Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

paolin
2. pro 2011

@anta Jani ty šikulo jedna 😉

paolin
2. pro 2011

já jsem byla okouknout to týdenní mimi a je tedy brouček malinkatej krásnej 😵 celou dobu spinkal, jen broukal 😵 kamoška je z něj úplně paf - kojí, malej spinká, řve jen sem tam..no úplný opak oproti první dceři 🙂 však si to zaslouží, s ní si sakra užila..byly jsme takové spojenkyně, co nemají vzorná spavá miminka, ale uječený a total nespavý lumpíky s prdíkama 😀 bez ní bych to asi nedala 😉

anta
2. pro 2011

Pak hodím foto 😉

anta
2. pro 2011

Tak holčinky, už sem dávám to foto, Honzík mi před spaním říkal, že je smutný, tak mi to bylo líto, jestli on netuší, že se bude něco dít ne zrovna nej ☹ No já sama jsem z toho nervózní jak stará panna, ale holt to jinak nejde 😒 Fotečky jsou následovně: před ostříháním, čepičář, po ostříhání 😀 😀 😀

paolin
2. pro 2011

Jani možná jo..neboj, bude to dobrý! když mu to pomůže, stojí to za to 🙂

martinka79
2. pro 2011

@anta Jani, uričtě něco cítí, jak sama říkáš, sama jsi nervozní... a to děti rozpoznají...Neboj, ono to je třeba nakonec to je lepší než u těch větších mluvím z vl. zk. obě dítka šla v krátké době po sobě.

@paolin jj miminka to je něco úžasného, já si chodím užívat jedno malé mimi od narození už mu je půl roku... zatím mě má rád, ale jak přijde doba rozpoznání světa... a běhání tak to bude jne mami... 😢
dnes měl Míša v MŠ čerta a Mikuláše. prý běhal po zahradě a pak šel dovnitř. Míš prý trochu plakal, ale jinak dobré, pí. uč Evičku strčil prý dopytle, ale ta slakdost ze školy ta je pro něj vzácnost...😀
zítra ráno jedeme směr vysočina(tchám se nám urazil a MM je jaksi přešlý a nechce se mu tam, ale já už na jeho(tchánovi)stavy seru. někdy mi přijdou jak... jsou sami dva a k nám nejeli pžu přes rok. tchýni jsme si museli dovézt sami a zase odvézt... takže fakt prima... naši jsou v pohodě a tak si tam zvedenem náladu. 😀

e.k.t
autor
3. pro 2011

Jani šikulka, já včera s mm ovdezla pytle 7 ks a Joli 1 ks k našim, obretem zpět a mm na noční a já na posezení s kolegama z trati Borohrádek - Chrudim to bylo supééééérrrrr, vydržela jsem tam do dnešního rána Asi 15 minut po půlnoci jsem se vydala k domovu a dnes mám denní, ale trsalo se tak energie mám na rozdávání, sama jsem se odpočatá vzbudila hodinu před budíkem, no paráda, v práci zatím žádná únava 😉

e.k.t
autor
3. pro 2011

@martinka79

Marti něco mi to stráááášně připomíná 😝 no co přízeň si nevybíráme, ta je nám přidělena 😀

anta
3. pro 2011

@e.k.t Díky za pochvalu, potěší to. No vidíš, ty jsi dobrá vrtule, když po flámu jsi odpočatá 😀 😀 😀 😀 Dneska mi dítě po dlouhé době říkalo "maminko" a dokonce mi i nakreslilo krásnou mašinku pro maminku, jak to nazval, nakreslil ji fixami a vybarvil ji vodovkami a musím říci, že se mu povedla tak, že mě donutil ji pověsit do kuchyně 😀 😀 😀

e.k.t
autor
4. pro 2011

Jani to je super.

dnes odpoledne přijede Joli s našima na návštěvu, já jdu na noc a mm v pondělí na den. Tak kvůli ránu, kdy se 4ma hodinama míjíme. Počkají až dorazím z práce a pojedeme s Joli do školky, Mají mikulášskou nadílku, tak jsem ji o to nechtěla připravit, po o půjde ze školky, vyzvednou ji naši, půjdu s nima, ale potom si berou Joli na celý týden na Moravu, mamka dostala nařízenou dovolenou, tak chtějí objet adventní Brno, pár příbuzných, na vsi mají taky pěkný vyřezávaný betlém. A mě je už teĎ SMUTNO, NO MĚLA BYCH JÍT RADĚJI VAŘIT A NĚCO POUKLÍZET 😝

Jo a s tou rychlou regenerací - dokud bude fungovat, je moje tělo připraveno na další dítě, jask to skončí tak už by to byl problém.

e.k.t
autor
4. pro 2011

tak naši se ozvali a že přijedou kolem 17 ale to já už budu v práci, ach jo ☹

e.k.t
autor
4. pro 2011

tak se na noční tvářím radostně a moc mi to nejde, musela jsem do hokny dřív než dojeli naši s Joli a já ji neviděla - fňuk

anta
4. pro 2011

@e.k.t - jé, Evi, to je mi líto, že jste se takhle minuly s Jolušou, to chápu, že to mrzí😒 Honzík měl mít školkovou besídku 13.12., ale bohužel se nemůže zúčastnit, panč se bude doma regenerovat, zatímco já budu doma degenerovat 😅 😅 😅 😅

