Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

paolin
6. zář 2011

@anta Jani já taky...
Honzík má fakt dobrý hlášky 😀

paolin
6. zář 2011

já už mám sbaleno, peru, suším, uklízím..ještě vyžehlit Mirekčovi věci na konferenci. včera jsme měli hurá akci, páč si vzpomněl, že potřebuje nový oblek nebo něco společenského. tak jsme frčeli do Vaňkovky a pořídili moc pěkný oblek, v ceně košile a kravata. a to za půl hoďky 😀 měla jsem jen 3/4 hodiny. vypadá fakt supr! oficiálně, ale přitom elegantně. to jsem ale dobrá, co? 😉 😉 ještě, že mě má 😀 😀 😉
za půl hoďky jdu do školky, tak jsem zvědavá.. Maruška dnes zase bulela a s ním i bráška a nešli utišit. že chce za maminkou a když ne mami, tak že se mnou..jejda jejda..stahuje s sebou i brášku, který by si jinak hrál. on je jinak takový hodně flegmouš. taky nemluví. ale spíš to bude lenost, než vada 😉

e.k.t
autor
6. zář 2011

Jani hláška super 😀 😀

pavli tak to jsi vynikající nákupčí 😉

My hned ze školky na návštěvu k sestřenici 😉 popřát neteřince ke 2 narozeninám a sestřenčinýmu manželovi k 29tinám 😉 Navíc má dnes tchýně narozeniny taky, ale ta na popřání holt počká, sfoukneme to s jejím svátkem- je Marie a se svátkem neteře a bude to asi příští týden,

ve čtvrtek jdeme podepsat kupní smlouvu na zahrádku, jupííííéí 😀

paolin
6. zář 2011

@e.k.t Evi užijte si návštěvu!
zahradka bude už vaše? no paráda 🙂

paolin
6. zář 2011

jinak ve školce tak nějak pořád stejně 50 na 50. Adam kupodivu nemá problém se steskem po mně, ale spíš s tou jeho povahou a vadou.. v něčem se lepší - řadil se do dvojiček, šel si vyčistit zuby..jsou to trakové drobnosti, ale zapojuje se. ale spáchal oblíkací scénu, kdy ho nakone obě učitelky musely oblíct násilím a u oběda si dělá po svém. od začátku seděl na jedné židli, dnes byla obsazená. no pro něj problém. čekají i půl hodinu u stolečků na polívku, to on nevydrží. takže dělá blbiny. chce si vše sám nalívat - zvládne to, ale prostě se sebere a jde - zeptat se neumí, že... Míša říkala, že kdyby měla čas se mu věnovat, pomohlo by mu to. že by byl nejlepší asistent. toho nám ale nikdo nedá ☹ všichni - psycholog, logoped, pediatr - byli nadšení, že jde Adam do školky. teď jen, jestli budou učitelky ochotné snášet jeho nestandardní chování 😒 daváme tomu měsíc, pak se asi rozhodnou. já jsem připravená zůstat doma. jen nevím, co byl bylo dál. to je pořád něco ☹

e.k.t
autor
6. zář 2011

@paolin

Pavli pokrok je super, asistent by možná šel sehnat z řad dobrovolníků, myslím že něco organizuje charita, nevím, zkus to pohledat na netu, třeba to půjde 😉

martinka79
6. zář 2011

@paolin Pavli opravdu se to srovná věř jima pomož jim v tom hledání pokud chceš něco o dysfaticích pošlu ti vše co mám.. ten rohlík jedině po dohodě... jinak ne. uričtě to zvládne, má rád stereotypy a v to má i Míša taky ho vykolejí jak ho někdo posadí jinak,a le samo zvládne to.... Neboj se ráda ti pomohu a toho asitenta bych taky ejště zvážila sakra holak to by lo fajn ozvi se mi jak budeš mít čas zavoláme si... 🙂 😉
všem šklkařům zdravíčko...
my jedem dnes Nikolku přihlásit na kroužek jezdectví na koni a péče o něj... do klubu NaPoli... sice to stojí many, ale ráda je za ně dám... jí to moc baví.... 😉 😉

martinka79
6. zář 2011

@paolin být doma je blbost... to nepomůže ani tobě a ni jemu něco vymyslíme apůjdeme školce na ruku... věř mi. 😉
@e.k.t evi mám radost ze zahrádky a ni jsem ti to nepochválila... tak podpisu zdar...

