Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
12. led 2009

nebojte takovou radost Vám neudělám. 😀

monkia.pv
12. led 2009

holky tak ja nic neudelal! ☹ Vaneska teda jeste chrupka,ale me se taaaak nechce nic delat!Ten tchan mi asi zkazil cely den! 😠

monkia.pv
12. led 2009

marti vaneska je taky divocak,ale spis pres den! 😉

monkia.pv
12. led 2009

tak jsem si precetla diskusi o zadni ryme a zkusim koupit morsku vodu!Nejhorsi je ze Vanulu nemuzu udrzet abych ji do nosanku kapla!Vzteka se u toho!Asi jsem pomala!

martinka79
12. led 2009

no my taky přes den a v noci spí docela fajnově, ale budí se a vrtí se a vstává jako slepice. 😀
nestěžuji si je to spolčenský kluk co má energie snad nadbytek.
Močno ono ti nic neuteče uděláš to večer. 😀 kdy se vrací konečně manžel? jsi takvá samotinká,jsi dobrá, že to zvládáš.

monkia.pv
12. led 2009

no a dneska dam do provozu zvlhcovac vzduchu a vyzkousim!

monkia.pv
12. led 2009

a uvidim! 😀

monkia.pv
12. led 2009

vsichni jste pryc??? ☹

martinka79
12. led 2009

to chce chvat mat a lehnout zapomenout na křik aje to. 🙂

martinka79
12. led 2009

já ne já tu poletuji mezi Pc a michálkem a přípravou oběda+přednáškou to bude slátanina. 😀

martinka79
12. led 2009

Co dělá ta janča když jí honzík spí to netdy nevím asi leží s MP3 na uších. nebo uklízí. 😉

martinka79
12. led 2009

no a te´d to jsem sama já to je tedy k vzteku.

many
12. led 2009

tak teď jsem ho uložila,tak snad vytuhne,mrčánek 🙂

anta
12. led 2009

Nene, Marti, já jsem se už pro jistotu naobědvala, abych měla na malýho sílu 😀 😀
Připadám si jako hlupačka bo pořád malej je na mlíčku, je fakt, že mi hlady neřve, ale já pořád nemůžu najít odvahu dávat mu mrkvičku, neb nevím, jestli mu to bude stačit nebo abych ho zase nepřecpávala, nevím, kolik (na váhu) mu té mrkvičky připravit a kdy má následovat mlíčko??? 😒

martinka79
12. led 2009

zase už spí to tvoje dítě ☹

many
12. led 2009

Marti ty vaříš dobrůtky,jééé já mám hlad 😀

many
12. led 2009

chodí každý dvě hoďky ale spí jen půl hoďky no 😒

martinka79
12. led 2009

hele já dávám jednu mrkev s bamborem tak udělej na zkoušku jednu mrkev a trochu potom mlíčka.nebo před nevím. sama
no a to máme od vřera švestkovec a rybízovou buchtu.

anta
12. led 2009

Holky raďte, dokud je čas 😀 😀

many
12. led 2009

teď jsem za ním byla mrknout a šílel na čtyřech 😒

paolin
12. led 2009

marti, to bude mnamka!
knoura uz usnul. nesmim vubec nikam jit! hned jeci a frci za mnou 😀
honem honem varim obed, hlady silham. snad se najim v klidu 😉
prebalovani je bezva i u nas. nejlepe tak tri lidi na nej 😀 Vita delal to stejne, az jsem nakonec prebalovala ve stoje a bylo.
no, nad tim nechat ci nenechat si pripadne postizene dite jsme premyslely, nez dorazily Adovy geneticke vysledky. mel velkou pravdepodobnost, ze ho hematom poskodil. shodli jsme se, ze bychom si ho nechali-tedy dle miry postizeni. mame velke stesti, ze je Ada zdravy. musime dekovat prirode, ze je tak moudra a k nam stedra. 😔

martinka79
12. led 2009

jasně to já chápu. 😉 spaní je potřeba. já prdelína uspím až na přednášce aby tam neděla humbuk.

anta
12. led 2009

Mám blbej pocit, že se malej vzbudil 😠

many
12. led 2009

anta no já se řídila hami knížečkou 😉 první tři dny mrkvička další tři dny mrkev s bramborem,..... první den dáváš tak dvě-tři lžičky,druhý den třeba 5-6 a třetí den zbytek,ale to je krmení ze skleničky 😀

martinka79
12. led 2009

PAvli ono to je těžké dokud to neí tvé rozhodnití a definitivní tak mlůžeme polemizovat. ☹
tak čtyřnožky se Ládíkovi zachtělo, vč´šak si to pořádně dnes nezkusil. 😉

many
12. led 2009

a vždy dokojuješ 😉

martinka79
12. led 2009

a takové může být i domácí. Jani kups i skleničku hami a uvidíš. 😉 bu´d sní pár lžiček nebo skro nic. ale nevzdávej to. MIchal bourá kuchyň tak jdu na něj.

anta
12. led 2009

Tak bohužel holky, nebyl to jen blbý pocit, malej je vzhůru, no to jsou radosti, blééééééééé ☹
Díky za rady, takže dát mu teď 3 lžičky mrkvičky a kolik mlíka na to může dostat?

martinka79
12. led 2009

skoro jako měl normální dávku.

monkia.pv
12. led 2009

Jani ja ze zacatku dala jenom 2 lzicky mrkvicky a celou davku mlicka!Druhy den jsem dala 4lzicky mrkvicky a opet celou davku mlicka a 3den mrkvicky kolik chtela a mlicko taky podle toho kolik vypila!No a dalsi den jsem do mrkvicky pridala 2lzicky nejake jine zeleniny napr.kvetak a zase mlicko kolik vypila a tak porad dokola!Az pak uz mlicko nechtela!u nas to bylo brzo-asi hned po 10dnech!