Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
9. únor 2009

Moni to je fofr, aby nebyl váš prodán dřív, než nový koupený 😅

monkia.pv
9. únor 2009

No Evi to by bylo! 😀
Ale ne my jsme dneska zaplatili zalohu na ten novej! 😀
Ja mam spis strach ze ten nas nikdo nebude chtit! ☹

e.k.t
autor
9. únor 2009

Moni snad to bude dobrý 😉

kamca.mazda
9. únor 2009

Mony uvidíš to bude ok, jé to stěhování vše zabalit, ale zase v novém to bude pak supr to zařizování a tak ne, taky bych brala změnu já doma pořád něco přestavuju aby nebyl takový sterotyp. 😎

monkia.pv
9. únor 2009

no snad to bude dobry a doufam ze i rychly! 😀 uz se moc tesim do noveho!
No nic holky zitra se ozvu zase asi az vecer!Mam toho jaksi moc naplanovaneho!
Docetla jsem vas ale nic z toho nevim jsem myslenkama uplne jinde 😀 asi zase nebudu spat! 😀
Preji vam dobrou a klidnou noc! 🙂

monkia.pv
9. únor 2009

tady vam posilam odkaz na ten nas byt co prodavame!

http://www.mmreality.cz/cs/nabidka/106226/

e.k.t
autor
9. únor 2009

moni tak hlavně si odpočiň ať to zítra vše zvládneš 😉

monkia.pv
9. únor 2009

no Vaneska nejak zase poplakava,tak snad noc bude aspon tak dobra jako byla dneska!Nevim jestli ji nemam dat Panadol(mam pocit ze rostou dalsi zoubky)-vcera jsem ho dala a noc byla super!Jen jednou se vzbudila na jidlo a hned usnula!

e.k.t
autor
9. únor 2009

moni dej tím nic nezkazíš 😉

martinka79
9. únor 2009

krásný večer maminy. 🙂

e.k.t
autor
9. únor 2009

ahojky 😉

monkia.pv
10. únor 2009

Dobre rano holky jak jste se vyspali?Ja blbe! ☹ vaneska v noci celkem casto knourala!Dneska ji dam zrejme na spani panadol!Vstavali jsme v 5.15!Coz je pro me dost silene!Budu cely den mimo! ☹ No ale hlavne ze se vyspi MM!Ten mi rekl at ho necham spat aspon do sedmi,tak jsem zvedava jestli se vzbudi a rekne mi at si jdu lehnout-no moc tomu neverim!Co uz ted ze?

anta
10. únor 2009

Dobré raníčko, to je mi líto Moni, že to máte takový pekelný ☹ . Dej Vanesce třeba na noc dvojku panadolu, nemusí to být hned nějaká darda, ale trošku jí na tu noc dávej, v noci jsou ty bolesti bohužel největší. Nám zase tady Honýs přednášel již od 4,15 hodin, takže taky žádná sláva 😉

paolin
10. únor 2009

tyjo Mony, u nás taky. Adam celou noc řval a řval a nechtěl mlíko ani ode mne. už to trvá 4 dny a fakt netuším, co mu je. vzhůru byl v 6. tak koukám, že získal vstávací 3.místo 😀 Honzík tedy vede na plné čáře. to je drsný Jani, že vstával tak brzy! zlobiváci jední 😝

martinka79
10. únor 2009

Ahojky holky tak my spali krásně, Mišák vstávala v 6hod. a vzbudil se pouze jednou na to chtěl jako prso..... šílenc dostal ho, ale zda něco teklo nevím. ráno posnídal jogurtík a dotáhl se chlebem. 🙂 teď si čistí zuby. nikolka pelášila na Bus. Ono u nás chumelí.
Mončo tak si schrupneš přes den s Vaneskou, Jani ten honzuláček je čísilko číslo jedna. 😀 ale to nevadí. je jinak v noci hodný. 🙂

martinka79
10. únor 2009

Pavli, ty jo co toho adu asi trápí? chuděrka on i ty. drž se přes den. 🙂

martinka79
10. únor 2009

Holky já dnes chtěla mýt okna.
Jo jinak jsme se zapsal do jogy a cvičení+hlídání děti. každý týden dopo na 1hodinu. 😉 to bude žůžo.

paolin
10. únor 2009

Marti, to jsi udělala dobře! bude to určitě supr 🙂 nechceš se na ty okna stavit i k nám 😀 😉

martinka79
10. únor 2009

jasně jenže u nás ndes nemohu tak zajedu odpoledne k tobě. mám i škrob s vůní levandule na záclony. 😀

paolin
10. únor 2009

😀

martinka79
10. únor 2009

smích tě přejde až se objevím mezi dveřmi v pracovníms šátkem na hlavně a stěrkou v ruce. 😀

anta
10. únor 2009

On jako oneřve, on si vyloženě povídá "dádádádá blé blé blé" a má z toho vyloženě radost, jak mu to jde a takhle si v postýlce kecá hodinu a pak začne ječet 😀 😀 😀 V noci je hodný, akorát o tom nevím, neboť spinkám i já 😀 😀 😀 😀
Holčinky, když malého dáváme přes den spinkat, tak za 10 minut od usnutí nám začne kašlat, co mám dělat?

martinka79
10. únor 2009

Jani chtělo by to nějaké kapky na kašel nebo čajík na uvolnění hlenů.to je od té rýmy.

anta
10. únor 2009

Takže holčinky, opravuji čas Honýšova řádění čili kecání, MM říkal, že si takto kecal již od 3,45 a co vím, tak to vydržel do 4,45 😀 😀 Mně tím hlasitým povídáním vzbudil ve 4,15 😅 , takže jsem docela už dlouho vzhůru, nějak mi to ale nevadí, začínám si zvykat 😉

anta
10. únor 2009

Dnes zrovna jdu do lékárny, tak mu tam něco vezmu. Jsem ráda, že Honýšek je jednička aspoň v tom vstávání 😀 😀 😀 Hurá a dostaneme medaili? 😀 😀 😀

dite1
10. únor 2009

ahojky holciny !!!!
jak se tu vsichni mate??
Paolin zapsala si do tymu ze honzik mel v 6ti mesicich 8kg a 70cm??? 😉

anta
10. únor 2009

Ahoj Míšo, nestojí to nějak za nic, jsme nachcípaný, a co vy tam, dobrý? 😀

dite1
10. únor 2009

u nas je to to same, ale uz to trva nekolik mesicu kazde rano si nacvicuje jak nejaky lidovy vypravec 😀
je to tatkuv budik vzdy kolem sete zacne pak se naji a jde chrupat a ted jeste spi, tak do tech 9ti hod.

dite1
10. únor 2009

no mi zatim v poho, honzik nebyl jeste ani jednou nemocny, chodime na plavco a tenhle vykend ho posadime na boby 😀 😉
Jinak tu hlasi dalsi boure a na horach laviny, tak snad nas tam nejaka neprikreje...

anta
10. únor 2009

Přesně tak, když ho dám spát přes den, tak vydrží spinkat, pokud je v pohodě, i 2 hodiny v kuse, pak je 2,5 hodiny vzhůru no a pak to zabalí zase na 2 hodiny.
Jojo, tady má být vichřice či co, říkali hydry (hydrometeorologové) 😉