Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

paolin
15. pro 2011

@martinka79 Marti no tohle je humus ta asistentka..to už ani není možný 😠

paolin
15. pro 2011

já jsem dnes grogy, ani nevím proč, v noci špatně spím..ty vánoce jsou fakt nějak na prdlačku..k tomu Vítek ráno spáchal hustou scénu, že mě fakt total vytočil, jsem myslela, že ho zadupu do země. jako co ten si už dovoluje, hajzlík jeden..měl štěstí, že nedostal vylištěno. ale už to přehnal a jen tak to přejít nenechám 😒
díky jeho výlevům se Adámek naučil říkal "Bubu obí, já ne" = Vítek zlobí, já ne a u toho mě pusinkuje a tulí se 😀
pravidelně se snažím doplňovat nová slovíčka a včera jich bylo 200 😵 kecá, až hrůza, ale rozumět mu není. tuhle mi pořád vykládál "íla" "íla" a ukazoval si na zoubky a já pořád, že díra, bílá, Míla..a on pak začal mávat ručičkama a já pochopila, že myslí spánková víla 😀 tak mi dobrou čtvrt hodinu vykládal a gestikulovatl, že "Bubu pá", "íla" a "ma" a to celé znamenalo, že Vítkovi vypadl zub a když byla tma, tak si pro něj přiletěla spánková víla 😀 se mi málem zavařila hlava, než jsem to přeložila a pochopila 😀

e.k.t
autor
15. pro 2011

@paolin

Pavli no to je super jak se Adík snaží, jen tak dál.

Marti to je fakt síla ta asistentka, to je pro zlost víc než pro pomoc 😝

paolin
16. pro 2011

@anta Jani čoveče, se mi nějak v sušičce srazily rifláče..zkusím je tedy ještě jednou oblíct a když by to nešlo, chceš poslat? jsou teda kupovaná alá ťaman, ale pěkný. tmavě modrá, jemně šislý, akorát jsou teda dlouhý 🙂 mám tady ještě jedno tríčo, co je mi krátký. minimálně nošený, modrý.

anta
16. pro 2011

@paolin - jé, co to vidí oko mé? No tak pokud se ti to nechce vyhodit, tak nejsem proti, aby jsi mi to poslala, já ti něco za to pošlu pro kloučky 😉 😉 🙂

anta
16. pro 2011

Marti - kdyby to šlo, tak bych dělala vše proto, aby tu asistentku vyhodili, to snad není pravda, chová se jak ti tví svěřenci ve třídě, nechcete si jí tam taky posadit, že by se kráva něco přiučila.

paolin
16. pro 2011

@anta Jani, paní na hlídání? 😀 😀

anta
16. pro 2011

@paolin - nene krotitele dravé zvěře 😀 😀 😀
Včera ráno jsem sebou sekla na přechodu pro chodce, přechod byl namrzlý jak prase a já to nečekala, neboť jsem šla na autobus úplně normálně, pak z něj vylezu a že přejdu a šup, už jsem byla na zemi, no bolí mě pravá ruka, pravá achilovka, měla jsem ale i tak z pekla štěstí, že nejelo auto, jinak bych tady asi nebyla, to by řidič na té ledovce neubrzdil, přece jen je vidět, že na světě být mám a oblažovat vás svou přítomností mi dělá radost 😉 🙂 🙂 🙂 Včera jsem byla v té bývalé práci, dala jsem si tři vychlazené starouše (pro neznalé Staroprameny) a jela jsem domů, akorát to bylo trochu trapný, že autobus byl pak nacvaklý a ze mě to muselo určitě táhnout jak ze sudu 😀 😀

martinka79
16. pro 2011

@anta jejda ještě že to auto vážně nejelo. Mě málem sraziloa nemusela jsme padat...🙂
dnes v práci pí řed trochu řádila já docela v poho. orzloučila se s kolegy a ŠLA NA DOVOLENOU.
jsem moc ráda... doma.. jak jinak KO.

martinka79
16. pro 2011

@paolin no adámek se prostě snaží... a to je dobře.

martinka79
17. pro 2011

plněné žampiony.

martinka79
17. pro 2011

ahojky holky,včera si paní ředitelka pozvala kolegynku na koberec a domluvila jí nebo spíše se pídila jak to bylo. no cni neřekla, teď se cítí dotčená a tak nějak uražená, ale záhy si odemkla do třídy kolegyně a šup nabídla si kávu....🙂 prostě je neprůstřelná a razí heslo co je tvoje je i moje. 😀 😝
jdu zdobit cukroví počasí blééééé
k obídku byli nadívané žampiony v trobě a dítka krůtí řízečky... jo a do práce jdu až 3.1. se těším na to volno...

