Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

dite1
27. lis 2008

zitra slavime 4mes a 3 tydny!!!! to to ale utika!!

anta
27. lis 2008

To jo, když si vzpomenu na Honzíka v dárkovém balení (těhu), tak už ani nevím, jaký to bylo 🙂

dite1
27. lis 2008

neboj oni to ty mimi vzdycky prezenou, asi vedi ze kdyz zacnou chodit vse shodi, yak si delaji rezervy.
Moje kamaradka ma kluka v ten v 6ti mes mel pres 10 kg, taky si delala starosti. Ted ma skoro 9 mesicu, chodi v choditku a uz toho docela dost vybehal. 🙂
To ja vim, ze nema byt po kom tlusty jestlize ty vazis 50kg i s klicema........ 😀

dite1
27. lis 2008

jak se ti libilo tehu?? Ja na to ten rada vzpiminam, ale pro me to byl fyzicky sok!!!

anta
27. lis 2008

Vzpomínám na těhu s láskou, nezvracela jsem, papapala až jsem praskala ve švech, neměla jsem potíží, ale na konci těhu my zjistili špatné jaterní hodnoty, tak jsem si týden poležela na vysoké posteli v nemocnici 😀 a týden na to jsem porodila. Ta postel v nemocnici mě štvala bo jsem měla břicho jako balón a nemohla jsem na tu postel vůbec vylézt, hrabala jsem se na ní jako slon 😀 😀 😀

anta
27. lis 2008

Dnes půjdu s malým na návštěvu do práce, ať je tam vytrhnu ze spaní 😀 😀

martinka79
27. lis 2008

krásné ráno,
many gratulace k půlročku a vašim írám tedy my sjme snad nejhubenější. musím okouknout tabulku. dlouhý jsme to jo, ale jinak kila možná tak teď v 8měs. budeme mít 8kg. 😀
Jinak noc u nás dobrá. ráno jsem si zahrála na lupiče a vyšperhákovala sousedům byt, holky si zapoměli průkazky a čipy na sotlr. no ještě že jejich dveře jsou na to zvyklé. 😀 😀 😀
Dnes jedu brzy pryč. musím něco vyřídit potom jdu na oběd a také do mé školy za kolegyní doveze mi větve na věnec a něco mě chce naučit. 😒 a pak mám ten kroužek. Tobude zase náročný běhací den. mišák nebude mít svoji siestu v posteli,a le asi ho uvozím ve škole.
Míšo ten honzík ti po ránu navrhl asi mírnou očistu těla a sobě taky. 🙂

Jani co by ten tvůj Honza shazoval do života se mu něco hodí.Neboj se až bude běhat po Kladensku tak ty budeš ráda, že ho poznáš a že mu gatě nespadnou.

many
27. lis 2008

Míšo já taky chodím spávat už po 20.00 to už je haluz,že se kouknu na nějaký film 😀

martinka79
27. lis 2008

Jani tak jim tam trochu pošolichejte listy a papíry, aby měli co dělat až odejdete. 🙂

martinka79
27. lis 2008

Holky tak to já bych nemohla tak brzy do pelechu. když už tak vyjímečně kolem 21:00h

many
27. lis 2008

Marti díky 🙂 Ladíček už je vzhůru,tak si jdu s ním hrát a doprala pračka tak pověsím prádlo,tak se zatím mějte pěkně a pokud bude čas,juknu na vás 🙂

martinka79
27. lis 2008

zase jste svěží milé po ránu.

dite1
27. lis 2008

ja taky nemela zadny potize, ani migreny jsem nemela, ale byla jsem jak postizena, MP me musel pomahat z postele z vany atak.....Asi bych nestela byt tehotna jen pro nic zanic.Mam totiz kamaradky co mi rikaji ze by chteli byt tehu jen pro tehu.Jsem docela nervni tip a tim ze jsem se nemohla ke konci ani hybat me lezlo strasne na nervy. Necely mesic pred porodem jsme byli na svatbe tak jsem tancila o 106 jen aby vylezl, ale pockal si az do posledni chvile.Mela jsem temin 9. a on vylezl 7.Nevidela jsem si ani na spicky chitek.. 😀
Kde pracujes?

