 😅

martinka79
27. srp 2011

@anta Jsi úžasná... 🙂 tak asoň, že se udolal, a brzy ho to přejde..

anta
27. srp 2011

@martinka79 - úžasná nejsem, jen si od dítěte jaksi nenechám na hlavu káleti. On asi venku řval z hladu, protože pak nám snědl doma dospěláckou porci oběda, to je taky ťunťa, že si neřekne. 😀 😀 😀 Teď si tady formuju postavu, piji pivínko - kozýlka (příbuzného Many) 😀 😀 😀

martinka79
27. srp 2011

@anta pozor na velikost... 🙂 tak na zdraví.. já si sentimentálně projela fotečky našich dětí a mé albíčko a je mi ouzko, ale vím, že děti jsou u babi spokojené Míša SE KOUPE u babi a pošupe spát.. Nikča ta bude koukat na telku...

anta
27. srp 2011

@martinka79 - Marti díky, chutnalo mi 😉 A víš, že já jsem taky dneska nějaká sentimentální, říkám si, jaký to bylo, když byl Honzík malinký a nechodil a jen se vozil či nosil 😎 Jsem ráda, že jsem si to mohla prožít a nikdo mi to nevezme 🙂 Moje ségra Jaruna Žofková, jak pořád utíká do práce od Žofky, asi jednou bude smutná, že už ten čas nikdy nevrátí a že si neprožila s malou Žofkou, co k dětsví patří. Jí to vyloženě utíká mezi prsty, ale jak píši, už to vrátit nemůže, pak jí Žofka vyroste a co, že? 😉

e.k.t
autor
28. srp 2011

😀 Jani máš pravdu a Marti ty taky, jsem z práce dona a do ma nikdo ☹ tak jsem kočce rozvrtala ucho, to byl blivajz 😝

čas letí neúprosně a můžeme být rády za ty naše štěstíčka 😉 taky jsem šla brzo do práce a proč to víte, ale jako směnaři jsme trávili poměrně hodně času s Joli, pravda je že je nezávislá a drzá osůbka - po kom asi? 😀 😀 😀 xerox 😀 ale pšššt 😀 😉

martinka79
28. srp 2011

@e.k.t
@anta holčičky já vím, jaké to je mám doma jedno dítko co má 10let a to je fakt jak vše letí.. ale vidím, že ikdyž jsou teď o prázdninách pryč tak nám oba milují.... Nikolka si to vyloženě užívá a říká mami,zase budeme spolu ažaž. prdelínek ten se přitulí a je milounkej, ale na prázdniny má právo. celé tři ročky byl s maminou a tatínkem a vybudovat si prima vztah s prarodiči je taky důležité. muluji ten pohled a ty řeči, ketré potom vedou dítka s našimi rodiči... jako babi bojíš se tak jajá si k tobě sednu a budud tě držet za ruku, jo... Mám tě moc rád.a Nikolka s dědou jak jí,že on ji miluje a ona jeho taky... to je pro život taky moc důležité a když to jde proč ne...
Janičko já šla sice brzy do práce, ale víš sama jak jsme byla stále s děrmi... sestře se divím,a le víš co.. někdo to neprožívá jako my... My jsme maminy tělem i duší.... 🙂
jinak krásné slunečné ráno, je to, ale u nás nuda.... :_) si s MM říkáme tedy to je bez dětí divný život....

e.k.t
autor
28. srp 2011

MArti pravda, člověk si užívá tak první nebo druhý den, dohoní resty a pak už si stýská 😉