e.k.t
autor
6. zář 2011

No třeba si tam příští léto hodíme s dětma relax, jestli se to podaří jak plánujeme 😉 prachy na platbu a na poplatky mám vybrané, ale jinak je to už našponované, ale ono to půjdem dokonce už mám objednaná i semínka 😀

paolin
6. zář 2011

@martinka79 jestli bys mohla něco poslat, byla bych moc vděčná..ne pro sebe. ale pro učitelku. oni fakt nemají zkušenosti vůbec žádné ☹ ikdyž jasný, že záleží na povaze a taky druhu postižení. vzdát to nechci. ale ubíjí mě to, když každý den dostanu negativní komentář. a jsem to i dnes viděla sama, jak prostě dělá kraviny a nejde s davem. je mi těch učitelek líto a pak si říkám, že jsou přeci školení a že by to neměl být až takový problém. ale fakt záleží jen na nich, jestli budou chtít..
omlouvám se za výlevy. trápí mě to moc a nemám to komu jinému vyprávět..

paolin
6. zář 2011

@e.k.t Evi a jaký? kytičky nebo už rovnou zeleninku mňamku? 🙂

martinka79
6. zář 2011

@paolin netrap se tím.. vše seženoua doženuod kamarádek a pošlu ti to... 🙂 🙂 a jsem ráda když napíšeš... jak a co, je to těžké, ale neboj ony pokud budodu chtít překonat sami sebe tak se taky nevzdají... 🙂
@e.k.t jo u nás by to šlo dýhcanky a relaxace, ale nikdo se sem z vás nehrne 😀 asi se nás bojíte 😀 😝 my nekoušeme.Evi, ty jsi tu vlastně byla... 🙂

anta
6. zář 2011

Ahoj holčinky 😉 Dneska se mi dítě pochlubilo, že vůbec neplakalo, tak jsem byla a jsem moc pyšná. Ptala jsem se učitelky, jaký byl a ona mávla jen rukou a říka "v pohodě" a víc se mi ani nevěnovala, bylo to zbytečný či co 😀 😀 😀 Honzík se teda divil, proč měli rybu, což mi bylo po chvíli divný, obzvlášť když se zmínil, že snědl špenátek i s cibulkou a bramborový knedlíčky a masíčko, zdá se, že v tom jídle má tak trochu hokej 😀 😀 😀

e.k.t
autor
6. zář 2011

@paolin

bylinky a čili papričky zatím, ještě určo nasadíme česnek a jahody, holt postupně 😉

e.k.t
autor
6. zář 2011

@martinka79

Marti letos to fakt bylo tím zdravím náročné, jinak bych se asi domluvila zase 😉

anta
7. zář 2011

Ahoj holčinky, my byli s Honzíkem u zubaře v Praze a dobrý, zase držel jak helvétská víra. Oni mu tam v podstatě jen vyměňují ty plombičky, co má, protože se rády odlupují, ale je to šikula ten Honzík 🙂

e.k.t
autor
7. zář 2011

Pavli to je šikulka, Joli teda zoubky zatím v pohodě 😉 Jinak u nás je fujkavé počasí, holt asi pojedu peo Joli autem, máme to kilák a to by asi brzo lehla 😝

anta
7. zář 2011

No Honzík holt nemá, ale léčebné procedury absolvuje vyloženě s grácií 😉 Byla jsem s ním hodinu v herně a teď mě vystřídal manžel, tak jdu vařit, ať si dítě pak dá😉 Tam bylo narváno jak blázen. 😕

e.k.t
autor
7. zář 2011

Jani u nás po příjezdu do školky přemlouvání a lákání do auta protože lilo. no půl hodiny to bylo 😝 cestou k autu se mi rozpadly boty že jsem šla pěkně v ponožkách louže nelouže, pak tak i řídit 😀 😀 😠 😝 a doma víc než hodinový histerák 😠 😝 zakončen ledovou sprchou a nakonec kompletní koupelí - holt jak ve školce nespí tak je moooc unavená, navíc nejedla mlsnice zlobivá ☹ teď se láduje polívko omáčkou zadělávanými kuřecími žaludky a fakt to do ní padá jak němci do krytu 😅

anta
7. zář 2011

@e.k.t - 😀 😀 😀 Joli je zlobišák obecný, viď? Zítra má Honzík premiéru ve spaní ve školce, odpoledne jdu k zubařce, tak tam stejně být musí, tak snad to půjde bez problémů 😉

anta
7. zář 2011

Holky, jsem smutná z té letecké havárie těch kluků hokejistických, to je tragédie ☹

e.k.t
autor
8. zář 2011

Jani to je fakt smůla, já tyto zprávy tak nemám ráda, samí mladí kluci, to bolí 😢

