Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

paolin
7. říj 2010

ahojda holky!
my byli dnes u babi. skočila jsem si k Mudr a nechala napsat atb, páč mě večer začalo pobolívat ouško. teď ještě čekám, co Vítek. nějak se mi jeho ouška nezdají. tak snad se z toho nějak vyhrabeme a na příští týden budeme celkem fit, abychom to nějak ustáli 😉

Jani, to je na budku toto..! jakpato, že se lumpík tak brzy vzbudil ☹ tohle mi dělal Vítek. byl to pěkněj fujtajksl. ale pak se zase srovnal a poo jakž takž spával až do tří let. možná i o fous déle.

anta
7. říj 2010

Marti, děkuji za důvěru, udejchala jsem to a jsem dokonce vysmátá, neb jsem čistila Honzíkovi zubáky a on mi utekl a já na něj volala "jedeš ke mně, skřete" a on se začal tak děsně smát a radostně lítat sem a tam, že jsem se vážně musela smát i já. 😀 😀 😀
Teď mám nožky hore, neb Honzulák již chrápe jak zařezanej 😉

martinka79
7. říj 2010

JAni u vás je veselo, my si jeli něco užít s dětmi a vrátili se pozdě, teď relaxujeme já jsem Ko a vidím se v oblacích. jinak jsem od poindělí bez auta a MM jede pryč na týden na víkend dojede a potom zase od pondělí na táden tradáááááááá.
šílené. zítra do práce ani nevím co mě čeká.

anta
8. říj 2010

Ahoj holčinky, na ukázku posílám pár mých výtvorů 🙂 Na první fotce je mašinka Toby a silác Mac z lokomotivy Tomáš a na druhé je Po, to mi dalo práci než jsem to nakreslila 😀 😀

paolin
8. říj 2010

ahoj holky!
Jani, ty jsi fakt dobrá 😉 a co Hozník na to? spokojený, jak želvička?
Marti, tak to budeme na tom stejně. Mirek se tento týden vrací domů po 18 hodině, pak týden páá a po návratu se bude moct posr.. z práce. teď ho krapet zlobí podřízení, tak taky skáče radostí 😉

anta
8. říj 2010

Jéje, Pavli, hrál si s tím celý den a ještě to chtěl bráti ven 😀 😀 😀 Nebojte, co se příštího týdne týče, jsme na tom tři takhle "úžasně", já budu dva dny s klukem sama, takže můžeme plakat společně, ach ti chlapi jedni zaměstnaní 😅 Holky, ani nevíte, jak kolikrát závidím na ulici těm maminkám, které jdou ve 14 hodin s dítětem a manželem, to mě se o tom může jen zdát, v 18 hodin večer totiž kluka už nevenčím 😝 😉

martinka79
9. říj 2010

Ahojk holky prima sobotu i neděli, no bude to veselé. Míša začal trochu rýmovat snad nelehne, v pondělí jedu na školení tak se mi to nehodí... jinak mi to celkem fuk...
chystáme se dnes nebo zítra na jeden nákupek .. dětem nějaké věci, ale já nemám náladu nikam jet nějak mám náladu bléééé a tudíž i oběd bude v tom ražení kaše a sýr... nebo krutí řízeček.. 😀

@anta ty jsi šikula nápaditá...

e.k.t
autor
10. říj 2010

dobré raníčko, jeden den volna a po ránu 0,5°C, chjooo už je to tady, kosa jako v mrazáku 😝

martinka79
10. říj 2010

krásné ráno, no ta zima mě sejřííííííí. Míša si hraje venku a já tu vegetím a čtu si ...
na nákupy se nejelo, vyhrála harada a práce na ní a taky veget na sluníčku než chození po obchoďáku... 😀 ale nákupy mě nemnou v týdnu

e.k.t
autor
10. říj 2010

no já tu přemlouvám opici na zkpoušení oblečení a ona prudííííí a mm chrnííí 😝

e.k.t
autor
10. říj 2010

teď si Joli na mne otzevřela papulu a já vidím nahoře celou pětku 😉 ani jsme o ní nevěděli

anta
10. říj 2010

Ahoj holčinky, dnes se Honzík probudil dřív, tak snad nebude prudit 😉 Jé, no vidíš, Evi, tak jste se dočkali 🙂

martinka79
10. říj 2010

@e.k.t tak to je fajn nic nevědět jen to zjistit...
Jani držím pěsti a´t je prímový den... 🙂

e.k.t
autor
10. říj 2010

no tak ještě 3 kusy 😉

anta
10. říj 2010

U nás to taky celkem probíhalo nenápadně až na pár výkyvů, neboj, není to tak strašný, protože u nás to bylo kombinovaný ještě tím, že nám přestal spát, víš? 😉 Honzík tento týden trhl rekord, nespal 5 dní, brrrrrr 😎

e.k.t
autor
10. říj 2010

no u nás se taky místo odpočinku intenzivně prudí 😠

e.k.t
autor
10. říj 2010

tak ne jen 5PH ale i 5PD a z půlky 5LD a LH je totálně nateklá 😉 tak to třeba rychle proběhne a bude svatý klid a pokoj 😉

