Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
14. led 2009

tak Joli posvačila koktejl, včera banánový a dnes mandarinkový, a baští, já do ní to odmátané mlíko stejně dostanu 😀 😀 😀

martinka79
14. led 2009

my si zabrusli a tradá domů. 😀

monkia.pv
14. led 2009

no tak my nakonec taky byly venku,protoze Vanula byla otravka!A predstavte si i usnula a spinkala asi 40 minut jeee to bylo prima!Pak jsme si pohraly a sly do vany-tam si krasne zaplavala a ted rve v postylce! 😠

paolin
14. led 2009

Evii, to je hezky! 🙂

tak dobrou vsem! jsem zvedava, co Ada. ma teplotu a je chudacek cely utrapeny. snad mu bude brzy lip.

e.k.t
autor
14. led 2009

no Joli taky a já už jsem taky nějaká rudoška 😝 😝

e.k.t
autor
14. led 2009

Tak dobrou už padám na hubuuuu a ještě potřebuju prolítnout vanou abych se púrohřála, je mi hnusná kosa 😝 😝

paolin
14. led 2009

tak Evi, supky dupky do vany a pak si dej panaka 😉

e.k.t
autor
15. led 2009

panák se nekonal kníkadlo uslo po 22 a od 6 dělá skopičiny v postýlce 😅

anta
15. led 2009

Dobré ranko, mamušky 😉 Večer byl včera moc příjemný, jen bohužel mi to trochu zkazila příhoda s Honýsem, neboť mi spadl ze sedačky, zatímco já trůnila na záchodě ☹ Naštěstí je v pořádku, ale rozhodla jsem se, že už nebude nikde lézt po výškách.

e.k.t
autor
15. led 2009

Jani to je nemilé, a co dělal TM když jsi kralovala? 😅

anta
15. led 2009

Ten byl ještě v práci. Jsem z toho pořád v šoku, když si představím, co se mohlo stát horšího! Malej je naprosto v pořádku, asi to bylo varování, sedačku jsme již srazili na původní podobu a už na ní Honýs nebude.

martinka79
15. led 2009

holky krásné ráno. Jani to je nemilé, ale snad dobrý. to se občas stane.
jinak my dnes měli jet na ten pohřeb porzatím řešíme krádež v domě, vymlátili nám okna a vykradli dům. usper začátek dne. Jinak michálek v noci skoro nespal asi cítím nebezpečí. jsme úplně hotová unavená psych jsem v řiti.

martinka79
15. led 2009

spadl z velké výšky nebo jako z rozložené? ☹ to nic hele víš kolikrát spadne až začne sám lézt někam do vrchu.

martinka79
15. led 2009

jdu vyvenčit psa uklidnit se. ☹

martinka79
15. led 2009

holky ta fima tam měla nářadí co zmizelo. a sousedovi zničili gar. vrata a vykladli též komplet.

anta
15. led 2009

No Marti, nekejcej, vás vykradli, jo? No koukám, že máme příjemné zážitky teda! 😠 Marti, když se někdo někomu vloupe do soukromí, tak je to vždy velmi nepříjemné, člověk se už necítí v bezpečí ani doma. Já jsem zažila exekuci a řeknu ti, to je sakra nepříjemný taky, abych to uvedla na pravou míru, ta exekuce nebyla kvůli mně 😅
Je to nemilé a nemůžu se z toho nějak vzpamatovat, nevím, jestli to nemám raději říci doktorce, aby nám ho pořádně prohlídla 😕

e.k.t
autor
15. led 2009

Marti to je fakt síla, nevím, ještě že se vám nic nestalo, horší kdyby už jste tam bydleli ☹ tak spravit nervy a věř že už bude líp 😉

e.k.t
autor
15. led 2009

Jani zeptat se můžeš, ale myslím že kdyby mu něco bylo tak už to pozoruješ. že Marti, tobě to udělal Míša jako první z nás 😉

anta
15. led 2009

To je fakt, Evi, naštěstí děti jsou gumové, spíš je to šok pro rodiče, co jsem to za mámu, jdu si v klidu trůnit a dítě mi mezitím spadne na hubu, zlobím se na sebe, fakt! 😠

anta
15. led 2009

Teď jsem tu sedačku měřila, má na výšku 38 cm 😉

e.k.t
autor
15. led 2009

Jani to neřeš, prostě se to stane a i víckrát, Joli se taky praštila až měla šrám, ale nebudu dělat boro, já byla taky věčně dotlučená a kolikrá se mno frčeli na pohotovost i na šití s docela malinkou, takže než se vdá tak se to zahojí

anta
15. led 2009

Uvažovala jsem, že bychom mu snížili postýlku, on je fakt děsnej všudybýlek 😀 😀

monkia.pv
15. led 2009

ahoj holky,co to tady hned po ranu ctu!
Marto to je v pr....!
Ja jsem jen na skok za chvili padim s malou na rehabilitaci,ale vubec se mi tam nechce!nejak me rozbolela hlav! 😖 tak zatim se tu mejte!Pa

anta
15. led 2009

Ahoj Moni, jen pěkně jdi v klidu, on ti ten mrazík od bolesti pomůže, uvidíš 😉

e.k.t
autor
15. led 2009

Moni to bude dobrý, trochu se okysličíš a budeš si říkat že zítra bude véééélkáááá romantika po dlouhé době, a tím nemyslím jen sex ale spíš tuli tuli a pokecáníčko u toho 😉

martinka79
15. led 2009

Jani to nic není hele je pravda mě malý spad v těch 4měs. byla to síla. ale ic muc nebylo. jako dr. to říci můžeš, ale je to zybtečné.
hele postýlku mu dej na tuty dolů.
jinak nám vymlátili okno v obýváku otevřeli vlezli a potom odkráčeli terasou tu si naštěstí otevřeli. holky víte, že jsme měla s těma okna potíže Tak dlouho byl dům bez dvou dvěří, jen zabouchyný dřevala a náředí se povalovalo všude a teď když už jsem se radovala tak je toto. ty vole já až plakala ldyž jsme to viděla. porhodili střešní taškou okno a bylo. ☹ vím, může být až hůř,ale to tak zamrzí, že jsou lidi takévés viěn. U nás je hodně ml. fe´táků.

martinka79
15. led 2009

MOnčo to chce rozdýchat snad se ti uleví. pa 🙂

Pavli na tebe jsem včera úplně zapoměla hele já mám rodinnou zubajdu a vím, že to vykazování děti také dělá. klidně to na někoho napíše a je to.
Braňs e na pojišťovně pošli to i písemně a nedej se. ☹

e.k.t
autor
15. led 2009

Marti to je fakt humus humusovič, protože stavbu ani nemůžeš pojistit, tak se ti vše jen prodraží, až je mi z toho smutno i s tebou, jsme v přízemí a taky mám občas strach když v létě třeba pokecává skupinka přímo u okna do ložnici, a jednou jsem okno potichu otevřela a zaječela jsem jim za zády ať vypadnou zobáky vypalovat jinam že tady spinkám s milnkým miminkem a siréna samo sebou okamžitě potvrdila má slova, a kretén mi ještě nadával že ohrožuju jeho zdraví že mohl dostat infarkt, tak mi aspoň úplně zničil záhonek kytiček 😝

Prostě je to moc smutné co je u nás možné 😝 😝

martinka79
15. led 2009

evičko super video, nejprve jsme si řá´íkala jak je jolanka hodná, že sedí tak zabalená, ale uklidnila mě trochu její houpací nožka. 😀
no náš Michla by takto neseděl a jak já ho musím rychle cpát jinak je řev a hudrování.
je kouzelná. 🙂