Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

many
9. led 2009

dobré ráno holky 🙂
tak Ladíček se mi dnes do nočníčku i vykakal,hned ráno,to byla hromádka 😀 tak jsme ušetřili jednu plínku 😀 4,- 😀 😀

many
9. led 2009

jinak u nás taky řádí ve školkách neštovice,jak čtu,že to psala Anta 😉

many
9. led 2009

Evi ten nočník co máme je fialový 😉

anta
9. led 2009

Teda Míšo, umíš pěkně fotit, fakt čupr fotky, chvála tobě 😉 dokonce i můj Honýš na nich nevypadá tak zamračeně jako ve skutečnosti 😀 😀 😉

martinka79
9. led 2009

pochvala vám 🙂 kakánci.

many
9. led 2009

pěknký fotečky 😉

many
9. led 2009

Marti díky 🙂 no mám z toho radost jako blázen 😀 😀 😀

martinka79
9. led 2009

tak pochvala super fotečky a náš Míša se na fotky chechtel a a ukazoval prstem Dáda 😀

many
9. led 2009

no však to znáte,že mamky 😉 jak ty naše děti udělají nějaký nový pokrok,tak jsme z toho hotový 😀

martinka79
9. led 2009

to je fajn jasně je to Ládík šikulka.
já ho nedávám na nočník. do roka má času dost. 😀 tedy já je to náročné myslet nato dávat a teď zase a a přitom dělat tisíc věcí. jsme línáááááááááááááááááááá máma. 😠

monkia.pv
9. led 2009

dobre rano holky!Tak koukam ze navsetva Misi u Janci se vydarila-to je fajn!A Honzicci jsou oba moc sikovni!Holky nechcete nekdo prijet i k nam na navsetvu-potrebovala bych nejake rozptyleni!
Ja jsem ted Vanulu ulozila!ocenka mela malicky jak cinanek 😀 a ne a ne zabrat!Ted uz je tam nejaky podezrely klid,tak snad uz chrni!
Marti a Evi vy jste takovy kucharinky!Se vsim si poradite a uvarite snad uplne vse!Niceho se nebojite!Ja bych se sama do srnce nepustila! ☹ mela bych strach ze to bude bleee 😝 Ale zase "kdo nic nezkusi,nic nezkazi"ze?!

martinka79
9. led 2009

Many on se vykakal hned nebo jsi vyčkávala?

martinka79
9. led 2009

no a to nám vysí v garáži dnes ee bude porcovat. odnesl to nárazník,ale naštěstí sousedova auta

martinka79
9. led 2009

Mončo rádi bychom přijeli,a le je tzo krapek z ruky škoda. tak nasedni do auta a frrrrrrrrrrr k někomus tejně nikdo doma není krom tebe a malé.
no kuchařinka normálka. 😉

monkia.pv
9. led 2009

holky fotecky Honziku super!Jsou uzasni!!
marti ja bohuzel autem nejezdim!Ridicak mam uz 9 let,ale nejezdim!Parkta jsem jela hned jak jsem dostala ridicak- a to jsem jela se svym tatoua ten mi tak nadal,ze uz jsem pak mela strach sednout za volant!Ale manzel rika ze me to nauci!Jenom teda nevim kdy,kdyz je porad fuc!! 😠 😠
Dneska mi volal (je na Novym Zelande) a pral mi prijemny den a on sel spat!Maji tam o 12hodin vic nez my tady!Jak ja jsem mu zavidela!Rikal ale ze je mu po nas smutno a ze uz tam nikdy nepoleti!Coz me potesilo!

anta
9. led 2009

Moni, taky jsem kuchařinka, uvařím polévku z pytlíku a ani ji nepřipálím 😀 😀 😀
Ba ne, já vařím normální jídla, dělala jsem si legraci. 😉

monkia.pv
9. led 2009

byla jsem se kuknout an malou-a spinka jak andilek!plinku pres oci a nozky nahore opreny o sprusle u postylky!je to sranda!

monkia.pv
9. led 2009

Jani ja vim ,vsechny jsme kucharinky!ja tez varim a nekdy dokonce i rada!Ale na srnce bych si netroufla!

monkia.pv
9. led 2009

holky byly jste s detma na sonu ledvin?Me nase dr. poslala a rikala ze ted posilaji vsechny deti!Ale treba moji kamosku s malym nikam neposlala!

monkia.pv
9. led 2009

uz mate drobecky vzhuru? 😒

paolin
9. led 2009

jee, holky! fotky Honziku jsou krasny 😀
Adamek porad jeste spinka! u toho se davi kaslem. je mu asi zase blbe ☹

monkia.pv
9. led 2009

nikdo nikde,tak jdu neco poklidit!Ale se mi nechce! 😝

monkia.pv
9. led 2009

chudak Adamek!Ten kasel ho uz trapi nejak dlouho!?

martinka79
9. led 2009

my jsme vzhůru,a le hraje si chvilku sám popřečtění další knihy a povídání. tak kramuje hračky.
já nebyla na sonu ledvin. to ježdění mončo se spraví nekdy tě venyrvují druzí víc a pohoršují tě chce to jen jezdit a tímse to naučíš. 😉

martinka79
9. led 2009

Pavli u vás e asi pěkně bojujes bacily ze školky co? jelikož je pořád něco no chudáčci naši mladší tvorové a vy jste na tom nohem hůře něž my.
tak hurá na ozdravný pobyt.

paolin
9. led 2009

Monco, my na sonu taky nebyli. kasel ma Adamek uz asi dva mesice. desny!
ja taky neridim. jen, kdyz je to opravdu nutne. bojim se. a taky mam problem s parkovanim, jako hodne zenskych 😀 takze kdyz dojedu, tak nezaparkuju 😀 v Brne je to fakt na levacku.

Monco, treba pojede nekdy Mirek do Olomouce a hodil by me k tobe 😉

martinka79
9. led 2009

jéé to by bylo další setkání. 🙂

martinka79
9. led 2009

parkování v Broně znám když jsem jezdila do školy nikde ani místečko akdyž tak na centimetry.
michálek jezdí s autem co měla ještě Nikolka na klasika pro větší děti auto na setrvačník už s ním projel celý byt a jak si hraje pohoda koukat. 🙂

many
9. led 2009

Marti on se probudil,tak jsem mu sundala plínku a posadila a byla to chvilka co začal tlačit a čůrat 😀

monkia.pv
9. led 2009

no to by bylo fajn pavli!ja bych byla rada!
Jo jo chce to jezdit,ale kdyz ja mam sama strach!Tak cekam porad na manzu a ten porad nema cas!Ale tak si kolikrat rikam jak bych to potrebovala-jezdit!To by byla takova pohodicka s malou!Nalozila bych ji do auta a hura na navstevy!Taky by to bylo fajn uz jenom z toho duvodu ze chodim s malou na rehabilitaci cvicit Vojtovku a mam to na druhem konci mesta,coz v takovem pocasi je pekne na prd!