Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

many
12. lis 2011

ahojky holky 🙂 máme první zoubek 😀 1 vpravo dole 😀

e.k.t
autor
12. lis 2011

Míšo gratulace a budou šatečky?

martinka79
12. lis 2011

@many gratuluji.
@e.k.t Evi, jak u vás vypadají oslavy? 😉
U nás pohoda táta dohání práci venku dokud to jde, já doma vařila a prala čistila matrace a teď jdu kávičkovat. Nikolka odjela do bazénu s kámoškou a pak jde spát k nim... odpoleden je u nás vedel ve vsi lampionové..sv. martina nevím zda s prdelínem pojedu. už je to v 15hod.

e.k.t
autor
12. lis 2011

@martinka79

No zatím jsem doma jen s Joli, dovařuju peru a snažím se vyrobit prostor, nevím kdy kdo přijede. mm rodiče nepřijedou, dali mu tašku včera na výstavě, rozbalí to dnes nebo zítra a jinak se zatím nikdo neozvala to ani naši jestli přijedou s mojí babi z Moravské Třebové nebo jen oni 😉

Jinak včera jsem se dověděla že 21 mám zase zkoušku, fuj fuj

martinka79
12. lis 2011

@e.k.t jejda, ale neboj věřím, že ji zmákneš.
my byli venku a te´dkoukáme na pohádku V tom domě straší..🙂

paolin
12. lis 2011

ahoj holky! my jsme dnes plácaly do balonu a 2x prohrály ☹ jednou 1:4 a podruhé 2:3. jsem uskákaná, jak kašpárek na perku 😝 někdy si říkám, jestli mi ta sranda za to stojí 😀
@e.k.t hezké oslavy!
@martinka79 lampioňák může být fajn. ale je fakt, že od 3 to moc lampionovat nepůjde..

e.k.t
autor
12. lis 2011

Pavli to zamrzí 😉

naši dorazili sami, takže veselo a pijavo 😉

anta
12. lis 2011

@many - no hurá, super, za chvíli bude Lukášek jak pila zubatej, viď? Máme radost s vámi 😉 Dnes jsme byli na kladenském zámečku v galerii, byla tam výstava krtečka, bylo to moc fajn, Honzík si to užíval moc a my teda taky, dávám pár fotek do albíčka 🙂 . Jinak Honzík pořád chrchle, je to fakt děsný, už se těším na to ORL a doufám, že nás tam ten doktor trochu už spasí a Honzíkovi pomůže, s malými přestávkami prakticky kašle již třetí měsíc, to je fakt síla 😒

anta
12. lis 2011

A šup, jsou tam a doufám, že se vám budou líbit 😉 Za zmínku stojí i cena toho krtečka, co vám Honzík ukazuje, stojí 300,- Kč, to fakt nedám, to mu raději ježíšek k vánocům přinese nové piáno, ať se umělecky vyžije 😉

anta
12. lis 2011

Jdu si dát pivo 😀 😀 😀 😀

martinka79
12. lis 2011

@anta super fotekčy... my měli velkého krtka, ale darovala jsem ho do MŠ... ještě než se narodil Míša... 😉 jj takové to hračky stojí vždy více než kde co...
já si dávám arašídy v čoko a jdu tvořit něco pro kolegyni. Nikča zase na návštěvě bulela,,, asi se stává na mě též závislá... mám dva mamánky

paolin
13. lis 2011

holky mně picne..se Vítkovi kýve ten zub, tak jsem se mu dnes koukla do pusy a rostou mu tam dvě spodní jedničky. jenže jsou úplně za stávajícíma jedničkama, jsou o 45stupňů křivě a jsou 2x tak velký, jak stávající zoubky ☹ my fakt nemůžeme mít nic v klidu ☹ takže v pondělí volám k Mudr, asi mu ty první 4 zuby vytrhnou, aby se mu nové jedničky mohly případně posunout. ale jak jemu se do té pusinky takové velké zuby vlezou..rovnátka to jistí, no 😝

anta
13. lis 2011

@paolin - jéje, to je teda děsný 😝 MM měl dokonce tři řady předních horních zubů, tak musel podstoupit kvůli tomu operaci, ale to tě nechci strašit samo, obrať se na dr. a uvidíš, co ti řekne, to je mi vás fakt líto.

