Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
12. led 2009

Pavlí hroooozněěěěěě 😝

paolin
12. led 2009

Evi, presne. uplne tu skacu radosti 😉
jinak jsme chteli jet na hory a asi si udelam jen prodlouzeny vikend na Vysocine. chteli bychom do chaticky viz. odkaz. je to dobry tip za dobrou cenu, tak treba juknete 😉
http://www.ubytovani-tristudne.cz/

tak ja jdu na to zehleni. dobrou!

monkia.pv
12. led 2009

teda hoky ty deti nam davaji!
Kami s tim nespanim Amy je to sila!Co ti tak poradit?!Vubec nevim!Ale snad bude lip!
vanula usnula v sedum a bez place!Kotel jsem si dala!A pomohl!asi nachystam na zitra flasku a budu popijet od rana! 😀 pavli tak ja to zkusim uhadnout 😀 ze by se ti nechtelo 😀 ne to neni mozny!Urco jsi z toho nadsena! 😀

monkia.pv
12. led 2009

ja uz se jdu taky natahnout!mam toho za dnesek plny kecky! 😒 Dobrou a klidnou noc!

e.k.t
autor
12. led 2009

No jsem zvědavá kdy dorazí MM, Joli je v limbu, ale čeká tu velehora nádobí a pocity mám asi jako Pavla 😀 😀 😀

monkia.pv
12. led 2009

Pavli kukla jsem na odkaz a vypada to dobre!
My chceme zase jet do lazni na 4 dny!Uz se na ot moooc tesim-hezky masaz a nejakou perlickouvou koupel a dalsi procedury!jee! 😉

e.k.t
autor
12. led 2009

no relax by byl fakt dobrý 😉

kamca.mazda
12. led 2009

Jo holky byla jsem z Domči hotová ale šlo to, Amy usnula v 19.15 a už jsem tam dvakrát byla 😠 to zase bude noc radši jdu. Krásnou noc ať hezky spinkáte.

e.k.t
autor
12. led 2009

Kami tak posílám moc moc moc energie 😉

martinka79
13. led 2009

krásné ráno holky, konečně budou dny malinko bez mrazu.
dočetla jsem Vás,
Pavli gratulace k zoubku na odkaz se kouknu.
evičko tobě též gratulace, je to dobré ikdyž mohlo to být lepší. jsi šikulka.

Mončo tak pánákovala jsi a já nic. 😀 já cestovala až do 18:30hod.Snad jsi se krásně vyspala.

Janičko ten tvůj honzík je vypečený, dělá kulišárny jen když ho nesleduješ viď.

Kamčo no tak už je snad dominičkovi lépe, muselo to bát šílené. hele Nikolka měla ruku v sádře vím co to je. děti jsou sice gumové,a stres to je šílené.Amy je potvůrka jako náš Michálek. Pomoc. jedině útéct a nechám tam tátu aspoň 5hodin samotného 😀 😀 😀 😖 snad se to zlepší.

Tak šupky dupky z pelíšků já už jsem od 04.15hod bzhůru,a le držela jsem potvůrku do 05hod v pelechu.hrál si tam

JInak den vřerejší zima brrrrrrrrrrrrrrrr. přednáška dobrý, jen než jsem vše uklidila. no nemít NIkolku jsem v řiti. potom rodičák taky dobrý. a pak čekání na ty její kroužkx, aleMM mě vzala do restaurace na veču i Mišáka. to bylo fajn. 🙂

martinka79
13. led 2009

jen nám včera byla oznámena zpráva, že omřel strejda. tak malý večerní smutek ☹ ,ale nebylo to tak děsné. byl z Mm strany a moc se od smtri babičky nestýkali, on byl sr. mládenec a později dost protivam, ale je to rodina. 😒

martinka79
13. led 2009

Jani kde jsi?

martinka79
13. led 2009

jdu probudit Nikolku.