martinka79
28. srp 2011

@e.k.t jj moje řeč... 😉

anta
28. srp 2011

@e.k.t - Evi, že jsi šla brzy do práce, tak k tomu u vás byl ale důvod, který prostě se pochopit v každém případě dá, ale rozhodně jsi u Joli - dráčka 😀 😀 byla jak to šlo a pak už to nešlo, tak jsi holt musela, fakt to chápu, ale Jaruna od Žofky "utíká" od jejích 3,5 měsíců, co já vím, tak malou neustále má u sebe Jaruny manžel, pořád někde trajdá, fakt že jo 😒 U nich ale ten důvod prakticky vůbec žádný není, Jaruna sama říká, že si nedokáže představit být s dítětem pořád, ale co je to pořád? Jeden měsíc či dva? Někdy mi přijde jako by Žofka byla "vyrobená" bez citu, jako by si Jaruna nevážila toho, že má zdravý dítě, ani neví, na jaké očkování chodí, co z toho případně může být a tak, přijde mi to, že ji má, aby se s ní mohla chlubit, nevím, takovou mámou já bych prostě být nedokázala, netvrdím, Honza mě taky dokáže vytočit do běla, ale jsem ráda, že jsem mu věnovala to, co jsem stačila a že ví, že je pro nás důležitej 🙂 Jaruna na to kýve, jako že rozumí, jaký to je být s dítětem 3 roky doma, jak může kývat, když s Žofkou je vyloženě minimálně 😝
@martinka79 - taky jsme si říkali, že bez dětí to není ono, bylo by to fakt nůďo 😀 😀 😀

martinka79
28. srp 2011

@anta jj bylo, no ono odejít do práce když josu dítěti dva roky je něco jiného odcházet od něj hnedle po narození... 🙂
jsme prostě nejlepší maminy na světě.... my z drobků.... 😀

anta
28. srp 2011

@martinka79 😀 😀 😀 😉

e.k.t
autor
28. srp 2011

Marti Jani svatá pravda a to i já byla do 15ti měsíců jen s Joli a že to bylo finančně hoooodně těžké, ale stálo to za to, ještě že jste mne vždy psychicky podržely 😉

martinka79
28. srp 2011

@e.k.t Evia ty nás kolikrát., jak jsi nám dobře radila a snad i budeš.. jdu si ven číst. kečup dovařen.. 🙂

e.k.t
autor
28. srp 2011

tak příjemný relax, jdu vařit gulášek, aby večer měli milášci co papat, ale bolí mne v krku a ucho 😝 zítra holt budu muset sama vyrazit s Joli do krajskiého města k mudře, nebo jestli vydržím ještě do úterý, to bude dopoledne doma mm

anta
28. srp 2011

@e.k.t - však ty jsi nám hodněkrát pomohla, říkám ti "domácí doktorka", vždy tvé rady zabraly 😉 😵

e.k.t
autor
28. srp 2011

Jani díky, zkrátka my drobečkovky jsme se tak dlouho hledaly až jsme se našly 😀 😀

martinka79
28. srp 2011

@e.k.t gulášek jsme měli včera a dnes ho dojedli... dělám hruškové knedlíky...

anta
28. srp 2011

@e.k.t - nemáš zač, však je to pravda 😉

e.k.t
autor
28. srp 2011

tak jsem se svým guláškem dostala košem, mm nic nejedl a ani nepil a ani nějak nekomunikuje. Joli taky nepřivezl, prý ji naši přivezou zítra autem ☹

anta
28. srp 2011

@e.k.t 😢 to potěší 😖 Silné nervy ☹

e.k.t
autor
28. srp 2011

njn asi je unavený, což o to já taky, ale holt chlapi 😀 😝

e.k.t
autor
29. srp 2011

Tak dnes mi po ránu zvedla nálada, v mailu přišel návrh první strany kupní smlouvy k doplnění RČ a kontrole nacionálií a s tím že pravděpodobně příští týden podepíšeme a zaplatíme jupííííííí jupííííí takže opravdu v září bude zahrádka našeeeeeeee 😀 😀 😀

anta
29. srp 2011

Ahoj holčinky, už jsme byli ve městě se podívat a teď jsem si musela fakt lehnout, přepadla mě taková únava, že jsem si dádla málem na koberci, dítě kolem mě jezdí s autobusem, ale zní to jak parní válec 😀 😀 😀
@e.k.t - no super, závist veliká 😀 😀 Ale přeji z upřímného srdce 😵

e.k.t
autor
29. srp 2011

Jani nějaká radost musí taky být, jestli to moje zdravíčko není lagric z nedostatku pohybu a relaxace? no zkusíme a uvidíme 😉

anta
29. srp 2011

@e.k.t - hele, člověk je na světě jen jednou, tak proč by si taky v tom životě neudělal zásadní radost, co? 😉 Já vám to fakt přeji, je to fajn relaxace rýpat se v hlíně, jak říká mm 😀 😀 😀