anta
8. zář 2011

Ahoj holčinky, tak dneska jsem dítě musela budit, to já hrozně nerada. On se totiž Honzík vzbudil už ve 4,48, že má nudli, pak si zalezl a já ho musela pak chudáka vzbudit. Ráno doma dobrý, ale pak v šatně to zase pochopil a pořád se ptal " a kdy přijde máma", tak jsem mu řekla, že tam ještě jsem, taky jsem ho převlékala 😀 😀 No, ale pozor, žádné slzičky, jen mu to bylo líto, že jdu pryč. Dnes si ho beru po spinkání, měla jsem jít k zubařce, ale nepůjdu, protože bych to prostě časově nestíhala, byla bych z toho nervózní. Takže jí musím zavolat, že nepřijdu. Pro Honzu jdu až ve 14,15 hodin, to je nezvyk, ale ono to utíká pěkně. Tak doufám, že to zvládá 😉 No učitelka ho hned zahnala do brlohu 😀 😀 😀

many
8. zář 2011

ahojky holky 🙂 nemám šanci dočítat, ale doufám, že se vám všem moc moc daří 🙂 u nás dobrý, včera už Ladík ve školce i spinkal 🙂 parááááááda, dva dny trošku plakal, když jsem odcházela, zlobil a neposlouchal a teď už je poslušný,... oběd si včera dokonce přidal 🙂 a když šli spinkat a paní učitelka řekla, že má zavřít očka nachvíli, tak jí řekl - maminka říkala, že nemám zavírat očka 😀 prý obešla třídu a byl tuhoš 😀 no a Lukynek zlatíčko po bráškovi, nakojím kolem 19-20 hod a pak ráno ve 4 takže si mateřskou opět užívám 😀 tak v rychlosti jsem to zhrnula 😀

monkia.pv
8. zář 2011

ahoj holky,tak ja mam Vanesku doma-uz vcera vecer mela zvysenou teplotku a dneska v 6hodin rano 37,7! Takze po tydnu chozeni do skolky nas neco caplo 😝 .Doufam ze to za 4 dny vypotime a ze v pondeli posupajdi do skolky.
@anta :Jani taky nerada Vanulu budim-ona to ale nastesti hodne rychle rozdycha a je v Ty mas ted Jani dovcu?
@many :Jen si tu materskou pekne uzivej! Utika to taaaak rychle!

anta
8. zář 2011

@monkia.pv - no ještě mám. V pondělí ale nastupuji do pracovního tábora, tak to se celá třesu 😝 😀 😀 😀 Ajaj, že by na Vaňulu už něco lezlo?

anta
8. zář 2011

Tak Honzík ve školce usnul, prý chvilku plakal, že mu to přišlo dlouho a pak usnul, prý se trošku popindal guláškem, no trošku, měl to na triku, na ruce a překvapuje mě, že ho ani neotřeli, šla jsem si pro něj až na 14,15 a celou dobu tam lítal ve špinavém tričku se špinavou rukou a to tam náhradní oblečení má, tak nevím. 😕 😕

monkia.pv
8. zář 2011

@anta:Jani ucitelky podle me spinavy obleceni neresi,ale to ze mu ani ruku neumyli je divny!U nas si po obede umyvaji zoubky,ruce a pusinku.Byla jsem dnes Vanesce ve skolce pro obed a tak nejak mi prislo ze ta polivka byla stejna jako omacka k testovinam 😝 .

e.k.t
autor
8. zář 2011

Jani u nás ve školce řeší snad všechno, ale tak nějak s nadhledem, pošpiněné oblečení neřeší, mokré po umývání řeší, jinak už druhý den na zlobici stížnosti, včera a bohužel i dnes svačinu polízala a mrskla pod stůl, holky jak jsem se styděla, včera jsem to s ní doma rozebrala ráno slíbila že to neudělá a udělala to znova, když ji učitelka poslala pod stůl zvednou ten rohlík a bacily nebacily sníst tak párkrát kousla a v nestřežené chvíli to tam mrskla znova. tak jsem řekla že příště jí má dát poohlavek aby věděla že takto ne, no odmítla s díky, pak ještě že měla drzé odpovědi, no holkyx mě bylo tak hanba, doma to nedělá, u našich si to taky nedovolí 😢

anta
8. zář 2011

@monkia - no hele, já nesla Honzovi jako snaživec pitomec samozřejmě zubní kartáček a pastu a učitelka na mě koukala jako bych spadla z Marsu a pak suše oznámila, že si tam malé dětičky zuby po obědě nečistí, že prý jen "velkáči", no to mi přijde divný. Netvrdím, Honzík si ty zoubky čistí ráno a večer, ale slyšela jsem, že si děti ve školkách zoubky po obědě čistit mají, asi si s nimi nechtějí přidělávat práci. No ale že se ani po obědě neumyjí, když jsou jak prasátka, to mě teda taky překvapilo. No to tričko bylo jak paleta, fakt oranžové všude, má tam přece oblečení navíc, tak ho převléknout mohly 😒
@e.k.t - ajaj Joli se trošičku otrkala, viď? A neodkoukala to tam?