paolin
5. pro 2011

kuky kuk holky moje! 🙂
@anta Jani tak tento víkend v poklidu?
@e.k.t Evi neboj neboj šupky dupky a už bude Joli doma 🙂
my bychom nějaký ten den volna brali. nebo jen odpolko. nebo jen večer..ale smůla 😝
v sobotu jsme byli ve Vyškově, tak si kluci zařádili s klukama 😀 babička pořád vzdoruje a nechce si nechat pomoct..krom odmítnutí lázní odmítá i novou postel a matraci a akorát pak na Mirka vyjede, že ji má nechat být ☹to je mi fakt pístup ☹ o víkendu k ní promlouval i švagr a asi taky nic. já ji nechápu..ven chodí jen vyjímečně a to ji Mirek musí vozit, chodíme jí nakupovat, jsou to starosti a ona je prostě paličatá ☹ jako nejvíc nás s MM fascinuje, že babi zavolá a chce koupit dva rohlíky tam a jabka tam a sýr zase jinde..že to mají slevněné 😀 a myslí, že my máme spoustu času objíždet x obchodů kvůli rohlíkům levnějším o 10 halířů 😀 a to, že se projede za benzín teba 40Kč už jaksi neřeší 😀 je to truhlík 😉

paolin
5. pro 2011

@martinka79 já mimi tedy jen na čumendu 😀 ikdyž nějaké vzorné usměvavé a spavěé..asi bych popemýšlela 😀 nene, nedokážu si to s hystrickým Vítkem a šíleným Adámkem ani představit 😝 to bysme na ta ústa padli 100%

e.k.t
autor
5. pro 2011

ahojky, tak ráno s Joli a mamkou do školky, pak domů, potom zas světla s oběma rodiči ukázat zahrádku na obídek a pro Joli po o, to i s taťkou aby věděl co a jak kdyby alarm 😀 , pak domů, nanosit do auta a už vyrazili na celý týden na moravu. No je pravda že s mýma zrasovanýma prstama bych toho měla stejně plné kecky 😖

mikuláš ve školce v pohodě, tak uvidíme co u našich 😉

anta
5. pro 2011

Ahoj holčinky, víkend nakonec v pohodě, už se klepeme na zítřek, dnes jsme vzhůru od 4,45 hodin, fakt bezva, harant zase kašle i v noci, už aby ta mandle šla na cesty. 😝 😀 😀 😀

e.k.t
autor
5. pro 2011

Jani budu držet pěstičky 😉

martinka79
5. pro 2011

@anta myslím na vás.... moc moc energie a lehký průběh... 🙂

martinka79
5. pro 2011

holky víkend to bylo něco, u našich pohoda, ale u tchánovců někdy mám pocitz, žer jsou.....🙂 více večer či zítra čekláme na mikuláše....🙂 zítra sjem sami MM slouží.

martinka79
5. pro 2011

tak nás navštívila parta Mikuláš,čert anděl... a děti jsou stále s námi...🙂 Míša byl statečný.

anta
5. pro 2011

Holčinky, děkuji moc. Co jsem tak zjišťovala na těch různých diskuzích, tak to není zas tak děsný, spíš je to psycho pro rodiče než pro samotné haranty 😅 . Asi jsem měla Honzu a taky mm klidně 😀 nechat odnést čertem a byl by klid 😀 😀 😀

paolin
5. pro 2011

@anta Jani taky jsem se bála. přeci jen, člověk neví, co se tam bude dít..ale dle Vítka pohoda. říkal, že tam bylo hodně dětí, přišel na řadu třetí, dostal balonek a do toho měl foukat a pak neví. pak že ho dovezli zpátky a dali mu sirupík a pak jim pouštěli Nema a Krtka a měl to krapet zblbnutý, páč ten sirupík byl lehký oblbovák 🙂 o půl 7 večer jsem ho měli doma. bolelo ho to jen trochu, krev netekla. Za týden kontrola, pak ještě týden doma a OK 🙂
Adámek taky pořád kašle a má rýmu. třeba bude líp, až začne mrznout 🙂
jinak my na čerta kukali z okna, Adámek pořád říkal, že Vítka odnese v pytli 😀 domů pro jistotu nee, aby se nám chlapeček nešokoval 😉
odpo jsem potkala kamošku, co rodila Adámka. už má taky mrňousky a to holčičku a kluka 🙂

paolin
5. pro 2011

@martinka79 tchánovci lumpačili? na zadek jim dát! 😉

paolin
5. pro 2011

jo jsem si vzpomněla - Adámek dostal taky básničku na besídku 😀 no tak to je výzva 😀 jsem zvědavá, jestli řekne aspoň jedno slovo nebo se mi schová pod sukni 😉

anta
5. pro 2011

@paolin - no to je super s tou básničkou, tak podporovat a podporovat, mám radost 😵 😵

paolin
6. pro 2011

@anta to jo. ale on nemá šanci říct téměř ani slovo, tak aby ho to spíše nestresovalo 😉 z té básničky umí říct vrána a ryba a to je vše.

anta
6. pro 2011

Ahoj holčinky, od 15.00 hodin jsme doma, Honzík to zvládl na jedničku s hvězdičkou, byl statečný a vypadá velmi dobře. O tom, že by se mu mělo špatně, nevím. Mele o 106 a špatně teda opravdu nevypadá 😀 😀 😀 😀 Odvezli jsme si ho z příjmového pokojíčku na lehátku, kde si způsobně lehl, když ho vezli, a každý, kdo ho viděl na chodbě, se divil, že tak krásně hajá 😀 😀 😀 . Já myslela, že když se nadýchá balónku, tak mi ho na chvilku vrátí, ale on šel rovnou na zákrok a v teplákách, my jsme měli pyžamko s sebou, ale nějak jsme ho nepřevlékli. 😵 Jdu dělat bramborovou kaši, tak potom zbytek 🙂

paolin
6. pro 2011

@anta Jani, to je dobře 🙂 supr, že jsi tam mohla být s ním 🙂

martinka79
6. pro 2011

@anta Jani, super oni ti naši mrňousi to zvládají lépe než větší díkta či dospěláci...🙂
my jsme dnes sami... dítka HODNÁ.