Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
30. lis 2008

no ale pouštíma si Krakonoš a lyžníci, popíjíme výborné vínko a mlsáme domácí česnekové brambůrky 😀

martinka79
30. lis 2008

holky bylo to úžasné přišlo nás podpořit sposuta lidí hlavně ze školky super akce vše se snědlo a vypilo, stromek nic moc, ale na vesnici dobrý.
Já jako organizátor super a Michálek ten vytuhl u sousedky a je jako milius. Tak poprvé usnul někomu jinému,a le je pravda, že né v postelýlce,a le na tom lehátku a potom ho šupla do postele. 🙂 akorát nemám fotky, neměla jsme foťák pro samé starosti. tak za rok ve velkým nafotím.

jsme to, ale šikovná snad se to konečně chytilo.

martinka79
30. lis 2008

Jé evi to je přijemné, já měla jeden svařáček na dně a jedno cukrle od sousekdy. a zjistili jsme , že nám cizí chutnají nejvíce takže jsme zavedli takovou kolující návštěvu přes svátk,y už se těším jak se nacpu.chutná nejvíce vždy toho druhého. 😀

martinka79
30. lis 2008

foma všichni chrupou tatin v práci tak já dne spůjdu do hajan asi také ještě s hafanem a potom hurá spát

e.k.t
autor
30. lis 2008

Tak siesta se zvrtla v romantiku 😀 😀 😀 no zajímavé pojetí adventu 😅

Dobrou noc 😉

dite1
1. pro 2008

dobre ranko devcata!!!! 😵
tak Honzik je pekna potvurka, uz vydrzi sedet sam nekolik minut a taky si vleze na vsechny 4 a houpe se zepredu do zadu, ale nejak mu to porad nejde se premistit.Je hrozne roztomi ly a jeste k tomu si neco porad mrmla. Dnes uz ve 4h rano si delal v pokoji nejaky rozhovor a pak zase usnul .... 😀
Co vy jak se dari po vykendu???

dite1
1. pro 2008

pichla jsem do albicka fotku sediciho Honzika! 🙂

anta
1. pro 2008

Dobré ranko, holčinky 😉
Ahoj Míšo, i mně Honzík dokáže chviličku sedět, ale moc ho neposazuji, aby si neničil páteř, jinak klučinu máš teda šikovnýho 😉 🙂

e.k.t
autor
1. pro 2008

No Joli sedí taky chvíli sama, ale neposazuji ji přímo, většinou po jedení z pololehu si sedne sama, ale po několika minutách se zbortí do pololehu 😀

anta
1. pro 2008

Já malýho posazuji tak, že ho obkládám polštářem, ale samotnýho moc ne, to vydrží tak pět vteřin a pak hapááááááá bum 😀 😀

martinka79
1. pro 2008

holky tak to jsou šikulíni ti vaši drobci. 🙂 já jsme úpně grogy. nějak mě zase přepadla viroza nebo mě tak vysává Míša kojením. musím si promluvit s dr. 🙂

martinka79
1. pro 2008

M9šo to pérování na 4 je supet to M9šča taky provozoval a potom začal časem lézt. 🙂

e.k.t
autor
1. pro 2008

No tak Joli se sice včera přetočila z bříška na záda, ale dnes se jí to zatím nepodařilo. a o polože 4mo se mluvit nedá vůbec. Ale pokrok tu je, když je na bříšku tak neječí hned a bydrží třeba i 10-15 minut si hrát 😀

martinka79
1. pro 2008

Je krásné číst vaše pozantky, jak je každé to mimi zcela jiné a přitom tak kouzelné a spokojené. 🙂

e.k.t
autor
1. pro 2008

No však Míša musí být napřed, je přece jen o chvilku starší 😉

martinka79
1. pro 2008

jasně, ale vždyť je to fuk zda některé dělá a toto a jiné ono. Jsou děti co jsou spokojené v kočárku klidně ještě v roce a jiné už utekly roku. 😉 JOlanka je pohodářka a taky holčička jak má být a ž začne pobýhat po světě tak si to vše vynahradí. Aspoň ji Evi nikde nehledáš, to já Michala tahám z každé díry.