anta
13. led 2009

Dobré ranko, Marti, jsem zde, malej dnes chrápošil do půl šesté, v noci byl třikrát vzhůru, já ani jednou, zaplaťpánbůh za ty dary. 😀 😀 Jinak jsem se rozhodla, že čapnu malýho, skočím s ním do lékárny a pořídím mu ten nurofen pro děti jahůdku, protože se mi nelíbí, jak malej pořád trpí těmi bolestmi, on netrpí jen v noci, ale i přes den a je to nepříjemný fůj 😉

anta
13. led 2009

P.S. gratulace Paol k zoubečku 😉

anta
13. led 2009

Malej teď bojuje s polštářem v postýlce, je to prostě ďábelson 😀 😀 😀

martinka79
13. led 2009

jéééééééééé to znám mě ráno přistál na hlavě polštář od Mišáka z postýlky medvídek Pů 😀 tak to jsi měla bezbva noc. určitě mu to kup. pá mám snad panadol baby podobné. a musím říci vážně to zabírá aspoň malinko jim to uleví.

anta
13. led 2009

Manžel mě nějaký hemzy 😀 , ale já na něj prostě nedám, nenechám to dítě trpět, to ať si říká kdo chce co chce, nějak mu prostě ulevit musím, protože ho to trápí i přes den 😉

martinka79
13. led 2009

představ si sebe jak tě bolí kdxž roste moudrák. Mně třeba roste asi 4roky a bolí to občas nesnesitelně a jak jsem protivná a to se umím ovládat,že 😀 😒 já jsme též pro občas dětem pomoci.

anta
13. led 2009

No asi tak, já zrovna provozuji likvidovací akci, co se nehodí, to se vyhodí 😀 😀 😀

martinka79
13. led 2009

aha super akce. já zase vyřazovala včera tisíc věci aoblečení a tak. a co už nepoužíváme jako hr. deku autosedačky, a lehátko a vše no je to šílené. hromadu plyšáků. 😒

martinka79
13. led 2009

jééééééééééé a co se nehodí, hele to já občas vím, ale manžel vždy má pocit, že se to bude hodit.

anta
13. led 2009

Tak to my doma nemáme ani hrací deku ani spoustu plyšáků, mě spíš šlo o krámy, které se fakt nehodí a zbytečně si je tu skladujeme, to já občas mívám takovou horečku a všechno vyhazuji.
Jak jsi zvládla vlastně včerejšek, dobrý? 😉

martinka79
13. led 2009

no bylo to náročné pěknýá zima, el dobrý. na přednášku přišli maminy a docela rto bylo fajn něco jako beseda.
akorát to čekání na Nikolku je šílené, ale dobrý. hele tak to já občas nepotřebné věci dám do bedny a Mišák ne tradičně odnese do sklepa.
no my plyšáky máme po Nikolce asi je někomu daruji. nevím úplně k ničemu. ☹ no a tu deku a to dostal prdelín aby neměl vše zděděné po Nikol. 😀 zkusím jí za pár kačet střelit na bazaru i autosedačky vajíčka.

martinka79
13. led 2009

kokala jsem na tu chalupu od Pavči dobrá. akorát nevím zda by ji manžel bral když máme rodiče kousek od ní a rodinnou chalouku na Krátké. 😀 😀 😀 já bych tam s dětmi na jrní jela hned.

martinka79
13. led 2009

jdeme to tu pošolichat Nikolka vypadla do školy.

e.k.t
autor
13. led 2009

dobré ráno, vyrážíme na ko a do té zimy se nám vůbec nechce 😖 -9°C 😝

martinka79
13. led 2009

aha tak to je šílené lituji vás tak to zvládněte Evi dobře.

anta
13. led 2009

Evi, tak to zvládněte, my tu máme mínus sedm stupňů 😝
To je dobře, Marti, že jste to zvládli, ale je to s vypětím sil, co? 😉

martinka79
13. led 2009

no je to šílené. Michálek spinkal jen cestou v autě a potom už byl celou dobu vzhlru anstštěstí přednáška byla od 13do 15hod a to sem ho chovala na zem nebylo kam ho dát u toho jednou kojila 😀 😀 potm jsem ho přebali dala přesnídávku a hurá do káčárku a šli jsme s Nikolkou na svačinu do kavárny.kdby chrněl bylo by to příjemnější.