anta
17. pro 2011

@martinka79 - to volníčko ti přeji 😉 😵 Kolegyňka není tak neprůstřelná jako drzá, chtělo by to sestřelit smrádě jedno nedomrlý, čím víc jí dovolíte, tím víc bude zkoušet, je to nezralé hádě a to chce zamotat do kozelce a sesadit trochu ten hřebínek 😝 😀 😀 😀

martinka79
17. pro 2011

@anta dokud ji enchytneme za pařáty nemůžeme nic maximálně jí na její průsery a sviňárky upozorňovat a to se nechce nikomu stále dokola....

anta
17. pro 2011

@martinka79 - a co jí zkusit nahrát na kameru (mít dobrý mobil) a máte dobré důkazy, které by pomohly by se jí zbavit. Kolik jí je, sím tě? 😉

martinka79
18. pro 2011

@anta Jani, nahrávat je trestný čin 😠 její asi 46 možná více.... 😉

martinka79
18. pro 2011

krásnou neděli holky ještě peču cokroví my snad budeme mít milion druhů.🙂

paolin
18. pro 2011

ahojky holky! na mě něco leze, tak je mi blé 😝
@martinka79 Marti, ty šikulo! já mám jen perníčky. soboty jsem hrála, neděla hlídala děti a přes týden to s nimi nešlo. ale stejně to nikdo tady nejí..udělám vánoční dort.

hm, jen jsem otevřela inet hup na mě úmrtí Havla. ach jo ☹

martinka79
18. pro 2011

@paolin my si leželi a čekali na pohádku na Čt1 a najednou stále mluvili o Havlovi Nikča se vyptávala Mm říká no on jen tak přežívá je na tom špatně-bum slyším dnes zemřel.... až sem vyskočila ze sedačky a ticho ticho.... kukla jsem na diskusi je to smutné..., ale je to život. ☹

e.k.t
autor
18. pro 2011

Tak tu taky sdílím onen smutek nesmutek. V pondělí mu dalajláma prý prorokaoval velice brzký "konec" prýaby se netěšil na odpočinek, že ho teprve nyní bude čekat hooodně práce. Takže jako spousta jiných posvítím na cestu a budu mu přát aby byl nadále alespoň tak úspěšný jako mezi námi. Už na tom byl opravdu zle, tak snad mu jeho probuzení v novém světě nebude bolestivé

martinka79
18. pro 2011

@e.k.t Evi, myslím si, že se mu náramně ulevilo a dělá radost a šíří pozitivum jinde. 😉 taky jsem si pro něj připravila do nového svícnu dvě svíčky.

paolin
18. pro 2011

holky, taky svítíme. ale umřel hezky. tedy až na to před..

paolin
18. pro 2011

jinak mám velkou radost z Adámka. včera jsme dočetli zase knížky a on řekl konec. potom mě ráno budil a říkal mámo ráno. vždy nechtěl, abych zpívala, teď mi řekl mámo zpívat mňau. Vítek zase ječel a Adámek na něj ticho. vypadá to, že nějaká pasivní zásoba tam fakt bude a začíná ji používat 🙂 jinak zlobí tedy pořád stejně. je to holt demoliční a provokativní typ.

martinka79
18. pro 2011

@paolin vidíš nakonec bude mluva častější a ty budeš mít úsměv na tváři 😀

e.k.t
autor
18. pro 2011

@paolin Pavli to jsou samé super zprávičky, tk nepolevit a vydržet, vidíš konečně začínáš sklízet ovoce propocených triček a uteklých nervů 😉

anta
18. pro 2011

Ahoj holčinky 😉 To, že zemřel Havel, je mi líto, já ho ale nějak extra neznala, nevím o jeho životě skoro nic, ale i tak odešel dobrý člověk, byl velkou osobností a skromným člověkem 😔
Ani nevíte, co se stalo mm. Uklízel strunu z kytary do koše, že jí jako vyhodí, tak ji smotal a ta potvora se rozmotala tak blbě, že se mu normálně vrazil kousek z té struny do prstu, musel si to vytahovat normálně kleštěmi a bylo to fakt hnusný, krev tedy žádná, ale měl to v tom prstu zabodlý fakt slušně, se mi sevřel žaludek a nebyla jsem schopná mu tu strunu vytáhnout a mm si musel po vytáhnutí té struny dát panáka slivovice, aby sebou nesekl, fuj 😝 😝 😝 Zítra již Honzík mašíruje do světa 😉

e.k.t
autor
18. pro 2011

@anta

Teda Jani dost hustý brrrr, ještě že do ruky as ne do obličeje, tfujky tfujky

martinka79
18. pro 2011

@anta tedy Jani fujky. Honzíkovi zítra super den ve školece.

paolin
19. pro 2011

ahoj holky!
@anta jejda Jani, to jsou akce 😲 hele, pošli mi zase adresu, ju? 🙂

paolin
19. pro 2011

ztrávila jsem velmi plodné ráno na poště..a pak v lékárnách, než jsem sehnala všechny léky a věci pro tchýni..teď peču korpus na vánoční dort 🙂