dite1
27. lis 2008

marti ty jsi ucitelka?? kde jsi studovala?? ja byla na pajde v beroune

martinka79
27. lis 2008

Míšo tak konec jsem u prvího měla taky děsný byla jsem jak vzducholoď co spadla k zemi, ale u prdelína to bylo super. nic mi nebylo a kileček také nic moc. 🙂

martinka79
27. lis 2008

já na MU v Brně no učitelka mučitelka

dite1
27. lis 2008

ja pribrala 18kg a to jsem prvni 4mes zhubla 4, ale ani jednou jsem nezvracela, ale nemela jsem moc chut k jidlu.A nepripada mi ze jsem mela nejaky extrachute jak se rika, ale nakonec mi pripadalo ze pribiram kilo kazdy 2 dny.... 😀

dite1
27. lis 2008

taky jsem chtela byt ucitelka, ale tady nemuzu jit ani do skolky protoze moje matura nema vubec zadny vyznam tady ☹ Tak jsem musela udelat testy abych mohla byt aspon v kasinu.Mela jsem stesti bylo nas pres 400 kandidatu a vzali nas jen 10

dite1
27. lis 2008

taky jsem tu udelala zkousky na telechovychovnou fakultu ale nenastoupila.... proc??!! to je moc dlouhy vypraveni.....

dite1
27. lis 2008

ze zacatku jsem tady ve francii zazila opravdovy peklo!!!! 😠

martinka79
27. lis 2008

M9šo já bych tam nebyla ani minutu nejsme na život v cizině stavěná a pokud nemohu dělat to co mě baví tak to je konec já dělám spec. pedagogiku. učím na ZVŠ obtížně vychovatelnou mládež+ postižené. a jinak dělám diagnostiku dětí. 🙂 vedu koružek por děti s odkladem šk. docházky a tak různě něco pdnikám pro mateřské centrum. Jsi dobrá, že to tam tak zvládáš, ale ta rodinná podpora viď.
musím letět tak se mějte. 🙂 🙂 🙂 a moc nekecejte kdo to potom má číst.

anta
27. lis 2008

Holky, já mám zvíře vzhůru, tak se nemůžu zapojit 😉

dite1
27. lis 2008

rodinna podpora tady nic moc krome MP tu nikoho nemam, s jeho matkou je to des a se segrou taky ale mirnejsi.....alespon od ty doby co mame honzika

dite1
27. lis 2008

ja mam nutelu pomazanou chlebem... 😉 😀

dite1
27. lis 2008

chleba s nutelou neni nic moc 😀 😀

martinka79
27. lis 2008

jé to bych si také dala. No já právě myslela toho MP ten je nejdůležitější jinak rodina to víš, kolikrát ani doma vČR to není ono. tak jsme učísnutá a jdu asi ěnco pobalit mišák vrká a leze všude do všeho. ani nevím v kolik tak vyjedu. nejraději bych ho dala doma spát a šup nožky hore kávička na stůl.

martinka79
27. lis 2008

taky ybch nejdela chleba a něj nutelu já preferuji vše tak salám a na něj trucho chleba.

dite1
27. lis 2008

asi jako ja!! 😀
Kavicku uz mam napul vypitou, poradnyho turka at ma ucinek na cely den 🙂

dite1
27. lis 2008

dneska ma byt az -2, ale ma svitit slunicko tak se pojede ven a taky musim jit koupit maso uz mam prazdny mrazak.Zehlicku kupovat nebudu pry mi ji koupi segra k vanocum tak si pry mam nejakou vypujcit u kamaradky.jeeeeeeeee to bude zehleni!!! 😒

anta
27. lis 2008

Míšo, já si dávám taky slušný smrťáky kafíčka, už můžu, tak si je dávám, abych taky něco vydržela s tím naším loupežníkem 🙂
Ahoj Martinkooooooooooooo 😀 😀