Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

dite1
18. lis 2008

u nas je to taky tak od chvile co jsme se vratili z nemocnice Honzik spi ve sve postylce v pokojicku a pres den si da 20 u nas v loznici, ale nejak narocny neni obcas spi ve sve elektricke houpacce nebo tady ve sve budce na zemi je mu to celkem jedno

anta
18. lis 2008

Takže Marti, až to chytne našeho stokilového Honzuláka, že se mezi nás napresuje, tak mu to máme dovolit a pro jistotu si dát do ložnice třetí postel ju? 😀 😀 😀

e.k.t
autor
18. lis 2008

Jani Honýs to vyběhá, neboj 😉

martinka79
18. lis 2008

no jasně jaképak odmítání mimi. 😀 😀 😀 😀
ne to víš já jsme také pro aby spal malý v postýlce sám,a el někdy to holt nejde a když vidím nikolku jak to vše utelko tak si říkám proč jim nedovolit se více tulit a být rozmazlováni.

martinka79
18. lis 2008

Jani honzík je kus chlapa a to je dobře on vyroste a budou lézt žebra a ty budeš vařit a vařit a on nepřibere ani deko.

anta
18. lis 2008

Nemá být po kom tlustý, naopak má být po kom kus chlapa, teda ale ne po mně, to by z něj byla pěkná houžvička 😉 . Teď jsem ho dala do ložnice, neb je ochrápanej jako prase, pořvává tam, ale já tam nejdu, protože by se zase rozveselil a bylo by po spaní, jak ho znám 😀 😀
Přiznám se, že mě dost naštvala naše dr., protože mě strašila, že prý Honzík bude mít v budoucnu problémy s váhou, ale tomu nějak nevěřím, nevím 😔

martinka79
18. lis 2008

Jani ona kecá a určitě teď nic nemůže vědět.
no to znám jak uvidí maminu tak se spaní odkálá taky nikam nechodím. pěkně sedíma vyčkám až zabere.

martinka79
18. lis 2008

tak to je , ale Honzík hodný, jelikož já ho nechat na posteli tak udělá žuch už ve 4měs. my budeme spát asi až odpoledne venku. na chvilku a potom hurá do tmy domů a něco udělat dobrého.

anta
18. lis 2008

Ten mi tam řve, tak jsem mu nasadila dudana, ten je ale ochrápanej, uáááááááá 😀 😀
Jedna paní mi říkala, že její kluk měl v půl roce 10 kilo, to ten náš bude mít taky 😀 😀 Ale že ten její synátor teď vypadá jak kriminálník 😉
Tak proč mě teda straší? To se nedělá, asi jí naplácám prdku 😀 😀

e.k.t
autor
18. lis 2008

No Joli má v půlročku asi 6,5 😀 😀 😀

martinka79
18. lis 2008

no Jani ona musí dělat bubu, aby byla důležitá. uvidíš to vůbec neřeš je aspokojený napapaný tak ať má 10kg.
Míša v půl roce asi 7,5kg.

anta
18. lis 2008

Jé holky, potřebovala bych radu. Co mám dát do kočárku jako dospoda, budu muset asi "zrušit" korbičku, malej se nějak do ní přestává vejít, tak nevím, co mu mám dát jako podložku pod prdelku? Stačí deka? Uvítám jakékoli tipy, nejlépe takové, abych nemusela nic kupovat 😀 😀

martinka79
18. lis 2008

tak Míša dělě, že jde spát a teď si tam hraje a čekám, kdy bude křik, že se bouchl při stání a kolíbání.

martinka79
18. lis 2008

Jani pod prdelku mu dej deku a potm do fusaku. nebo jen fusak. nebo přeložené povlečení, ale deka vede.
já dávám jen fussak. 🙂

martinka79
18. lis 2008

já mám dnes nějak den bléééééééé takže jdu něco dělat abych si zlepšila náladu nebo se ze mě Nikolka zblázní. Míša má naladu smíchu to je dobré aspoň někdo.

anta
18. lis 2008

Děkuji ti za radu, Marti, teď běž a usměj se do zrcadla, to pomáhá, fakt 🙂 😉

dite1
18. lis 2008

tak uz jsem pridala nejake fotky

martinka79
18. lis 2008

díky s ručníkem na hlavně to se poměju. 😀 no třeba ti holky poradí jinak, ale já bych dávala jen fusak a deku při velké zimě. nánožník máš takže není co řešit.

anta
18. lis 2008

Tak se můžeš smát sobě 😀 😀
Míšo, pěkný klouček, jen co je pravda, obzvlášť mu to sluší, když pláče 😀 😀 Sakra, Honzík má soupeře, teda, to si budeme muset dát pozor 😉

dite1
18. lis 2008

Oba Honzici jsou pekny kouskove, ja jen nerozumim proc ten nas ma modre oci kdyz mi je mame oba hnedy. Asi po babicce

anta
18. lis 2008

Holky, mám vlastně novinku, malej se posunul zcela sám při koníkování, mám z toho velikou radost, fakt 😀 😀

anta
18. lis 2008

To se mu ještě, Míšo, zabarví do hněda nebo ne? 😉

dite1
18. lis 2008

ani nevim co to je konikovani.
Jo taky mam novinku, budu teta!!!

anta
18. lis 2008

Koníkování je hajání na bříšku a zvedání hlavičky a případné posouvání dítěte po bříšku 😉
Gratulace k tetkovství, já jsem tetkou již dvakrát, mám dvě neteře, Honzulák je první bratranec, vnuk a tak 🙂

martinka79
18. lis 2008

Míšo oprvdu se můžou očkas změnit i když hnědá barva je dominantní .Obě moje děti je mají hnědé. Míša méně,a le má.
Koníkování pasení tak to bude doma brzy u vás veselo.
jdu okouknout Honzíka 2

dite1
18. lis 2008

jo tak chapu ten nas Honzik tedy konikuje uz od 2.mesice.......... 😒

martinka79
18. lis 2008

super fotečky Míšo moc moc velká pochvala

anta
18. lis 2008

Ten náš začal taky velmi brzy, pěkně udrží hlavičku už od 2. měsíce 😉 🙂

dite1
18. lis 2008

jeste jsem pridala nejake foto z prace........ trochu neco ze zivota
Jinak jsi rikala ze to musi byt super ve Francii, no priroda a cestovani je tu uzasny, ale politicky to tu stoji za h....
I materska je na prd, mam narok jen na 6 mesicu pri prvnim a pak pri druhym na 3 roky. To co mi plati je fakt minimum, jeste ze ten muj ma dobrou praci a vydelava slusny plat jinak bychom se chodili past 😖

anta
18. lis 2008

Panebože, jen 6. měsíců? Tak to je ale dost drsný 😖