martinka79
13. lis 2011

@paolin nezoufej holka Nikolka to měla také a hodně dítek to má,,, vytrhnout a šup zub se bu´d natlačí jak má nebo se vše dorovná rovnátky až to bude vše vyrotlé...myslím na vás

martinka79
13. lis 2011

@paolin pavli nevolej a jdu tam hned mu to vytrhnou Nikolka tak měla jedničky nahoře, pak jednu 3. a ta se tedy nedostala tam kam má... důsledek je že orvní zoubkya jsou zdravé a pevné a druhý chrup už chce ven...
nedávno jsem jednomu žáčkovi ve škole trhala jedničku nahoře a měl už za ní normálně druhý vzrostlý zub a druhou jendičku taktéž.... fakt klasika normální věc, ale nepříjemná.... ☹

paolin
13. lis 2011

holky díky za podporu. mě to fakt vykolejilo. zítra zavolám a pofrčíme zavčas. no chudák Vítek teda. jedna jednička je rozkývaná, druhá drží. ta bude fuj 😝 byli jsem v Tescu a zrovna tam měli slevu 20% na nákup. tak jsem babi k vánocům koupili mikrovlnku slevněnou na 999,- a ještě pak jednou slevněnou těmi 20%. to jsem fakt měli štěstí 😉

martinka79
13. lis 2011

@paolin je super nákup já bych taky měla někam vyrazit, ale já tak nerada jezdím po nákupech...🙂

many
13. lis 2011

ahojky holky 🙂
@anta myslíš, že to není tou školkou ? Ladík je taky od září skoro pořád doma 😒 kašel a rýma
@paolin jojky, tak držíme pěstičky ať to Vítkovi u zubařky dobře dopadne a zoubky pěkně rostou

many
13. lis 2011

@martinka79 šikulka 🙂 dala jsem si do záložek 🙂 třeba jednou ozkouším 😀

martinka79
13. lis 2011

@many ahojky, lákám Mišáka ven a jemu se nechce...🙂 a já bych šla na prochajdu.
udělala jsem těsto na bramoborvé placky.

martinka79
13. lis 2011

@many je to vážně moc jednoduché a rychlé nic nekyne a chutná to... takové sváteční rohlíčky... \🙂

many
13. lis 2011

@martinka79 taky jsem chtěla jít ven a Ladíkovi se taky nechce 😒 a mně se nechce jít samotné vozit dnes jaksi, takže jsme doma a Lukyška zachvíl uložím ke spánku 🙂

many
13. lis 2011

tatin měl včera večer pořád 39.4 jsem mu dělala zábaly a teplota neklesala, no hrůza, bylo mu hrozně, dnes už je líp, ale do práce asi taky nepůjde, tak ho budu mít doma a Ladíka dám konečně do školky, snad bude v poho , zase aspoň na ty 3 dny

many
13. lis 2011

jdu kojit 😉

martinka79
13. lis 2011

@many Lukynovi dobrou chuť a kldiný spánek, tobě pohodu domova jsou to potvůrky ty naše dítka... my jdeme taky na tři dny a v pátek půjde prdelín se mnou do práce. NIkča má volno asi pojede na vysočinu...🙂

martinka79
13. lis 2011

@many Tm brzké uzdravení...

many
13. lis 2011

@martinka79 dííky, no musím mizet, tatin slíbil Ladíkovi, že mu něco pustí na youtube, tak musím pryč 🙂 zatím pááá

paolin
13. lis 2011

holky, tak dělám vánoční kalendář-dáreček na rok 2012 a zrovna jsem zjistila, že příští rok mám narozky 😀

martinka79
13. lis 2011

@paolin jsi šikula, taky si už několik let říkám jak ho vyrobím, ale vidím to, že to dopadne blbě... máš na to nějaký mustr....? já jdu dělat tu práci pro kolegyni...