paolin
11. říj 2010

ahoj holky!
venku to vypadá na sluníčko, jak u vás?
dnes jsem spala hoodně mizerně! Mirek už je v Praze a míří na letiště, 3 hodiny čekání na odbavení, pak letí do Amsterdamu a pak 8 hodin do Bostonu. hm, kéž by zůstal doma...je to docela dlouhý let ☹
Adámek ráno pronesl táta šiš. On šiši říká mašince, ale i letadlu. a taky je šiš nůž a myš 😀 kdo se v tom má pak vyznat 😀

anta
11. říj 2010

Ahojky, dnes nám Honzík vstal sakra prdelí napřed, prudil do 11 hodin, no děs, v noci byl vzhůru neb ho bolely zoubky, tak plakal, chudinka 😒

e.k.t
autor
11. říj 2010

tak Jolině prudině zbývá už jen poslední pětečka 😉

paolin
12. říj 2010

ahoj holky. u nás je peklo. ve 2 v noci jsem vyrazila s Vítkem na pohotovost. bolelo ho ucho. podřilo se mi vzbudit babičku, tak hlídala Adámka. chudák asi už neusla..i tak špatně spí. zánět tam Vítek zatím nemá. zpátky domů se mi poblil v taxíku. až do rána plakal, že ho ouško bolí, usnul až teď. Adam vstával v 6. mně je z toho na blití, jsem úplně vyřízená. jestli to přežiju do doby, než půjde Adam spát.. snad bude moct na chvíli přijet moje mamka, jinak nevím ☹
no, alespoň Mirek dobře přistál. od té doby se mi neozval, tak nevím, co s ním je. psala jsem mu v 1 v noci, což u nich bylo 19 hodin. si brzy hodím mašli ☹ cpu do sebe Colu a čokinu. moc mi to ale nejde. já chci sakra spááááát!

anta
12. říj 2010

Jé, Pavli, no to je děs 😔 . Achjo, to to začíná pěkně, tak ať se Vítek pěkně uzdraví, je mi tě líto. My jsme dnes taky bez taťuldy, tak jsem zvědavá, jak to zmáknu 😉

e.k.t
autor
12. říj 2010

Pavli to je na houbelendes toto, je divné že ho ouško bolí a prý mu nic není, není to třeba od psychiky, žýe se mu po taťkovi stýská?

paolin
12. říj 2010

Evi já ti nevím. on měl hnusnou rýmu, žlutou. ale včera už se mi zdál OK, dokonce lítal, jak blázen. bubínek zatím vydutý nemá. ale pořád pláče, že ho to bolí. je i unavený..teď spí. od 10 je u nás ORL, tak zajdeme. má přijít moje mamka, tak by kdyžtak Vítka pohlídala a já šla spát s Adámkem.
psal Mirek, že mu bylo blbě z letu, tak si lehl a probudil se ve 2 ráno. prý, že si to s těmi nemocemi umíme načasovat...hm, někdo si to umí líp načastovat s vejletem do USA 😉

e.k.t
autor
12. říj 2010

jj Pavli tak to jo, no ono to počasí tomu nahrává, tak se drž beruško, posílám moc moc moc energie, já dnes mohla spinkat až do 8, což je před noční super 😉

anta
12. říj 2010

No my máme taky super období, Honzík si uvědomil po dvou letech, že má taky tatínka a pořád je po něm jak lítej a to dneska mm nepřijde z práce a zítra přijde bůhvíkdy 😝 . No řeknu vám upřímně, že jsem si dneska vážně už poplakala, panč když mě kluk odmítá, tak je mi to nepříjemný, ale už je to dobrý. Slíbila jsem mu, že mu dám na prdel, když mě bude tímto způsobem prudit 😀 😀 😀

paolin
12. říj 2010

Jani, to je jen období. víš, jak jsi byla nazlobená, že Honzík vysí jen na tobě a my ti říkali, že za chvíli otočí? 😉 to přejde, neboj. jinak manža pořád chodí pozdě nebo vůbec? neplakej, holka naše!

paolin
12. říj 2010

jinak novinky z luhů a hájů - Vítek má teplotu a zvracel. prý ho bolí druhé ouško. teď zase usnul. tak mě to začíná poněkud děsit. už, abych si domluvila taxíka na večer na pohotovost..naštěstí tu bude spát moje mamka, takže mi odpadá starost "kam s ním". jako s Ádou 🙂

anta
12. říj 2010

No Pavli, dnes nepřijde vůbec a zítra nejdříve v 18,30 hodin, takže je to radostné. Už ho to přešlo a byli jsme dvě hodiny venku, ale zdá se mi, že má děsnou teplotu, jdu ho změřit 😉

dite1
12. říj 2010

ahoj holky, to je zmena tady, malem jsem nevedela jak to tu funguje. Je to doba co jsem tu nebyla. Jak se mate a jak se maji vasi drobecci???? Me se Honzik pekne rozkecal az jsme z nej na palici, chvili tu pusu nezavre a komoli vse dohromady, cesky i francousky....
Jinak Honzik dobry uz je z nej taky chlap. Pristi rk do se jde do skolky a ted zatim chodi k chuve. Jsme se odstehovali tak jsem zrusila jesle a nasla chuvu. Ale dobry libi se mu tam, ma jeste 4 dalsi deti tak ma aspon kamarady.
No nas uz tady taky popada ryma a kasel, ale zatim je tu porad krasne az ted na 2 dny co prselo, ale jinak porad kolem 25 stupnu. Uz se tesime do cech na vanoce, snad bude nejaky snih.
Mejte se zatim pa