Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
13. led 2009

Ještě jsem nezačala, ono trvá zaknihování zkoušek na ČNB 😝

e.k.t
autor
13. led 2009

No já si vždycky vzpomenu na tu babu zubatou cojsem jí koukala do ksichtu a hned je mi líp, a když jsem ustála tam to tak to ostatní je fakt brnkačka 😅

anta
13. led 2009

Aha, no však se dočkáš, zatím užívej klídek, Evi 😉

monkia.pv
13. led 2009

holky teda vy toho nakecate! 😉
Nase Vaneska si pri jidle nejradeji strka nohy do pusy!Brindak ani plinku nesnese!To to mela porad pres oci! 😀 Dneska drzela plinku v ruce a kdyz potrebovala tak si pusu sama utrela! 😀 Koukala jsem na ni co to jako dela! 😀 A ona se jen usmala!A otevrela pusu ze chce dalsi sousto!

anta
13. led 2009

Tak to máš, Evi, pravdu, je fakt, že ty děti nám za to stojí. 😉

monkia.pv
13. led 2009

tak za hodku vyrazime na prochajdu!Aspon na hodku!Uz se tesim!

paolin
13. led 2009

Mony, to je sranda 😀 a co dela ekzemek? ja jsem ted dva dny mazala Adovi mesickovou mast a ekzem mizi! mel ta loziska uz cervena a podrazdena. ze zinkoveho oleje..ta mesickova mast stoji asi 50,- a koupila jsem ji v lekarne. pouzivala jsem ji na hojeni nastrihu a moc to pomohlo. tak asi bude docela fajn 🙂

holky, Adam chrni! jdu jist, pac hlady lezu po zdi. tak zatim 🙂

monkia.pv
13. led 2009

pvli ekzem no na nozkach a ruckach je stale!Ale na pusince to ustupuje!Mazu ji to kremem co mi predepsala dr. a v lekarne ho delali!on je takovej dost mastnej,takze je to fajn!a uz se na ni muzu aspon divat! 😀 😀

e.k.t
autor
13. led 2009

Tak u jídla je to ham a teď bylo máma když jsem byla zkontrolovat co dělá v postýlce 😉

monkia.pv
13. led 2009

holky diky za poslani energie!Uz je u me 😀 😀 😀

anta
13. led 2009

Moni, ty jsi prdlá 😀 😀 Mně občas Honýs tak naštve, že se na něj ani podívat nemůžu, ale musím, aby mi někam nezapadl 😀 😀 😀 Jsem zvědavá, jak ten panadol zabere, holky, malej mi spí už skoro 2 hodinky, chudáček můj ztrápenej, já ho moooooc miluju 🙂

monkia.pv
13. led 2009

jeee Evi Jolanka rika ham a mama?!!To to nase ditko jeste nic!asi tak pred mesicem rikala haji a neni a ted nic!Prdi na to! 😒

anta
13. led 2009

Moni, Honýs umí jen "veve, jeje, hele" anebo řve, no tak si vyber 😀 😀 😀

monkia.pv
13. led 2009

Jani tak to bud rada ze spinka 2 hodinky!Aspon bude pekne vychrupkanej!A kde ho mas v kocarku?Nebo on ti usnul jak jste prisli z venku?

anta
13. led 2009

Mám ho v kočárku, usnul venku a tak jsem ho šoupla do ložnice k oknu, které je otevřené na větračku 😉

monkia.pv
13. led 2009

jo tak to jo!To se mi taky obcas stane ze prijedeme z venku a Vaneska spinka-ja ji davam na balkon!Ale stava se to malo-ji totiz vzdycky probere jizda vytahem! 😠

anta
13. led 2009

Jo a s tím lezením po zdi hlady mi něco povídejte, včera jsem se vážila a mám 47,2 kg, dost málo 😝 , malej přibejvá a já ubejvám 😀

monkia.pv
13. led 2009

ted me napadlo ze bych to mohla zkusit po schodech! 😀 Treba by ji to nevzbudilo! 😀 😀 No ale do 9 patra nevim nevim!Leda ze bych mela v kazdym patre prestavku a neco na povzbuzeni! 😀 😀

monkia.pv
13. led 2009

jee jani ty jsi teda zdechlinka!ja vazim 53kg!Uz jsem 3kg pribrala! ☹

martinka79
13. led 2009

Jani aby jsi se nám neztratila a Pavla taky vy dvě vyžle. Michálek se porbudil ohřívám apů a jdem baštit.

martinka79
13. led 2009

Monča je také chcíplina 😀

anta
13. led 2009

No Moni, na zdechnutí se necítím, to je v pohodě 😀 😀 A co můžu dělat? Já prostě nepřiberu ani kdybych se na uši stavěla, to mi věř ☹ . Celý život tím trpím neboť před Honýsem jsem vážila 45 kg, tak mám 2 kila ještě k dobru 🙂

monkia.pv
13. led 2009

Jani a kolik meris?jsi pindik? 😀

monkia.pv
13. led 2009

Ja mela pred vaneskou 55kg a po sestinedeli 50kg!

anta
13. led 2009

Mám 157 cm, takže jsem malá a drobná, ale taky krásná a držkatá 😀 😀 😀 Není mě moc vidět, ale slyšet joooo, hlas mám jako zvon, to se můžeš zeptat Martinky, ta měla tu čest mě slyšet 😀 😀 😀
Marti 😀 😀 😀

e.k.t
autor
13. led 2009

tak jsem na NB, Joli prudila tak jsme všichni v pposteli velké

martinka79
13. led 2009

Jana má krásný hlas. Jé tak to já měřím 170cma mívala jsem 56kg teď mám 60kg a nějak to nejde dolů,a le jsem už celke sžitá. co nadělám stejně jako Janča.
já jsem velká prsatá a slyšet mě je též mám zase ječák. 😀

anta
13. led 2009

Tak to máš dobrý, Evi 😉
Jinak Moni, vyslechla jsem si horší přezdívky než si vymyslela ty, např. reklama na Dachau a podobně, ale co, každej jsme nějakej, já jsem po narození vážila 2,20 a měřila 44 cm, tak co by z toho tak mohlo asi tak vyrůst 😀 . Málem jsem po narození umřela a tak se to na mě asi podepsalo 😉

monkia.pv
13. led 2009

Evi Vanula taky prudi a uz si cpe plinku do oci!je to prdola!Za chvilkuvyrazim smer ven! 😀 😀
jeste cekam co mi napise MM jak to dopadlo s tim ze mu zamitli viza!

anta
13. led 2009

Jé, Marti, já chci taky prsa 😀 😀 Nějak mi zmizela a nemůže je najít potvory jedny 😀 😀 😀