martinka79
1. pro 2008

jo evi jaký to chlebík papal Jolank a kde jsi ho koupila.

dite1
1. pro 2008

dala jsem si 20 a uz jsem tu!! 😉
koukam ze mima jsou cim dal tim cilejsi.
Ten muj darebak uz skoro vali sudy chvilku je na zadach pak zas na brisku a sup zase na zada.Nekdy mi vycouva z te jeho budky ze ho najdu na dlazbe pod stolem a rve jak blazen, jako by si pripadal ze se ztratil 😀

dite1
1. pro 2008

tak zitra po prve misto koj vody mu dam vyvar z polevky do mleka, aby si zvykl na zeleninku a pak zacneme kasiiiii 😖

e.k.t
autor
1. pro 2008

no jsou to ty křehké plátky a bezlepkové jsou kukuřičné a rýžové. Já ho brala z Lidlu ale měli ho i v Albertu, Hypernově Tescu. Ale jsou to ty obdélníčky ne polystyren 😀

e.k.t
autor
1. pro 2008

jo a není pravda že ji nehledám, poprvé když se vcucla pod televizní poličku ve stěně to bylo překvápko, jinak dnes se zase plácala mimo deku 😅

martinka79
1. pro 2008

Jé to je dobře že ji hledáš aSPOŇ SI NEHRAJU NA DETEKTIVA SAMA.
díky tza typ.

Míšo jsou zo ale kulíšci vykutálení. mišák byl rychlej jako blázen v koulení. už se mi probudil. 😉

anta
1. pro 2008

Teď jsem se teda naprdla, byla jsem s malým nakoupit a sotva vyjedu k nám do patra, tak tam sousedka s malou dcerou, loučily se s nějakýma lidma a řvaly u toho tak, že mi vzbudily malýho 😠 😠 Fakt bych jim tam šla opravdu s láskou poděkovat hlupačkám jedněm rozeřvanejm, panebože, co je to tady za lidi.

e.k.t
autor
1. pro 2008

No to je humus asi bych jim poděkovala " tak vám teda moooc děkuji že jste mi právě vaším hlasitým projevem vzbudili pracně uspané dítě, mooooc hodné" 😠 😝

martinka79
1. pro 2008

Jani asi bych jim to také řekla. Vždyť josu to sousedi tak ať se chovají ohleduplně. 🙂 ☹

dite1
1. pro 2008

tady u nas je to tak spatne izolovany ze slysis kro kazdyho souseda a nejlepsi je, ze si vecne povidaji na chodbe, malej uz si na to tak zvyknul, ze ho nic uz neprobudi, zaplat panbuh...
Taky se tu porad neco vrta a tak... Zlatej baracek uz aby to bylo!!!!

dite1
1. pro 2008

Ale kdyz uz delaj takovej kraval, ze mi malyho vzbudi, tak mam tovej vztek, ze bych jim nejradsi vynadala!!!

anta
1. pro 2008

Pardon, ale jsou to teda fakt krávy, tady vůbec žije banda blbců, věčně se tady fláká dveřma, vyje rotvajler, no barák hrůzy! Ten náš Honzulák byl vzhůru ve tři ráno, pak ve čtyři a nakonec vstával v půl pátý, takže opravdu vyspalý není 😢 Co s ním mám dělat? Mám práci ho doma uspat, tak jsem ráda, že mi spí krásně v kočárku a BUM! To mám kvůli nim lítat celý den s kočárkem, aby se malej vyspal, fakt hnus je to tady, už mi lezou na nervy. A ohleduplnost, to oni vůbec neznají. 😠 😠
Tak jsem si holky ulevila, to jsem potřebovala, děkuji za "vyslechnutí" 😉

anta
1. pro 2008

Malej je fakt teď roztomilej, sedí v sedátku před televizí a kouká na ní tak zaujatě, že se mi ho nechce ani rušit 😀 😀 😀

martinka79
1. pro 2008

Jani tak ho neruš. jávyvářím jak o život. Michla do toho všude leze a tak, ale zvládáme to.