Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

many
13. led 2009

já mu botičky nedávám zatím,ale díky 😉

many
13. led 2009

on je furt v té zavinovačce do autosedačky 😉

anta
13. led 2009

Tak jsme zpátky z lékárny, tedy mráz je moc osvěžující, fakt, udělalo mi to moc dobře 🙂

martinka79
13. led 2009

huráááááááááááá nezmrzla. 🙂

martinka79
13. led 2009

many o nic nejde. jé do té se mi dávno nevejdeme na délku.mě tu leží ladem, ty kozajdy jsou jako capáčky.

anta
13. led 2009

Teda baby, vy toho nakecáte! Že se nestydíte 😀 😀 Malej to řeže, tak jsem ho dala k otevřenému okýnku, aby mu nebylo vedro a dobrý 😉

e.k.t
autor
13. led 2009

Marti Joli nosí 19 tak nevím jestli by lí byly 😉

e.k.t
autor
13. led 2009

Jani tak Honýskovi chybělo vyvětrat se 😉

martinka79
13. led 2009

a co kdyby jsi jí změřila tlapku a já vnitřek stélky.

Jani tak Honzíček spinká to hodny kluk. mě Mišák taky.

anta
13. led 2009

Já vím, Evi, ale mě se ho fakt do těch mrazů nechtělo tahat, dnes s ním ale ještě odpoledne půjdu aspoň na půl hodiny. Dám mu pak ten panadol, chudáčkovi, má z těch zubů teplotky, ale kolik, těžko říci, nedá se vůbec změřit, hned sebou švihá a já se bojím, aby se mi ten teploměr nezlomil. Holky, nevadí ty teploty při očkování tou hexavakcínou, nevíte?

martinka79
13. led 2009

no pokud jsou od zubů asi ne,ale můlže být potom ještě hůř. ☹

paolin
13. led 2009

Jani nevadi. mimca dostanou do tela davku viru a telo se stim musi poprat. no a jak bojuje, zvysuje se teplota. mudr mi rikala, ze u malych deti se ma davat neco na teplotu az pri 38stupnich.

monkia.pv
13. led 2009

tak j auz jsem tu!Prisel mi konecne balik!A volal tatin ze mu zamitli viza do Australie-extrem je ze on uz v Australii je!Tak jsem zvedava jak se to vyresi!Aby mi ho tam nekde nezavreli! 😒

paolin
13. led 2009

aha, koukam, ze jsem to spatne pochopila! ty myslis teploty, co ted mate od zubu 😀 holt jsem opozdena 😀 zkus se poradit s mudr.

paolin
13. led 2009

Adam dostal najist a trochu se zklidnil. jinak porad huci a huci..nejak se nam v tom protivakovani deticky shodly, co? 😅

anta
13. led 2009

Aha, takže mu ten panadol dávat zatím nemám? Jůůů, ale já mu chci ulevit od bolestí. 😕
Marti, MM si kvůli tomu bere dovolenou, tak to snad ve dvou zvládneme líp 😉

monkia.pv
13. led 2009

jinak vam vsemdekuji za podporu!
Evi skoda ze jsem od vas daleko! ☹
Ale ja to zvladnu-mam nekdy proste takovy dny,kdy proste dostanu nejakou hnusnou depku,ale zitra uz budu v pohode!Teda aspon doufam! 😉

monkia.pv
13. led 2009

Pavli me tady Vanula taky huci a busi do hracek!Ze bych ji taky zkusila dat najist!

martinka79
13. led 2009

Tak to bude dobré, já bych mu tenpanadol dala. Pavla myslela teplotu od nemoci nebo tak. ty chceš spíš ulevit bolesti.

monkia.pv
13. led 2009

Jani ja taky davam Panadol na bolest,ale ja ji to davam spis na noc!Jo a dr. mi rikala ze ji to mam dat jen treba 3 dny po sobe,ze vic ne ze by si na to navykla nebo co!

martinka79
13. led 2009

Mončo odpoledne po procházce bude líp vyčistíš si hlavu. 🙂 mně to pomáhá zpívám si a je mi fajn.

anta
13. led 2009

Já mu ho dám a uvidím jestli se zklidní, nebudu mu ho ale rvát po šesti hodinách, anóbrž jednou přes den a jednou na noc, taky ho na to nechci zvykat, ale když vidím, jak se trápí, tak už to nemůžu prostě vydržet, to prostě nejde 😢

paolin
13. led 2009

Jani, presne, jak pise Marta. ja se uz ani vyjadrovat neumim..supky dupky panadolek 😉

anta
13. led 2009

Nene nemocnej není, to spíš já, už jsem ze všeho celá na hlavu, ale to asi panadol nevyřeší 😀 😀

martinka79
13. led 2009

Jani to vyřeší chocholoušek a sejdem se tam všihcni. Pavli kdepka vyjadřuješ se dobře. 😀 😀 😀

anta
13. led 2009

Tak to bude príma sraz 😀 😀 A hodíme si koupel, lépe řečeno skotský střiky a bude vymalováno 😀 😀 😀

e.k.t
autor
13. led 2009

marti slabých 10 cm 🙂

Jani klidně ho dej, není jen na teplotu ale i na bolest, takže klidně, taky dávám a je to lepší, neboj tím nic nezkazíš 😉

Moni, škoda těch přestupů, s velkým kočárem je to fujky, až bude teplo tak s golfkama klidně 😒 no tak aspoň na dálku posílám energii a drž se, nemáš to jednoduché 😔

e.k.t
autor
13. led 2009

tak já se zatím cítím báječně a na chocholouška snad ani nemyslím 😀

anta
13. led 2009

Díky holčiny za požehnání, nerada bych udělala nějaký pitomý přehmat 😉
Moni, i já tobě přeji hodně sil, naprosto fakt vím, jak se cítíš 😉
Evi a jak ti jde práce od ruky, je to dobrý?

martinka79
13. led 2009

Evičko ty jsi skvělááááááááá já někdy po neustálem mluvení a opakování věcí si říkám, že jsme u chocholouška doma. 😉